null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського р-н, ІІІ тур
с. Велика Омеляна
26 травня, 13:00

9:3

Славія 9:3 Обарів
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2013 » Серпень » 23 » Першість Рівненської області з футболу 2013
12:14
Першість Рівненської області з футболу 2013

Першість Рівненської області з футболу 2013

 Друга ліга

Учасники змагань
"Полісся" (Рокитне)"Горинь" (Дубровиця)
"Стандарт" (Рівне)"Спартак" (Дубно)
ХФК "Надія" (Рівне)"Калина" (Бугрин)
"Водник" (Рівне)ФК "Вельбівно" (Вельбівне)
"ДЮСШ-Верес" (Рівне)ФК "Садове" (Садове)
Друге коло
ДатаЧас 10 тур
1 вересня16:00Горинь2 : 1Полісся
1 вересня16:00Спартак6 : 0Стандарт
1 вересня17:00Калина0 : 1Надія
5 вересня16:00Садове6 : 0ДЮСШ-Верес
4 вересня17:00Вельбівно0 : 2Водник

ДатаЧас 11 тур
7 вересня16:00Надія2 : 5Горинь
8 вересня16:00Полісся2 : 2Водник
8 вересня16:00Вельібвно2 : 0Калина
7 вересня17:00Стандарт1 : 7Садове
11 вересня16:00ДЮСШ-Верес0 : 4Спартак

ДатаЧас 12 тур
14 вересня16:00Горинь3 : 0Стандарт
15 вересня16:00Полісся2 : 0Надія
14 вересня16:00Спартак0 : 2Водник
14 вересня16:00Садове0 : 0Вельбівно
18 вересня16:00Калина1 : 0ДЮСШ-Верес

ДатаЧас 13 тур
21 вересня16:00Горинь0 : 3Садове
21 вересня16:00Стандарт1 : 3Полісся
21 вересня16:00Надія1 : 8Спартак
16 жовтня16:00Водник4 : 0Калина
25 вересня16:00ДЮСШ-Верес0 : 0Вельбівно

ДатаЧас 14 тур
28 вересня15:00Стандарт0 : 2Надія
29 вересня15:00Водник0 : 0Горинь
29 вересня15:00Спартак2 : 0Вельбівно
28 вересня15:00Садове1 : 0Калина
2 жовтня15:00Полісся5 : 1ДЮСШ-Верес

ДатаЧас 15 тур
5 жовтня15:00Надія0 : 5Садове
6 жовтня15:00Водник2 : 0Стандарт
9 жовтня15:00ДЮСШ-Верес2 : 3Горинь
6 жовтня15:00Вельбівно2 : 1Полісся
6 жовтня15:00Калина0 : 3Спартак

ДатаЧас 16 тур
12 жовтня15:00Надія0 : 6Водник
16 жовтня15:00Стандарт0 : 5ДЮСШ-Верес
13 жовтня15:00Горинь1 : 1Вельбівно
13 жовтня15:00Полісся4 : 2Калина
12 жовтня15:00Садове3 : 0Спартак

ДатаЧас 17 тур
19 жовтня15:00Водник2 : 1Садове
23 жовтня15:00ДЮСШ-Верес1 : 0Надія
19 жовтня15:00Вельбівно10 : 0Стандарт
20 жовтня15:00Калина1 : 0Горинь
19 жовтня15:00Спартак1 : 2Полісся

ДатаЧас 18 тур
26 жовтня15:00Надія- : +Вельбівно
26 жовтня15:00Стандарт- : +Калина
26 жовтня15:00Горинь+ : -Спартак
26 жовтня15:00Садове2 : 0Полісся
26 жовтня15:00Водник3 : 3ДЮСШ-Верес

Турнірна таблиця

МКомандаІВНПМО
1 ФК "Садове" (Садове) 18 14 2 2 54-8 44
2 ФК "Вельбівно" (Вельбівне) 18 11 3 4 43-14 36
3 "Полісся" (Рокитне) 18 10 4 4 37-22 34
4 "Водник" (Рівне) 18 9 5 4 35-21 32
5 "Спартак" (Дубно) 18 9 2 7 45-21 29
6 "Калина" (Бугрин) 18 7 4 7 30-24 25
7 "Горинь" (Дубровиця) 18 7 3 8 22-29 24
8 "ДЮСШ-Верес" (Рівне) 18 6 4 8 22-35 22
9 ХФК "Надія" (Рівне) 18 3 1 14 13-58 10
10 "Стандарт" (Рівне) 18 0 0 18 7-82 0
Категорія: Друга ліга | Переглядів: 1149 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ІІ тур
25 травня
Горизонт 1:0 Енергія
Ізотоп 1:3 Автоплюс
Понеділок 2:0 Ф-2
Полісся -:- Славія
Експрес 0:1 Колос
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Автоплюс 1 3
2 Понеділок 1 3
3 Горизонт 1 3
4 Колос 1 3
5 Славія 0 0
6 Полісся 0 0
7 Маяк 0 0
8 Енергія 1 0
9 Експрес 1 0
10 Ф-2 1 0
11 Ізотоп 1 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
3 тур
26 травня
Славія
9:3
Обарів
Оріон
1:0
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
3:1-
ХФК Надія
Продторг
-:-
БМ Маяк
Інтеркарс
-:-
РОКО
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Інтеркарс 3 7
3 Оріон 3 7
4 БМ Маяк 2 6
5 Славія 2 3
6 РОКО 3 3
7 Продторг 1 1
8 ХФК Надія 3 1
9 Горинь 3 0
10 ФК Обарів 3 0
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz