Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Головна » 2020 » Січень » 28 » ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РІВЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2020 РОКУ
23:01 ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РІВЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2020 РОКУ |
Відкритий Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу 2020
Учасники змагань |
Група А |
Група Б |
1. ФК «Тайкури» |
1. ФК "Славія" (В. Омеляна) |
2. ФК "Гоща-Садове" |
2. ФК "Мрія"(Рівне) |
3. ФК «Понебель» |
3. ФК "БМ Маяк-Дядьковичі" |
4. ФК «РОКО» (Городок) |
4. ФК "Мізоч" |
5. ФК "Обарів" |
5. ФК "Інтеркарс" (Бармаки) |
6. ФК "Продторгобладнання" (Забороль) |
6. ФК "Злагода" (М. Шпаків) |
7. ФК "Вікторія" (Кустин) |
7. ФК "Оріон" (Грабів) |
8. ФК "Зірка" (Житин) |
8. ФК "ГолДар" (Голишів) |
9. ФК "Тинне" |
9. ФК "Рясники" |
|
9. ФК "Ріверс" (В. Олексин) |
ГРУПА А
Дата |
Час |
1 тур |
26 січня |
9:30 |
ФК «Тайкури» |
2:1 |
ФК "Тинне" |
26 січня |
11:30 |
ФК "Гоща-Садове" |
3:0 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
26 січня |
13:00 |
ФК «Понебель» |
1:7 |
ФК "Продторг" |
26 січня |
14:30 |
ФК "Обарів" |
2:3 |
ФК «РОКО» (Городок) |
26 січня |
"Зірка"- вихідний |
Дата |
Час |
2 тур |
1 лютого |
10:00 |
ФК "РОКО" (Городок) |
2:1 |
ФК «Тайкури» |
1 лютого |
11:30 |
ФК "Зірка" |
0:1 |
ФК "Гоща-Садове" |
1 лютого |
13:00 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
5:0 |
ФК «Понебель» |
1 лютого |
14:30 |
ФК "Продторг" |
5:4 |
ФК "Обарів" |
1 лютого |
ФК "Тинне"- вихідний |
Дата |
Час |
3 тур |
9 лютого |
9:30 |
ФК "Обарів" |
1:5 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
9 лютого |
11:30 |
ФК "Гоща-Садове" |
5:2 |
ФК "Тинне" |
9 лютого |
13:00 |
ФК «Понебель» |
0:3 |
ФК "Зірка" |
9 лютого |
14:30 |
ФК "Продторг" |
2:4 |
ФК «РОКО» (Городок) |
9 лютого |
ФК «Тайкури» - вихідний |
Дата |
Час |
4 тур |
15 лютого |
10:00 |
ФК "Тинне" |
9:1 |
ФК «Понебель» |
15 лютого |
11:30 |
ФК "Зірка" |
1:2 |
ФК "Обарів" |
15 лютого |
13:00 |
ФК «Тайкури» |
1:3 |
ФК "Гоща-Садове" |
15 лютого |
14:30 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
1:1 |
ФК "Продторг" |
15 лютого |
ФК «РОКО» (Городок)- вихідний |
Дата |
Час |
5 тур |
23 лютого |
9:30 |
ФК "Обарів" |
2:2 |
ФК "Тинне" |
23 лютого |
11:30 |
ФК «Понебель» |
2:5 |
ФК «Тайкури» |
23 лютого |
13:00 |
ФК "Продторг" |
1:2 |
ФК "Зірка" |
23 лютого |
14:30 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
2:3 |
ФК «РОКО» (Городок) |
23 лютого |
ФК "Гоща-Садове"- вихідний |
Дата |
Час |
6 тур |
29 лютого |
11:00 |
ФК «Тайкури» |
2:4 |
ФК "Обарів" |
29 лютого |
12:30 |
ФК «РОКО» (Городок) |
1:2 |
ФК "Гоща-Садове" |
29 лютого |
14:00 |
ФК "Тинне" |
1:4 |
ФК "Продторг" |
29 лютого |
15:30 |
ФК "Зірка" |
3:2 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
29 лютого |
ФК "Понебель" - вихідний |
Дата |
Час |
7 тур |
8 березня |
9:30 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
0:1 |
ФК "Тинне" |
8 березня |
12:30 |
ФК «Понебель» |
0:3 (тех) |
ФК "Гоща-Садове" |
8 березня |
14:00 |
ФК "Продторг" |
2:0 |
ФК «Тайкури» |
8 березня |
15:30 |
ФК "Зірка" |
3:2 |
ФК «РОКО» (Городок) |
8 березня |
ФК "Обарів" - вихідний |
Дата |
Час |
8 тур |
8 лютого |
9:00 |
ФК «РОКО» (Городок) |
-:- |
ФК «Понебель» |
22 лютого |
13:30 |
ФК "Гоща-Садове"ФК "Продторг" |
2:3 |
ФК "Обарів" |
7 березня |
10:30 |
ФК «Тайкури» |
0:2 |
ФК "Вікторія" (Кустин) |
15 березня |
16:30 |
ФК "Тинне" |
3:1 |
ФК "Зірка" |
Дата |
Час |
9 тур |
14 березня |
9:00 |
ФК "Обарів" |
3:0 (тех) |
ФК «Понебель» |
14 березня |
13:30 |
ФК "Продторг" |
1:1 |
ФК "Гоща-Садове" |
14 березня |
10:30 |
ФК "Зірка" |
1:3 |
ФК «Тайкури» |
14 березня |
16:30 |
ФК "Тинне" |
1:3 |
ФК «РОКО» (Городок) |
14 березня |
ФК "Вікторія" (Кустин) - вихідний |
Турнірна таблиця відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020
Група "А".
м |
команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
Різн |
О |
1 |
"Гоща-Садове" |
8 |
6 |
1 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
19 |
2 |
"РОКО" Городок |
8 |
6 |
0 |
2 |
29 |
16 |
+13 |
18 |
3 |
"Продторг" Забороль |
8 |
4 |
2 |
2 |
23 |
14 |
+9 |
14 |
4 |
"Обарів" |
8 |
4 |
1 |
3 |
22 |
25 |
-3 |
13 |
5 |
"Зірка" Житин |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
14 |
0 |
12 |
6 |
"Тинне" |
8 |
3 |
1 |
4 |
17 |
12 |
5 |
10 |
7 |
"Вікторія" Кустин |
8 |
3 |
1 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
10 |
8 |
"Тайкури" |
8 |
3 |
0 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
9 |
9 |
"Понебель" |
8 |
0 |
0 |
8 |
6 |
41 |
-35 |
0 |
ГРУПА Б
Дата |
Час |
1 тур |
25 січня |
09:30 |
ФК "Мрія" |
3:0 (тех.) |
ФК "Рясники" |
25 січня |
11:30 |
ФК "Рівес" |
2:0 |
ФК "ГолДар" |
25 січня |
13:00 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
2:2 |
ФК "Оріон" |
25 січня |
14:30 |
ФК "Мізоч" |
2:3 |
ФК "Злагода" |
25 січня |
14:30 |
ФК "Інтеркарс" |
1:3 |
ФК "Славія" |
Дата |
Час |
2 тур |
2 лютого |
09:30 |
ФК "Рясники" |
1:2 |
ФК "Рівес" |
2 лютого |
11:00 |
ФК "Славія" |
3:0 |
ФК "Мрія" |
2 лютого |
12:30 |
ФК "ГолДар" |
3:3 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
2 лютого |
14:00 |
ФК "Оріон" |
5:3 |
ФК "Мізоч" |
2 лютого |
15:30 |
ФК "Злагода" |
0:2 |
ФК "Інтеркарс" |
Дата |
Час |
3 тур |
8 лютого |
10:30 |
ФК "Злагода" |
0:6 |
ФК "Славія" |
8 лютого |
12:00 |
ФК "Мізоч" |
2:2 |
ФК "ГолДар" |
8 лютого |
13:30 |
ФК "Рівес" |
1:1 |
ФК "Мрія" |
8 лютого |
15:00 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
5:0 |
ФК "Рясники" |
8 лютого |
16:30 |
ФК "Інтеркарс" |
4:0 |
ФК "Оріон" |
Дата |
Час |
4 тур |
16 лютого |
09:30 |
ФК "Мрія" |
1:4 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
16 лютого |
11:00 |
ФК "Рясники" |
2:5 |
ФК "Мізоч" |
16 лютого |
12:30 |
ФК "Оріон" |
1:1 |
ФК "Злагода" |
16 лютого |
14:00 |
ФК "Славія" |
5:1 |
ФК "Рівес" |
16 лютого |
15:30 |
ФК "ГолДар" |
2:3 |
ФК "Інтеркарс" |
Дата |
Час |
5 тур |
22 лютого |
09:00 |
ФК "Мізоч" |
0:1 |
ФК "Мрія" |
22 лютого |
10:30 |
ФК "Злагода" |
0:6 |
ФК "ГолДар" |
22 лютого |
12:00 |
ФК "Оріон" |
1:9 |
ФК "Славія" |
22 лютого |
15:00 |
ФК "Інтеркарс" |
7:0 |
ФК "Рясники" |
22 лютого |
16:30 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
3:0 |
ФК "Рівес" |
Дата |
Час |
6 тур |
1 березня |
09:30 |
ФК "Мрія" |
0:3 |
ФК "Інтеркарс" |
1 березня |
11:00 |
ФК "Славія" |
2:0 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
1 березня |
12:30 |
ФК "Рівес" |
0:3 |
ФК "Мізоч" |
1 березня |
14:00 |
ФК "ГолДар" |
0:0 |
ФК "Оріон" |
1 березня |
15:30 |
ФК "Рясники" |
3:3 |
ФК "Злагода" |
Дата |
Час |
7 тур |
7 березня |
09:00 |
ФК "Злагода" |
0:2 |
ФК "Мрія" |
7 березня |
12:00 |
ФК "Оріон" |
1:4 |
ФК "Рясники" |
7 березня |
13:30 |
ФК "ГолДар" |
1:4 |
ФК "Славія" |
7 березня |
15:00 |
ФК "Інтеркарс" |
0:2 |
ФК "Рівес" |
7 березня |
16:30 |
ФК "Мізоч" |
5:2 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
Дата |
Час |
8 тур |
9 лютого |
11:00 |
ФК "Славія" |
4:1 |
ФК "Мізоч" |
29 лютого |
09:30 |
ФК "Рівес" |
3:0 |
ФК "Злагода" |
8 березня |
11:00 |
ФК "Мрія" |
3:0 (тех) |
ФК "Оріон" |
14 березня |
14:30 |
ФК "Рясники" |
0:6 |
ФК "ГолДар" |
23 лютого |
14:00 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
3:0 |
ФК "Інтеркарс" |
Дата |
Час |
9 тур |
15 березня |
09:00 |
ФК "Злагода" |
1:5 |
БМ Маяк-Дядьковичі |
25 січня |
10:30 |
ФК "Оріон" |
0:3 (тех) |
ФК "Рівес" |
25 січня |
12:00 |
ФК "ГолДар" |
2:1 |
ФК "Мрія" |
25 січня |
13:30 |
ФК "Рясники" |
0:3 (тех) |
ФК "Славія" |
25 січня |
15:30 |
ФК "Інтеркарс" |
1:1 |
ФК "Мізоч" |
Турнірна таблиця відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2020
Група "Б".
м |
команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
Різн |
О |
1 |
"Славія" В. Омеляна |
9 |
9 |
0 |
0 |
39 |
5 |
+34 |
27 |
2 |
"БМ Маяк-Дядьковичі" |
9 |
5 |
2 |
2 |
27 |
14 |
+13 |
17 |
3 |
"Рівес" В. Олексин |
9 |
5 |
1 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
16 |
4 |
"Інтеркарс" Бармаки |
9 |
5 |
1 |
3 |
21 |
11 |
+10 |
16 |
5 |
"Мізоч" |
9 |
4 |
2 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
14 |
6 |
"Мрія" Рівне |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
13 |
7 |
"ГолДар" Голишів |
9 |
3 |
3 |
3 |
22 |
15 |
+7 |
12 |
8 |
"Оріон" Грабів |
9 |
1 |
3 |
5 |
10 |
29 |
-19 |
6 |
9 |
"Рясники" |
9 |
1 |
1 |
7 |
10 |
35 |
-25 |
4 |
10 |
"Злагода" М. Шпаків |
9 |
0 |
2 |
7 |
10 |
35 |
-25 |
4 |
БОМБАРДИРИ ФК "Славія"
Місце |
Гравець |
Голи (П) |
1. |
Роман Волох |
7 |
2. |
Юрій Гуменюк |
6 |
3. |
Євген Ревуцький |
6 |
4. |
Володимир Момоток |
3 |
9. |
Євген Білий |
3 |
10. |
Юрій Гриценко |
3 |
11. |
Андрій Давидюк |
2 |
5. |
Олександр Антонюк |
1 |
6. |
Тарас Топоровський |
1 |
7. |
Андрій Паршиков |
1 |
8. |
Роман Цілюков |
1 |
12. |
Віктор Каращенко |
1 |
13. |
Дмитро Жигулін |
1 |
1 / 4 Фіналу
Дата |
Час |
1/4 |
|
|
"Гоща-Садове" |
-:- |
"Інтеркарс" |
|
|
"РОКО" |
-:- |
"Ріверс" |
|
|
"Продторг" |
-:- |
"БМ Маяк-Дядьковичі" |
|
|
"Обарів" |
-:- |
"Славія" |
1/2 фіналу
Матч за 3-тє місце
Дата |
Час |
Матч за 3-тє місце |
|
|
|
|
|
Фінал
|
|
Переглядів: 734 |
Додав: vadimoroz10
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|