Зимовий Чемпіонат Рівненського району
Чвертьфінал
м. Рівне, ст. Хімік
-:-
Обарів
-:-
Славія
Зимовий чемпіонат
Чвертьфінал
Гоща-Садове
-:-
Інтеркарс
РОКО
-:-
Рівес
Продторг
-:-
БМ Маяк
Обарів
-:-
Славія
Футзал 35 +
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рівнестандарт
4
12
2
Комфорт-Сервіс
2
6
3
Понеділок
3
4
4
Славія
3
3
5
Штанга
3
2
6
Yuterm 35+
2
1
7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0
Реклама
Головна » 2012»Вересень»5 » На рівненському Поліссі побільшало спортивних об'єктів
13:30
На рівненському Поліссі побільшало спортивних об'єктів
Ось такий цікавий сюжет побачив у "Новинах Рівного" на "Рівне 1". З одного боку, видно, що це "джинса", і матеріал явно проплачений, а з іншого радієш, що не все так погано, і хоч десь "побільшало спортивних об'єктів", з трього боку сумно за наше убоге Рівне. До речі, згадується там і "футбольний" населений пункт, от тільки текст про становлення футболу для мене трішки незрозумілий, особливо враховуючи те, що я спілкуюся з тим "меценатом, що закупив траву", і щось мені здається, що його заслуга не лише забивати вирішальні голи в своїй команді і закуповувати траву. Про це я уточню пізніше, як буду цього мецената бачити. А зараз дивимось, коментуємо, радіємо за Полісся. PS: бажано не перетворювати коменти у політичний срач.
Нові спортзали та стадіони заохочують до здорового способу життя молоде покоління. А місцеві жителі звикають уболівати за своїх і мріють, що їхні спортсмени, отримавши базу для тренувань, незабаром збиратимуть нагороди принаймні на обласному рівні.
У селі Яринівка Березнівського району пристойну школу зробили ще 11 років тому, на базі колишнього будинку культури. Нині тут навчають 110 учнів. Нещодавно у приміщенні дев'ятирічки з'явилися вбиральні - замість дерев'яних на вулиці. А тепер за 295 тисяч гривень із районного бюджету облаштували спортзалу
А це новий стадіон у селі Малинськ того ж таки Березнівського району. Раніше тут були старі цехи, потому виникло стихійне сміттєзвалище. Але тутешні жителі змінили усе самотужки. Сільський голова переконує: для цього знадобилися передусім не гроші, а бажання самих людей. Хоча неабияк вдячні і місцевому меценатові, котрий закупив газонну траву і допоміг технікою.
Та поки і в Яринівці, і в Малинську, і в більшості сіл Рівненщини можуть лише мріяти про те, що вже отримали жителі Мульчиць Володимирецького району. Минулоріч тут відкрили нову велику школу із власною котельнею на щепі, в котрій зараз навчаються майже 5 сотень учнів. А тепер завершили і другу чергу закладу, яку місцеві чиновники називають експериментальним культурно-дозвіллевим комплексом. На першому поверсі колишнього будинку культури - величезна спортзала, роздягальні та санвузли, а також зала засідань для проведення різних зборів і концертів. На другому - публічно-шкільна бібліотека і класи для гуртків. Та найбільше місцеві учні тішаться саме спортзалою, особливо ті, хто до спорту небайдужий.
На культурно-дозвіллевий комплекс у Мульчицях витратили 7 мільйонів 200 тисяч гривень. В обласному бюджеті таких грошей не знайшлося, але чиновники пошукали деінде.
Очільник області обіцяє: до кінця року нову спортзалу відкриють і у селі Берестя на Дубровиччині, а в самій Дубровиці вже розробляють документацію на стадіон. І принаймні по одному спортивному об'єктові почергово з'являтиметься у районах області щомісяця.
Лише 13 відсотків дітей та дорослих в області зайняті спортом
Аби покращити ситуацію, на Рівненщині хочуть реанімувати пришкільні спортивні споруди. Адже із майже семи сотень шкіл краю 200 не мають власних спортивних залів. Суттєво, переконують чиновники, ситуація має змінитися вже до кінця року. Втім, і нині є населені пункти, яким є чим похвалитися.
Де в селі Малинськ Березнівського району ще кілька місяців тому було стихійне сміттєзвалище, нині спортивний стадіон. Малинський сільський голова Анатолій Дімітров розповідає – для його зведення не використали жодної копійки бюджетних коштів, все зробили власними силами та на пожертви благодійників.
А в селі Яринівка того ж таки району на пришкільний спортивний зал таки залучити гроші районного бюджету. Тут на оснащення та капітальний ремонт аварійного приміщення виділили майже 400 тисяч гривень. Директор Яринівської ЗОШ Людмила Хіміч каже - було встановлено нове освітлення, пожежну сигналізацію, вентиляцію, замінено підлогу, прошпакльовано стіни, встановлено теплову завісу.
Та найбільший подарунок отримали учні Мульчицької школи, що у Володимирецькому районі. Приміщення колишнього будинку культури нині перетворилося на спортивно-дозвілевий комплекс. Найбільш гордяться учні сучасним спортивним залом, що розмістився на першому поверсі. Тепер, кажуть на уроки фізкультури ходитимуть з радістю. Крім спортивного залу, в приміщенні також розташували і додаткові позакласні кімнати, зазначає директор Мульчицької ЗОШ I-III ст Олександр Ярута.
Загалом реконструкція будинку культури обійшлась у понад сім мільйонів гривень. Це - частина коштів, які Рівненська АЕС виділяє на розвиток об'єктів соціальної сфери у 30-ти кілометровій зоні довкола станції. На подібні надходження розраховують і в інших районах, адже за рахунок дотаційного обласного бюджету такі проекти профінансувати вкрай важко, пояснює заступник голови Рівненської облради Олександр Чуприна. Голова Рівненської ОДА Василь Берташ розповідає: з 690 навчальних закладів у двохсот ще треба збудувати такі зали. Зокрема, в цьому році відкриють спортивний зал в Бересті і стадіон в Дубровиці.