null

Найближчі ігри
Відкритий чемпіонат м. Рівне з футзалу

м. Рівне, ДЮСШ №4
21 листопада, 20:00

16:0

Славія 16:0 Горбаків
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Борщівка
3
9
2
Славія
2
6
3
Рівнегаз
3
6
4
Горбаків
4
6
5
Квартал
2
3
6
Хімік
2
3
7
Поліська січ
2
3
8
Обл.дит.лікарня
2
0
9
Ребелс-Гоща-АТО
1
0
10
Рівне ФАМ
3
0
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама
Головна » 2015 » Лютий » 5 » Хто керуватиме рівненським футболом
23:42
Хто керуватиме рівненським футболом

Поки новообрана команда РОФФ включно і з новим членом Виконкому, який за власною ж заявою відповідатиме за функцію PR і інформування про місцевий футбол спочивають на лаврах, і здебільшого займаються самоPR і інформуванням про себе на усіх можливих майданчиках, наш сайт проінформує громадськість про місцевий футбол, а точніше про те, кого, і на які посади обрали у Рівненській обласній федерації футболу. Адже окрім Голови та заступників на конференції визначились із новим складом виконкому, КДК, апеляційного комітету та ревізійної комісії. Це фактично ті люди, які будуть керувати обласним футболом, і прийматимуть важливі рішення, які впливатимуть на розвиток наймасовішого виду спорту.  

Тож Головою Рівненської обласної федерації футболу став Олексій Хахльов (звісно це не новина, але для повноти картини треба про це згадати).

Володимир Петрович Поліщук вдруге поспіль став першим заступником Голови РОФФ, будемо сподіватися, що цього разу кар'єра на цій посаді для нього буде більш вдала, ніж минулого разу, і двічі на одні й ті ж граблі Петрович не наступить.

Далі про "простих" заступників. Тут невеличка колізія сталася. Для мене стало великою несподіванкою, що таких "смертних" стало аж четверо, хоча в минулій каденції було вдвічі менше. Про моральний аспект таких призначень говорити не будемо, а перейдемо відразу до юридичних. Організатори цієї конференції так ретельно готувалися до цієї засідалівки, підключали юристів тощо, і лоханулися на такому простому. Отже, Статут РОФФ:

Стаття 29. Заступники Голови РОФФ. Повноваження та обов`язки
1.    Перший заступник та два заступники обираються Конференцією за пропозицією Голови РОФФ. Термін повноважень першого заступника і заступників складає чотири роки від дати обрання Конференцією.
2.    Перший заступник та заступники керують роботою РОФФ згідно з розподілом обов`язків між ними, затвердженими Головою РОФФ і відповідно до його доручень. За відсутності Голови РОФФ його права та обов`язки виконує перший заступник або заступник, який має право підпису.
3.    Перший заступник і заступники підпорядковуються та підзвітні Голові РОФФ та Конференції.

Я передивився відео УСІЄЇ конференції, ну не вносили змін у статут про збільшення кількості заступників, тому що робити далі, панове - думайте! Хоча, як на мене, якраз дві кандидатури тут зайві... А ми просто "інформуємо про місцевий футбол"©. Тож на конференції обрали чотирьох заступників - це Олег Кучер, Євген Донцов, Валерій Гладков, Петро Нікорак

Далі ще цікавіше - це Виконком РОФФ. Для тих, в кого "рівень власного інтересу до цієї теми (приблизно – нижче середнього)"© скажу, що це двадцять чоловік, які реально керуватимуть футболом, і в тому числі Головою РОФФ. Адже саме вольові рішення Виконкому РОФФ наприкінці минулого року привели рівненський футбол до позачергової звітно-виборної конференції.

Ось також витяг зі статуту:

Стаття 21. Виконавчий комітет
1.    Виконавчий комітет є виконавчим і керівним органом РОФФ між проведенням Конференції і складається з двадцяти членів: Голови РОФФ, першого заступника та заступника Голови, виконавчого директора (після затвердження його на посаді Виконавчим комітетом) та інших членів, обраних Конференцією.
2.    Кожен член Виконавчого комітету повинен обіймати активну посаду в структурі колективного члена або РОФФ. Якщо зазначена умова припиняє дію протягом терміну повноважень особи, вона втрачає право на переобрання.
3.    Виконавчий комітет очолює Голова РОФФ, а за його відсутності – перший заступник або заступник за дорученням Голови РОФФ.

Дуже цікавий пункт намбер 2. Про нього пізніше, але спочатку список обраної двадцятки:

Виконком РОФФ: Олексій Хахльов, Володимир Поліщук, Олег Кучер, Валерій Гладков, Микола Васюта, Олександр Гіль, Ярослав Тучак, Володимир Дзюбак, Василь Пістоль, Віктор Кучер, Віктор Кириловець, Юрій Бурклаець, Олександр Нестерук, Олег Осуховський, Олексій Кривошеєв, Петро Нікорак, Віталій Ундір, Кособуцький Олексій, Євген Донцов, Михайло Кондратюк.

Так от, незнаю, що сказати про минулий виконком, я його не аналізував, але в цьому однозначно є два прізвища, які не відповідають другому пункту статуту - це Олексій Кособуцький та Олексій Кривошеєв. Адже вони не є посадовими особами жодного колективного члена, і тим більше РОФФ, а тому, автоматично... а що там автоматично - я незнаю. Треба Олексіїв кудись "пристроїти" або щось робити...

Далі було обрано членів двох головних комітетів РОФФ - це КДК та Апеляційного. Вообщем, хто не в курсі, то почитайте статут, для чого вони. Тому без мемуарів:

КДК: Анатолій Биков, Василь Василюк, Володимир Присяжнюк, Сергій Сільвай, Орест Баль

Апеляційний комітет: Микола Петренчук, Володимир Бруханський, Володимир Мурін, Сергій Татаренко, Ігор Федорчук

Наостанок на конференції обрали Ревізійну комісію РОФФ - це Володимир Гуменний, Олександр Григорович, Сергій Дьомушкін.

Загальні враження: Подібні "зборища" у РОФФ відвідую едак року з 2000. Чесно кажучи, "унылое зрелище", можна дітей на екскурсію приводити і показувати, що таке "совок", і як в радянські часи проходили демократичні вибори. Це я про що... звісно, що задав тон усьому гімн федерації футболу України - ще й мене підставили, люди питали, шо то я таке включив! Відразу виправдовуюсь, мене попросили тільки натиснути кнопку на магнітофоні ЧЕС-СЛОВО я вважав, що там Гімн України, і навіть коли почув незнайомі ноти, то думав, що якась помилка, поки не побачив схвальний кивок від начальства. 

Тепер, власне, про демократію. Зізнаюсь, не сильно пам'ятаю вибори п'ятнадцятирічної давнини і навіть тих, що були перед обранням Михайла Петровича Кривка, бо намагаюсь не забивати мізки непотрібною інформацією, але підсвідомість підказує, що подібна "театральна демократія" в РОФФ була постійно. Особливо несподівано виглядає, коли виступає один кандидат, а потім наступні кажуть, щось типу такого: "Нууууу... послухавши виступ свого папєрєдніка, бачу, що в нього більше шансів і можливостей принести користь рівненському футболу, ніж у мене, тому я знімаю свою кандидатуру". У мене аж тиск підскочив, коли цього разу Олег Миколайович після своєї змістовної презентації пішов з трибуни не знявши свою кандидатуру... ну це він ще по молодості... А якщо серйозно, то нашим "футбольним сценаристам" хотів би запропонувати такий не дуже "популярний" хід. От розберемо конкретний приклад, цьогорічна конфереція. Балотуються троє: Хахльов, Поліщук, Кучер. Не будемо лукавити, і щось приховувати, всі добре знали, що вони в одній команді, хто зніматиме кандидатури, хто буде головою, хто першим, а хто просто заступником. Ну то, друзі, а чи не було б демократичніше, і правильніше, аби балотувалися усі втрьох, а футбольна громада вирішила б самостійно, кому довірити посаду голови, кому заступників і яких. Звісно, на такий ризик навряд чи хтось піде, особливо той, хто за "сценарієм" має стати головою, бо зазвичай, якщо плодити демократію, то вона дуже швидко виходить з-під контролю, і може "щось піти не так...". Але, напевне, так би було правильніше, чесніше та демократичніше...  Вообщем, щось я від демократії перейшов на фантастику. Якщо відкинути усі моральні принципи, то Звітно-виборна конференція РОФФ 2015 пройшла чітко, злагоджено, за усіма юридичними нормами, і абсолютно прозоро і демократично. Вообщем, тут дуже підходить футбольна приказка, і навіть не одна: "Матч забувається, а рахунок залишається", ну і просто "Рахунок на табло".

Ось і "ВСЕ", що було важливого на цій звітно-виборчій конференції, а мало не забув, мене найбільше зацікавила репліка Віталія Ліпського про 200 тисяч виділених ОДА на федерацію, які Ревізійна комісія чомусь не знайшла під час своєї перевірки, але якось на цей нюанс ніхто не звернув уваги, може так і треба, чи може то я вже занадто уважний...

Для тих в кого рівень "нижче середнього" також повідомляємо, що в РОФФ є ще чотирнадцять постійних комітетів, ось список: арбітрів; з питань стадіонів та безпеки проведення змагань; дитячо-юнацького футболу; масового футболу; міні-футболу; жіночого футболу; ветеранів футболу; інвалідного футболу; професіонального футболу; зв’язку із засобами масової інформації; спортивно-медичний; науково-методичний (технічний); з проведення змагань; пляжного футболу - їх членів вже обирає Виконком РОФФ.

До речі про Виконком... кажуть відразу після конференції було перше засідання, цілком можливо, що вже на ньому було обрано і призначено усіх членів комітетів, але я не про те... Під час конференції "новообрані" не один раз декларували відкритість і доступність, а почали свою роботу зовсім навпаки. Склалося враження, що це перше засідання виконкому було якесь дуже законспіроване, хоч під час конференції про нього згадали якось так "вскользь", але ні офіційного повідомлення, ні якогось елементарного, хоча б усного запрошення для журналістів на Виконком не було, навіть в "кулуарах", вибачайте, "але при Ющенку Кривку такой х..ні не було" ©. Для охочих нагадаю, що оголошення про проведення засідання, а також його порядок денний був загальнодоступний через той же Інтернет, на Виконкоми РОФФ раніше запрошувались, якщо не журналісти, то проводилась відеозйомка, яка потім в повному обсязі публікувалася в інтернеті, таким чином виконуючи "функцію PR і інформування про місцевий футбол". Звісно, тут знову ж таки морально-етично-демократична колізія сталася, адже, якщо все "по чесному", то згідно Статуту РОФФ: 

Стаття 24. Періодичність проведення засідань, кворум
1.    Як правило, Виконавчий комітет збирається один раз на два місяці. Засідання скликаються Головою РОФФ. На вимогу 2/3 членів Виконавчого комітету Голова РОФФ повинен скликати засідання Виконавчого комітету протягом двох тижнів з дати цієї вимоги.

І що у нас виходить: Перше засідання новообраного виконкому РОФФ розпочалося за якісь там хвилини після завершення конференції, тобто Голову РОФФ обрали за 24 хвилини до закінчення конференції, а члени Виконкому взнали, що вони Члени за 15 хвилин до "фінального свистка". Відразу після Гімну, цього разу вже України, усі члени виконкому підвелися і мовчки пішли на своє перше засідання. До слова, за ті 14 хвилин, що тривала заключна фаза конференції слово "Засідання виконкому" публічно жодного разу не прозвучало. Уловлюєте? Наприклад, я відверто приємно вражений взаєморозумінням "нової команди". На телепатичному рівні 20 чоловік узгодили між собою усі нюанси засідання виконкому, я вже не кажу, про організацію приміщення для цього дійства (чесно кажучи, незаю де вони збиралися), і про порядок денний і решту нюансів (не буду лукавити, порядок денний можна затверджувати вже під час самого засідання), але тим не менше... Тут "злі язики" кажуть, що все було не так, що ще до початку конференції всі знали хто буде обраний головою, заступниками і членами виконкому, і зазадлегідь було узгоджено про проведення цього першого засідання, але не вірте їм... бо тоді виходить, що ніякої демократії та прозорості у засіданні конференції, а тим більше, в обранні керівних органів не було - такого ж не може бути, правда? Є третій варіант: Кажуть, що це засідання виконкому ще Кривко призначів... тоді все сходиться на більш матеріальному рівні, мабуть так і було? Чи все ж таки телепатія???

Так от, що було на тому виконкомі наразі невідомо. І, враховуючи тенденції у напрямку роботи по "інформуванню про місцевий футбол" навряд чи скоро нам чекати звідти якоїсь конкретної інформації. 

Сподіваюсь усім роздав "інформацію для роздумів" - працюйте!

А наш сайт, як і раніше інформуватиме громадськість про усі події та новини, які пов'язані не лише із "Славією". Без усіляких там самовихвалянь, самоPR тощо, адже ми популяризуємо рівненський футбол, а не конкретних людей та прізвища, які ще нічого не зробили, а шуму створили, ніби виграли Чемпіонат Світу.

Замість епілогу: Футбольний клуб "Славія" щиро вітає Олексія Хахльова, а також усіх новообраних керівників рівненського футболу. Бажає плідної невтомної праці, конструктивних вольових рішень та поменше самопіару. Лише конкретні справи на благо рівненського футболу принесуть Вам визнання та вдячність від футбольної громадськості області. 

ФК "Славія" в цілому та наш сайт завжди відкриті для співпраці, готові розглянути будь-які цікаві пропозиції та ідеї, для популяризації футболу на Рівненщині, і за її межами. WELCOME!!! (ПС: Це тобі відповідь на "запитання", але надувати пузирі - це не наш профіль).

Замість ПС: На десерт, трохи творчості, і безкоштовний PR для колег. Вибачайте не стримався... добре, що тепер спілку лікарів-кардіологів очолює знаний і поважний лікар-кардіолог....

ПС ПС: Оригінал тут: http://vse.rv.ua/groshi/1420457553-rivnenska-oblasna-federaciya-futbolu-zapasniy-aerodrom-dlya-chinovnika-yanukovicha

Категорія: Різне | Переглядів: 927 | Додав: almoraz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі
поисковое http://seorussian.ru - продвижение сайтов от рекламного агентства ? быстрая и эффективная реклама в интернете. seo-оптимизация, раскрутка сайта в поисковых системах. портфолио и кейсы. цены. заказать эффективное http://seorussian.ru - продвижение сайта ? москва ? санкт-петербург ? и регионы. увеличение числа заявок и звонков, популярности бренда. - http://seorussian.ru - seorussian.ru
http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz