null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського р-н, ІІІ тур
с. Велика Омеляна
26 травня, 13:00

9:3

Славія 9:3 Обарів
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама

Календарі та результати інших змагань Рівненської області

Друга ліга Юнаки Ветерани

Чемпіонат Рівненської області з футболу

Список учасників

"Гоща-АМАКО" (Гоща)
"РОКО-Городок" (Городок)
"Енергія" (Володимирець)
"Славія" (Рівне)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
"Случ" (Березне)
"Маяк" (Сарни)
"Сокіл" (Радивилів)
"ОДЕК" (Оржів)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)

10 тур.
28 серпня.
"РОКО" 2:1 "Сокіл"
"Маяк" 1:1 "Гоща"
"Славія" 1:1
"В.-Цемент"
"Енергія" 1:3
"ОДЕК"
"Случ"" 1:0 "Ізотоп"
11 тур.
4 вересня.
"Сокіл" 1:2
"Случ"
"Гоща" 2:0
"РОКО"
"В.-Цемент" 1:4
"Маяк"
"ОДЕК 0:1 "Славія"
"Ізотоп" 3:1
"Енергія"
12 тур.
11 вересня.
"Сокіл"" 0:4
"Гоща"
"РОКО" 2:2 "В.-Цемент"
"Маяк" 1:2
"ОДЕК"
"Славія" 1:1 "Ізотоп"
"Случ" 5:2 "Енергія"
13 тур.
18 вересня.
"Гоща" 2:1 "Случ"
"В.-Цемент" 0:1 "Сокіл"
"ОДЕК" 3:1 "РОКО"
"Ізотоп" 1:0 "Маяк"
"Енергія" 3:0 "Славія"
14 тур.
25 вересня.
"Гоща"" 1:0
"В.-Цемент"
"Сокіл" 0:3
"ОДЕК"
"РОКО" 1:2
"Ізотоп"
"Маяк" 2:2
"Енергія"
"Случ" 1:3
"Славія"
15 тур.
2 жовтня.
"В.-Цемент" 3:0 "Случ"
"ОДЕК" 3:1
"Гоща"
"Ізотоп" 5:0
"Сокіл"
"Енергія" 1:3
"РОКО"
"Славія" 3:0 "Маяк"
16 тур.
9 жовтня.
"В.-Цемент" 0:1 "ОДЕК"
"Гоща" 2:2
"Ізотоп"
"Сокіл" 1:4
"Енергія"
"РОКО" 0:3
"Славія"
"Случ" 0:0
"Маяк"
17 тур.
16 жовтня.
"ОДЕК" 1:0 "Случ"
"Ізотоп" 7:1 "В.-Цемент"
"Енергія" 1:0
"Гоща"
"Славія" 2:1
"Сокіл"
"Маяк" 5:0
"РОКО"
18 тур.
30 жовтня.
"ОДЕК" 3:1 "Ізотоп"
"В-Цемент" 1:1 "Енергія"
"Гоща" 0:2 "Славія"
"Сокіл" 2:5 "Маяк"
"Случ" 0:3 "РОКО"
* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

Початок ігор чемпіонату області: юнаки - 14:00; дорослі - 16:00


Підсумкова турнірна таблиця

М Команда І П Н П Голи О
1. "Одек" (Оржів) 18
16 0 2 40:10 48
2."Славія" (Рівне)1811
4329:1537
3.
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)18
9
3
6
32:19
30
4.
"Гоща-АМАКО" (Гоща)18
8
4
6
29:23
28
5.
"Енергія" (Володимирець)18
7
3
8
32:32
24
6.
"Маяк" (Сарни)18
7
3
8
31:26
24
7.
"Случ" (Березно)18
7
2
9
20:27
23
8.
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)18
5
4
9
28:34
19
9. "РОКО-Городок" (Городок)
18 5 4
9 27:34 19
10. "Сокіл" (Радивилів) 18
1 1 16
13:61 3

Бомбардири
станом на 29.09.11
Гравець
Команда
К-ть голів
з пен.
Ткачук Валерій "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 10  
Брикса Віталій"Енергія" (Володимирець)10
1
Газицький Віктор "ОДЕК" (Оржів) 10 7
Малиш Андрій "РОКО-Городок" 7  
Лисенко Максим
"Случ" (Березне) 6  
Каращенко Віктор "Славія" (Рівне) 6 1
...
Волох Роман "Славія" (Рівне) 3  
Гуменюк Юрій "Славія" (Рівне) 2  
Давидюк Андрій "Славія" (Рівне) 2  
Грицак Олексій "Славія" (Рівне) 1  
Полончук Олександр "Славія" (Рівне) 1  
Ядчишин Роман
"Славія" (Рівне)1

Список всіх авторів голів у сезоні

Календарі та результати інших змагань Рівненської області

Друга ліга Юнаки Ветерани

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ІІ тур
25 травня
Горизонт 1:0 Енергія
Ізотоп 1:3 Автоплюс
Понеділок 2:0 Ф-2
Полісся -:- Славія
Експрес 0:1 Колос
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Автоплюс 1 3
2 Понеділок 1 3
3 Горизонт 1 3
4 Колос 1 3
5 Славія 0 0
6 Полісся 0 0
7 Маяк 0 0
8 Енергія 1 0
9 Експрес 1 0
10 Ф-2 1 0
11 Ізотоп 1 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
3 тур
26 травня
Славія
9:3
Обарів
Оріон
1:0
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
3:1-
ХФК Надія
Продторг
-:-
БМ Маяк
Інтеркарс
-:-
РОКО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Інтеркарс 3 7
3 Оріон 3 7
4 БМ Маяк 2 6
5 Славія 2 3
6 РОКО 3 3
7 Продторг 1 1
8 ХФК Надія 3 1
9 Горинь 3 0
10 ФК Обарів 3 0
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz