null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
16 лютого
м. Рівне, ст. Хімік
14:00

5:1

Славія 5:1 Ріверс
 
Зимовий чемпіонат
Група "А"
15 лютого
Тинне 9:1 Понебель
Зірка 1:2 Обарів
Тайкури 1:3 гоща-Садове
Вікторія 1:1 Продторг
Група "Б"
16 лютого
Мрія 1:4 БМ Маяк-Дяд
Рясники 2:5 Мізоч
Оріон 1:1 Злагода
Славія 5:1 Ріверс
ГолДар 2:3 Інтеркарс
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 2011 року

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Список учасників

Група "А"
Група "Б"
"Авангард-ПАС" (Рівне)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
Рівненський р-н.
Володимирець
"Автоленд" (Здолбунів)
"Маяк" (Сарни)
"Спартак" (Дубно)
"Полісся" (Рокитне)
Дубенський р-н.
"Ветеран" (Дубровиця)

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур.
21 травня.
"Авангард"3:1"Спартак"
Рівненський3:1"Автоленд"
Дубенський - вихідний
Володимирець 2:2"Маяк"
"Полісся"0:1"Ветеран"
"Ізотоп" - вихідний
2 тур.
28 травня.
Дубненський 0:4"Автоленд"
"Авангард"5:1Рівненський
"Спартак" - вихідний
"Ізотоп" 5:0"Ветеран"
Володимирець0:2"Полісся"
"Маяк" - вихідний
3 тур.
4 червня.
"Спартак"0:3Рівненський
Дубенський1:7"Авангард"
"Автоленд" - вихідний
"Полісся"2:1"Маяк"
"Ізотоп"3:0Володимирець
"Ветеран" - вихідний
4 тур.
11 червня.
"Автоленд"3:2
"Авангард"
"Спартак"1:0Дубенський
Рівненський - вихідний
"Ветеран"1:0Володимирець
"Маяк"3:3"Ізотоп"
"Полісся" - вихідний
5 тур.
18 червня.
Рівненський+:-Дубенський
"Автоленд"0:0"Спартак"
"Авангард" - вихідний
"Полісся"1:1"Ізотоп"
"Ветеран"2:2"Маяк"
Володимирець - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Турнірна таблиця

Група "А"
МКомандаІПНПГолиО
1."Авангард-ПАС" (Рівне)430117:69
2.Рівненський р-н.430110:69
3."Автоленд" (Здолбунів)42118:57
4."Спартак" (Дубно)41122:64
5.Дубенський р-н.40041:150

Група "Б"
МКомандаІПНПГолиО
1."Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)422012:48
2."Полісся" (Рокитне)42115:37
3."Ветеран" (Дубровиця)42114:77
4."Маяк" (Сарни)40318:93
5.Володимирець40132:81


ДРУГЕ КОЛО


6 тур.
3 вересня.
Рівненський2:0Дубенський
"Спартак"4:2
"Автоленд"
"Авангард" - вихідний
"Ветеран"1:1
"Ізотоп"
"Полісся"+:-
Володимирець
Маяк- вихідний
7 тур.
10 вересня.
"Авангард"4:2"Автоленд"
Дубенський0:1Спартак
Рівненський - вихідний
Володимирець1:4"Ветеран"
"Ізотоп"+:-"Маяк"
"Полісся" - вихідний
8 тур.
17 вересня.
Рівненський2:0"Спартак"
"Авангард"1:0Дубенський
"Автоленд" - вихідний
"Маяк"1:0"Полісся"
Володимирець2:4"Ізотоп"
"Ветеран" - вихідний
9 тур.
24 вересня.
"Автоленд"+:-
Дубенський
Рівненський4:3"Авангард"
"Спартак" - вихідний
"Ізотоп"3:0"Полісся"
"Маяк"0:1
"Ветеран"
Володимирець - вихідний
10 тур.
1 жовтня.
"Спартак"+:-
"Авангард"
"Автоленд"1:3Рівненський
Дубенський - вихідний
"Маяк"1:0Володимирець
"Ветеран"+:-"Полісся"
"Ізотоп" - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Турнірна таблиця

Група "А"
МКомандаІПНПГолиО
1.
Рівненський р-н.8
7
0
1
21:10
21
2."Авангард-ПАС" (Рівне)8
5
0
3
25:15
15
3.
"Спартак" (Дубно)8
4
1
3
10:10
13
4."Автоленд" (Здолбунів)8
314
16:1610
5.Дубенський р-н.80081:220

Група "Б"
МКомандаІПНПГолиО
1.
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)8
5
3
0
23:7
18
2.
"Ветеран" (Дубровиця)8
5
2
1
13:9
17
3.
"Полісся" (Рокитне)8
3
1
4
8:10
10
4."Маяк" (Сарни)823310:139
5.Володимирець8017
5:201

1/2 фіналу

"Ветеран" (Дубровиця) - "Рівненський район" 0:2

"Рівненський район" - "Ветеран" (Дубровиця) +:-

"Авангард-ПАС" (Рівне) - "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 5:0

"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовск) - "Авангард-ПАС" (Рівне)4:6


Фінал

"Авангард-ПАС" (Рівне) - "Рівненський район" 2:1



‹ ПОВЕРНУТИСЯ

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (23)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (18)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (21)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (28)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz