Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Головна » 2019 » Травень » 11 » Чемпіонат Рівненського району 2019. Вища ліга. КАЛЕНДАР
20:54 Чемпіонат Рівненського району 2019. Вища ліга. КАЛЕНДАР |
Чемпіонат Рівненського району. Вища ліга
Позиція |
Клуб |
І |
В |
Н |
П |
З |
Пр. |
Р |
О |
1 |
Будмаркет Маяк (с. Колоденка) |
18 |
15 |
1 |
2 |
49 |
22 |
27 |
46 |
2 |
Славія (с. Велика Омеляна) |
18 |
14 |
1 |
3 |
73 |
23 |
50 |
43 |
3 |
ФК ЛМЗ-Квасилів (смт Квасилів) |
18 |
10 |
4 |
4 |
47 |
30 |
17 |
34 |
4 |
Інтеркарс (с. Бармаки) |
18 |
10 |
3 |
5 |
58 |
28 |
30 |
33 |
5 |
Оріон (с. Грабів) |
18 |
7 |
5 |
6 |
31 |
33 |
-2 |
26 |
6 |
РОКО (с. Городок) |
18 |
6 |
2 |
10 |
34 |
45 |
-11 |
19 |
7 |
ХФК Надія (с. Бармаки) |
18 |
4 |
6 |
8 |
35 |
50 |
-15 |
18 |
8 |
Горинь (с. Кустин) |
18 |
5 |
3 |
10 |
27 |
51 |
-24 |
18 |
9 |
Продторгобладнання (с. Забороль) |
18 |
3 |
3 |
12 |
26 |
51 |
-25 |
12 |
10 |
ФК Обарів (с. Обарів) |
18 |
2 |
0 |
16 |
26 |
73 |
-47 |
6 |
ПЕРШЕ КОЛО
Дата |
Матч 1 тур |
Час |
Результати |
Травень 12, 2019 |
ФК ЛМЗ-Квасилів - ФК Обарів |
13:00 |
4:1 |
Травень 12, 2019 |
Славія - Будмаркет Маяк |
13:00 |
0:2 |
Травень 12, 2019 |
Оріон - Продторгобладнання |
13:00 |
1:1 |
Травень 12, 2019 |
Інтеркарс - Горинь |
13:00 |
2:1 |
Травень 12, 2019 |
РОКО - ХФК Надія |
13:00 |
4:2 |
Дата |
Матч 2 тур |
Час |
Результати |
Травень 19, 2019 |
Будмаркет Маяк - РОКО |
13:00 |
5:1 |
Травень 19, 2019 |
Продторгобладнання - Славія |
13:00 |
1:9 |
Травень 19, 2019 |
ХФК Надія - Інтеркарс |
13:00 |
1:1 |
Травень 19, 2019 |
ФК Обарів - Оріон |
13:00 |
1:4 |
Травень 19, 2019 |
Горинь - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
3:6 |
Дата |
Матч 3 тур |
Час |
Результати |
Травень 26, 2019 |
Славія - ФК Обарів |
13:00 |
9:3 |
Травень 26, 2019 |
Оріон - Горинь |
13:00 |
1:0 |
Травень 26, 2019 |
ФК ЛМЗ-Квасилів - ХФК Надія |
13:00 |
3:1 |
Травень 26, 2019 |
Продторгобладнання - Будмаркет Маяк |
13:00 |
-/+ |
Травень 26, 2019 |
Інтеркарс - РОКО |
13:00 |
5:1 |
Дата |
Матч 4 тур |
Час |
Результати |
Червень 9, 2019 |
Горинь - Славія |
13:00 |
0:10 |
Червень 9, 2019 |
Будмаркет Маяк - Інтеркарс |
13:00 |
3:1 |
Червень 9, 2019 |
РОКО - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
3:1 |
Червень 9, 2019 |
ХФК Надія - Оріон |
13:00 |
1:2 |
Червень 9, 2019 |
ФК Обарів - Продторгобладнання |
13:00 |
4:1 |
Дата |
Матч 5 тур |
Час |
Результати |
Червень 16, 2019 |
ФК ЛМЗ-Квасилів - Інтеркарс |
13:00 |
3:0 |
Червень 16, 2019 |
ФК Обарів - Будмаркет Маяк |
13:00 |
0:2 |
Червень 16, 2019 |
Продторгобладнання - Горинь |
13:00 |
3:4 |
Червень 16, 2019 |
Славія - ХФК Надія |
13:00 |
6:1 |
Червень 16, 2019 |
Оріон - РОКО |
13:00 |
2:0 |
Дата |
Матч 6 тур |
Час |
Результати |
Червень 23, 2019 |
Будмаркет Маяк - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
2:1 |
Червень 23, 2019 |
Горинь - ФК Обарів |
13:00 |
3:2 |
Червень 23, 2019 |
РОКО - Славія |
13:00 |
2:1 |
Червень 23, 2019 |
Інтеркарс - Оріон |
13:00 |
1:1 |
Червень 23, 2019 |
ХФК Надія - Продторгобладнання |
13:00 |
1:1 |
Дата |
Матч 7 тур |
Час |
Результати |
Червень 30, 2019 |
Славія - Інтеркарс |
13:00 |
3:1 |
Червень 30, 2019 |
Горинь - Будмаркет Маяк |
13:00 |
1:0 |
Червень 30, 2019 |
Оріон - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
2:4 |
Червень 30, 2019 |
ФК Обарів - ХФК Надія |
13:00 |
3:4 |
Червень 30, 2019 |
Продторгобладнання - РОКО |
13:00 |
2:3 |
Дата |
Матч 8 тур |
Час |
Результати |
Липень 7, 2019 |
ХФК Надія - Горинь |
13:00 |
1:1 |
Липень 7, 2019 |
Будмаркет Маяк - Оріон |
13:00 |
2:1 |
Липень 7, 2019 |
ФК ЛМЗ-Квасилів - Славія |
13:00 |
1:1 |
Липень 7, 2019 |
РОКО - ФК Обарів |
13:00 |
3:0 |
Липень 7, 2019 |
Інтеркарс - Продторгобладнання |
13:00 |
11:1 |
Дата |
Матч 9 тур |
Час |
Результати |
Липень 14, 2019 |
ХФК Надія - Будмаркет Маяк |
13:00 |
0:4 |
Липень 14, 2019 |
Горинь - РОКО |
13:00 |
2:2 |
Липень 14, 2019 |
Продторгобладнання - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
-:- |
Липень 14, 2019 |
Славія- Оріон |
13:00 |
3:0 |
Липень 14, 2019 |
ФК Обарів - Інтеркарс |
13:00 |
2:5 |
Дата |
ДРУГЕ КОЛО Матч 10 тур |
Час |
Результати |
Липень 21, 2019 |
ФК Обарів - ФК ЛМЗ-Квасилів |
13:00 |
2:7 |
Липень 21, 2019 |
ХФК Надія - РОКО |
13:00 |
6:4 |
Липень 21, 2019 |
Горинь - Інтеркарс |
13:00 |
0:4 |
Липень 21, 2019 |
Продторгобладнання - Оріон |
13:00 |
2:4 |
Липень 21, 2019 |
Будмаркет Маяк - Славія |
13:00 |
4:2 |
Дата |
Матч 11 тур |
Час/Результати |
Серпень 25, 2019 |
ФК ЛМЗ-Квасилів- Горинь |
3 - 0 |
Серпень 25, 2019 |
РОКО - Будмаркет Маяк |
2 - 3 |
Серпень 25, 2019 |
Славія - Продторгобладнання |
1 - 0 |
Серпень 25, 2019 |
Оріон - ФК Обарів |
1 - 0 |
Серпень 25, 2019 |
Інтеркарс - ХФК Надія |
4 - 0 |
ДРУГЕ КОЛО
|
|
Переглядів: 1039 |
Додав: vadimoroz10
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|