7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2018 » Червень » 4 » "ОДЕК" в заключному матчі групового етапу Чемпіонату України упевнено обіграв команду Олександра Алієва (ВІДЕО) (ФОТО)
17:49

Оржівський “ОДЕК”, який достроково забезпечив собі місце у чвертьфіналі Чемпіонату України серед аматорських команд, останній матч групового етапу проводив на виїзді проти одного з аутсайдерів ФК “Хмельницький”. Як ми писали раніше, цей матч абсолютно нічого не вирішував, але саме оржівцям він був потрібний, щоб один з лідерів нашої команди Микола Коляда “відбув дискваліфікацію” та зміг зіграти у чвертьфіналі. До Хмельницького команда поїхала обмеженим складом, тренер дав відпочити та залікувати травми ряду гравців. Хоч, з першого погляду, глянувши на стартовий склад команди, і не скажеш, що це був “резервний склад”, але, погодьтеся, що важко уявити зараз “ОДЕК” без Коляди, Ніколайчука, Семенчука, Мучака, Шекеля.

Вже на першій хвилині Віктор Газицький мав відкривати рахунок, він же змарнував нагоду в середині тайму, коли обікрав самого екс-гравця збірної України, а нині граючого тренера ФК “Хмельницький” Олександра Алієва, але забити йому в цей день не судилося. Загалом же “ОДЕК” мав колосальну перевагу в матчі, і купу нагод зробити рахунок на табло непристойним для господарів. А що ж Хмельницький, на чолі зі своїм зірковим тренером? Алієв відіграв увесь матч, більшість часу сварився на своїх підопічних, встиг пограти на позиціях центрального захисника, опорного півзахисника, хавом на обох флангах, центральним нападаючим, і, крім того, виконував майже всі стандарти своєї команди. Саме його удари зі штрафних і були найбільш небезпечними моментами біля воріт Юрія Кособуцького, а згодом і Андрія Омелянюка, але відзначитись Олександру Алієву наші кіпери не дозволили.

А ось що пишуть хмельницькі журналісти про цю гру… вони вважають, що це був не лише останній матч Алієва-тренера, але й загалом ФК “Хмельницький”, принаймні в найближчому майбутньому. Повний текст цього матеріалу, читайте нижче.

Щодо “ОДЕКа”, то команда завершила регулярний чемпіонат на третьому місці, що дозволяє продовжити боротьбу за медалі Чемпіонату України серед аматорських команд у чвертьфіналі. Як ми вже повідомляли, кожен раунд плей-оф складатиметься лише з одного матчу, оржівці гратимуть на виїзді проти “Дружби” з Новомиколаївки Херсонської області. Матч запланований на 16 червня. Варто зазначити, що суперник свої домашні ігри проводить не у власному населеному пункті, а у Кривому Розі, тож саме туди доведеться їхати “ОДЕКу” за два тижні.

Чвертьфінальний етап Чемпіонату України наразі має такий вигляд:

«Агробізнес TSK» (Ромни Сумської обл.) – «Рочин» (Соснівка Львівської обл.) – 9.06.2018 р.
«Дружба» (Новомиколаївка Херсонської обл.) – «ОДЕК» (Оржів Рівненської обл.) – 16.06.2018 р.
«Вікторія» (Миколаївка Сумської обл.) – «Кристал» (Херсон) – 16.06.2018 р.
ФК «Минай» (Закарпатська обл.) – «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.) – 17.06.2018 р.
Команди гостей не матимуть переваги у випадку завершення матчів унічию при рівній із господарями кількістю забитих м’ячів.
Наступний етап – 1/2 фіналу – також буде складатися з одного матчу. Господарі полів будуть визначені за підсумками жеребкування. Матчі 1/2 фіналу відбудуться 23-го або 24-го червня.
Фінальний матч буде проведено у період з 28 по 30 червня 2018 р. на нейтральному полі.
Визначення переможців в усіх стадіях плей-оф проводитиметься згідно п. 7 Статті 8 регламенту змагань.

Зазначимо, що інший представник Рівненщини в Чемпіонаті України серед аматорів ФК “Малинськ” в останньому турі в себе на полі розгромив “Кристал” з Чорткова з рахунком 5:1. У господарів голи забивали: Гергелюк (12), Корнійчук (45+2), Лойко (54), Царьов (73), Скоцький (84). У підсумковій турнірній таблиці ФК “Малинськ” посів шосте місце з дев’яти команд, набравши 19 очок у 16 матчах.

Позиція Клуб І В Н П З П +/- О
1 Минай 16 11 4 1 34 9 25 37
9 Кристал 16 2 2 12 9 43 -34 8

А ось повний матеріал про матч ФК “Хмельницький” – “ОДЕК” від хмельницьких журналістів + декілька фото.

Завершився груповий етап чемпіонату України з футбол серед аматорів.

Футбольний клуб «Хмельницький» свій останній поєдинок проводив у рідних стінах, приймаючи третю команди групи 1 «ОДЕК» із Оржева Рівненської області. Цей матч нічого не вирішував у турнірній таблиці, але, схоже, він був останнім для Олександра Алієва на посту головного тренера хмельничан.Та, власне, і для самого ФК «Хмельницький» ця гра була останньою в аматорській першості, адже команда посіла передостаннє 8 місце в групі й далі… їй «світить» лише чемпіонат області. За умови, що клуб не зніметься зі змагань, оскільки має фінансові проблеми. Утім, запитати в керівника команди про подальшу долю команди на матчі проти «ОДЕКу» не судилося – його не було. А ось футболісти говорили, що… ФК «Хмельницький», схоже, припиняє своє існування.Сам матч видався не дуже цікавим. Олександр Алієв, хоч і головний тренер, але вирішив допомогти своїй команді в полі, відігравши з першої і до останньої хвилини поєдинку. Щоправда, хмельничанам це не допомогло завершити першість у гарному настрої.

У матчі ФК “Хмельницький” – “ОДЕК” було чимало боротьби.

Як правило, всі стандарти хмельничан виконував Олександр Алієв.

Перший удар у ствір воріт у цьому поєдинку був аж на 18 хвилині. Та ще й який… гольовий! Михайло Трофімчук з «ОДЕКу» наважився на дальній постріл по воротах Павла Асаули, пробивши низом у дальній кут, і рахунок став 0:1. Ще через чотири хвилини оржівці знову забили. Контратака гостей завершилася голом Андрій Приходька.
Алієв нервував. Але намагався бути диригентом своєї команди. І вже на 25 хвилині хмельничани провели контратаку, граючи тренер відпасував на Артема Гайдаша, але… максимум, що витиснули з цього господарі – це кутовий.

Артем Гайдаш, один із кращих бомбардирів ФК “Хмельницький”, так і не вразив ворота суперника.

На 33 хвилині рахунок мав стати 0:3. Олександр Алієв опинився на позиції крайнього захисника, помилився і Віктор Газицький обікрав його та вийшов віч-на-віч із Асаулою. Утім, пробив не лише повз голкіпера, а й повз ворота. Через сім хвилин Денис Ткаченко міг «розмочити» рахунок. «Накрутивши» декількох гравців «ОДЕКу», він пробив, але оржівців врятував Юрій Кособуцький.

А вже під завісу першого тайму сам Алієв «згадав» молодість, виконавши стандарт з метрів 30-ти. Сильно, небезпечно, але поруч із хрестовиною.

У другому таймі, схоже, наставник хмельничан перебудував трохи гру своєї команди. І з перших хвилини господарям поля вдалося створити ряд моментів біля воріт Кособуцького. Забити – ні. Пропустити – так. Павло Таргоній відправив третій м’яч у ворота Асаули і матч можна було завершувати. Та хмельничани не здавалися. То Алієв проявляв індивідуальну майстерність, але пробивав у руки голкіпера «ОДЕКу», то Ткаченку не вдавалося переграти Кособуцького. Коли ж досвідчений голкіпер оржівців пішов відпочивати, а замість нього вийшов Андрій Омелянюк, здавалося, хмельничани хоча точно мають забити хоча б гол-престижу. Але й Омелянюк був «не пробивним». На 76 хвилині він потягнув класний удар Владислава Погорілого. Однак на 80-ій помилився – відбив прямо на голу Олексію Колесникову, який і «розмочив» рахунок.

Олександр Алієв не раз збирав біля себе одразу декількох футболістів “ОДЕКу”.

Ще через три хвилин мін забити і Олександр Алієв. Штрафний з метрів 23-ох, удар у дальній нижній кут і відмінний сейв голкіпера «ОДЕКу».

Отож, матч ФК «Хмельницький» – «ОДЕК» так і завершився з рахунком 1:3. Вже після гри Олександр Алієв подякував футболістам за співпрацю, вийшов зі стадіону, сів в авто адміністратора клубу та поїхав. Схоже, на цьому тренерська кар’єра екс-гравця збірної України та київського «Динамо» в Хмельницькому завершилася.

Денис Ткаченко мав момент, але…

Єдиний гол у складі хмельничан забив Олексій Колесников.

Якщо брати до уваги офіційні матчі ФК «Хмельницький» під керівництвом «Сан Санича», так Алієва називають у команді, то… в чемпіонаті аматорів команда виграла один матч та шість програла (одна поразка технічна через не виїзд на гру проти ФК «Минай»). У першості області – одна перемога в єдиному матчі.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)