null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
Чвертьфінал
м. Рівне, ст. Хімік


-:-

Обарів -:- Славія
 
Зимовий чемпіонат
Чвертьфінал
Гоща-Садове -:- Інтеркарс
РОКО -:- Рівес
Продторг -:- БМ Маяк
Обарів -:- Славія
 
Футзал 35 +
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рівнестандарт
4
12
2
Комфорт-Сервіс
2
6
3
Понеділок
3
4
4
Славія
3
3
5
Штанга
3
2
6
Yuterm 35+
2
1
7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0
 
Реклама

Бомбардири 2011
ГРАВЕЦЬКОМАНДАГОЛІВЗ ПЕН.
Газицький Віктор"ОДЕК" (Оржів)22(8)
Брикса Віталій"Енергія" (Володимирець)14(1)
Ткачук Валерій"Маяк" (Сарни)11 
Каращенко Віктор"Славія" (Рівне)11(2)
Малиш Андрій"РОКО-Городок"10 
Федіна Олександр"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)9 
Стебельський Назар"Волинь-Цемент" (Здолбунів)7(1)
Борейчук Анатолій"Маяк" (Сарни)6 
Бриж Олексій"Маяк" (Сарни)6 
Гриценко ЮрійФК "Гоща-АМАКО"6 
Колос Олександр"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)6 
Лисенко Максим"Случ" (Березне)6 
Васильєв ВадимФК "Гоща-АМАКО"6(2)
Давидюк Андрій"Славія" (Рівне)5 
Лоза Роман"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)5 
Новицький Василь"Енергія" (Володимирець)5 
Жданюк Сергій"Енергія" (Володимирець)5(1)
Мирончук Олег"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)5(1)
Безусяк Володимир"Случ" (Березне)4 
Волох Роман"Славія" (Рівне)4 
Трофімчук Михайло"ОДЕК" (Оржів)4 
Кусік Сергій"Енергія" (Володимирець)4(1)
Буркалець ОлегФК "Гоща-АМАКО"3 
Гуменюк Юрій"Славія" (Рівне)3 
Дмитрук ОлександрФК "Гоща-АМАКО"3 
Дудось Євген"Волинь-Цемент" (Здолбунів)3 
Жак Вадим"РОКО-Городок"3 
Жук АндрійФК "Гоща-АМАКО"3 
Кобрин Олександр"РОКО-Городок"3 
Козлюк ЮрійФК "Гоща-АМАКО"3 
Лавренюк ВасильФК "Гоща-АМАКО"3 
Матвієнко Петро"Маяк" (Сарни)3 
Романчук Сергій"РОКО-Городок"3 
Конюх Кирило"РОКО-Городок"3(2)
Блищик Євген"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)2 
Главацький Андрій"РОКО-Городок"2 
Грицак Олексій"Славія" (Рівне)2 
Дацюк Роман"Маяк" (Сарни)2 
Калюжний Дмитро"Волинь-Цемент" (Здолбунів)2 
Коваль Віталій"Сокіл" (Радивилів)2 
Мазярко Олег"ОДЕК" (Оржів)2 
Назаренко Дем'ян"ОДЕК" (Оржів)2 
Пилипака Василь"Сокіл" (Радивилів)2 
Питель Віталій"Енергія" (Володимирець)2 
Полімарчук Леонід"Сокіл" (Радивилів)2 
Радчук Олександр"Случ" (Березне)2 
Рефель Вадим"Случ" (Березне)2 
Савчук Сергій"Сокіл" (Радивилів)2 
Тивончук Михайло"Славія" (Рівне)2 
Туліглович Руслан"ОДЕК" (Оржів)2 
Хохолуш Володимир"Маяк" (Сарни)2 
Новосад Тарас"Сокіл" (Радивилів)2(1)
Єфімчук Сергій"Енергія" (Володимирець)1 
Августинович Роман"Маяк" (Сарни)1 
Алімов Ігор"Славія" (Рівне)1 
Білінчук Андрій"ОДЕК" (Оржів)1 
Безменський Дмитро"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Гайдук Володимир"ОДЕК" (Оржів)1 
Горбаченко Дмитро"Случ" (Березне)1 
Дацюк Ігор"Маяк" (Сарни)1 
Довгалець Олександр Леонідович"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Драган Андрій"Случ" (Березне)1 
Завіруха Віталій"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Засєкін Микола"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Кедич Андрій"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Колаковський Андрій"ОДЕК" (Оржів)1 
Комар Сергій"Маяк" (Сарни)1 
Криницький Валерій"Сокіл" (Радивилів)1 
Левасюк Олександр"РОКО-Городок"1 
Леснік Анатолій"Маяк" (Сарни)1 
Лойко Олег"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Новак Андрій"ОДЕК" (Оржів)1 
Новак Богдан"ОДЕК" (Оржів)1 
Оксенюк Андрій"ОДЕК" (Оржів)1 
Павлік Олександр"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Полончук Олександр"Славія" (Рівне)1 
Пуц Віктор"ОДЕК" (Оржів)1 
Савчук Богдан"ОДЕК" (Оржів)1 
Сергійчук ІгорФК "Гоща-АМАКО"1 
Сидоров Віталій"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Сопронюк Вадим"Сокіл" (Радивилів)1 
Стафійчук Олег"РОКО-Городок"1 
Степанов Роман"Случ" (Березне)1 
Сьох Роман"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Тарасюк Сергій"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Таргоній Павло"Маяк" (Сарни)1 
Ткачук Олександр М."Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Українець Артем"ОДЕК" (Оржів)1 
Феленюк Вадим"Сокіл" (Радивилів)1 
Чепіга Роман"Случ" (Березне)1 
Чепик Сергій"Маяк" (Сарни)1 
Шапінський ОлександрФК "Гоща-АМАКО"1 
Ядчишин Роман"Славія" (Рівне)1 
Яровий Сергій"Случ" (Березне)1 
Ярута Олександр І."Енергія" (Володимирець)1 
Ярута Олександр В."Случ" (Березне)1 
Ніколайчук Олександр"Маяк" (Сарни)1(1)

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (23)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (18)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (21)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (28)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz