null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
Чвертьфінал
м. Рівне, ст. Хімік


-:-

Обарів -:- Славія
 
Зимовий чемпіонат
Чвертьфінал
Гоща-Садове -:- Інтеркарс
РОКО -:- Рівес
Продторг -:- БМ Маяк
Обарів -:- Славія
 
Футзал 35 +
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рівнестандарт
4
12
2
Комфорт-Сервіс
2
6
3
Понеділок
3
4
4
Славія
3
3
5
Штанга
3
2
6
Yuterm 35+
2
1
7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0
 
Реклама
Головна » 2018 » Травень » 10 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
16:29
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2018
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Славія" (Рівне) "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)
"ПриГОЩАйся" (Гоща) "Колос" (Березно)
"Радивилів-Броди" "Дубровиця"
"Дубно" "Горизонт" (Костопіль)
"Autoplus" (Млинів) "Полісся" (Рокитне)
"Експрес" (Здолбунів) "Маяк" (Сарни)
"Фіалка" (Зоря) "Володимирецький р-н"
Перше коло
Дата Час 1 тур
12 травня 16:00 ПриГОЩАйся 0 : 4 Славія
Перенос   Радивилів-Броди + : - Дубно
12 травня 16:00 Фіалка 2 : 0 Експрес
12 травня 16:00 Ізотоп 3 : 1 Колос
12 травня 16:00 Дубровиця 0 : 0 Горизонт
16 травня 16:00 Полісся 3 : 5 Маяк
Дата Час 2 тур
19 травня 18:00 Дубно 1 : 3 ПриГОЩАйся
19 травня 18:00 Експрес 0 : 1 Радивилів-Броди
19 травня 16:00 Славія 0 : 0 Автоплюс
19 травня 16:00 Горизонт 0 : 1 Ізотоп
19 травня 16:00 Володимирецький р-н 0 : 0 Дубровиця
23 травня 17:00 Колос 1 : 3 Полісся
Дата Час 3 тур
26 травня 16:00 ПриГОЩАйся 2 : 0 Експрес
26 травня 16:00 Автоплюс 8 : 2 Дубно
Перенос - Фіалка 0 : 3 Славія
26 травня 16:00 Ізотоп 1 : 1 Володимирецький р-н
Перенос - Дубровиця 0 : 2 Маяк
30 травня 16:00 Полісся 5 : 0 Горизонт
Дата Час 4 тур
2 червня 16:00 Славія 7 : 0 Радивилів-Броди
2 червня 16:00 Експрес 2 : 2 Автоплюс
2 червня 16:00 Дубно 4 : 1 Фіалка
2 червня 16:00 Маяк 4 : 2 Ізотоп
Перенос 16:00 Колос 1 : 1 Дубровиця
6 червня 16:00 Володимирецький р-н 0 : 3 Полісся
Дата Час 5 тур
9 червня 16:00 ПриГОЩАйся 0 : 3 Автоплюс
9 червня 16:00 Експрес 5 : 0 Дубно
9 червня 16:00 Радивилів-Броди 0 : 0 Фіалка
13 червня 16:00 Ізотоп 1 : 2 Полісся
9 червня 16:00 Маяк 3 : 2 Колос
9 червня 16:00 Володимирецький р-н 6 : 1 Горизонт
Дата Час 6 тур
16 червня 16:00 Автоплюс 5 : 1 Радивилів-Броди
16 червня 16:00 Славія 6 : 1 Експрес
16 червня 16:00 Фіалка 1 : 0 ПриГОЩАйся
20 червня 16:00 Полісся 0 : 1 Дубровиця
16 червня 16:00 Горизонт 0 : 1 Маяк
16 червня 16:00 Колос 1 : 0 Володимирецький р-н
Дата Час 7 тур
23 червня 16:00 ПриГОЩАйся 1 : 1 Радивилів-Броди
23 червня 16:00 Дубно 0 : 8 Славія
23 червня 16:00 Автоплюс 3 : 0 Фіалка
23 червня 16:00 Ізотоп - Дубровиця
23 червня 16:00 Маяк 3 : 0 Володимирецький р-н
23 червня 16:00 Горизонт 2 : 1 Колос
Дата Час 8 тур
8 вересня 16:00 Дубно не відбувся Радивилів-Броди
8 вересня 16:00 Славія 7 : 0 ПриГОЩАйся
8 вересня 16:00 Експрес 0 : 3 Фіалка
8 вересня 16:00 Случ  перенесено Ізотоп
8 вересня 16:00 Маяк 2 : 3 Полісся
8 вересня 16:00 Горизонт 0 : 2 Дубровиця
Дата Час 9 тур
15 вересня 16:00 ПриГОЩАйся +:- Дубно
15 вересня 16:00 Автоплюс 1:1 Славія
15 вересня 16:00 Радивилів-Броди 1:3 Експрес
15 вересня 16:00 Ізотоп - Горизонт
15 вересня 16:00 Дубровиця 2:0 Володимирецький р-н
19 вересня 16:00 Полісся 1 : 1  Случ
Дата Час 10 тур
22 вересня 16:00 Експрес 3:0 ПриГОЩАйся
22 вересня 16:00 Дубно -:+ Автоплюс
22 вересня 16:00 Славія 5:2 Фіалка
22 вересня 16:00 Володимирецький р-н 0:0 Ізотоп
22 вересня 16:00 Маяк 2:2 Дубровиця
26 вересня 17:00 Горизонт  2 : 5 Полісся
Дата Час 11 тур
29 вересня 16:00 Радивилів-Броди -:+ Славія
29 вересня 16:00 Автоплюс 3:1 Експрес
29 вересня 16:00 Фіалка +:- Дубно
29 вересня 16:00 Ізотоп 5:2 Маяк
29 вересня 16:00 Дубровиця 1:1 Колос
3 жовтня 16:00 Полісся 2 : 0 Володимирецький р-н
Дата Час 12 тур
6 жовтня 16:00 Автоплюс +/- ПриГОЩАйся
6 жовтня 16:00 Дубно -/+ Експрес
6 жовтня 16:00 Фіалка +/- Радивилів-Броди
10 жовтня 16:00 Полісся 2:2 Ізотоп
6 жовтня 16:00 Колос - Маяк
6 жовтня 16:00 Горизонт 2:0 Володимирецький р-н
Дата Час 13 тур
13 жовтня 16:00 Радивилів-Броди -/+ Автоплюс
20 жовтня 16:00 Експрес 0:2 Славія
13 жовтня 16:00 ПриГОЩАйся 3:5 Фіалка
17 жовтня 16:00 Дубровиця 0:5 Полісся
13 жовтня 16:00 Маяк 2:0 Горизонт
13 жовтня 16:00 Володимирецький р-н 2 : 0 Колос
Дата Час 14 тур
20 жовтня 16:00 Радивилів-Броди -/+ ПриГОЩАйся
20 жовтня 16:00 Славія 3:0 Дубно
20 жовтня 16:00 Фіалка 1:2 Автоплюс
20 жовтня 16:00 Дубровиця - Ізотоп
20 жовтня 16:00 Володимирецький р-н 0:1 Маяк
20 жовтня 16:00 Колос 4:2 Горизонт

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1 СЛАВІЯ (Рівне) 12 10 2 0 49:4 32
2 АВТОПЛЮС (Млинів) 12 9 3 0 36:8 30
3 ФІАЛКА (Зоря) 12 5 1 6 19:22 16
4 ЕКСПРЕС (Здолбунів) 12 5 1 6 20:20 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ (Гоща) 12 4 1 7 15:28 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 3 2 7 10:28 11
7 ДУБНО 12 1 0 11 7:46 3

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 МАЯК (Сарни) 11 8 1 2 27:17 25
2 ПОЛІССЯ (Рокитне) 11 7 2 2 29:15 23
3 ІЗОТОП-РАЕС (Вараш) 9 4 3 2 20:12 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 3 5 2 9:11 14
5 КОЛОС (Березне) 9 2 3 4 13:16 9
6 ГОРИЗОНТ (Костопіль) 11 2 1 8 9:27 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ район 10 1 3 6 7:15 6

ПІВФІНАЛ

Дата Час 1 матч
27 жовтня 15:00 Полісся 2:4 Славія
27 довтня 15:00 Автоплюс 5:1 Маяк
Дата Час 2 матч
3 листопада 14:00 Славія 5:1 Полісся
3 листопада 15:00 Маяк 1:5 Автоплюс

ФІНАЛ

Дата Час 1 матч
10 листопада 13:00 ФК "Автоплюс" 2:1 ФК "Славія"
Переглядів: 1866 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz