0

Головна » 2012 » Вересень » 14 » На старт викликаються семеро
13:51
На старт викликаються семеро

Анонс Чемпіонату України із футзалу та матчу першого туру "Кардинал-Рівне" - "Енергія" (Львів). НАГОЛОШУЄМО, ЩО МАТЧ У РІВНОМУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ О 13:00!!!Окрім рівнян і львів'ян, як і в попередньому чемпіонаті, в екстра лізі гратимуть ще 5 команд – «ЛТК» (Луганськ), «Єнакієвець» (Єнакієве), «Спортлідер+» (Хмельницький), «Локомотив» (Харків) та «Ураган» (Івано-Франківськ).

Старі знайомі СК "Енергія” Львів

Досягнення:

Чемпіон України – 2007р.

Срібний призер Чемпіонату України –2006, 2008, 2011 рр.

Бронзовий призер Чемпіонату України – 2010р.

Володар Кубку України - 2011р.

Фіналіст Кубка України – 2006р.

Фіналіст Кубка ліги 2003, 2005 рр.

Турніри:

Переможець турніру "Dina Open Cup” (Москва) – 2007р.

Переможець турніру енергетиків у м.Новолукомль (Білорусія) - 2002, 2003рр.

Переможець Кубку Галичини (Львів) - 2004, 2006рр.

Учасник Кубку УЕФА 2008, 2012рр.(вихід в елітний раунд).

Переможець турніру Beskid Futsal Cup – 2011р.

Стосунки суперників

У чемпіонаті 2010-2011 років суперники зустрічалися двічі у регулярному чемпіонаті. У 2 турі 11 вересня 2010 року «Кардинал-Рівне» поступився в рідних стінах СК «Енергії» - 2:3 (Голи: Піддубний (11), Паршиков (28) - Струк (9), Рогачов (12), А.Бондар (37)). А у матчі відповіді в 13 турі 22 грудня 2010 року команди завершили гру бойовою нічиєю - 4:4 (Рогачов (5, 30 - з пенальті), Романов (13), Тригубець (31) - Чеботарьов (22), Піддубний (25), Когут (27), Сондак (29)). Окрім того, жереб звів обидва колективи у фіналі кубка України, де знову сильнішими виявилися енергетики, здобувши перемогу з рахунком – 2:1 (Голи: Романов (17), Легчанов (36) - Паршиков (12)).

Уже в екстра-лізі в минулому чемпіонаті команди зустрічалися двічі в 2011 і двічі 2012. Спочатку в Рівне вже у першому турі 4 вересня в грі непримиренних суперників львів'янам вдалося в досить непростому матчі здобути важку перемогу з рахунком – 3:1 (Голи: Волянюк (10) - Якунін (9), Павленко (13), Рогачов (40)). Доля поєдинку була вирішена лише на заключній хвилині гри після голу Рогачова, причому на 19 хвилині Танський у кардиналівців і Овсянніков у львів'ян побачили перед собою «червоне світло» і вже до закінчення гри не змогли допомогти своїм командам.

Матч 8 туру у Львові відбувся 29 жовтня і був не менш цікавим та безкомпромісним, а ніж рівненський. І знову енергетики першими відкрили рахунок, а згодом кардиналівці відновили рівновагу. Аналогічним був і рахунок першого тайму – 2:1 на користь львів'ян. Про запеклість боротьби свідчить і кількість жовтих карток – аж чотири, хоча на цей раз обійшлося без червоних. Майже не змінився сценарій гри і після відпочинку, хоча на цей раз рівнянам вдалося зрівняти рахунок, випустивши п'ятого польового гравця. Проте втримати нічийний рахунок не судилося. Спочатку спірний пенальті призначений у ворота кардиналівців без клопотів реалізував Легчанов.   Але на цьому інтрига матчу не завершилася. Спочатку на заключній хвилині побачив перед собою гірчичник граючий головний тренер рівнян Сергій Піддубний, як виявилося це був 6-ий фол, а отже десятиметровий у ворота гостей. На цей раз Легчанов влучив у поперечину. А за 10 секунд до сирени, після удару по воротах «Енергії» м'яч влучив чи то в руку, чи то в корпус Овсяннікова. Головний арбітр матчу Олег Коваленко вказав на шестиметрову позначку, але нарада з асистентом Сергієм Літвіновим привела до відміни рішення і призначення спірного моменту, позбавивши таким чином рівнян нагоди зрівняти рахунок - 3:2 (Голи: Чепорнюк (12), Легчанов (19 - дабл-пен.; 38 - пен.) – Бондар (16), Маринюк (37)).

У 15 турі 4 січня в Рівному, гості таки забили один гол, але на цей раз здобути перемогу їм не вдалося. Головні події відбувались у другій половині другого тайму. Відкрили рахунок «енергетики» на 34-ій хвилині. Струк пройшов по флангу, віддав передачу на Якуніна, а Сергій відкрив рахунок у матчі. А відігратись «Кардиналу» вдалось через 3 хвилини. З передачі Бондаря забив Волянюк (Голи: Волянюк (37) - Якунін (34).).

У  22 турі 17 березня у Львові  «Енергетики» доволі швидко відкрили рахунок, завдяки рикошету. Мінімальна перевага господарів трималась до 15-ої хвилини, коли дальній удар Легчанова знову знайшов ціль. У першому таймі «Кардинал» міг відігратись. Заробивши шостий фол рівняни здобули право на дабл-пенальті. Пробивати стандарт вирішив воротар «Кардиналу» Пітуля, але обіграти свого візаві Лисенка, йому не вдалось.

Після відпочинку енергетики збільшили свою перевагу. Струк підправив м’яч після дального удару партнера. Згодом Рогачов точно пробив у дальній кут. А крапку у матчі поставив Макаєв - 5:0. (Голи: Д.Бондар (4), Легчанов (15), Струк (29), Рогачов (34), Макаєв (40).)

Отже підсумовуючи вище наведене потрібно констатувати, що незважаючи на місце, яке команди посідають в турнірній таблиці боротьба між географічними сусідами точиться неабияка. І хоча в шести зіграних матчах чемпіонату та в одному кубковому - 5 перемог на рахунку львів'ян і лише двічі рівнянам вдалося підписати мирову, це аж ніяк не свідчить про беззаперечну перевагу енергетиків. Адже окрім однієї всі перемоги були з мінімальною перевагою, а переможця в тих матчах можна було з упевненістю назвати лише після фінального свистка. Фортуна, яка до цього була на боці енергетиків може змінити свою думку і стати більш прихильною до рівнян, яким і справді вже час перемагати. А отже звітний поєдинок має бути не менш принциповим і захоплюючим, а ніж попередні.

Велика турнірна таблиця чемпіонатів України 1993-2012 років

По завершенні 19-го Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше - вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці.

На верхівці - без істотних змін. Чинний чемпіон та володар національного Кубка - львівська "Енергія" - і надалі четверта, "Єнакієвець" - на п'ятому рядку. Бронзовий призер Екстра-ліги, івано-франківський "Ураган", піднявся на одну сходинку вгору і тепер займає восьме місце. Найбільшого прогресу за минулий сезон добився віце-чемпіон країни - харківський "Локомотив", який додав у зведеному рейтингу 5 позицій. "Кардинал-Рівне" піднявся на 4 сходинки, а луганський ЛТК лише на одну позицію, натомістьМФК "Рівне” опустився на одну сходинку.