3

Головна » 2011 » Жовтень » 18 » "Маяк" - Чемпіон!!!
16:10
"Маяк" - Чемпіон!!!

Завдяки перемозі над «РОКО» юнаки сарненського «Маяка» за тур до завершення чемпіонату забезпечили собі «золоті» нагороди чемпіонату Рівненської області серед юнаків.

Традиційно непередбачувано проходить Чемпіонат Рівненської області серед юнаків. Сарненський "Маяк" в другому колі здобув шість перемог у семи матчах, і за тур до завершення змагань забезпечив собі золоті медалі юнацького чемпіонату, при цьому маючи ще в запасі один матч з "ОДЕКом" з Оржева. Наймовірніші претенденти на медалі - це "Енергія" та "Ізотоп", але теоретично в них ще в конкурентах "Случ" та "Волинь-Цемент", тож боротьба за срібло та бронзу ще в розпалі.

Актуальну турнірну таблицю чемпіонату, календар матчів та результати Ви можете побачити у відповідному розділі "Календар/Юнаки"

Категорія: Юнаки | Переглядів: 868 | Додав: almoraz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 8
8 юрка
верес знову переміг...........фк гоща - верес 0-2надіємсь на те шьо ми будим в призах

7 юрка
дада полбом!

4 юрка
в верес вже 30 очьок радивилів неявися сьодні на ігру

5 almoraz
Вітаю! Так тримати, можливо завдяки Вам Славія здобуде чемпіонство в комплексному заліку. Вже оновлюю результат та таблицю!!!

6 almoraz
До речі, на скільки я знаю, за неявку юнаків з дорослої команди знімають турнірне очко?

3 almoraz
Про Верес - забув. З Вашими календарями прослідкувати де і коли Ви граєте нереально. Але, тим не менше, дякую за підказку. Додав результат матчу з "Ізотоп-РАЕС", тепер ДЮСШ Верес за втраченими очками на третьому місці, і може ще піднятися, тому бажаю успіху в грі із Соколом, на скільки пам'ятаю в Радивилові, Ви не дуже добре зіграли, тому завтра маєте показати, де у нас найкраща футбольна школа в області!!! Успіхів! Якщо не важко, то пишіть в коментарях відразу результати Ваших матчів, тоді я зможу оперативно оновляти таблиці, і в нас на сайті не буде подібних конфузів, і непорозумінь як цього разу...

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)