null

Найближчі ігри
Чемпіонат області серед ветеранів
2 листопада
м. Сарни
14:00

1:0

Маяк 1:0 Славія
 
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2019 » Травень » 18 » Першість Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ (2019 р.)
18:56
Першість Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ (2019 р.)
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2019
Учасники змагань
 "Славія" (Рівне)
"Експрес" (Здолбунів)
 "Autoplus" (Млинів)
"Горизонт" (Костопіль)
"Полісся" (Рокитне)
"Колос" (Березне)
 "Понеділок" (Рівне)
"Ф-2" (Оржів)
"Ізотоп" (Вараш)
"Маяк" (Сарни)
"Енергія" (Володимирець)
 
Перше коло
 
Дата Час 1 тур
18 травня 16:00 "Маяк" -:- «Автоплюс»
30 травня 18:30 «Горизонт» 0:3 «Славія»
18 травня 18:00 «Ізотоп» -:- «Ф-2»
18 травня 16:00 «Полісся» -:- «Колос»
18 травня 16:00 «Експрес» -:- «Понеділок»
Вихідний«Енергія»
Дата Час 2 тур
25 травня 16:00 «Горизонт» 1:0 «Енергія»
25 травня 16:00 «Ізотоп» 1:3 «Автоплюс»
11 липня 16:00 «Полісся» 1:5 «Славія»
25 травня 16:00 «Понеділок» 2:0 «Ф-2»
25 травня 16:00 «Експрес» 0:1 «Колос»
Вихідний«Маяк»
Дата Час 3 тур
1 червня 16:00 «Ф-2» 0:2 «Експрес»
1 червня 16:00 «Славія» 3:0 «Понеділок»
31 травня 16:00 «Автоплюс» 2:0 «Полісся»
1 червня 16:00 «Енергія» 0:2 «Ізотоп»
1 червня 16:00 «Маяк» 5:1 «Горизонт»
Вихідний«Колос»
Дата Час 4 тур
8 червня 16:00 «Ізотоп» 2:3 «Маяк»
8 червня 16:00 «Полісся» 5:3 «Енергія»
8 червня 16:00 «Понеділок» -:- «Автоплюс»
8 червня 16:00 «Експрес» 0:2 «Славія»
12 червня 16:00 «Колос» 0:5 «Ф-2»
Вихідний«Горизонт»
Дата Час 5 тур
15 червня 16:00 «Славія» 8:0 «Колос»
15 червня 16:00 «Автоплюс» 2:0 «Експрес»
15 червня 16:00 «Енергія» 0:9 «Понеділок»
15 червня 16:00 «Маяк» 4:0 «Полісся»
15 червня 16:00 «Горизонт» -:- «Ізотоп»
Вихідний«Ф-2»
Дата Час 6 тур
22 червня 16:00 «Полісся» 3:2 «Горизонт»
22 червня 16:00 «Понеділок» 3:0 «Маяк»
22 червня 16:00 «Експрес» 1:0 «Енергія»
22 червня 16:00 «Колос» 0:4 «Автоплюс»
22 червня 16:00 «Ф-2» 1:4 «Славія»
Вихідний«Ізотоп»
Дата Час 7 тур
29 червня 16:00 «Автоплюс» 3:1 «Ф-2»
29 червня 16:00 «Енергія» 0:1 «Колос»
29 червня 16:00 «Маяк» 1:1 «Експрес»
9 червня 16:00 «Горизонт» 0:5 «Понеділок»
27 червня 16:00 «Ізотоп» 6:1 «Полісся»
Вихідний«Славія»
Дата Час 8 тур
6 липня 16:00 «Понеділок» 1:0 «Ізотоп»
6 липня 16:00 «Експрес» -:- «Горизонт»
6 липня 16:00 «Колос» 0:1 «Маяк»
6 липня 16:00 «Ф-2» 2:1 «Енергія»
6 липня 16:00 «Славія» 2:0 «Автоплюс»
Вихідний«Полісся»
Дата Час 9 тур
13 липня 16:00 «Енергія» 1:7 «Славія»
13 липня 16:00 «Маяк» 3:1 «Ф-2»
12 липня 16:00 «Горизонт» 1:1 «Колос»
13 липня 16:00 «Ізотоп» 3:0 «Експрес»
13 липня 16:00 «Полісся» 0:7 «Понеділок»
Вихідний«Автоплюс»
Дата Час 10 тур
20 липня 16:00 «Експрес» 1:0 «Полісся»
20 липня 16:00 «Колос» 0:1 «Понеділок»
20 липня 16:00 «Ф-2» -:- «Горизонт»
20 липня 16:00 «Славія» 4:1 «Маяк»
20 липня 16:00 «Автоплюс» 10:0 «Енергія»
Вихідний«Понеділок»
Дата Час 11 тур
20 липня 16:00 «Колос» 0:1 «Понеділок»
27 липня 16:00 «Ф-2» 3:0 «Полісся»
28 липня 16:00 «Ізотоп» 1:2 «Славія»
27 липня 16:00 «Автоплюс» 3:0 «Горизонт»
27 липня 16:00 «Енергія» 2:3 «Маяк»
Вихідний«Експрес»

Друге коло

Дата Час 12 тур
31 серпня 16:00 «Автоплюс» -:- "Маяк"
31 серпня 16:00 «Славія» 9:0 «Горизонт»
31 серпня 18:00 «Ф-2» -:- «Ізотоп»
31 серпня 16:00 «Колос» +/- «Полісся»
31 серпня 16:00 «Понеділок» 2:1 «Експрес»
Вихідний«Енергія»
Дата Час 13 тур
7 вересня 16:00 «Енергія» 1:1 «Горизонт»
7 вересня 16:00 «Автоплюс» 2:0 «Ізотоп»
5 вересня 16:00 «Славія» 8:0 «Полісся»
7 вересня 16:00 «Ф-2» 1:1 «Понеділок»
7 вересня 16:00 «Колос» 1:3 «Експрес»
Вихідний«Маяк»
Дата Час 14 тур
15 вересня 16:00 «Експрес» 1:4 «Ф-2»
15 вересня 16:00 «Понеділок» 0:3 «Славія»
15 вересня 16:00 «Полісся» 1:5 «Автоплюс»
15 вересня 16:00 «Ізотоп» 2:0 «Енергія»
15 вересня 16:00 «Горизонт» 0:2 «Маяк»
Вихідний«Колос»
Дата Час 15 тур
21 вересня 16:00 «Маяк» -:- «Ізотоп»
21 вересня 16:00 «Енергія» 2:4 «Полісся»
21 вересня 16:00 «Автоплюс» 6:2 «Понеділок»
21 вересня 16:00 «Славія» 3:1 «Експрес»
21 вересня 16:00 «Ф-2» 2:1 «Колос»
Вихідний«Горизонт»
Дата Час 16 тур
28 вересня 16:00 «Колос» 0:8 «Славія»
28 вересня 16:00 «Експрес» 0:3 «Автоплюс»
28 вересня 16:00 «Понеділок» 3:0 «Енергія»
28 вересня 16:00 «Полісся» 0:0 «Маяк»
28 вересня 16:00 «Ізотоп» 3:0 «Горизонт»
Вихідний«Ф-2»
Дата Час 17 тур
5 жовтня 16:00 «Горизонт» 2:2 «Полісся»
5 жовтня 16:00 «Маяк» 2:0 «Понеділок»
5 жовтня 16:00 «Енергія» 9:2 «Експрес»
5 жовтня 16:00 «Автоплюс» +/- «Колос»
5 жовтня 16:00 «Славія» 6:0 «Ф-2»
Вихідний«Ізотоп»
Дата Час 18 тур
12 жовтня 16:00 «Ф-2» 0:4 «Автоплюс»
12 жовтня 16:00 «Колос» 0:1 «Енергія»
12 жовтня 16:00 «Експрес» 0:2 «Маяк»
12 жовтня 16:00 «Понеділок» 3:0 «Горизонт»
12 жовтня 16:00 «Полісся» 1:2 «Ізотоп»
Вихідний«Славія»
Дата Час 19 тур
19 жовтня 16:00 «Ізотоп» 0:2 «Понеділок»
19 жовтня 16:00 «Горизонт» 1:0 «Експрес»
19 жовтня 16:00 «Маяк» 11:0 «Колос»
19 жовтня 16:00 «Енергія» 1:2 «Ф-2»
19 жовтня 16:00 «Автоплюс» 1:2 «Славія»
Вихідний«Полісся»
Дата Час 20 тур
26 жовнтя 16:00 «Славія» +/- «Енергія»
26 жовтня 16:00 «Ф-2» 2:2 «Маяк»
26 жовтня 16:00 «Колос» 1:1 «Горизонт»
26 жовтня 16:00 «Експрес» +/- «Ізотоп»
26 жовтня 16:00 «Понеділок» 6:0 «Полісся»
Вихідний«Автоплюс»
Дата Час 21 тур
2 листопада 16:00 «Полісся» +/- «Експрес»
2 листопада 16:00 «Горизонт» 1:3 «Ф-2»
2 листопада 16:00 «Маяк» 1:0 «Славія»
2 листопада 16:00 «Енергія» 1:3 «Автоплюс»
Вихідний«Понеділок»
Дата Час 22 тур
9 листопада  16:00 «Понеділок» -:- «Колос»
9 листопада 16:00 «Полісся» -:- «Ф-2»
9 листопада 16:00 «Славія» -:- «Ізотоп»
9 листопада 16:00 «Горизонт» -:- «Автоплюс»
9 листопада 16:00 «Маяк» -:- «Енергія»
Вихідний«Експрес»
 
Підсумкова турнірна таблиця
М Команда І В Н П З П Р О
1 “Славія” (Рівне) 20 19 0 1 85 8 +77 57
2 “Autoplus” (Млинів) 20 16 1 3 66 14 +52 49
3 “Понеділок” (Рівне) 20 15 1 4 54 17 +37 46
4 “Маяк” (Сарни) 20 13 4 3 50 24 +26 43
5 “Ф2” (Оржів) 20 10 3 7 36 35 +1 33
6 “Ізотоп” (Вараш) 20 8 1 11 29 32 -3 25
7 “Експрес” (Здолбунів) 20 6 1 13 20 42 -22 19
8 “Полісся” (Рокитне) 20 4 3 13 25 67 -42 15
9 “Колос” (Березне) 20 4 3 13 16 59 -43 15
10 “Горизонт” (Костопіль) 20 2 4 14 12 54 -42 10
11 “Енергія” (Володимирець) 20 2 1 17 23 64 -41 7

 

Переглядів: 567 | Додав: vadimoroz10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (23)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (18)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (21)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (28)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz