null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського р-н, ІІІ тур
с. Велика Омеляна
26 травня, 13:00

9:3

Славія 9:3 Обарів
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2019 » Січень » 27 » ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РІВЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ
13:07
ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РІВЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ

Відкритий Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу 2019

Учасники змагань
Група А Група Б
1. «Понебель» 1. ФК "Славія"
2. «Вікторія» (Кустин) 2. «ЛМЗ-Квасилів»
3. «БМ Маяк» 3. «Єдність» 
4. «РОКО» (Городок) 4. «Гоща АТО»
5. «Спарта» (Колоденка) 5. «Олександрія»
6. «Інтеркарс» 6. «ОТГ Клевань-Оржів»
7. «ГолДар» (Голишів) 7. «Злагода» (М.Шпаків)
8. ХФК "Надія" 8. «Ювентус» (Дядьковичі)
9. "Оріон" Грабів 9. «Тинне»

 ГРУПА А

Дата Час 1 тур 
26 січня 10:00 «Понебель» 1:0 ХФК "Надія"
26 січня 11:30 "Вікторія" (Кустин) 1:2 "ГолДар" (Голишів)
26 січня 13:00 «Спарта» (Колоденка) 1:3 «РОКО» (Городок)
26 січня 14:30 «БМ Маяк» 2:3 «Інтеркарс»
26 січня  "ОРІОН"- вихідний
Дата Час 2 тур 
3 лютого 10:00 "ГолДар" (Голишів) 4:3 «Спарта» (Колоденка)
3 лютого 11:30 "Оріон" 3:2 «БМ Маяк»
3 лютого 13:00 «Понебель» 2:2 "Вікторія" (Кустин)
3 лютого 14:30 ХФК "Надія" 0:6 «РОКО» (Городок)
3 лютого  "Інтеркарс"- вихідний
Дата Час 3 тур 
9 лютого 09:30 «РОКО» (Городок) 2:3 "Оріон"
9 лютого 11:00 «Спарта» (Колоденка) 0:3 ХФК "Надія"
9 лютого 14:00 "Інтеркарс" 1:0 "ГолДар" (Голишів)
9 лютого 15:30 «БМ Маяк» 2:1 «Понебель»
9 лютого  "Вікторія" (Кустин)- вихідний
Дата Час 4 тур 
17 лютого 10:00 "Оріон" 1:0 «Спарта» (Колоденка)
17 лютого 11:30 «Понебель» 1:4 «РОКО» (Городок)
17 лютого 13:00 "Вікторія" (Кустин) 0:2 «БМ Маяк»
17 лютого 14:30 ХФК "Надія" 1:3 «Інтеркарс»
17 лютого "ГолДар" (Голишів)- вихідний
Дата Час 5 тур 
23 лютого 9:30 «РОКО» (Городок) 6:1 "Вікторія" (Кустин)
23 лютого 12:30 «Спарта» (Колоденка) 2:2 «Понебель»
23 лютого 14:00 "ГолДар" (Голишів) 2:2 ХФК "Надія"
2 березня 15:30 «Інтеркарс» - "Оріон"
23 лютого «БМ Маяк»- вихідний
Дата Час 6 тур 
3 березня 9:30 «Понебель» 3:0 «Інтеркарс»
3 березня 11:00 "Вікторія" (Кустин) 3:2 «Спарта» (Колоденка)
3 березня 12:30 "Оріон" 0:0 "ГолДар" (Голишів)
3 березня 15:30 «БМ Маяк» 0:3 «РОКО» (Городок)
3 березня ХФК "Надія"- вихідний
Дата Час 7 тур 
9 березня 11:00 ХФК "Надія" 2:3 "Оріон"
9 березня 12:30 "ГолДар" (Голишів) 1:1 «Понебель»
9 березня 14:00 «Інтеркарс» 2:0 "Вікторія" (Кустин)
9 березня 15:30 «Спарта» (Колоденка) 6:1 «БМ Маяк»
9 березня «РОКО» (Городок)- вихідний
Дата Час 8 тур 
10 березня 09:30 «РОКО» (Городок) 5:3 "ГолДар" (Голишів)
10 лютого 11:00 "Вікторія" (Кустин) 1:7 "Оріон"
24 лютого 15:30 «БМ Маяк» 3:5 ХФК "Надія"
16 березня 15:30 «Спарта» (Колоденка) 1:7 «Інтеркарс»
10 березня  «Понебель»- вихідний
Дата Час 9 тур 
17 березня 10:00 "Оріон" 5:1 «Понебель»
17 березня 11:30 "ГолДар" (Голишів) 3:1 «БМ Маяк»
17 березня 13:00 «Інтеркарс» 1:3 «РОКО» (Городок)
17 березня 14:30 ХФК "Надія" 1:3 "Вікторія" (Кустин)
17 березня «Спарта» (Колоденка)- вихідний

Турнірна таблиця відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2019

Група "А".

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "ОРІОН" Грабів 8 7 1 0 25 10 +15 22
2 "РОКО" Городок 8 7 0 1 32 10 +22 18
3 "Інтеркарс" Бармаки 8 5 0 3 19 13 +6 15
4 "ГолДар" Голишів 8 3 3 2 15 13 +2 12
5 "Понебель" 8 2 3 3 12 16 -4 9
6 "Вікторія" Кустин 8 2 1 5 11 24 -13 7
7 ХФК "Надія" Бармаки 8 2 1 5 14 21 -7 7
8 "БМ Маяк" Бармаки 8 2 0 6 13 24 -11 6
9 "Спарта" Колоденка 8 1 1 6 15 24 -9 4

ГРУПА Б

Дата Час 1 тур 
27 січня 10:00 "ЛМЗ-Квасилів" 7:0 ФК "Тинне"
27 січня 11:30 "Єдність" 2:4 "Ювентус"
27 січня 13:00 "Гоща-АТО" 0:2 "Злагода"
27 січня 14:30 ФК "Олександрія" 2:3 "ОТГ Клевань"
27 січня ФК "Славія" - вихідний
Дата Час 2 тур 
2 лютого 10:00 "Злагода" 4:2 ФК "Олександрія"
2 лютого 11:30 "Ювентус" 6:1 "Гоща-АТО"
2 лютого 13:00 ФК "Тинне" 2:1 "Єдність"
2 лютого 14:30 ФК "Славія" 0:3 "ЛМЗ-Квасилів"
 2 лютого "ОТГ Клевань" - вихідний
Дата Час 3 тур 
10 лютого 10:00 "Гоща-АТО" 0:3 ФК "Тинне"
10 лютого 11:30 "Єдність" 0:5 ФК "Славія"
10 лютого 13:00 ФК "Олександрія" 3:2 "Ювентус"
10 лютого 14:30 "ОТГ Клевань" 1:1 "Злагода"
10 лютого "ЛМЗ-Квасилів" - вихідний
Дата Час 4 тур 
16 лютого 10:00 "Ювентус" 2:1 "ОТГ Клевань"
16 лютого 11:30 ФК "Тинне" 0:0 ФК "Олександрія"
16 лютого 13:00 ФК "Славія" 3:0 "Гоща-АТО"
16 лютого 14:30 "ЛМЗ-Квасилів" 2:0 "Єдність"
16 лютого "Злагода" - вихідний
Дата Час 5 тур 
24 лютого 10:00 "Гоща-АТО" 0:3 "ЛМЗ-Квасилів"
24 лютого 11:30 ФК "Олександрія" 0:6 ФК "Славія"
24 лютого 13:00 "ОТГ Клевань" 4:0 ФК "Тинне"
24 лютого 14:30 "Злагода" 0:4 "Ювентус"
24 лютого ФК "Єдність" - вихідний
Дата Час 6 тур 
2 березня 10:00 ФК "Тинне" 2:0 "Злагода"
2 березня 11:30 ФК "Славія" 1:3 "ОТГ Клевань"
2 березня 13:00 "ЛМЗ-Квасилів" 1:2 ФК "Олександрія"
2 березня 14:30 ФК "Єдність" 3:0 "Гоща-АТО"
27 березня "Ювентус" - вихідний
Дата Час 7 тур 
10 березня 10:00 "ОТГ Клевань" - "ЛМЗ-Квасилів"
10 березня 11:30 ФК "Олександрія" - ФК "Єдність"
10 березня 13:00 "Злагода" - ФК "Славія"
10 березня 14:30 "Ювентус" - ФК "Тинне"
10 березня "Гоща-АТО" - вихідний
Дата Час 8 тур 
9 березня 9:30 "Гоща-АТО" 0:3 ФК "Олександрія"
9 березня 11:00 ФК "Єдність" 0:3 "ОТГ Клевань"
9 березня 12:30 "ЛМЗ-Квасилів" 5:0 "Злагода"
9 березня 14:00 ФК "Славія" 7:0 "Ювентус"
9 березня ФК "Тинне" - вихідний
Дата Час 9 тур 
16 березня 10:00 "ОТГ Клевань" 3:0 "Гоща-АТО"
16 березня 11:30 "Злагода" 2:3 ФК "Єдність"
16 березня 13:00 "Ювентус" 1:3 "ЛМЗ-Квасилів"
16 березня 14:30 ФК "Тинне" 1:6 ФК "Славія"
16 березня ФК "Олександрія" - вихідний

 

Турнірна таблиця відкритого Зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2019

Група "Б".

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ОТГ "Клевань-Оржів" 8 6 1 1 20 7 +13 19
2 "ЛМЗ-Квасилів" 8 6 0 2 25 5 +18 18
3 ФК "Славія" 8 6 0 2 33 9 +24 18
4 "Ювентус" 8 4 1 3 20 18 +2 13
5 ФК "Тинне" 8 3 2 3 9 19 -10 11
6 ФК "Олександрія" 8 3 1 4 14 20 -6 10
7 "Єдність"  8 3 0 5 13 20 -7 9
8 "Злагода" 8 2 1 5 11 22 -11 7
9 "Гоща-АТО" 8 0 0 8 1 26 -25 0

1/4 фіналу

Дата Час 1/4 
23 березня 10:00 "Оріон" 1:2 "Ювентус"
23 березня 11:30 "РОКО" 0:0 (8:7) "Славія"
23 березня 13:00 "Інтеркарс" 0:1 "ЛМЗ-Квасилів"
23 березня 14:30 "ГолДар" 1:1 (4:5) "ОТГ Клевань-Оржів"

1/2 фіналу

Дата Час 1/2 
24 березня 11:00 "Ювентус" 0:1 "ЛМЗ-Квасилів"
24 березня 12:30 "РОКО" 1:4 "Клевань-Оржів"

 

Матч за 3-тє місце

Дата Час Матч за 3-тє місце
30 березня 11:30 "РОКО" : "Ювентус"

Фінал

Дата Час Фінал
30 березня 13:00 "ЛМЗ-Квасилів" : "ОТГ Клевань-Оржів"
Переглядів: 224 | Додав: vadimoroz10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ІІ тур
25 травня
Горизонт 1:0 Енергія
Ізотоп 1:3 Автоплюс
Понеділок 2:0 Ф-2
Полісся -:- Славія
Експрес 0:1 Колос
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Автоплюс 1 3
2 Понеділок 1 3
3 Горизонт 1 3
4 Колос 1 3
5 Славія 0 0
6 Полісся 0 0
7 Маяк 0 0
8 Енергія 1 0
9 Експрес 1 0
10 Ф-2 1 0
11 Ізотоп 1 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
3 тур
26 травня
Славія
9:3
Обарів
Оріон
1:0
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
3:1-
ХФК Надія
Продторг
-:-
БМ Маяк
Інтеркарс
-:-
РОКО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Інтеркарс 3 7
3 Оріон 3 7
4 БМ Маяк 2 6
5 Славія 2 3
6 РОКО 3 3
7 Продторг 1 1
8 ХФК Надія 3 1
9 Горинь 3 0
10 ФК Обарів 3 0
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz