0

Головна » 2019 » Жовтень » 23 » “ОДЕК” ДЕКЛАСУВАВ ГОЛОВНОГО КОНКУРЕНТА (ВІДЕО)
14:38
“ОДЕК” ДЕКЛАСУВАВ ГОЛОВНОГО КОНКУРЕНТА (ВІДЕО)

У дванадцятому турі Чемпіонату України серед аматорів, лідер, “ОДЕК” приймав свого головного конкурента, “Світанок-Агросвіт”, команду, яка посідала другу сходинку турнірної таблиці, справно кувала перемоги і вважається головним конкурентом оржівців в боротьбі за перше місце.

Команди вже зустрічалися в першому турі чемпіонату. Тоді, у Шляховій, ОДЕК зумів двічі забити в другому таймі, і перемогти 2:0. Більшість фахівців в один голос казали, що оржівці перемогли дебютанта змагань, як то кажуть “на досвіді”. Після тої гри, Світанок-Агросвіт суттєво змінився. Команда підсилилася рядом футболістів, в тому числі і екс-гравцями ОДЕКа та ФК Малинськ Романом Дацюком, Дмитром Луцюком та Дмитром Проневичем і результат не забарився. Вінничани почали перемагати та підніматися щабелями турнірної таблиці, і перше коло упевнено завершила на другому місці, відразу за оржівцями.

Тож, попередньо, на гру в Оржеві очікували серйозного та достойного суперника. Але, як виявилось, все було не так вже й страшно. Якщо не сказати навпаки. Вже після матчу, футболісти казали, що в грі першого туру в Шляховій було набагато складніше перемагати ніж зараз. А “Світанок-Агросвіт” в грі в Оржеві запам’ятався всім чим завгодно, але аж ніяк не футболом.

Початок гри команди провели у рівній боротьбі, але, вже на 12 хвилині про себе заявила “людина в чорному”, мовляв, не все буде так як Ви собі планували, не забувайте про мене. І за те, що Іван Мучак біля власного штрафного майданчику при розіграші штрафного, не відкотив м’яча на пів метра назад, “нагородив” основного центрального захисника оржівців жовтою карткою. Власне, “весь свій потенціал” арбітр гри розкрив під завершення гри, але про все попорядку.

Команди спершу обмінювалися напівмоментами, але на 18 хвилині напад “ОДЕКа” “закрутив” швидку “багатоходівку”, яка завершилась ударом з лінії воротарського від Юрія Капустинського – 1:0. Не встигли гості оговтатися, як свої бомбардирські якості продемонстрував Андрій Апанчук. Нападник “ОДЕКа” вже традиційно, не став нічого видумувати, а отримавши м’яча на лінії штрафного майданчику, елегантно прибрав на замаху одного захисника і пробив у кут воріт – це 2:0.

Гравці з Вінничини, схоже не були готові до такого перебігу подій, а тому, якось змінити хід гри навіть не намагалися. Третій гол міг забивати Олег Ничипоренко, але цього разу він невдало потрапив по м’ячу, і той полетів набагато вище воріт. Не будемо казати, що “Світанок-Агросвіт” зовсім був безпорадний. Гольові моменти команда мала, але, захист та воротар “ОДЕКа” діяли без помилок.

В другому таймі гравці “ОДЕКа” дуже швидко заспокоїли атакувальні пориви гостей, і в тих схоже почали здавати нерви. Арбітру нічого не залишалося робити, як не показати другу жовту картку гравцю команди гостей за очевидний грубий фол проти Миколи Коляди. Хоч, подібних порушень, які “не бачив”, чи не хотів бачити суддя, від суперників оржівців було чимало. Натомість, арібтр дуже принципово віднісся до Богдана Когута, якому видав гірчичник за затягування часу, у грі, в якій вже і так все було зрозумілим. Тож з середини другого тайму вінничани грали в меншості. Свою перевагу господарі втілили в гол Михайла Трофімчука на 84 хвилині – 3:0.

І от якось з огляду на результат, ще й з таким суперником, можна було б забути і просто посміятися з дій арбітра в цьому матчі, але на 87 хвилині Олександр Ніколайчук та Загалевич жорстко боролися за м’яч в центрі поля, що завершилось тим, що півзахисник оржівців опинився на газоні, а його опонент вже після свистка арбітра вдарив Ніколайчука коліном в спину і голову. Поруч був Трофімчук, який вступився за партнера, і відштовхнув вінничанина, “підлетів” Єрмак, ну і почалося… та, власне, нічого особливого не почалося, так собі, попхалися, може більше навіть розбороняли один одного, і обидві сторони “видєлувались” більше для виду, і було очевидно, що ніхто не хотів загострювати ситуацію, а скоріше завершити її, але з високопіднятою головою. Одним словом, все, що відбулося на полі, максимум тягнуло на жовті картки Трофімчуку, Єрмаку та Загалевичу. Але, арбітр вирішив інакше. В підсумку червоні картки отримали Єрмак, Трофімчук та… Ніколайчук!!! Це при тому, що ініціатор конфлікту Загалевич взагалі залишився без покарання, а за що вилучили Ніколайчука абсолютно незрозуміло, і якщо вже суддя такий принциповий та послідовний, то чому не покарав Загалевича??? До речі, останній продовжував і далі грубо грати, і вже перед самим фінальним свистком арбітр його нарешті помітив, і після чергового фолу, таки “видав” гірчичник.

Тож, “ОДЕК” більш ніж переконливо, і по рахунку на табло і по грі розгромив свого головного конкурента в боротьбі за перше місце в турнірній таблиці і відірвався від найближчого переслідувача на шість очок.

Щодо інших матчів туру, то на друге місце вибився “Агрон”, який обіграв “Вотранс” з рахунком 2:0, “Епіцентр”, який провалив початок сезону розгромив найближчого суперника “ОДЕКа”, “Карпати-Енергетик” з рахунком 5:1 та вийшов на четверте місце. Минулорічний принциповий суперник “Покуття” в цьому сезоні знаходиться далеко, щоб скласти конкуренцію “ОДЕКу”, але своєю перемогою 2:1 на “Нивою”, пригальмував і команду з Теребовлі.

Повна таблиця

У тринадцятому турі “ОДЕК” гратиме на Івано-франківщині, проти “Карпати-Енергетик”

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)