null

Найближча гра
Чемпіонат області
Ветерани
20 жовтня. Початок 16:00
м. Рівне. ст. "Авангард"

-

Славія - Полісся
 
Ветерани
Матчі
Півфінали
13 жовтня
Полісся
0:3
Славія
14 жовтня
Іква
0:0
Ізотоп-РАЕС
21 жовтня
Славія
-
Полісся
Ізотоп-РАЕС
-
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
27
2
К-Сервіс
9
22
3
Феміда
9
16
4
П-Центр
9
16
5
Граніт
9
15
6
Хімік
9
9
7
Квартал
9
8
8
Рівнегаз
9
7
9
Рівнеобленерго
9
7
10
Ребелс
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2015 » Квітень » 27 » Першість Рівненської області з футболу 2015. Друга ліга
10:59
Першість Рівненської області з футболу 2015. Друга ліга
Першість Рівненської області з футболу 2015
Друга ліга
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 16:00 Стандарт 2 : 1 Полісся
13 травня 18:00 Енергія 0 : 1 Колос
3 травня 14:00 Острог-Академія 3 : 1 Водник
2 травня 16:00 Зоря 2 : 1 Костопіль
3 травня 16:00 Калина 3 : 3 Млинів
-
Дата Час 2 тур
10 травня 16:00 Млинів 6 : 0 Стандарт
10 травня 16:00 Полісся 6 : 2 Енергія
10 травня 16:00 Колос 0 : 0 Острог-Академія
9 травня 16:00 Водник 5 : 2 Зоря
9 травня 16:00 Костопіль 3 : 2 Калина
-
Дата Час 3 тур
17 травня 16:00 Енергія 1 : 1 Стандарт
17 травня 16:00 Острог-Академія 3 : 2 Полісся
17 травня 16:00 Зоря 0 : 1 Колос
17 травня 16:00 Калина 5 : 0 Водник
16 травня 16:00 Костопіль 0 : 1 Млинів
-
Дата Час 4 тур
24 травня 16:00 Млинів 3 : 0* Енергія
24 травня 16:00 Стандарт 1 : 4 Острог-Академія
24 травня 16:00 Полісся 1 : 0 Зоря
22 травня 18:00 Колос 3 : 0 Калина
23 травня 16:00 Водник 6 : 2 Костопіль
* - технічний результат
Дата Час 5 тур
31 травня 16:00 Острог-Академія 1 : 1 Енергія
31 травня 16:00 Зоря 3 : 1 Стандарт
31 травня 16:00 Калина 4 : 0 Полісся
30 травня 16:00 Костопіль 0 : 1 Колос
31 травня 16:00 Водник 2 : 2 Млинів
-
Дата Час 6 тур
7 червня 16:00 Острог-Академія 0 : 3 Млинів
7 червня 16:00 Енергія 1 : 4 Зоря
7 червня 16:00 Стандарт 0 : 6 Калина
7 червня 16:00 Полісся 6 : 1 Костопіль
7 червня 16:00 Колос 1 : 1 Водник
-
Дата Час 7 тур
14 червня 16:00 Зоря 2 : 2 Острог-Академія
14 червня 16:00 Калина 5 : 1 Енергія
13 червня 16:00 Костопіль 6 : 2 Стандарт
13 червня 16:00 Водник 10 : 3 Полісся
17 червня 16:00 Колос 3 : 2 Млинів
-
Дата Час 8 тур
21 червня 16:00 Млинів 3 : 2 Зоря
21 червня 16:00 Острог-Академія 1 : 4 Калина
21 червня 16:00 Енергія 0 : 2 Костопіль
20 червня 16:00 Стандарт 1 : 5 Водник
21 червня 16:00 Полісся 1 : 1 Колос
-
Дата Час 9 тур
28 червня 16:00 Калина 3 : 0 Зоря
27 червня 16:00 Костопіль 1 : 3 Острог-Академія
27 червня 16:00 Водник 3 : 3 Енергія
28 червня 16:00 Колос 3 : 0 Стандарт
28 червня 16:00 Полісся 1 : 3 Млинів
-
Друге коло
Дата Час 10 тур
30 серпня 16:00 Полісся 3 : 0 Стандарт
29 серпня 16:00 Колос 3 : 0 Енергія
перенос 16:00 Водник 4 : 1 Острог-Академія
29 серпня 16:00 Костопіль 0 : 1 Зоря
30 серпня 16:00 Млинів 2 : 2 Калина
-
Дата Час 11 тур
6 вересня 16:00 Стандарт 1 : 4 Млинів
5 вересня 16:00 Енергія 1 : 0 Полісся
5 вересня 16:00 Острог-Академія 1 : 1 Колос
9 вересня 16:00 Зоря 1 : 3 Водник
6 вересня 16:00 Калина 4 : 1 Костопіль
-
Дата Час 12 тур
12 вересня 16:00 Стандарт 0 : 2 Енергія
13 вересня 16:00 Полісся 2 : 1 Острог-Академія
12 вересня 16:00 Колос 2 : 1 Зоря
12 вересня 16:00 Водник 2 : 3 Калина
12 вересня 16:00 Млинів 5 : 0 Костопіль
-
Дата Час 13 тур
19 вересня 16:00 Енергія 0 : 2 Млинів
20 вересня 16:00 Острог-Академія 2 : 0 Стандарт
20 вересня 16:00 Зоря 2 : 0 Полісся
25 жовтня 15:00 Калина 1 : 2 Колос
19 вересня 16:00 Костопіль 1 : 0 Водник
-
Дата Час 14 тур
26 вересня 16:00 Енергія 0 : 3* Острог-Академія
27 вересня 16:00 Стандарт 0 : 3 Зоря
27 вересня 16:00 Полісся 2 : 4 Калина
26 вересня 16:00 Колос 2 : 1 Костопіль
26 вересня 16:00 Млинів 2 : 1 Водник
* - технічний результат
Дата Час 15 тур
4 жовтня 15:00 Млинів 4 : 0 Острог-Академія
4 жовтня 15:00 Зоря 3 : 0* Енергія
4 жовтня 15:00 Калина 3 : 2 Стандарт
3 жовтня 15:00 Костопіль 2 : 1 Полісся
3 жовтня 15:00 Водник 0 : 2 Колос
* - технічний результат
Дата Час 16 тур
11 жовтня 15:00 Острог-Академія 2 : 1 Зоря
10 жовтня 15:00 Енергія 1 : 3 Калина
10 жовтня 15:00 Стандарт 1 : 3 Костопіль
11 жовтня 15:00 Полісся 3 : 0 Водник
10 жовтня 15:00 Млинів 3 : 3 Колос
-
Дата Час 17 тур
18 жовтня 15:00 Зоря 0 : 2 Млинів
18 жовтня 15:00 Калина 1 : 2 Острог-Академія
17 жовтня 15:00 Костопіль 3 : 0 Енергія
17 жовтня 15:00 Водник 2 : 1 Стандарт
17 жовтня 15:00 Колос 4 : 1 Полісся
-
Дата Час 18 тур
31 жовтня 14:00 Зоря 3 : 0* Калина
31 жовтня 14:00 Острог 2 : 1 Костопіль
31 жовтня 14:00 Енергія 3 : 0* Водник
31 жовтня 14:00 Стандарт 2 : 6 Колос
31 жовтня 14:00 Млинів 3 : 0* Полісся
* - технічний результат

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 ФК "Колос" (Кричильск) 18 13 5 0 39-14 44
2 ФК "Млинів" 18 13 4 1 53-18 43
3 "Калина" (Бугрин) 18 11 2 5 53-28 35
4 ФК "Острог-Академія" (Острог) 18 9 4 5 31-29 31
5 ФК "Зоря" (Рівненський р-н.) 18 8 1 9 29-24 25
6 "Водник" (Рівне) 18 7 3 8 48-36 24
7 ФК "Костопіль" 18 7 0 11 28-39 21
8 "Полісся" (Рокитне) 18 6 1 11 33-43 19
9 "Енергія" (Володимирець) 18 3 3 12 16-40 12
10 "Стандарт" (Рівне) 18 1 1 16 14-61 4
Категорія: Друга ліга | Переглядів: 2315 | Додав: almoraz | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 2
2  
Костопіль - Кричильськ 0:1

1  
Водник - костополь 6:2

Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (10)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (5)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (13)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (11)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (4)
Останні коментарі
lineage 2 interlude


Lineage 2 Classic 2.5 zaken saviors l2 europa club usano
http://l2classica.com/ 43325264

lineage classic
скачать lineage

interlude сервера

ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be




Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz