null

Найближчі ігри
Відкритий чемпіонат м. Рівне з футзалу

м. Рівне, ДЮСШ №4
21 листопада, 20:00

16:0

Славія 16:0 Горбаків
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Борщівка
3
9
2
Славія
2
6
3
Рівнегаз
3
6
4
Горбаків
4
6
5
Квартал
2
3
6
Хімік
2
3
7
Поліська січ
2
3
8
Обл.дит.лікарня
2
0
9
Ребелс-Гоща-АТО
1
0
10
Рівне ФАМ
3
0
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама
Головна » 2018 » Травень » 10 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
16:29
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Славія" (Рівне) "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)
"ПриГОЩАйся" (Гоща) "Колос" (Березно)
"Радивилів-Броди" "Дубровиця"
"Дубно" "Горизонт" (Костопіль)
"Autoplus" (Млинів) "Полісся" (Рокитне)
"Експрес" (Здолбунів) "Маяк" (Сарни)
"Фіалка" (Зоря) "Володимирецький р-н"
Перше коло
Дата Час 1 тур
12 травня 16:00 ПриГОЩАйся 0 : 4 Славія
Перенос   Радивилів-Броди + : - Дубно
12 травня 16:00 Фіалка 2 : 0 Експрес
12 травня 16:00 Ізотоп 3 : 1 Колос
12 травня 16:00 Дубровиця 0 : 0 Горизонт
16 травня 16:00 Полісся 3 : 5 Маяк
Дата Час 2 тур
19 травня 18:00 Дубно 1 : 3 ПриГОЩАйся
19 травня 18:00 Експрес 0 : 1 Радивилів-Броди
19 травня 16:00 Славія 0 : 0 Автоплюс
19 травня 16:00 Горизонт 0 : 1 Ізотоп
19 травня 16:00 Володимирецький р-н 0 : 0 Дубровиця
23 травня 17:00 Колос 1 : 3 Полісся
Дата Час 3 тур
26 травня 16:00 ПриГОЩАйся 2 : 0 Експрес
26 травня 16:00 Автоплюс 8 : 2 Дубно
Перенос - Фіалка 0 : 3 Славія
26 травня 16:00 Ізотоп 1 : 1 Володимирецький р-н
Перенос - Дубровиця 0 : 2 Маяк
30 травня 16:00 Полісся 5 : 0 Горизонт
Дата Час 4 тур
2 червня 16:00 Славія 7 : 0 Радивилів-Броди
2 червня 16:00 Експрес 2 : 2 Автоплюс
2 червня 16:00 Дубно 4 : 1 Фіалка
2 червня 16:00 Маяк 4 : 2 Ізотоп
Перенос 16:00 Колос 1 : 1 Дубровиця
6 червня 16:00 Володимирецький р-н 0 : 3 Полісся
Дата Час 5 тур
9 червня 16:00 ПриГОЩАйся 0 : 3 Автоплюс
9 червня 16:00 Експрес 5 : 0 Дубно
9 червня 16:00 Радивилів-Броди 0 : 0 Фіалка
13 червня 16:00 Ізотоп 1 : 2 Полісся
9 червня 16:00 Маяк 3 : 2 Колос
9 червня 16:00 Володимирецький р-н 6 : 1 Горизонт
Дата Час 6 тур
16 червня 16:00 Автоплюс 5 : 1 Радивилів-Броди
16 червня 16:00 Славія 6 : 1 Експрес
16 червня 16:00 Фіалка 1 : 0 ПриГОЩАйся
20 червня 16:00 Полісся 0 : 1 Дубровиця
16 червня 16:00 Горизонт 0 : 1 Маяк
16 червня 16:00 Колос 1 : 0 Володимирецький р-н
Дата Час 7 тур
23 червня 16:00 ПриГОЩАйся 1 : 1 Радивилів-Броди
23 червня 16:00 Дубно 0 : 8 Славія
23 червня 16:00 Автоплюс 3 : 0 Фіалка
23 червня 16:00 Ізотоп - Дубровиця
23 червня 16:00 Маяк 3 : 0 Володимирецький р-н
23 червня 16:00 Горизонт 2 : 1 Колос
Дата Час 8 тур
8 вересня 16:00 Дубно не відбувся Радивилів-Броди
8 вересня 16:00 Славія 7 : 0 ПриГОЩАйся
8 вересня 16:00 Експрес 0 : 3 Фіалка
8 вересня 16:00 Случ  перенесено Ізотоп
8 вересня 16:00 Маяк 2 : 3 Полісся
8 вересня 16:00 Горизонт 0 : 2 Дубровиця
Дата Час 9 тур
15 вересня 16:00 ПриГОЩАйся +:- Дубно
15 вересня 16:00 Автоплюс 1:1 Славія
15 вересня 16:00 Радивилів-Броди 1:3 Експрес
15 вересня 16:00 Ізотоп - Горизонт
15 вересня 16:00 Дубровиця 2:0 Володимирецький р-н
19 вересня 16:00 Полісся 1 : 1  Случ
Дата Час 10 тур
22 вересня 16:00 Експрес 3:0 ПриГОЩАйся
22 вересня 16:00 Дубно -:+ Автоплюс
22 вересня 16:00 Славія 5:2 Фіалка
22 вересня 16:00 Володимирецький р-н 0:0 Ізотоп
22 вересня 16:00 Маяк 2:2 Дубровиця
26 вересня 17:00 Горизонт  2 : 5 Полісся
Дата Час 11 тур
29 вересня 16:00 Радивилів-Броди -:+ Славія
29 вересня 16:00 Автоплюс 3:1 Експрес
29 вересня 16:00 Фіалка +:- Дубно
29 вересня 16:00 Ізотоп 5:2 Маяк
29 вересня 16:00 Дубровиця 1:1 Колос
3 жовтня 16:00 Полісся 2 : 0 Володимирецький р-н
Дата Час 12 тур
6 жовтня 16:00 Автоплюс +/- ПриГОЩАйся
6 жовтня 16:00 Дубно -/+ Експрес
6 жовтня 16:00 Фіалка +/- Радивилів-Броди
10 жовтня 16:00 Полісся 2:2 Ізотоп
6 жовтня 16:00 Колос - Маяк
6 жовтня 16:00 Горизонт 2:0 Володимирецький р-н
Дата Час 13 тур
13 жовтня 16:00 Радивилів-Броди -/+ Автоплюс
20 жовтня 16:00 Експрес 0:2 Славія
13 жовтня 16:00 ПриГОЩАйся 3:5 Фіалка
17 жовтня 16:00 Дубровиця 0:5 Полісся
13 жовтня 16:00 Маяк 2:0 Горизонт
13 жовтня 16:00 Володимирецький р-н 2 : 0 Колос
Дата Час 14 тур
20 жовтня 16:00 Радивилів-Броди -/+ ПриГОЩАйся
20 жовтня 16:00 Славія 3:0 Дубно
20 жовтня 16:00 Фіалка 1:2 Автоплюс
20 жовтня 16:00 Дубровиця - Ізотоп
20 жовтня 16:00 Володимирецький р-н 0:1 Маяк
20 жовтня 16:00 Колос 4:2 Горизонт

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1 СЛАВІЯ (Рівне) 12 10 2 0 49:4 32
2 АВТОПЛЮС (Млинів) 12 9 3 0 36:8 30
3 ФІАЛКА (Зоря) 12 5 1 6 19:22 16
4 ЕКСПРЕС (Здолбунів) 12 5 1 6 20:20 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ (Гоща) 12 4 1 7 15:28 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 3 2 7 10:28 11
7 ДУБНО 12 1 0 11 7:46 3

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 МАЯК (Сарни) 11 8 1 2 27:17 25
2 ПОЛІССЯ (Рокитне) 11 7 2 2 29:15 23
3 ІЗОТОП-РАЕС (Вараш) 9 4 3 2 20:12 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 3 5 2 9:11 14
5 КОЛОС (Березне) 9 2 3 4 13:16 9
6 ГОРИЗОНТ (Костопіль) 11 2 1 8 9:27 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ район 10 1 3 6 7:15 6

ПІВФІНАЛ

Дата Час 1 матч
27 жовтня 15:00 Полісся 2:4 Славія
27 довтня 15:00 Автоплюс 5:1 Маяк
Дата Час 2 матч
3 листопада 14:00 Славія 5:1 Полісся
3 листопада 15:00 Маяк 1:5 Автоплюс

ФІНАЛ

Дата Час 1 матч
10 листопада 13:00 ФК "Автоплюс" 2:1 ФК "Славія"
Переглядів: 823 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі
поисковое http://seorussian.ru - продвижение сайтов от рекламного агентства ? быстрая и эффективная реклама в интернете. seo-оптимизация, раскрутка сайта в поисковых системах. портфолио и кейсы. цены. заказать эффективное http://seorussian.ru - продвижение сайта ? москва ? санкт-петербург ? и регионы. увеличение числа заявок и звонков, популярности бренда. - http://seorussian.ru - seorussian.ru




http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz