null

Найближча гра
Чемпіонат Рівного
Футзал
18 листопада. Початок 17:00
м. Рівне. ДЮСШ-4

-

Славія - Горинь
 
Футзал
Матчі
4 тур
18 листопада
Славія
10:1
Горинь
Горбаків
4:8
Хімік-Граніт
Рівнеобленерго
1:3
Феміда
Квартал
2:4-
Північ-Центр
Комфорт-Сервіс
6:3
Рівнегаз
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
4
12
2
Комфорт-С
4
10
3
Хімік-Граніт
4
7
4
Рівнегаз
4
6
5
Північ-Центр
4
6
6
Горбаків
4
6
7
Феміда
4
5
8
Квартал
4
4
9
Горинь
4
1
10
Рівнеобленерго
4
0
 
Ветерани
Матчі
Фінал
28 жовтня
Славія
4:0
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2016 » Червень » 14 » Першість Рівненської області з футболу 2016. Група "Південь"
22:11
Першість Рівненської області з футболу 2016. Група "Південь"
Першість Рівненської області з футболу 2016
Група "Південь"
Учасники змагань
"Сокіл" (Садове) "Калина"(Бугрин)
"Верес-Водник" (Рівне) "Імпульс" (Дубно)
ФК "Вельбівно" (Вельбівне) ФК "Агат" (Симонів)
ФК "Острог-Академія" (Остріг) ФК "Коливань" (Клевань)
ФК "Зоря" (Зоря) ФК "Стир" (Демидівка)
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 16:00 "Стир" 0 : 4 "Верес-Водник"
3 травня 16:00 "Коливань" 0 : 0 ФК "Зоря"
3 травня 16:00 "Агат" 0 : 1 "Острог-Академія"
3 травня 16:00 "Імпульс" 1 : 4 "Калина"
3 травня 16:00 ФК "Вельбівно" 1 : 1 "Сокіл"
Дата Час 2 тур
7 травня 16:00 "Верес-Водник" 2 : 1 "Коливань"
7 травня 16:00 "Острог-Академія" 0 : 1 "Імпульс"
7 травня 16:00 "Стир" 0 : 3 "Сокіл"
8 травня 16:00 ФК "Зоря" 2 : 3 "Агат"
8 травня 16:00 "Калина" 2 : 1 ФК "Вельбівно"
Дата Час 3 тур
14 травня 16:00 "Агат" 3 : 3 "Верес-Водник"
14 травня 16:00 ФК "Вельбівно" 3 : 1 "Острог-Академія"
15 травня 16:00 "Коливань" 5 : 0 "Стир"
15 травня 16:00 "Імпульс" 1 : 0 ФК "Зоря"
15 травня 16:00 "Калина" 1 : 2 "Сокіл"
Дата Час 4 тур
21 травня 16:00 "Сокіл" 5 : 2 "Коливань"
21 травня 16:00 "Верес-Водник" 1 : 1 "Імпульс"
21 травня 16:00 ФК "Зоря" 0 : 0 ФК "Вельбівно"
22 травня 16:00 "Стир" 1 : 2 "Агат"
22 травня 16:00 "Острог-Академія" 4 : 5 "Калина"
Дата Час 5 тур
28 травня 16:00 "Імпульс" 1 : 2 "Стир"
28 травня 16:00 ФК "Вельбівно" 3 : 5 "Верес-Водник"
29 травня 16:00 "Агат" 1 : 1 "Коливань"
29 травня 16:00 "Калина" 7 : 0 ФК "Зоря"
29 травня 16:00 "Острог-Академія" 0 : 1 "Сокіл"
Дата Час 6 тур
4 червня 16:00 "Верес-Водник" 4 : 3 "Калина"
4 червня 16:00 ФК "Зоря" 0 : 1 "Острог-Академія"
4 червня 16:00 "Сокіл" 3 : 0 "Агат"
5 червня 16:00 "Коливань" 2 : 5 "Імпульс"
5 червня 16:00 "Стир" 0 : 6 ФК "Вельбівно"
Дата Час 7 тур
11 червня 16:00 "Імпульс" 4 : 0 "Агат"
11 червня 16:00 ФК "Вельбівно" 3 : 0 "Коливань"
12 червня 16:00 "Калина" 5 : 0 "Стир"
12 червня 16:00 "Острог-Академія" 0 : 0 "Верес-Водник"
12 червня 16:00 ФК "Зоря" 0 : 0 "Сокіл"
Дата Час 8 тур
18 червня 16:00 "Верес-Водник" 4 : 0 ФК "Зоря"
18 червня 16:00 "Сокіл" 0 : 3 "Імпульс"
19 червня 16:00 "Агат" 3 : 2 "Вельбівно"
19 червня 16:00 "Коливань" 1 : 2 "Калина"
19 червня 16:00 "Стир" 3 : 2 "Острог-Академія"
Дата Час 9 тур
25 червня 16:00 ФК "Вельбівно" 1 : 1 "Імпульс"
25 червня 16:00 "Верес-Водник" 3 : 0 "Сокіл"
26 червня 16:00 "Калина" 0 : 3 "Агат"
26 червня 16:00 "Острог-Академія" 1 : 2 "Коливань"
26 червня 16:00 ФК "Зоря" 2 : 1 "Стир"
Друге коло
Дата Час 10 тур
14 вересня 16:00 "Верес-Водник" 4 : 2 "Стир"
14 серпня 16:00 ФК "Зоря" 1 : 1 "Коливань"
14 серпня 16:00 "Острог-Академія" 2 : 0 "Агат"
перенос 16:00 "Калина" 1 : 0 "Імпульс"
перенос 16:00 "Сокіл" 3 : 0* ФК "Вельбівно"
Дата Час 11 тур
21 вересня 16:00 "Коливань" 2 : 1 "Верес-Водник"
21 серпня 16:00 "Агат" 3 : 1 ФК "Зоря"
21 серпня 16:00 "Імпульс" 0 : 1 "Острог-Академія"
21 серпня 16:00 ФК "Вельбівно" 2 : 1 "Калина"
21 серпня 16:00 "Сокіл" 6 : 3 "Стир"
Дата Час 12 тур
27 серпня 16:00 "Стир" 4 : 5 "Коливань"
28 вересня 16:00 "Верес-Водник" 4 : 0 "Агат"
28 серпня 16:00 ФК "Зоря" 0 : 3* "Імпульс"
27 серпня 16:00 "Острог-Академія" 1 : 2 ФК "Вельбівно"
27 серпня 16:00 "Сокіл" 2: 1 "Калина"
Дата Час 13 тур
4 вересня 16:00 "Агат" 2 : 0 "Стир"
5 жовтня 16:00 "Імпульс" 1 : 0 "Верес-Водник"
4 вересня 16:00 ФК "Вельбівно" 3 : 0 ФК "Зоря"
4 вересня 16:00 "Калина" 2 : 2 "Острог-Академія"
4 вересня 16:00 "Коливань" 1 : 0 "Сокіл"
Дата Час 14 тур
11 вересня 16:00 "Коливань" 2 : 1 "Агат"
10 вересня 16:00 "Стир" 1 : 8 "Імпульс"
10 вересня 16:00 "Верес-Водник" 3 : 0* ФК "Вельбівно"
11 вересня 16:00 ФК "Зоря" 2 : 1 "Калина"
10 вересня 16:00 "Сокіл" 1 : 0 "Острог-Академія"
Дата Час 15 тур
18 вересня 16:00 "Імпульс" 0 : 0 "Коливань"
18 вересня 16:00 ФК "Вельбівно" 2 : 3 "Стир"
18 вересня 16:00 "Калина" 1 : 2 "Верес-Водник"
18 вересня 16:00 "Острог-Академія" 1 : 0 ФК "Зоря"
18 вересня 16:00 "Агат" 0 : 4 "Сокіл"
Дата Час 16 тур
25 вересня 16:00 "Агат" 0 : 2 "Імпульс"
25 вересня 16:00 "Коливань" 1 : 0 ФК "Вельбівно"
24 вересня 16:00 "Стир" 2 : 3 "Калина"
24 вересня 16:00 "Верес-Водник" 2 : 0 "Острог-Академія"
24 вересня 16:00 "Сокіл" 4 : 2 ФК "Зоря"
Дата Час 17 тур
2 жовтня 15:00 ФК "Вельбівно" 1 : 1 "Агат"
2 жовтня 15:00 "Калина" 1 : 1 "Коливань"
2 жовтня 15:00 "Острог-Академія" 5 : 2 "Стир"
1 жовтня 15:00 ФК "Зоря" 2 : 3 "Верес-Водник"
2 жовтня 15:00 "Імпульс" 1 : 0 "Сокіл"
Дата Час 18 тур
8 жовтня 15:00 "Імпульс" 2 : 0 ФК "Вельбівно"
8 жовтня 15:00 "Агат" 0 : 4 "Калина"
8 жовтня 15:00 "Коливань" 1 : 2 "Острог-Академія"
8 жовтня 15:00 "Стир" 3 : 0 ФК "Зоря
8 жовтня 15:00 "Сокіл" 4 : 1 "Верес-Водник"

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Підсумкова турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Верес-Водник" 18 12 3 3 46-23 39
2 "Імпульс" 18 12 2 4 36-13 38
3 "Сокіл" 18 12 2 4 39-19 38
4 "Калина" 18 9 2 7 44-29 29
5 "Коливань" 18 7 5 6 28-29 26
6 "Острог-Академія" 18 7 2 9 24-25 23
7 ФК "Вельбівно" 18 6 3 9 30-29 21
8 "Агат" (Симонів) 18 6 3 9 22-37 21
9 "Стир" 18 4 0 14 27-65 12
10 ФК "Зоря" 18 2 4 12 12-39 7*
Категорія: Друга ліга | Переглядів: 941 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (9)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!


ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be



Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz