null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського району
м. Рівне, стадіон "Хімік"
24 лютого, 11:30

:

Олександрія : Славія
Зимовий чемпіонат
Турнірні таблиці
"Група А"
    І О
1 "Оріон" 2 6
2 Інтеркарс 2 6
3 РОКО 3 6
4 ГолДар 3 6
5 Понебель 3 4
6 БМ Маяк 3 3
7 ХФК "Надія" 3 3
8 Вікторія 2 1
9 Спарта 3 0
"Група Б"
    І О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Злагода 4 7
3 "Ювентус" 3 6
4 Тинне 3 6
5 ОТГ Клевань 2 4
6 ФК "Славіія" 2 3
7 ФК "Олександрія" 3 3
8 Єдність 3 0
9 Гоща-АТО 3 0
 
Зимова першість
Турнірна таблиця
Група А
    І О
1 Калина 6 18
2 Коливань 6 15
3 Понеділок 6 15
4 Горинь 6 9
5 Сатурн 6 9
6 Продторг 6 2
7 ФК "Межиричі" 6 1
8 ДЮСШ"Верес"U-16 4 1
Група Б
    І О
1 ФК "Садове-2" 6 16
2 "Граніт" 5 13
3 ДЮСШ"Верес"U-17 6 7
4 "Агат" 6 6
5 "Волинь"U-19 5 6
6 Ріверс 6 5
7 Гоща-Агат 6 4
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2015 » Квітень » 27 » Першість Рівненської області з футболу 2015. Друга ліга
10:59
Першість Рівненської області з футболу 2015. Друга ліга
Першість Рівненської області з футболу 2015
Друга ліга
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 16:00 Стандарт 2 : 1 Полісся
13 травня 18:00 Енергія 0 : 1 Колос
3 травня 14:00 Острог-Академія 3 : 1 Водник
2 травня 16:00 Зоря 2 : 1 Костопіль
3 травня 16:00 Калина 3 : 3 Млинів
-
Дата Час 2 тур
10 травня 16:00 Млинів 6 : 0 Стандарт
10 травня 16:00 Полісся 6 : 2 Енергія
10 травня 16:00 Колос 0 : 0 Острог-Академія
9 травня 16:00 Водник 5 : 2 Зоря
9 травня 16:00 Костопіль 3 : 2 Калина
-
Дата Час 3 тур
17 травня 16:00 Енергія 1 : 1 Стандарт
17 травня 16:00 Острог-Академія 3 : 2 Полісся
17 травня 16:00 Зоря 0 : 1 Колос
17 травня 16:00 Калина 5 : 0 Водник
16 травня 16:00 Костопіль 0 : 1 Млинів
-
Дата Час 4 тур
24 травня 16:00 Млинів 3 : 0* Енергія
24 травня 16:00 Стандарт 1 : 4 Острог-Академія
24 травня 16:00 Полісся 1 : 0 Зоря
22 травня 18:00 Колос 3 : 0 Калина
23 травня 16:00 Водник 6 : 2 Костопіль
* - технічний результат
Дата Час 5 тур
31 травня 16:00 Острог-Академія 1 : 1 Енергія
31 травня 16:00 Зоря 3 : 1 Стандарт
31 травня 16:00 Калина 4 : 0 Полісся
30 травня 16:00 Костопіль 0 : 1 Колос
31 травня 16:00 Водник 2 : 2 Млинів
-
Дата Час 6 тур
7 червня 16:00 Острог-Академія 0 : 3 Млинів
7 червня 16:00 Енергія 1 : 4 Зоря
7 червня 16:00 Стандарт 0 : 6 Калина
7 червня 16:00 Полісся 6 : 1 Костопіль
7 червня 16:00 Колос 1 : 1 Водник
-
Дата Час 7 тур
14 червня 16:00 Зоря 2 : 2 Острог-Академія
14 червня 16:00 Калина 5 : 1 Енергія
13 червня 16:00 Костопіль 6 : 2 Стандарт
13 червня 16:00 Водник 10 : 3 Полісся
17 червня 16:00 Колос 3 : 2 Млинів
-
Дата Час 8 тур
21 червня 16:00 Млинів 3 : 2 Зоря
21 червня 16:00 Острог-Академія 1 : 4 Калина
21 червня 16:00 Енергія 0 : 2 Костопіль
20 червня 16:00 Стандарт 1 : 5 Водник
21 червня 16:00 Полісся 1 : 1 Колос
-
Дата Час 9 тур
28 червня 16:00 Калина 3 : 0 Зоря
27 червня 16:00 Костопіль 1 : 3 Острог-Академія
27 червня 16:00 Водник 3 : 3 Енергія
28 червня 16:00 Колос 3 : 0 Стандарт
28 червня 16:00 Полісся 1 : 3 Млинів
-
Друге коло
Дата Час 10 тур
30 серпня 16:00 Полісся 3 : 0 Стандарт
29 серпня 16:00 Колос 3 : 0 Енергія
перенос 16:00 Водник 4 : 1 Острог-Академія
29 серпня 16:00 Костопіль 0 : 1 Зоря
30 серпня 16:00 Млинів 2 : 2 Калина
-
Дата Час 11 тур
6 вересня 16:00 Стандарт 1 : 4 Млинів
5 вересня 16:00 Енергія 1 : 0 Полісся
5 вересня 16:00 Острог-Академія 1 : 1 Колос
9 вересня 16:00 Зоря 1 : 3 Водник
6 вересня 16:00 Калина 4 : 1 Костопіль
-
Дата Час 12 тур
12 вересня 16:00 Стандарт 0 : 2 Енергія
13 вересня 16:00 Полісся 2 : 1 Острог-Академія
12 вересня 16:00 Колос 2 : 1 Зоря
12 вересня 16:00 Водник 2 : 3 Калина
12 вересня 16:00 Млинів 5 : 0 Костопіль
-
Дата Час 13 тур
19 вересня 16:00 Енергія 0 : 2 Млинів
20 вересня 16:00 Острог-Академія 2 : 0 Стандарт
20 вересня 16:00 Зоря 2 : 0 Полісся
25 жовтня 15:00 Калина 1 : 2 Колос
19 вересня 16:00 Костопіль 1 : 0 Водник
-
Дата Час 14 тур
26 вересня 16:00 Енергія 0 : 3* Острог-Академія
27 вересня 16:00 Стандарт 0 : 3 Зоря
27 вересня 16:00 Полісся 2 : 4 Калина
26 вересня 16:00 Колос 2 : 1 Костопіль
26 вересня 16:00 Млинів 2 : 1 Водник
* - технічний результат
Дата Час 15 тур
4 жовтня 15:00 Млинів 4 : 0 Острог-Академія
4 жовтня 15:00 Зоря 3 : 0* Енергія
4 жовтня 15:00 Калина 3 : 2 Стандарт
3 жовтня 15:00 Костопіль 2 : 1 Полісся
3 жовтня 15:00 Водник 0 : 2 Колос
* - технічний результат
Дата Час 16 тур
11 жовтня 15:00 Острог-Академія 2 : 1 Зоря
10 жовтня 15:00 Енергія 1 : 3 Калина
10 жовтня 15:00 Стандарт 1 : 3 Костопіль
11 жовтня 15:00 Полісся 3 : 0 Водник
10 жовтня 15:00 Млинів 3 : 3 Колос
-
Дата Час 17 тур
18 жовтня 15:00 Зоря 0 : 2 Млинів
18 жовтня 15:00 Калина 1 : 2 Острог-Академія
17 жовтня 15:00 Костопіль 3 : 0 Енергія
17 жовтня 15:00 Водник 2 : 1 Стандарт
17 жовтня 15:00 Колос 4 : 1 Полісся
-
Дата Час 18 тур
31 жовтня 14:00 Зоря 3 : 0* Калина
31 жовтня 14:00 Острог 2 : 1 Костопіль
31 жовтня 14:00 Енергія 3 : 0* Водник
31 жовтня 14:00 Стандарт 2 : 6 Колос
31 жовтня 14:00 Млинів 3 : 0* Полісся
* - технічний результат

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 ФК "Колос" (Кричильск) 18 13 5 0 39-14 44
2 ФК "Млинів" 18 13 4 1 53-18 43
3 "Калина" (Бугрин) 18 11 2 5 53-28 35
4 ФК "Острог-Академія" (Острог) 18 9 4 5 31-29 31
5 ФК "Зоря" (Рівненський р-н.) 18 8 1 9 29-24 25
6 "Водник" (Рівне) 18 7 3 8 48-36 24
7 ФК "Костопіль" 18 7 0 11 28-39 21
8 "Полісся" (Рокитне) 18 6 1 11 33-43 19
9 "Енергія" (Володимирець) 18 3 3 12 16-40 12
10 "Стандарт" (Рівне) 18 1 1 16 14-61 4
Категорія: Друга ліга | Переглядів: 2444 | Додав: almoraz | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 2
2 timafey  
Костопіль - Кричильськ 0:1

1 timafey  
Водник - костополь 6:2

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі

День добрый!!!
Нужна помощь! Нужно срочно прогнать лишних 15 кг за 3 месяца до свадьбы.
Может кто даст дельный совет как это сделать без печальных последствий.

variant4

http://yuzhniiclub.ru/phpBB3/index.php
http://www.gterb.com/forums/index.php
http://latamchangepain.com/latam/es/registro/?register-errors=campos_requeridos
https://www.pickup-mania.com/agora/index.php
http://rpg.harrypotterhaven.net/index.php

variant4

http://www.udon-expat-living.net/UELbb/index.php
http://www.sinhhocvietnam.com/forum/index.php
http://fororonda.andaluciainformacion.es/index.php
http://devilx.ro/forum/index.php
http://www.3d-sphere.com/forum/


Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz