Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Головна » 2018 » Травень » 10 » Чемпіонат Рівненського району 2018. Юнаки
17:00 Чемпіонат Рівненського району 2018. Юнаки |
Чемпіонат Рівненського району 2018. Юнаки
М |
Клуб |
і |
В |
Н |
П |
З |
Пр. |
Р |
О |
1 |
Верес (с. Біла Криниця) |
18 |
16 |
1 |
1 |
80 |
8 |
72 |
49 |
2 |
Славія-2 (с. Велика Омеляна) |
18 |
15 |
0 |
3 |
65 |
14 |
51 |
45 |
3 |
Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) |
18 |
13 |
3 |
2 |
65 |
6 |
59 |
42 |
4 |
ФК Забороль-юніор (с. Забороль) |
18 |
9 |
4 |
5 |
62 |
35 |
27 |
31 |
5 |
ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) |
18 |
9 |
1 |
8 |
37 |
37 |
0 |
28 |
6 |
ФК Обарів-юніор (с. Обарів) |
18 |
6 |
2 |
10 |
37 |
38 |
-1 |
20 |
7 |
Сатурн-2 (с. Дядьковичі) |
18 |
6 |
0 |
12 |
34 |
72 |
-38 |
18 |
8 |
Комета (с. Великий Житин) |
18 |
5 |
0 |
13 |
25 |
53 |
-28 |
15 |
9 |
Горинь-2 (с. Кустин) |
18 |
4 |
1 |
13 |
6 |
60 |
-54 |
13 |
10 |
ФК Городок-юніор (с. Городок) |
18 |
1 |
0 |
17 |
12 |
100 |
-88 |
3 |
Перше коло
1 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Травень 6, 2018 |
БМ Маяк-юніор - ФК Городок-юніор |
15 - 0 |
Травень 6, 2018 |
ФК Обарів-юніор - Верес |
2 - 1 |
Травень 6, 2018 |
Комета - Горинь-2 |
0 - 1 |
Травень 6, 2018 |
Славія-2 - ФК ЛМЗ-юніор |
4 - 1 |
Травень 6, 2018 |
Сатурн-2 - ФК Забороль-юніор |
0 - 4 |
2 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Травень 13, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Комета |
4 - 2 |
Травень 13, 2018 |
Горинь-2 - БМ Маяк-юніор |
1 - 5 |
Перенос |
Верес - Славія-2 |
1 - 0 |
Травень 13, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - Сатурн-2 |
10 - 1 |
Травень 13, 2018 |
ФК Городок-юніор - ФК Обарів-юніор |
0 - 2 |
3 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Травень 20, 2018 |
ФК Обарів-юніор - Горинь-2 |
6 - 1 |
Перенос |
Верес - ФК ЛМЗ-юніор |
3 - 0 |
Травень 20, 2018 |
Славія-2 - ФК Городок-юніор |
+ - - |
Травень 20, 2018 |
БМ Маяк-юніор - ФК Забороль-юніор |
1 - 1 |
Травень 20, 2018 |
Комета - Сатурн-2 |
5 - 1 |
4 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Червень 3, 2018 |
ФК Забороль-юніор - ФК Обарів-юніор |
7 - 1 |
Червень 3, 2018 |
Сатурн-2 - БМ Маяк-юніор |
0 - 7 |
Червень 3, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - Комета |
4 - 0 |
Червень 3, 2018 |
ФК Городок-юніор - Верес |
0 - 7 |
Червень 3, 2018 |
Горинь-2 - Славія-2 |
1 - 2 |
5 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Червень 10, 2018 |
Славія-2 - ФК Забороль-юніор |
6 - 1 |
Червень 10, 2018 |
ФК Городок-юніор - ФК ЛМЗ-юніор |
2 - 0 |
Червень 10, 2018 |
ФК Обарів-юніор - Сатурн-2 |
8 - 0 |
Червень 10, 2018 |
БМ Маяк-юніор - Комета |
1 - 0 |
Червень 10, 2018 |
Верес - Горинь-2 |
5 - 0 |
6 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Червень 17, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Верес |
1 - 6 |
Червень 17, 2018 |
Сатурн-2 - Славія-2 |
1 - 7 |
Червень 17, 2018 |
Горинь-2 - ФК Городок-юніор |
1 - 0 |
Червень 17, 2018 |
Комета - ФК Обарів-юніор |
2 - 0 |
Червень 17, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - БМ Маяк-юніор |
1 - 4 |
7 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Червень 24, 2018 |
Славія-2 - Комета |
10 - 0 |
Червень 24, 2018 |
Горинь-2 - ФК ЛМЗ-юніор |
0 - 1 |
Червень 24, 2018 |
ФК Городок-юніор - ФК Забороль-юніор |
2 - 9 |
Червень 24, 2018 |
ФК Обарів-юніор - БМ Маяк-юніор |
0 - 5 |
Червень 24, 2018 |
Верес - Сатурн-2 |
6 - 1 |
8 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Липень 1, 2018 |
БМ Маяк-юніор - Славія-2 |
- : + |
Липень 1, 2018 |
Комета - Верес |
1 - 8 |
Липень 1, 2018 |
Сатурн-2 - ФК Городок-юніор |
10 - 0 |
Липень 1, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Горинь-2 |
1 - 1 |
Липень 1, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - ФК Обарів-юніор |
1 - 1 |
9 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Липень 8, 2018 |
ФК Городок-юніор - Комета |
1 - 2 |
Липень 8, 2018 |
Горинь-2 - Сатурн-2 |
0 - 2 |
Липень 8, 2018 |
ФК Забороль-юніор - ФК ЛМЗ-юніор |
6 - 2 |
Липень 8, 2018 |
Верес - БМ Маяк-юніор |
1 - 0 |
Липень 8, 2018 |
Славія-2 - ФК Обарів-юніор |
5 - 0 |
10 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Липень 15, 2018 |
ФК Городок-юніор - Будмаркет “Маяк-юніор” |
0:2 |
Липень 15, 2018 |
Верес - ФК Обарів-юніор |
6 - 1 |
Липень 15, 2018 |
Горинь-2 - Комета |
12:00 |
Липень 15, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Сатурн-2 |
12:00 |
Липень 15, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - Славія-2 |
12:00 |
11 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Серпень 26, 2018 |
ФК Комета - ФК Забороль-юніор “Маяк-юніор” |
0:7 |
Серпень 26, 2018 |
ФК Обарів-юніор - ФК Городок-юніор |
8 - 1 |
Серпень 26, 2018 |
Сатурн-2 - ФК ЛМЗ-юніор |
2:2 |
Серпень 26, 2018 |
Будмаркет "Маяк-юніор" - Горинь-2 |
8:0 |
Серпень 26, 2018 |
Славія-2 - Верес |
0:1 |
12 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Вересень 2, 2018 |
ФК Городок-юніор - Славія-2 |
0 - 5 |
Вересень 2, 2018 |
Горинь-2 - ФК Обарів-юніор |
0 - 6 |
Вересень 2, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - Верес |
0 - 3 |
Вересень 2, 2018 |
ФК Сатурн-2 - ФК Комета |
3 - 1 |
Вересень 2, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Будмаркет "Маяк-юніор" |
0 - 0 |
13 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Вересень 16, 2018 |
Славія-2 - Горинь-2 |
4 - 0 |
Вересень 16, 2018 |
ФК Комета - ФК ЛМЗ-юніор |
2 - 4 |
Вересень 16, 2018 |
ФК Обарів-юніор - ФК Забороль-юніор |
1 - 1 |
Вересень 16, 2018 |
Верес - Городок-юніор |
14 - 0 |
Вересень 16, 2018 |
Будмаркет "Маяк-юніор"р - ФК Сатурн-2 |
3 - 0 |
14 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Вересень 23, 2018 |
ФК Забороль-юніор - Славія-2 |
0 - 0 |
Вересень 23, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - ФК Городок-юніор |
5 - 2 |
Вересень 23, 2018 |
ФК Сатурн-2 - ФК Обарів-юніор |
2 - 0 |
Вересень 23, 2018 |
Комета - Будмаркет "Маяк-юніор" |
1 - 3 |
Вересень 23, 2018 |
Горинь-2р - Верес |
0 - 6 |
15 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Вересень 30, 2018 |
Славія-2 - ФК Сатурн-2 |
7 - 1 |
Вересень 30, 2018 |
Будмаркет "Маяк-юніор" - ФК ЛМЗ-юніор |
6 - 0 |
Вересень 30, 2018 |
ФК Городок-юніор - ФК Горинь-2 |
- / + |
Вересень 30, 2018 |
ФК Обарів-юніор - Комета |
0 - 1 |
Вересень 30, 2018 |
Верес - ФК Забороль-юніор |
2 - 0 |
16 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Жовтень 7, 2018 |
ФК КОмета - Славія-2 |
0 - 2 |
Жовтень 7, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - Горинь-2 |
2 - 0 |
Жовтень 7, 2018 |
ФК Забороль-юніор - ФК Городок-юніор |
7 - 1 |
Жовтень 7, 2018 |
Будмаркет “Маяк-юніор” - ФК Обарів-юніор |
2 - 0 |
Жовтень 7, 2018 |
Сатурн-2 - Верес |
2 - 6 |
17 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Жовтень 14, 2018 |
ФК Городок-юніор“- Сатурн-2 ” |
3 - 5 |
Жовтень 14, 2018 |
ФК Обарів-юніор - ФК ЛМЗ-юніор |
??-?? |
Жовтень 14, 2018 |
Верес - Комета |
4 : 0 |
Жовтень 14, 2018 |
Горинь-2 - ФК Забороль-юніор |
0 : 2 |
Жовтень 14, 2018 |
Славія-2 - Будмаркет “Маяк-юніор” |
1 : 3 |
18 тур
Дата |
Матч |
Час/Результати |
Жовтень 21, 2018 |
Сатурн-2 - Горинь-2 “” |
5:0 |
Жовтень 21, 2018 |
Комета - ФК Городок-юніор |
8:0 |
Жовтень 21, 2018 |
Будмаркет “Маяк-юніор” - Верес |
0:0 |
Жовтень 21, 2018 |
ФК ЛМЗ-юніор - ФК Забороль-юніор |
4:0 |
Жовтень 21, 2018 |
ФК Обарів-юніор - Славія-2 ” |
1:3 |
|
|
Переглядів: 1322 |
Додав: almoraz
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|