3
0

Головна » 2017 » Лютий » 20 » МФК "Кардинал-Рівне" програв у Хмельницькому, але зберігає шанси на плей-оф (ВІДЕО)
17:08

Вигравши перший тайм матчу у Хмельницькому, МФК «Кардинал-Рівне» після перерви пропустив двічі і у підсумку поступився «Соколу» - 1:2. Поразка стала для рівнян одинадцятою у чемпіонаті.

«Сокіл» - МФК «Кардинал-Рівне» - 2:1 (0:1)

18 лютого 2017 року, чемпіонат Екстра-ліги, 16 тур

Хмельницький, спорткомплекс Нацполіції, 12-00

Арбітри: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Леонід Жиронкін (Київ), Сергій Подворний (Хмельницький).

«Сокіл»: Тимощук (Бакінський, 20) – Мартинюк, Щербань, Кручек, Подлюк, Зубик, Хамданов, Шеремета, Лисенко, Моспан.

Головний тренер: Роман Ковальчик.

МФК «Кардинал-Рівне»: Свинарчук – Мануйленко, Піддубний, Концеба, Лазикін, Басич, Фаренюк, Новак, Кручок. Запасні: Мозеров, Філь.

Головний тренер: Сергій Піддубний.

Голи: Кручек (23), Шеремета (30) - Лазикін (2).

Попередження: Мартинюк (10), Хамданов (23), Подлюк (28), Лисенко (38) - Басич (20), Лазикін (33), Мануйленко (39).

У виїзному матчі 16-го туру чемпіонату Екстра-ліги проти «Сокола» у рівнян було одразу декілька причин сподіватися на перемогу. Адже суперник перед звітним двобоєм залишився без свого лідера та підтримки вболівальників. Найкращий бомбардир ліги Олександр Педяш у попередньому календарному матчі отримав четверту у сезоні жовту карту і гру проти МФК «Кардинал-Рівне» пропускав через дискваліфікацію.

Причиною ж дисциплінарного покарання АФУ у вигляді матчу за порожніх трибун, стала присутність неправомірної символіки на одному із попередніх домашніх поєдинків «Сокола».

Гра для гостей розпочалася – краще не вигадаєш. Юрій Свинарчук вкинув м’яча на вільного Фаренюка. Артем передачею запустив лівим флангом атаки Микиту Лазикіна. Той не став зближуватися із воротарем, а натомість – пробив. І не помилився. Таке ріщення стало повною несподіванкою для Богдана Тимощука і м’яч опинився у сітці його воріт – 0:1.

Після цього, що закономірно, більше намагався атакувати «Сокіл». Господарі втратили одразу дві хороші нагоди відігратися. Спершу Подлюк з двох метрів не зумів замкнути хороший верховий пас від Богдана Кручека. А згодом Андрій Шеремета не використав вихід віч-на-віч із Свинарчуком – повз ворота.

Рівняни ж, повівши у рахунку, намагалися грати в улюблену гру. Подовгу контролювати м’яч, а втративши його – переходити у високий пресинг. Зрештою, перший тайм матчу так і завершився з мінімальною перевагою гостей.

Після перерви наставник «Сокола» Роман Ковальчик змінив воротаря. Замість Богдана Тимощука на майданчик вийшов Ілля Бакінський. Господарі продовжили атакувати і цього разу доволі швидко досягли бажаного.

Володимир Кручок програв позицію майже однофамільцю Богдану Кручеку. Той опинився віч-на-віч із Юрієм Свинарчуком і розстріляв голкіпера рівненського клубу – 1:1.

Гості відповіли серією небезпечних кутових. В одному з епізодів у власні ворота ледве не зрізав м’яча Руслан Шеремета. Згодом Богдан Новак пробив вище.

Гра пішла практично на зустрічних курсах. Юрій Свинарчук зумів парирувати небезпечний удар Щербаня зі штрафного. Біля протилежних воріт гравці «Сокола» раз-по-раз були змушені порушувати правила, зриваючи стрімкі атаки рівнян. Вже в середині другого тайму у пасиві господарів було вже чотири фоли.

За десять хвилин до сирени хороший шанс зіпсував Андрій Хамданов. М’яч після його удару пройшов поряд із ближньою стійкою воріт Юрія Свинарчука. І тут же Роман Ковальчик кинув у бій п’ятого польового. Роль граючого воротаря взяв на себе Руслан Шеремета. І дуже швидко чисельна більшість допомогла господарям. Удар Руслана Шеремети головою, жахлива помилка Юрія Свинарчука і це – 2:1…

Можливість знову зробити рахунок на табло рівним виник у гостей за п’ять хвилин до сирени. Сергій Піддубний красивим пасом знайшов Володимира Кручка, але той не зумів пробити як слід. Хоча, позиція була дуже непоганою.

У «Сокола» натомість з’явилася можливість зіграти на контратаках. Могли забивати Хамданов та Шеремета. Обидва рази господарів підвела влучність.

За хвилину до сирени Сергій Піддубний пішов ва-банк. На майданчик п’ятим польовим вийшов Богдан Новак. Втім, рівняни так і не зуміли вибратися з-під щільного пресингу суперників, зазнавши у підсумку одинадцятої поразки у чемпіонаті.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

Фото - МФК "Сокіл"

Турнірна таблиця перед заключними двома турами регулярного чемпіонату має такий вигляд:

2

В регулярному чемпіонаті рівнянам залишилось зіграти два поєдинки - це 4 березня вдома проти "Титан-Зорі" та 18 березня у Харкові проти "Локомотива". До слова, головному конкуренту за місце у плей-офф "ЛТК-Інбев-НПУ" залишились теж не прості суперники - це матч з тим же "Локомотивом" на власному майданчику та на виїзді у Львові з "Енергією"

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)