null

Найближча гра
Чемпіонат області
Ветерани
20 жовтня. Початок 16:00
м. Рівне. ст. "Авангард"

-

Славія - Полісся
 
Ветерани
Матчі
Півфінали
13 жовтня
Полісся
0:3
Славія
14 жовтня
Іква
0:0
Ізотоп-РАЕС
21 жовтня
Славія
-
Полісся
Ізотоп-РАЕС
-
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
27
2
К-Сервіс
9
22
3
Феміда
9
16
4
П-Центр
9
16
5
Граніт
9
15
6
Хімік
9
9
7
Квартал
9
8
8
Рівнегаз
9
7
9
Рівнеобленерго
9
7
10
Ребелс
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Меморіал Володимира Шморгуна 2016
16:28
Меморіал Володимира Шморгуна 2016
Меморіал Володимира Шморгуна 2016
Учасники змагань
Група "А" Група "Б"
ФК «ОДЕК» смт Оржів ФК «Малинськ» Березнівський р-н
«Садове» Гощанський р-н ФК «Агат-Гоща» Гоща
ФК«Млинів» «Калина» Бугрин
«Водник» Рівне ФК «Коливань» Клевань
ФК «Симонів» ФК «Сатурн» Дядьковичі
ДЮСШ «Верес» Рівне КОЛІФКС-Верес Костопіль
Календар ігор
Дата Час 1 тур
5 березня 9:00 "ОДЕК" 5 : 0 "ДЮСШ-Верес"
5 березня 10:30 "Малинськ" 2 : 1 "КОЛІФКС"
5 березня 12:00 "Садове" 3 : 0 "Симонів"
5 березня 13:30 "Агат-Гоща" 0 : 0 "Коливань"
5 березня 15:00 "Калина" 2 : 0 "Сатурн"
5 березня 16:30 "Млинів" 0 : 1 "Водник"
Дата Час 2 тур
6 березня 15:00 "КОЛІФКС" 1 : 0 "Сатурн"
6 березня 9:00 "ДЮСШ-Верес" 1 : 0 "Водник"
6 березня 12:00 "Коливань" 0 : 3 "Малинськ"
6 березня 13:30 "Садове" 3 : 0 "Млинів"
6 березня 10:30 "Агат-Гоща" 2 : 0 "Калина"
6 березня 16:30 "Симонів" 1 : 2 "ОДЕК"
Дата Час 3 тур
12 березня 9:00 "Садове" 6 : 0 "ДЮСШ-Верес"
12 березня 10:30 "Сатурн" 0 : 3* "Малинськ"
12 березня 12:00 "ОДЕК" 1 : 0 "Водник"
12 березня 13:30 "КОЛІФКС" 0 : 1 "Агат-Гоща"
12 березня 15:00 "Коливань" 0 : 3 "Калина"
12 березня 16:30 "Млинів" 0 : 2 "Симонів"
Дата Час 4 тур
13 березня 9:00 "Водник" 0 : 3 "Садове"
13 березня 10:30 "Симонів" 2 : 1 "ДЮСШ-Верес"
13 березня 12:00 "Калина" 2 : 3 "Малинськ"
13 березня 13:30 "Коливань" 0 : 4 "КОЛІФКС"
13 березня 15:00 "Агат-Гоща" 2 : 0 "Сатурн"
13 березня 16:30 "ОДЕК" 3 : 1 "Млинів"
Дата Час 5 тур
19 березня 9:00 "Водник" 0 : 0 "Симонів"
19 березня 10:30 "Сатурн" 5 : 2 "Коливань"
19 березня 12:00 "Садове" 2 : 0 "ОДЕК"
19 березня 13:30 "Малинськ" 0 : 0 "Агат-Гоща"
19 березня 15:00 "КОЛІФКС" 2 : 1 "Калина"
19 березня 16:30 "Млинів" 1 : 0 "ДЮСШ-Верес"
Дата Час Чвертьфінали
20 березня 10:00 "Садове" 0 : 0
п. 3 : 2
"Калина"
20 березня 11:30 "Малинськ" 4 : 0 "Водник"
20 березня 13:00 "ОДЕК" 5 : 0 "КОЛІФКС"
20 березня 14:30 "Агат-Гоща" 1 : 0 "Симонів"
Дата Час Півфінали
26 березня 11:00 "Садове" 3 : 1 "Агат-Гоща"
26 березня 12:30 "Малинськ" 2 : 1 "ОДЕК"
Дата Час Матч за третє місце
27 березня 11:00 "ОДЕК" 0 : 0
п. 7:6
"Агат-Гоща"
Дата Час Фінал
27 березня 12:30 "Малинськ" 2 : 0 "Садове"

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Турнірна таблиця
Група "А"
М Команда І В Н П М О
1 «Садове» Гощанський р-н 5 5 0 0 17-0 15
2 ФК «ОДЕК» смт Оржів 5 4 0 1 11-4 12
3 ФК «Симонів» 5 2 1 2 5-6 7
4 «Водник» Рівне 5 1 1 3 1-5 4
5 ФК«Млинів» 5 1 0 4 2-9 3
6 ДЮСШ «Верес» Рівне 5 1 0 4 2-14 3
Група "Б"
М Команда І В Н П М О
1 ФК «Малинськ» Березнівський р-н 5 4 1 0 11-3 13
2 ФК «Агат-Гоща» Гоща 5 3 2 0 5-0 11
3 КОЛІФКС-Верес Костопіль 5 3 0 2 8-4 9
4 «Калина» Бугрин 5 2 0 3 8-7 6
5 ФК «Сатурн» Дядьковичі 5 1 0 4 5-10 3
6 ФК «Коливань» Клевань 5 0 1 4 2-15 1
Категорія: Різне | Переглядів: 827 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (10)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (5)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (13)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (11)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (4)
Останні коментарі
lineage 2 interlude


Lineage 2 Classic 2.5 zaken saviors l2 europa club usano
http://l2classica.com/ 43325264

lineage classic
скачать lineage

interlude сервера

ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be




Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz