0

Головна » 2015 » Січень » 12 » Столичні спортивні журналісти сумують за "Славією"
12:20
Столичні спортивні журналісти сумують за "Славією"

Один з провідних футбольних ресурсів України ua-football.com опублікував свої вже традиційні підсумки обласних чемпіонатів з усієї держави. Четвертий матеріал серії статей, присвячений "Західним областям". Розпочинається все з Рівненщини. Наш сезон був багатий на цікавинки, а Суперкубок - це ж взагалі "народна спадщина", так от "Славії" у цьому матеріалі присвячено цілий абзац, що однозначно не може не радувати. Від імені клубу, дякуємо авторам матеріалу Роману Трайтураку та Олександру Дем'янчуку, що не забувають. Вашій увазі увесь матеріал з сайту UA-FOOTBALL.COM

Матеріалом про Західну Україну UA-футбол завершує публікацію серії "Підсумки обласних чемпіонатів 2014". Нагадаємо, що інформацію про змагання на Півдні, Сході, а також Півночі та в Центрі України Ви могли прочитати на нашому сайті раніше.

Рівненська область

Відео з матчу за Суперкубок Рівненської області напевно бачили всі. Але це лише окремо взятий поєдинок сезону. Хоч і заключний, своєрідний останній акорд, про який ми ще поговоримо.
Чемпіонами області другий рік поспіль став оржівський «ОДЕК», для якого 2014-ий став досить вдалим. Команда, окрім обласного «золота», здобула бронзові медалі аматорського чемпіонату України та стала володарем обласного кубка. В чемпіонаті колектив, який представляє Оржівський деревообробний комбінат, випередив «Маяк» із Сарни. Саме сарненчанаморжівціпоступилися в скандальному поєдинку за суперкубок з рахунком 2:1. Нагадаємо, що у середині другого тайму відбулася резонансна подія, апофеозом якої став нокаут для арбітра від захисника "Маяка" Ігоря Носарєва. Незважаючи на це, суддя відмінив призначений раніше пенальті та продовжив гру. За підсумками поєдинку дисциплінарні комітети дискваліфікували Ігоря Носарєва на пів року, а гравця ФК "ОДЕК" Андрія Колаковського на чотири матчі.

Підсумки обласних чемпіонатів 2014. Захід - изображение 1

Черговий тріумф ОДЕКа

Правда, до цього «ОДЕК» переграв «Маяк» в фіналі обласного кубка в серії післяматчевих пенальті. Як бачимо, сезон 2014 року пройшов саме під акомпанемент протистояння саме цих двох колективів.

Прикро, що другий сезон поспіль позбавлено представництва в обласних змаганнях місто Рівне. Футбольний клуб «Славія» (Рівне), який не так давно був основним конкурентом оржівців, в цьому сезоні виступав на рівні району. Чемпіон району та володар Кубка чемпіонів міст та районів області – такі трофеї в активі «Славії» за 2014 рік. Ще варто звернути увагу на те, що в ветеранському чемпіонаті області рівненський колектив не мав рівних та здобув заслужене чемпіонство.

Кубок області: ОДЕК (Оржів) – Маяк (Сарни) – 0:0 (пен. 4:3)

4

Бомбардири: Газицький Віктор (ОДЕК) – 15 м’ячів, Буркалець Олег (Гоща-АМАКО) – 11, Брикса Віталій (ФК Малинськ) – 10 (1 з пенальті).

В другій лізі цього року змагалося 8 команд. Переможцем першості став ФК «Вельбівне». Кращою юнацькою командою області став ФК "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ).

Про підсумки в чемпіонатах інших областей Західної України, Ви можете прочитати на сайті UA-FOOTBALL.COM

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)