0

Головна » 2018 » Грудень » 20 » "Футзальні каруселі" за участю "InterbetonBud-Rivne-112"
20:46
"Футзальні каруселі" за участю "InterbetonBud-Rivne-112"

У рідних стінах "InterbetonBud-Rivne-112" не зумів втримати переможний рахунок. Друга гра у Другій Лізі Чемпіонату України з футзалу проти команди "Дунаївці-CRISPUS " завершилася унічию 5:5.

Рівняни, як і у попередній грі, пропустили першими та на самому старті гри. На першій хвилині матчу передачею із своєї частини майданчику  вдало скористався Савчук Андрій 0:1. Відігратися господарі змогли аж через 15 хвилин. Передача від  Поліщука Володимира на Казмірука Андрія завершилася ефектним голом п'яткою та ще й поміж ніг голкіперу - 1:1. Воротар, зазначимо, до цього моменту грав бездоганно та близько п'яти раз фактично рятував команду від пропущеного голу.

Гості відновили перевагу уже через п'ять хвилин після пропущеного. Беженар Андрій змістився із центру майданчику на правий край площадки і потужно пробив у кут воріт, Юрію Кособуцькому врятувати команду не вдалося 1:2. Через хвилину після забитого гості могли подвоювати перевагу, але Зачиковський Денис пробиваючи пенальті за шостий командний фол вдарив повз ворота.

На перерву команди пішли із мінімальною перевагою гостей - 1:2.

Другий тайм розпочався теж швидким голом, правда на цей раз забивали уже господарі. На першій хвилині другого тайму після масованої атаки відзначився Гіленко Владислав - 2:2. Через дві хвилини уже відзначилися гості: обрізка господарів при виході в атаку вивела гостей на побачення із кіпером "Інтера 112" відразу двох гравців "Дунаївців", як результат -  2:3. Відзначився Хандій Денис.

На сьомій хвилині другого тайму контратаку 3 в 1 холоднокровно реалізував Володимир Поліщук - отримавши пас від партнера восьмий номер "Інтера 112" обіграв "на п'ятачку" воротаря і відправив м'яч у ворота - 3:3.

Уже ближче до завершення гри пальму першості взяли на себе господарі. За рахунок дальньої передачі партнери вивели віч на віч із голкіпером Вадима Жака. Останній потужним ударом прошив стража воріт суперника - 4:3. Проте перевага протрималася близько двох хвилин. Прикрий рикошет від ноги захисника знову відновив на табло рівність - 4:4.

Остання хвилина гри увібрала у себе головну емоцію матчу. На 19 хвилині потужний простріл від Босюка Миколи на дальній стійці замкнув Жак Вадим, тим самим оформивши дубль та здійнявши шалені емоції на трибунах - 5:4.

Проте за 4 секунди до завершення матчу ненайсильніший удар із середньої дистанції гостей через прикрий рикошет завершився голом. За іронією долі м'яч у ворота влетів від ноги Жака Вадима, який до дублю записав ще й автогол.

Як підсумок, другий матч  Другої Ліги приносить "InterbetonBud-Rivne-112" перший заліковий пункт у дебютному для команди сезоні Чемпіонату України.

"InterbetonBud-Rivne-112" - 5 - 5 - "Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)"

Найближчим часом на нашому сайті очікуйте коментарі тренерів команд та відеоогляд гри.

Категорія: Різне | Переглядів: 1005 | Додав: vadimoroz10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 161 2 »
16 Stefanvumb
Секс по телефону - это уникальная возможность испытать настоящее наслаждение, находясь в удобном для вас месте. Наша команда опытных и профессиональных операторов <a href=https://sexpowhatsapp.blogspot.com>Изысканные извращения для избалованных мальчиков, включи секс по телефону через whatsapp и насладись неординарным сексом вдвоем</a>, готова порадовать вас самым разнообразным выбором разговоров, которые подарят вам незабываемые ощущения.
Мы понимаем, что каждый человек уникален и имеет свои сексуальные предпочтения и фантазии. Поэтому наша команда операторов готова адаптироваться под ваши пожелания и создать идеальный сексуальный сценарий, чтобы вы получили максимальное удовольствие.
Кроме того, мобильная эротика поощряет открытое общение и диалог о границах и желаниях. Будь то форумы пользователей, функции чата или образовательный контент, эти платформы предоставляют людям возможность участвовать в уважительном разговоре о своих фантазиях и предпочтениях.
Содействуя согласию и общению, мобильная эротика дает людям возможность исследовать свою сексуальность таким образом, чтобы они чувствовали себя безопасно, комфортно и расширяли возможности. Это напоминание о том, что удовольствие всегда должно быть согласованным и что каждый заслуживает права исследовать свои желания на своих собственных условиях.
Номер телефона для знакомств и откровенного общения, а также <b>Виртуальный секс по телефону бесплатно без регистрации : секс по мобильному телефону с МТС и Билайн <a href="tel:+78095056850">+7-809-505-6850</a>. Можно позвонить с смартфона и городского телефона, а также заказать обратный звонок sex телефоны секс </b> после оплаты картой на ваш мобильный.

Наши специалисты <a href=https://sexvirtmsk.blogspot.com>Преимущества секса по телефону над общением во веб-камере и общению в чатах</a> обладают глубоким пониманием сексуальной психологии и знают, как создать атмосферу полного расслабления и удовольствия. Они могут воплотить в жизнь самые смелые и запретные фантазии, подстраиваясь под ваши настроения.
Независимо от вашего опыта в сексуальной жизни, мы уверены, что наше предложение обогатит вашу интимную сферу и принесет незабываемые эмоции. Вы сможете полностью раскрепоститься и насладиться каждым мгновением разговора.
Сексуальность долгое время была окутана табу и стигмой, но мобильная эротика помогает разрушить эти барьеры и способствовать сексуальному освобождению. Предоставляя платформу для выражения различных мнений и точек зрения, эти платформы бросают вызов традиционным нормам и дают людям возможность реализовать свои желания без стыда и осуждения.
Кроме того, мобильная эротика предоставляет маргинализированным сообществам возможность вернуть себе свою сексуальность и заявить о своей свободе воли. Сосредоточив опыт и желания цветных людей, людей с ограниченными возможностями и других социальных групп, эти платформы бросают вызов доминирующим представлениям, которые долгое время исключали их из разговоров <a href=https://sexzvonok.blogspot.com>Секс по телефону похож на оперу с красивым концом. Вирт по смартфону в Северное Тушино, найди девушку своей мечты!</a> о сексе и желаниях.

15 Jamesatore

14 WilliamSn
Приветствую!.
Задолбался искать, помогите.Требуется качественная доставка цветов,желательно с гарантией качества. Повод важный - в больницу. Живу в СПБ. Обычно заказывал, завядали очень быстро.Спасиб.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)