null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2012 » Травень » 1 » Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області серед юнаків. 2012 рік.
12:17
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області серед юнаків. 2012 рік.

Чемпіонат Рівненської області серед юнаків.

Склад учасників

"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
"Сокіл" (Садове)
"Енергія" (Володимирець)
"Гоща-АМАКО" (Гоща)
"Надія" (Рівне)
"ДЮСШ-Верес" (Рівне)
"РОКО-Зоря" (Зоря)
"Маяк" (Сарни)
"Сокіл" (Радивилів)
"ОДЕК" (Оржів)
"Волинь" (Здолбунів)
ПЕРШЕ КОЛО
1 тур.

29 квітня.
"Ізотоп"3:0"ОДЕК"
"Енергія"0:5"Маяк"
"Авангард"1:2"ДЮСШ-Верес"
"РОКО-Зоря"0:3"Гоща"
"Сокіл Р"3:0"Сокіл"
"Волинь-Ц"
5:0"Волинь"

2 тур.

6 травня.
"Волинь"
1:5
"Ізотоп"
"ОДЕК"1:2"Енергія"
"Маяк"2:1"Надія"
"Гоща"0:5"Сокіл Р"
"Сокіл"1:4"Волинь-Ц"
"ДЮСШ-Верес"10:0"РОКО-Зоря"

3 тур.

13 травня.
"Сокіл"
0:3
"Волинь"
"РОКО-Зоря"0:12"Маяк"
"Сокіл Р"1:1"ДЮСШ-Верес"
"Волинь-Ц"5:1"Гоща"
"Енергія"2:1"Ізотоп"
"Надія"1:1"ОДЕК"

4 тур.

20 травня.
"Волинь"
1:4
"Енергія"
"Маяк"1:4"Сокіл Р"
"ДЮСШ-Верес"1:1"Волинь-Ц"
"Гоща"5:0"Сокіл"
"Ізотоп"5:0"Надія"
"ОДЕК"1:2"РОКО-Зоря""

5 тур.

27 травня.
"Волинь-Ц"0:2"Маяк"
"Сокіл"0:8"ДЮСШ-Верес"
"Надія"4:2"Енергія"
"РОКО-Зоря"0:4"Ізотоп"
"Сокіл Р"2:1"ОДЕК"
"Гоща"
3:1
"Волинь"

6 тур.

3 червня.
"Волинь"
1:6
"Надія"
"ОДЕК"1:2"Волинь-Ц"
"Маяк"2:0"Сокіл"
"ДЮСШ-Верес"5:0"Гоща"
"Енергія"6:0"РОКО-Зоря"
"Ізотоп"1:1"Сокіл Р""

7 тур.

10 червня.
"Сокіл"4:0"ОДЕК"
"Гоща"2:5"Маяк"
"РОКО-Зоря"1:4"Надія"
"Сокіл Р"1:2"Енергія"
"Волинь-Ц"1:1"Ізотоп"
"ДЮСШ-Верес"
10:0
"Волинь"

8 тур.

17 червня.
"Волинь"
8:2
"РОКО-Зоря"
"Енергія"1:4"Волинь-Ц"
"ОДЕК"3:3"Гоща"
"Маяк"1:1"ДЮСШ-Верес"
"Надія"0:5"Сокіл Р"
"Ізотоп"6:0"Сокіл"

9 тур.

24 червня.
"Маяк"
10:2
"Волинь"
"Волинь-Ц"3:3"Надія"
"ДЮСШ-Верес"7:1"ОДЕК"
"Сокіл Р"14:0"РОКО-Зоря"
"Сокіл"-:+"Енергія"
"Гоща"2:4"Ізотоп"

10 тур.

1 липня.
"Волинь"
0:3
"Сокіл Р"
"ОДЕК"-:+"Маяк"
"Енергія"1:1"Гоща"
"РОКО-Зоря"1:7"Волинь-Ц"
"Надія"5:3
"Сокіл"
"Ізотоп"4:4"ДЮСШ-Верес"

11 тур.

8 липня.
"ОДЕК"
3:1"Волинь"
"Волинь-Ц"2:1"Сокіл Р"
"Гоща"3:5
"Надія"
"ДЮСШ-Верес"4:0
"Енергія"
"Сокіл"1:1"РОКО-Зоря"
"Маяк"1:2"Ізотоп"

Початок матчів - о 13:00
Турнірна таблиця
МКомандаІПНПГолиО
1."ДЮСШ-Верес" (Рівне)11
74053:925
2."Маяк" (Сарни)1181244:1225
3."Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1173136:1224
4."Волинь-Цемент" (Здолбунів)1173134:1324
5."Сокіл" (Радивилів)1172240:823
6."Енергія" (Володимирець)1161423:2219
7."Надія" (Рівне)1152430:2817
8.ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща)11
32623:3411
9."Волинь" (Здолбунів)1120918:516
10."ОДЕК" (Оржів)1112812:305
11."Сокіл" (Садове)111199:404
12."РОКО-Зоря" (Зоря)111197:704


Категорія: Юнаки | Переглядів: 2349 | Додав: almoraz | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 4
4 Володимир  
АМАКО - Надія - 3 : 5 і КРАПКА !!!

3 yo_rap  
Нестиковка тут :
на сайті ізотопа Гоща-АМАКО 3 : 5 Надія
а в федерації «Гоща-АМАКО» - ХФК «Надія» - 5:3

Що там насправді?

1 Papa  
виправте помилку,сокіл с. має 0 очок і програв в гощі 4:0,а не виграв 1:4

2 almoraz  
Дякую, я також дуже здивувався цьому результату!!! Але в телефонному режимі "офіційні" представники РОФФ назвали саме такий результат!
ВИПРАВЛЯЮ!

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz