0

Головна » 2015 » Березень » 31 » "ОДЕК" втретє поспіль переміг у Меморіалі Володимира Шморгуна (ВІДЕО)
09:56
"ОДЕК" втретє поспіль переміг у Меморіалі Володимира Шморгуна (ВІДЕО)

Третій рік футбольному клубу "ОДЕК" немає рівних у відкритому обласному Меморіалі Володимира Шморгуна. Незважаючи на те, що цього року організатори змінили систему проведення змагань, уникнути суперфіналу, в якому визначався переможець турніру не вдалося. Фаворити та переможці групового етапу "ОДЕК" та ФК "Малинськ" в останній ігорвий день в очному протистоянні визначали переможця Меморіалу.

На вирішальний матч у команд було різне завдання. ФК "Малинськ", який мав вісім турнірних очок, необхідна була лише перемога, а от "ОДЕК", який до цієї гри підійшов з десятиочковим багажем влаштовувала нічия. Перший тайм завершився безрезультативно, але найбільше запам'ятався вихід віч-на-віч з молодим кіпером оржівців Максима Новосада, але після його удару м'яч ковзнув поруч із стійкою воріт.

Розв'язка гри настала в другій половині. Роман Савицький на 43 та 58 хвилинах забив у ворота ФК "Малинськ" два майже голи-близнюки. Після подачі з правого флангу атаки, півзахисник оржівців вигравав боротьбу на "другому поверсі", і залишав ні з чим і захист, і кіпера Миколу Фокіна. Вірити в те, що за 12 хвилин, що залишились ФК "Малинськ" заб'є три голи могли хіба що найпалкіші прихильники цієї команди, а от оржівці вже помалу почали готовитися до святкування чергової перемоги.

За чотири хвилини до фінального свистка ФК "Малинськ" подарував "своїм" надію, Олександр Гергелюк відквитав один м'яч ударом з пенальті. Але на 68 хвилині гри Павло Таргоній встановив остаточний рахунок гри 3:1, і третя поспіль перемога "ОДЕКа" у Меморіалі Володимира Шморгуна.

Відразу після гри відбулося нагородження, але призи отримали лише переможці турніру ФК "ОДЕК". Адже після поразки під ФК "Малинськ" захиталося навіть друге місце. Якби в матчі, що залишився ФК "Садове" перемогло "Ізотоп-РАЕС" з рахунком 4:0 або більше, то саме представники гощанського району виходили б на другий рядок підсумкової турнірної таблиці.

Тож, за традицією, за три поспіль перемоги "ОДЕК" отримав навічно перехідний кубок Меморіалу Володимира Шморгуна.

Відразу було нагороджено і кращих гравців у різних номінаціях:

Кращий гравець турніру – Роман Савицький (ОДЕК)

Кращий нападник турніру – Віктор Газицький (ОДЕК)
Кращий півзахисник турніру – Степан Кошка (Ізотоп)
Кращий захисник турніру – Олександр Гергелюк (Малинськ)
Кращий воротар турніру – Андрій Мозеров (Садове)

Також керівництво РОФФ, користуючись нагодою, вручило нагороди за підсумками сезону 2014.

Тож ФК "ОДЕК" отримав приз за друге місце у клубному заліку за підсумками Чемпіонату області 2014.
Теперішній гравець ФК "Малинськ", а в 2014 футболіст ФК "Гоща-АМАКО" Андрій Наумець отримав приз "Відкриття сезону".

Мирон Львович Чернецький отримав звання кращого президента футбольного клубу у сезоні 2014.

Григорій Мартинович Шаламай отримав приз кращого тренера сезону 2014.
Віталій Брикса з ФК "Малинськ" став кращим нападаючим сезону 2014.
Юрій Кособуцький отримав приз кращого голкіпера сезону 2014.

Теперішній гравець ФК "ОДЕК" Олександр Апанчук нагороджений як кращий бомбардир першості області у другій лізі, коли в сезоні 2014 цей футболіст захищав кольори ФК "Вельбівно".

Віктор Газицький забрав свій приз, як кращий бомбардир Чемпіонату області 2014 року.
Павло Курилович отримав нагороду, як кращий бомбардир юнацького чемпіонату області.
Приз справедливої гри за найменшу кількість порушень, жовтих і червоних карток за підсумками сезону 2014 отримав рівненський "Водник".
Гравець ФК "Гоща-АМАКО" Богдан Новак отримав нагороду, як кращий півзахисник сезону 2014 року.
Крім того за традицією був нагороджений кращий уболівальник Меморіалу Володимира Шморгуна.
За вагомий внесок у висвітлення футбольних подій у сезоні 2014 нагороду отримав Сергій Татаренко.

На цьому Меморіал Володимира Шморгуна не завершився, адже ФК "Садове" прагнув завоювати срібні нагороди турніру. Все що їм необхідно було - це забити чотири м'ячі у ворота "Ізотоп-РАЕС", і команда Миколи Волкова майже досягла цього, але одного голу так і не вистачило, тож 3:0, і срібло у ФК "Малинськ", а бронза у ФК "Садове".

Після матчів учасники та організатори турніру в ексклюзивному інтерв'ю поділилися своїми враженнями про турнір і не тільки. Все це, а також найцікавіші моменти матчу "ОДЕК" - ФК "Малинськ" і нагородження дивіться у нашому відеоогляді.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)