null

Найближчі ігри
Чемпіонат області. Ветерани. 10 тур
22 вересня. Початок 16:00
м. Рівне, ст. "Авангард"

-

Славія - Фіалка
 
Чемпіонат району. Вища ліга. 14 тур
с. Забороль
23 вересня. Початок 11:00

-

Продторг - Славія
 
Чемпіонат району. Юнаки. 13 тур
23 вересня. Початок 13:00
с. Забороль

-

Забороль-Ю - Славія-2
 
Футзал
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
25
2
Комфорт-С
9
23
3
Хімік-Граніт
9
19
4
Рівнегаз
9
18
5
Квартал
9
11
6
Феміда
9
9
7
Горбаків
9
9
8
Північ-Центр
9
9
9
Рівнеобленерго
9
6
10
Горинь
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Чемпіонат Рівненської області з футболу

Список учасників

"Гоща-АМАКО" (Гоща)
"РОКО-Городок" (Городок)
"Енергія" (Володимирець)
"Славія" (Рівне)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
"Случ" (Березне)
"Маяк" (Сарни)
"Сокіл" (Радивилів)
"ОДЕК" (Оржів)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)

1 тур.
2 травня.
"Сокіл"2:2"РОКО"
"Гоща"0:1"Маяк"
"В.-Цемент"0:3"Славія"
"ОДЕК" 1:0"Енергія"
"Ізотоп""1:0"Случ"
2 тур.
8 травня.
"Случ" 2:1"Сокіл"
"РОКО"1:1"Гоща"
"Маяк"4:2"В.-Цемент"
"Славія"2:1"ОДЕК"
"Енергія"1:0"Ізотоп"
3 тур.
15 травня.
"Гоща""6:2"Сокіл"
"В-Цемент"2:0"РОКО"
"ОДЕК"1:0"Маяк"
"Ізотоп"3:2"Славія"
"Енергія"4:1"Случ"
4 тур.
22 травня.
"Случ"0:1"Гоща"
"Сокіл"0:6"В.-Цемент"
"РОКО"0:1"ОДЕК"
"Маяк"0:1"Ізотоп"
"Славія"2:1"Енергія"
5 тур.
29 травня.
"В.-Цемент""5:2"Гоща"
"ОДЕК"6:0"Сокіл"
"Ізотоп"1:2"РОКО"
"Енергія"2:1"Маяк"
"Славія"0:0"Случ"
6 тур.
5 червня.
"Случ"2:1"В.-Цемент"
"Гоща"1:3"ОДЕК"
"Сокіл"0:3"Ізотоп"
"РОКО"3:3"Енергія"
"Маяк"2:0"Славія"
7 тур.
12 червня.
"ОДЕК""4:0"В.-Цемент"
"Ізотоп"0:1
"Гоща"
"Енергія"5:1"Сокіл"
"Славія"2:0"РОКО"
"Маяк"1:2
"Случ"
8 тур.
19 червня.
"Случ"1:2"ОДЕК"
"В.-Цемент"1:1"Ізотоп"
"Гоща"3:0"Енергія"
"Сокіл"0:1"Славія"
"РОКО"6:1"Маяк"
9 тур.
26 червня.
"Ізотоп"0:2"ОДЕК"
"Енергія"0:2"В.-Цемент"
"Славія"1:1"Гоща"
"Маяк"+:-"Сокіл"
"РОКО"1:2"Случ"
* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

Початок ігор чемпіонату області: юнаки - 14:00; дорослі - 16:00


Турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1."Одек" (Оржів)9
8
0121:424
2."Славія" (Рівне)
9
52
213:817
3."Гоща-АМАКО" (Гоща)
9
42
3
16:1314
4."Волинь-Цемент" (Здолбунів)
94
1
419:1613
5."Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
9
4
1
4
10:9
13
6."Енергія" (Володимирець)
941416:1413
7."Случ" (Березно)
9
41
410:1213
8."Маяк" (Сарни)
9
4
0
5
10:14
12
9."РОКО-Городок" (Городок)
923
415:159
10."Сокіл" (Радивилів)9
018
6:311

ДРУГЕ КОЛО
10 тур.
28 серпня.
"РОКО"2:1"Сокіл"
"Маяк"1:1"Гоща"
"Славія"1:1
"В.-Цемент"
"Енергія"1:3
"ОДЕК"
"Случ""1:0"Ізотоп"
11 тур.
4 вересня.
"Сокіл"1:2
"Случ"
"Гоща"2:0
"РОКО"
"В.-Цемент"1:4
"Маяк"
"ОДЕК0:1"Славія"
"Ізотоп"3:1
"Енергія"
12 тур.
11 вересня.
"Сокіл""0:4
"Гоща"
"РОКО"2:2"В.-Цемент"
"Маяк"1:2
"ОДЕК"
"Славія"1:1"Ізотоп"
"Случ"5:2"Енергія"
13 тур.
18 вересня.
"Гоща"2:1"Случ"
"В.-Цемент"0:1"Сокіл"
"ОДЕК"3:1"РОКО"
"Ізотоп"1:0"Маяк"
"Енергія"3:0"Славія"
14 тур.
25 вересня.
"Гоща""1:0
"В.-Цемент"
"Сокіл"0:3
"ОДЕК"
"РОКО"1:2
"Ізотоп"
"Маяк"2:2
"Енергія"
"Случ"1:3
"Славія"
15 тур.
2 жовтня.
"В.-Цемент"3:0"Случ"
"ОДЕК"3:1
"Гоща"
"Ізотоп"5:0
"Сокіл"
"Енергія"1:3
"РОКО"
"Славія"3:0"Маяк"
16 тур.
9 жовтня.
"В.-Цемент"0:1"ОДЕК"
"Гоща"2:2
"Ізотоп"
"Сокіл"1:4
"Енергія"
"РОКО"0:3
"Славія"
"Случ"0:0
"Маяк"
17 тур.
16 жовтня.
"ОДЕК"1:0"Случ"
"Ізотоп"7:1"В.-Цемент"
"Енергія"1:0
"Гоща"
"Славія"2:1
"Сокіл"
"Маяк"5:0
"РОКО"
18 тур.
30 жовтня.
"ОДЕК"3:1"Ізотоп"
"В-Цемент"1:1"Енергія"
"Гоща"0:2"Славія"
"Сокіл"2:5"Маяк"
"Случ"0:3"РОКО"
* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

Початок ігор чемпіонату області: юнаки - 14:00; дорослі - 16:00


Підсумкова турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1."Одек" (Оржів)18
160240:1048
2."Славія" (Рівне)1811
4329:1537
3.
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)18
9
3
6
32:19
30
4.
"Гоща-АМАКО" (Гоща)18
8
4
6
29:23
28
5.
"Енергія" (Володимирець)18
7
3
8
32:32
24
6.
"Маяк" (Сарни)18
7
3
8
31:26
24
7.
"Случ" (Березно)18
7
2
9
20:27
23
8.
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)18
5
4
9
28:34
19
9."РОКО-Городок" (Городок)
1854
927:3419
10."Сокіл" (Радивилів)18
1116
13:613

Бомбардири
ГравецьКомандаК-ть голівз пен.
Газицький Віктор"ОДЕК" (Оржів)22
8
Брикса Віталій"Енергія" (Володимирець)14
1
Ткачук Валерій"Волинь-Цемент" (Здолбунів)11 
Каращенко Віктор"Славія" (Рівне)11
2
Малиш Андрій"РОКО-Городок"10 
...
Давидюк Андрій"Славія" (Рівне)5 
Волох Роман"Славія" (Рівне)4 
Гуменюк Юрій"Славія" (Рівне)3 
Грицак Олексій"Славія" (Рівне)2 
Тивончук Михайло
"Славія" (Рівне)2

Полончук Олександр"Славія" (Рівне)1 
Алімов Ігор
"Славія" (Рівне)1

Ядчишин Роман
"Славія" (Рівне)1

Список всіх авторів голів у сезоні

Детальна статистика Чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд першої ліги
інформацію взято з сайту ФК "Гоща-АМАКО"

Кращі у номінаціях за 2011 рік

«Клубний залік»: 1 місце – «Славія» (Рівне) – 70 балів; 2 місце – «ОДЕК» (Оржів) – 68 балів; 3 місце – «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – 63 балів.
Кращий бомбардир чемпіонату області – Газицький Віктор («ОДЕК») – 22 голи.
Кращий бомбардир чемпіонату області серед юнаків – Федіна Роман («Енергія») – 20 голів.
Кращий воротар – Кособуцький Юрій («Славія»).
Кращий захисник – Чикалюк Сергій («ОДЕК»).
Кращий півзахисник – Оксенюк Андрій («ОДЕК»).
Кращий нападаючий – Газицький Віктор («ОДЕК»).
Кращий тренер чемпіонату області – Кучер Олег («ОДЕК»).
Кращий дитячий тренер – Леснік Анатолій («Маяк»).
Кращий президент клубу І ліги – Чернецький Мирон («ОДЕК»).
Краще футбольне поле – ст. «ОДЕК-Україна» (Оржів).
«Приз справедливої гри» І ліга – «РОКО-Городок» - 32 бали.
«Відкриття сезону» - Новосад Максим («Славія»).
«За волю до перемоги» (приз газети «Вільне слово») – «РОКО-Городок».
Відзнаки за висвітлення футбольних подій в області: Татаренко Сергій, Присяжнюк Володимир, Гладков Олексій.


Чемпіонат Рівненської області 2011.

Становище команд (дорослі) за підсумками виступів удома.
М
командаІВНПМзМпРізнО
1"ОДЕК" (Оржів)9801224+1824
2"Славія" (Рівне)9540146+819
3"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)9603219+1218
4"Енергія" (Володимирець)96031811+718
5ФК "Гоща-АМАКО"95131711+616
6"Маяк" (Сарни)94231910+914
7"Случ" (Березне)94141213-113
8"Волинь-Цемент" (Здолбунів)93241313011
9"РОКО-Городок"9234161609
10"Сокіл" (Радивилів)9018630-241

Чемпіонат Рівненської області 2011.

Становище команд (дорослі) за підсумками виступів в гостях.
М
командаІВНПМзМпРізнО
1"ОДЕК" (Оржів)9801186+1224
2"Славія" (Рівне)9603159+618
3ФК "Гоща-АМАКО"93331212012
4"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)93331110+112
5"Случ" (Березне)9315814-610
6"РОКО-Городок"93151118-710
7"Маяк" (Сарни)93151216-410
8"Волинь-Цемент" (Здолбунів)92251521-68
9"Енергія" (Володимирець)91351421-76
10"Сокіл" (Радивилів)9108731-243

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
10 тур
22 вересня
Експрес - ПриГОЩАйся
Дубно - Автоплюс
Славія - Фіалка
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 8 20
2 АВТОПЛЮС 7 15
3 ФІАЛКА 7 10
4 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 7 8
5 ЕКСПРЕС 8 7
6 ПРИГОЩАЙСЯ 7 7
7 ДУБНО 6 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 7 18
2 ПОЛІССЯ 7 15
3 ДУБРОВИЦЯ 8 12
4 ІЗОТОП-РАЕС 6 10
5 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 7 5
6 КОЛОС 7 4
7 ГОРИЗОНТ 6 4
 
Рівненський р-н.
Матчі
14 тур
23 вересня
Горинь
-
Альянс
Сатурн
-
Обарів
Продторг
-
Славія
ЛМЗ-Квасилів
-
РОКО
Інтеркарс
-
БМ-Маяк
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 13 37
2 Будмаркет Маяк 13 21
3 Сатурн 13 20
4 ФК ЛМЗ-Квасилів 13 20
5 Продторгобладнання 13 19
6 ФК Обарів 13 16
7 Альянс 13 15
8 Інтеркарс 13 15
9 РОКО 13 13
10 Горинь 12 9
 
Юнаки
Матчі
14 тур
23 вересня
Забороль-Ю
-
Славія-2
ФК ЛМЗ
-
Городок-Ю
Сатурн-2
-
Обарів-Ю
Комата
-
БМ Маяк
Горинь-2
-
Верес
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 14 39
2 Славія-2 13 33
3 БМ “Маяк-юніор” 13 29
4 ФК Забороль-юніор 13 25
5 ФК Обарів-юніор 13 20
6 ЛМЗ-Ю 13 14
7 Комета 13 12
8 Сатурн-2 13 10
9 Горинь-2 14 7
10 ФК Городок-юніор 13 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (15)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі



http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Добрый день!

Оформим на частных лиц и сотрудников организаций карточки метро в сеть торговых центров МETRO Cash & Cаrry.

купить-карту-метро.рф

Официально по юридическому договору сделаем на физических лиц и сотрудников учереждений карты metro в сеть немецких тц МЕТРО КЕШ ЭНД КЭРРИ: пропуск в метrо обязательно с вашей фотографией (делается в самом магазине в вашем присутствии), с личным номером, кодом, со специальной магнитной полосой, названием предприятия, от которой вы будете нами оформлены.

Вы можете проводить с собой 2-х человек.

Пропуска в метrо оформляются: на граждан РФ и иностранцев.

Оформление производится без предоплаты, то есть вначале мы регистрируем и оформляем вас, вы получаете пропуска в метро, потом оплачиваете.

Оплата производится в течение 1-го рабочего дня после оформления, немецкие супермаркеты "Метро" работают круглосуточно.

Для оказания этой услуги мы находим фирмы, у которых есть свободные места в этих немецких торговых центрах, и заключаем с ними соответствующие юридические договора, по которым юридические лица обязуются предоставить вам право пользоваться их местами в этих супермаркетах.

Регистрация производятся во всех немецких торговых центрах Metro CASH and CARRY.

Получив карты metro в одном из немецких гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" вы можете ею пользоваться в любых других магазинах этой сети гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" в РФ и за границей.

ПОЖАЛУЙСТА, НЕ ОТВЕЧАЙТЕ НА ЭТО ПИСЬМО, ДЛЯ ЗАКАЗА КАРТ-КЛИЕНТА ИСПОЛЬЗУЙТЕ контакт-форму с сайта купить-карту-метро.рф

ВАШ ЗАКАЗ БУДЕТ ПРИНЯТ И ОБРАБОТАН В ТЕЧЕНИЕ РАБОЧЕГО ДНЯ.

ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗА 2-3 РАБОЧИХ ДНЯ.

ПОЛУЧЕНИЕ В 50 ГОРОДАХ И РЕГИОНАХ РОССИИ:
Adygea, Arxangelsk, Astrakhan, Барнаул, Bryansk, Belgorod, Vladimir, Volgograd, Voljskii, Вологда, Воронеж, Воронежская область, Ekaterinburg, Иваново, Izhevsk, Иркутск, Kazan, Калининград, Kalyga, Кемерово, Киров, Kopeysk, Краснодар, Krasnoyarsk, Kursk, Липецк, Magnitogorsk, Москва, Московская область, Naberezhnye Chelny, Nizhny Novgorod, Nizhny Tagil, Novokuznetsk, Novorossiysk, Новосибирск, Omsk, Orenburg, Орел, Penza, Perm, Пятигорск, Rostov-na-Dony, Рязань, Самара, Санкт-Петербург, Saratov, Serpyxov, Smolensk, Stavropol, Стерлитамак, Surgut, Tver, Toljatti, Томск, Tyla, Tjumen, Yljanovsk, Ufa, Cheboksary, Cheljabinsk, Ярославль, Севастополь, Simferopol.

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz