3
0

Головна » 2017 » Червень » 21 » "Славія" упевнено вивозить три очки з Дубно, або до чого може призвести гра на неякісному полі (ВІДЕО)
10:40

У передостанньому турі Чемпіонату області серед ветеранів старше 35 років "Славія" грала на виїзді у Дубно. Стан місцевого футбольного поля завжди бажав кращого, а дощ взагалі перетворив газон у непридатний для гри в футбол. І все-таки, ветеранам, як то кажуть, не звикати, і команди розпочали матч.

У цьому матчі господарі не плекали надій щодо позитивного результату, більше того, згадуючи наче своє найбільше досягнення поразку від "Славії" на виїзді лише з мінімальним рахунком 0:1.

Тож, рівняни відразу взялися за справу, але м'яч вперто не летів у ворота суперника. Давалося в знаки важке футбольне поле, дощ та холод. Капітан команди Олег Кучер протягом декількох хвилин двічі пристрілювався зі штрафного удару з одного й того ж місця, і на другий раз його удар, чи то навіс таки досяг цілі. Гол став безперечно курйозним, щоправда тут свою роль зіграв горбатий рельєф поля на лінії воріт. Здавалося, воротар вже відбив м'яча та збирався його зафіксувати, але навіть з операторського місця було видно, що м'яч вдарився за лінією воріт, і це 0:1.

Вже за декілька хвилин знову жахливий стан поля "сказав своє слово", щоправда, тут було не до сміху. Кіпер дубенчан відбив черговий удар, а коли реагував на добивання, нога поїхала, і сталося непоправне. Матч було зупинено майже на десять хвилин, воротар господарів поля скоріш за все зламав ногу. ФК "Славія" бажає йому найшвидшого одужання та повернення на футбольне поле.

Швидка допомога приїхала на стадіон, коли до завершення першого тайму залишалося дві хвилини. При чому, дістатися до травмованого футболіста медики могли тільки проїхавшись полем та припаркувавшись біля самих воріт. Напевне вперше в історії футболу, у Дубно та Чемпіонаті області серед ветеранів - це точно, арбітр оголосив перерву, а потім футболісти догравали ще дві хвилини першого тайму, і після цього відразу мінялися воротами та продовжили гру. Перерва пішла на користь "Славії". Сергій Вознюк - це ЛЕГЕНДА Рівненського футболу, його гол через себе у ворота Металіста так і залишититься у пам'яті СПРАВЖНІХ уболівальників "Вереса", у Дубно його удар воротар відбив, але в потрібному місці в потрібний час опинився "юне дарування" ветеранського ФК "Славія" Вадим Жак. Це 0:2.

Після того, як команди помінялися воротами, гра "Славії" пожвавішала. І вже інша легенда футболу, щоправда волинського, Олександр Антонюк, якому за останні декілька років "Славія" упевнено може просити рівненське громадянство, довів рахунок до розгромного. Перед цим в нього також було декілька моментів забити, але його потужні удари цілі не досягали, тому він змінив тактику, і його більярдний удар з лінії штрафного майданчику втрапив точно в ціль - 0:3.

Вкотре опинився в потрібному місці в потрібний час Вадим Жак. Йому залишилось лише вкотити м'яча у порожні ворота - 0:4.

Справжній шедевр створив, єдиний та неповторний Сергій Дьомушкін під завісу гри. До воріт було ще метрів двадцять, але витрачати сили, бігти, когось обігрувати - це не для нього. Елегантний черпачок, і м'яч дугою залетів точнісінько під саму поперечину - це була ефектна крапка в цьому матчі. В підсумку перемога "Славії" з рахунком 5:0.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

Серед інших матчів туру відзначимо напружені поєдинки в північній зоні. Ігри у Рокитному та Костополі завершились у нічию. Натомість на півдні в дербі Рівненського району "Зоря" без проблем розгромила "Клевань-Тинне" з рахунком 4:0. У матчі "Млинів" - "Автоленд" також було забито чотири голи, щоправда матч завершився 3:1 на користь господарів.

17 червня 16:00 ФК Костопіль 1 : 1 Маяк

Турнірна таблиця зазнала суттєвих змін, адже тепер радивилівський "Сокіл" офіційно знято із змагань, і результати усіх їх матчів анульовано. У "Славії" та "Зорі" забрали по одній заслуженій перемозі. Щоправда на упевнене перше місце рівненських ветеранів це ніяк не вплинуло.

7 ФК Костопіль 6 0 2 4 3-11 2

Вже найближчої суботи відбудеться останній тур першого кола Чемпіонату області серед ветеранів. "Славія" на своєму полі прийматиме "Клевань-Тинне". Про час та місце матчу буде повідомлено на нашому сайті згодом.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)