0

Головна » 2014 » Червень » 25 » Тур міні-сенсацій. ВІДЕО
12:49
Тур міні-сенсацій. ВІДЕО

Результати усіх чотирьох матчів восьмого туру Чемпіонату області у першій лізі певною мірою були несподіваними, принаймні для когось із суперників, чи прихильників якоїсь із команд. Вашій увазі відео з ігор вікенду.

"ОДЕК" - "Ізотоп-РАЕС" 3:0 (1:0)
Матч №31. Перша ліга. 8 тур.
22 червня. Початок 16:00. ст. "ОДЕК-Україна", смт. Оржів.
Оцінка поля 4, 200 глядачів, +21*С, освітлення природнє.
Арбітри: Степан Бахор, Генадій Дем`янюк, Микола Тригубець, Володимир Дем`янович - усі Рівне.
Делегат-інспектор РОФФ: Микола Васюта.
"ОДЕК": 1 Юрій Кособуцький (35 Олександр Юрков - 90+2), 8 Сергій Чикалюк-Козакевич - К, 25 Андрій Колаковський, 94 Андрій Сахнюк, 15 Сергій Шаюк, 14 Микола Коляда (4 Роман Ядчишин - 82), 22 Віталій Тивонюк (2 Володимир Поліщук - 80), 21 Максим Новосад (23 Роман Савицький - 53), 70 Михайло Трофімчук (5 Олександр Марковець - 88), 33 Віктор Газицький (7 Андрій Давидюк - 68), 10 Віктор Каращенко (18 Богдан Скоцький - 46). Головний тренер: Григорій Шаламай.
"Ізотоп-РАЕС": 1 Юрій Крисюк, 4 Сергій Чугай, 18 Андрій Кедич - К, 16 Олександр Павлік, 17 Василь Лойко (10 Олександр Петрик - 72), 8 Микола Засекін (15 Віктор Манзюк - 41), 3 Олександр Кушнір, 7 Євген Блищик, 6 Назар Степанюк, 11 Роман Федіна, 19 Олег Якубський. Запасні: 12 Сергій Савчук, 13 Роман Белець, 5 Роман Лоза. Головний тренер: Борис Коток.
Голи: Віталій Тивонюк 35`, +69`, Богдан Скоцький 90+2`.
Попередження: Микола Коляда 29`, Максим Новосад 44`, Сергій Шаюк 67`, - Сергій Чугай 46`, Олександр Павлік 69`, Олександр Кушнір 83`.

Кожна гра, кожен гол у цьому році для "ОДЕКа" давався дуже важко, це вже не кажучи, про перемоги та турнірні очки. Навіть з відвертими аутсайдерами, діючий чемпіон області та України справлявся з дуже великими потугами. Як результат дві поразки (при чому обидві на власному полі від минулорічного срібного та бронзового призера) у чотирьох матчах обласного чемпіонату та місце у середині турнірної таблиці. Після останнього домашнього фіаско від Гощі, команда змінилася. Це видно неозброєним оком навіть простому вболівальнику. Як наслідок перемога у півфіналі Кубку області та більш ніж переконливий результат в домашній грі з завжди непоступливим Ізотопом. Як би там не було, але до цього поєдинку, саме кузнецовці знаходились у першій трійці команд турнірної таблиці, але зіпсувати настрій оржівцям команда не змогла. У першому таймі провалом в обороні скористався Віталій Тивонюк, закотивши м`яча фактично у порожні ворота, у другому - він же заробив та реалізував пенальті. Із фінальним свистком вже в доданий арбітром час неузгодженістю захисників та воротаря "Ізотоп-РАЕС" скористався Богдан Скоцький.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

"Сокіл" - ФК "Гоща-АМАКО" 1:2 (0:2)
Матч №29. Перша ліга. 8 тур.
22 червня. Початок 16:00. ст. "Колос", м. Радивилів.
Оцінка поля 4, 300 глядачів, +20*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Кущевой, Радіон Никорович, Володимир Саварин - усі Рівне, Роман Новосад - Дубно.
Делегат-інспектор РОФФ: Валерій Гладков.
"Сокіл": 1 Богдан Осейчук, 14 Володимир Байцер - К, 4 Віталій Ніколайчук, 8 Андрій Чоловічок, 22 Олександр Довбета, 21 Назар Стрик (10 Леонід Полімарчук - 58), 11 Руслан Беднарський (13 Олександр Гоцанюк - 58), 2 Василь Пилипака, 5 Вадим Феленюк (19 Олександр Музика - 61), 16 Василь Довгаль, 7 Тарас Новосад. Запасні: 9 Сергій Богуславський, 6 Богдан Романюк, 12 Юрій Приварський, 20 Василь Козіброда. Головний тренер: Микола Тацій.
ФК "Гоща-АМАКО": 22 Олексій Дем`янець, 14 Олександр Дмитрук, 8 Іван Семенюк, 12 Олексій Сержанюк, 2 Дмитро Луцюк, 13 Володимир Ткачук (15 Сергій Єфімчук - 74), 19 Богдан Новак, 7 Андрій Наумець (4 Дмитро Парух - 89), 5 Володимир Хомончак, 18 Володимир Гайдук (9 Роман Цілюков - 64), 11 Олег Буркалець - К. Запасні: 20 Олександр Любар, 16 Андрій Жук, 6 Богдан Савчук, 23 Вадим Васильєв. Головний тренер: Володимир Новак.
Голи: Василь Довгаль 59`, - Олег Буркалець 5`, 39`.
Попередження: Тарас Новосад 27`, Леонід Полімарчук 76`, - Дмитро Луцюк 36`.

Більш-менш можна було спрогнозувати результат у Радивилові. Гості після перемоги в попередньому турі у Оржеві кинулися наздоганяти лідерів чемпіонських перегонів. І в матчі з Соколом з перших хвилин взялися за справу. Вже на п`ятій хвилині Олег Буркалець відкрив рахунок, а під завісу тайму його подвоїв. Господарі змогли відквитати один м`яч у другому таймі, але в підсумку програли.

ВІДЕООГЛЯД:

ФК "Садове" - "Маяк" 0:0 (0:0)
Матч №30. Перша ліга. 8 тур.
22 червня. Початок 16:00. ст. "Садове", с. Садове.
Оцінка поля 3, 200 глядачів, +18*С, освітлення природнє.
Арбітри: Сергій Милян - Здолбунів, Петро Федюра - Рівненський р-н., Тарас Ткачук - Рівне, Іван Гапончук - Гоща.
Делегат-інспектор РОФФ: Валерій Криницький.
ФК "Садове": 1 Олександр Момоток, 18 Олександр Овсійчук, 22 Сергій Кресанов - К, 21 Сергій Цвик, 17 Вадим Сачук, 44 Олег Бондарук (7 Олександр Лисак - 75), 10 Олександр Малиновський (19 Ігор Свирид - 90+3), 13 Юрій Сондак (8 Дмитро Павлюк - 79), 14 Вадим Жак (11 Тарас Гриб - 56), 6 Вадим Кресанов (9 Руслан Туліглович - 60), 24 Максим Гаврилюк (25 Валерій Ткачук - 74). Запасні: 31 Олександр Матюк. Головний тренер: Микола Волков.
"Маяк": 1 Олександр Симонович, 33 Ігор Носарєв, 21 Михайло Василець, 17 Ігор Сергійчук, 19 Дмитро Улянчук, 25 Андрій Оксенюк, 2 Артем Українець - К, 23 Ігор Хлібович (90 Тарас Драганчук - 62), 22 Олександр Жданюк (8 Анатолій Примак - 74), 11 Олексій Бриж, 9 Сергій Примак (20 Анатолій Борейчук - 71). Запасні: 31 Андрій Левчук, 10 Сергій Жданюк, 4 Роман Хондока, 15 Роман Сад. Головний тренер: Анатолій Лєснік.
Попередження: Вадим Кресанов 38`, Вадим Жак 41`, Олег Бондарук 57`, Юрій Сондак 62`, Сергій Цвик 81`, - Артем Українець 27`, Сергій Примак 65`.

Сенсацією можна назвати результат у Садовому. Принаймні в цьому чемпіонаті жодній команді не те що не вдалося відібрати очки у "Маяка", але й навіть втримати власні ворота "сухими". Незважаючи на нулі на табло поєдинок видався цікавим та багатим на цікаві ігрові моменти.

ВІДЕООГЛЯД:

ФК "Малинськ" - "Волинь-Цемент" 3:3 (2:0)
Матч №32. Перша ліга. 8 тур.
22 червня. Початок 16:00. ст. Ліон, с. Малинськ.
Оцінка поля 4, 200 глядачів, +25*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Шевчук, Олексій Гладков, Сергій Швидун - усі Рівне. Павло Дзюбак - Березне.
Делегат-інспектор РОФФ: Віталій Марчук
ФК "Малинськ": 1 Юрій Балаушко, 44 Олександр Гергелюк - К, 3 Тарас Мельничук, 8 Олександр Мичко, 17 Олег Костюк, 22 Дмитро Вознюк (5 Микола Харчук - 70), 12 Роман Климишин, 7 Богдан Герасімов (24 Андрій Озеров - 67), 25 Юрій Козлюк, 14 Василь Чичук (10 Іван Павлов - 60), 15 Віталій Брикса. Запасні: 91 Павло Печинський, 99 Олександр Полончук. Головний тренер: Олександр Гергелюк.
"Волинь-Цемент": 1 Роман Попов, 14 Олександр Макарчук, 3 Павло Удодик, 2 Юрій Яцюк, 6 Андрій Василюк (15 Олександр Довгалець - 80), 10 Павло Левечко - К, 13 Василь Теребійчук (16 Павло Сіліхін - 46), 18 Віталій Завіруха, 4 Роман Сьох, 9 Тарас Стельмащук, 19 Максим Марченко. Запасні: 8 Олександр Собороський, 91 Володимир Андрійчук, 92 Дмитро Безменський. Головний тренер: Олександр Довгалець.
Голи: Богдан Герасімов 27`, Олександр Гергелюк +44`, Олег Костюк 77`, - Тарас Стельмащук 64`, 82`, Максим Марченко 65`.
Попередження: Андрій Василюк 66`.

А результат цього матчу перекриває усі "притягнуті за вуха" сенсації попередніх поєдинків. При всій повазі до команди Олександра Леонідовича, але спрогнозувати, що його команда відбере очки на виїзді у Малинську, напевне не міг ніхто. Щодо господарів, то як і минулого року, команда ФК "Малинськ" в кінці першого кола втрапила в чорну смугу, або просто недооцінила суперника. Після виснажливої та невдалої серії поєдинків із сарненським Маяком, здавалося, що на здолбунівській команді Олександр Гергелюк та компанія вже "відірвуться" по повній, крім того, у срій повернувся лідер атак команди Віталій Брикса. Більша частина гри ніяк не віщувала біди господарям. Спершу Герасімов забив на 27 хвилині з гри, а під завісу тайму комфортну перевагу з пенальті оформив Олександр Гергелюк. Від початку другого тайму господарі продовжували куражитись та відпочивати на футбольному полі, але забити не вдавалося. Все стало з ніг на голову протягом одної хвилини. Спершу Стельмащук а потім і Марченко дуже швидко відновлюють статус-кво. І тепер вже господарі з усіх сил кинулись рятувати ситуацію. Це вдалося Олегу Костюку, який на 77 хвилині знову вивів господарів уперед, але за п`ять хвилин Тарас Стельмащук вдруге відновив рівновагу. Вирішальний штурм Малинська не приніс результату, сенсаційна нічия 3:3, чим дуже порадувала потенційних суперників Малинська у боротьбі за чемпіонство.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)