null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
Чвертьфінал
м. Рівне, ст. Хімік


-:-

Обарів -:- Славія
 
Зимовий чемпіонат
Чвертьфінал
Гоща-Садове -:- Інтеркарс
РОКО -:- Рівес
Продторг -:- БМ Маяк
Обарів -:- Славія
 
Футзал 35 +
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рівнестандарт
4
12
2
Комфорт-Сервіс
2
6
3
Понеділок
3
4
4
Славія
3
3
5
Штанга
3
2
6
Yuterm 35+
2
1
7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0
 
Реклама
Головна » 2019 » Травень » 26 » Чемпіонат Рівненського району 2019 серед юнаків. КАЛЕНДАР / ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
09:01
Чемпіонат Рівненського району 2019 серед юнаків. КАЛЕНДАР / ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Чемпіонат Рівненського району 2019 серед юнаків

М Клуб і В Н П З Пр. Р О
1 Оріон-2 (с.Грабів) 3 3 0 0 11 2 9 9
2 ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 2 2 0 0 17 1 16 6
3 Славія-2 (с. Велика Омеляна) 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Комета (с. Великий Житин) 2 1 1 0 9 1 8 4
5 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) 1 1 0 0 7 1 6 3
6 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) 2 1 0 1 4 5 -1 3
7 ФК Городок-юніор (с. Городок) 2 0 1 1 2 12 -10 1
8 Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) 2 0 0 2 3 7 -4 0
9 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) 3 0 0 3 3 16 -13 0
10 Горинь-2 (с. Кустин) 3 0 0 3 1 19 -18 0

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур

Дата Матч Час Результати
Травень 12, 2019 index ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) - arsenal ФК Обарів-юніор (с. Обарів) 11:00 6:1
Травень 12, 2019 slavia Славія-2 (с. Велика Омеляна) - 662miNXduiY_resized Будмаркет "Маяк-юніор" (с. Колоденка) 11:00 3:1
Травень 12, 2019  6AyTPYBxxzk Оріон-2 (с. Грабів) - Продторгобладнання ФК Забороль-юніор (с. Забороль) 11:00 3:1
Травень 12, 2019 Комета (с. Великий Житин) - Kystyn_s Горинь-2 (с. Кустин) 11:00 4:0
Травень 12, 2019 ФК Городок-юніор (с. Городок) - ХФК Надія-2 (с.Бармаки) 11:00 1:7

2 тур

Дата Матч Час Результати
Травень 15, 2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - Комета (с. Великий Житин) 11:00 -:-
Травень 19, 2019  Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00 -:-
Травень 19, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - Славія-2 (с. Велика Омеляна) 11:00 -:-
Травень 19, 2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00 1:4
Травень 19, 2019 Горинь-2 (с. Кустин) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00 0:11

3 тур

Дата Матч Час Результати
Травень 22, 2019 ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) - ХФК Надія-2 (с.Бармаки) 11:00 -:-
Травень 26, 2019 Комета (с. Великий Житин) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00 0:0
Травень 26, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) 11:00 4:2
Травень 26, 2019 Славія-2 (с. Велика Омеляна) - ФК Обарів-юніор (с. Обарів) 11:00 6:1
Травень 26, 2019 Оріон-2 (с.Грабів) - Горинь-2 (с. Кустин) 11:00 4:1

4 тур

Дата Матч Час Результати
Червень 5,  2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00  
Червень 9,  2019 Горинь-2 (с. Кустин) - Славія-2 (с. Велика Омеляна) 11:00  
Червень 9,  2019 ФК Городок-юніор (с. Городок) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00  
Червень 9,  2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - ФК Забороль-юніор (с. Забороль) 11:00  
Червень 9,  2019  Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) - Комета (с. Великий Житин) 11:00  

5 тур

Дата Матч Час Результати
Червень 12, 2019 Славія-2 (с. Велика Омеляна) - ХФК Надія-2 (с.Бармаки) 11:00  
Червень 16, 2019 ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) - Комета (с. Великий Житин) 11:00  
Червень 16, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - Горинь-2 (с. Кустин) 11:00  
Червень 16, 2019 Оріон-2 (с.Грабів) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00  
Червень 16, 2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) 11:00  

6 тур

Дата Матч Час Результати
Червень 19, 2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - ФК Забороль-юніор (с. Забороль) 11:00  
Червень 23, 2019 Горинь-2 (с. Кустин) - ФК Обарів-юніор (с. Обарів) 11:00  
Червень 23, 2019 Комета (с. Великий Житин) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00  
Червень 23, 2019 Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00  
Червень 23, 2019 ФК Городок-юніор (с. Городок) - Славія-2 (с. Велика Омеляна) 11:00  

7 тур

Дата Матч Час Результати
Червень 26, 2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - ХФК Надія-2 (с.Бармаки) 11:00  
Червень 30, 2019  Славія-2 (с. Велика Омеляна) - Комета (с. Великий Житин) 11:00  
Червень 30, 2019 Оріон-2 (с.Грабів) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00  
Червень 30, 2019 Горинь-2 (с. Кустин) - Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) 11:00  
Червень 30, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00  

8 тур

Дата Матч Час Результати
Липень 3, 2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - Горинь-2 (с. Кустин) 11:00  
Липень 7, 2019 Комета (с. Великий Житин) - ФК Забороль-юніор (с. Забороль) 11:00  
Липень 7, 2019 ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) - Славія-2 (с. Велика Омеляна) 11:00  
Липень 7, 2019 Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00  
Липень 7, 2019 ФК Городок-юніор (с. Городок) - ФК Обарів-юніор (с. Обарів) 11:00  

9 тур

Дата Матч Час Результати
Липень 10, 2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) 11:00  
Липень 14, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00  
Липень 14, 2019 Славія-2 (с. Велика Омеляна) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00  
Липень 14, 2019 Горинь-2 (с. Кустин) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00  
Липень 14, 2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - Комета (с. Великий Житин) 11:00  

ДРУГЕ КОЛО

10 тур

Дата Матч Час Результати
Липень 21, 2019 ФК Забороль-юніор (с. Забороль) - Оріон-2 (с.Грабів) 11:00  
Липень 21, 2019 ФК Обарів-юніор (с. Обарів) - ФК ЛМЗ-юніор (смт Квасилів) 11:00  
Липень 21, 2019 Горинь-2 (с. Кустин) - Комета (с. Великий Житин) 11:00  
Липень 21, 2019 ХФК Надія-2 (с.Бармаки) - ФК Городок-юніор (с. Городок) 11:00  
Липень 21, 2019 Будмаркет “Маяк-юніор” (с. Колоденка) - Славія-2 (с. Велика Омеляна) 11:00  

 

Категорія: Славія | Переглядів: 859 | Додав: vadimoroz10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz