0

Головна » 2015 » Липень » 6 » Визначились півфіналісти Кубку області
06:44
Визначились півфіналісти Кубку області

Відбулися чвертьфінальні матчі в розіграші Кубку Рівненської області з футболу. Лише в одній з чотирьох ігор перевага однієї команди над іншою була беззаперечною, в решті поєдинків суперники тримали уболівальників в напрузі до фінального свистка.

Варто відзначити, що усі матчі супроводжувалися неймовірною спекою, яка залишила свій відбиток на результатах та якості гри команд, особливо було важко гостям, які за таких погодних умов ще й змушені були добиратися на ігри,і  проводити багато часу в транспорті. Звісно, що не останню роль у матчах відігравала фізична підготовка футболістів, витривалість та довга лава запасних.

Більш-менш прогнозовано завершився матч у Радивилові, де один з лідерів цьогорічного обласного футболу місцевий "Сокіл" не залишив шансів "Моноліту" з Кузнецовська. Упевнена перемога 6:2 та заслужена путівка до чвертьфіналу.

ФК "Малинськ" на своєму полі вирвав путівку до півфіналу фактично з фінальним свистком арбітра. Віталій Брикса вдало виконав штрафний удар, і відкривши рахунок, відразу поставив крапку в матчі 1:0. Суперникам "Ізотоп-РАЕС" суддя в полі навіть не дав можливості провести "атаку відчаю"...

Найбільше футболу було у Садовому. Команди на полі провели 120 хвилин. Судячи з результативності команд в останніх іграх 0:0 в основний час, напевне, нікого не здивувало, але в додаткові тридцять хвилин Олександр Апанчук двічі розписався у воротах Андрія Мозерова, тож "ОДЕК" у півфіналі.

Міні-сенсація відбулася у Млинові. Місцева команда, дебютант, але вже лідер другої ліги у чвертьфінальному поєдинку Кубку змогла переграти минулорічного бронзового призера Чемпіонату області ФК "Гоща-АМАКО". При чому господарі здобули "вольову" перемогу. Першими пропустивши гол після удару Володимира Ткачука, перед свистком на перерву млинівчани зрівняли рахунок, а в другій половині Сергій Гоменюк забив переможний гол. У ФК "Гощі-АМАКО", який проводив цей поєдинок без замін фізичних сил у футболістів не вистачило, щоб перевести гру хоча б в овертайм.

Тож, від п'ятого липня на літні канікули пішли футболісти команд ФК "Гоща-АМАКО", "Моноліт", "Ізотоп-РАЕС" та ФК "Садове".

"ОДЕК", ФК "Млинів", ФК "Малинськ" та "Сокіл" у понеділок 6 липня о 12:00 в приміщенні РОФФ будуть дізнаватися свого суперника у кубкових півфіналах. Зазначимо, що ця стадія складатиметься з двох матчів, і перші ігри відбудуться найближчої неділі 12 липня.

Відеоогляди чвертьфінальних матчів очікуйте на нашому сайті найближчим часом.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)