7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2014 » Травень » 30 » ФК "Малинськ" здобуває впевнену перемогу у дербі
03:26
ФК "Малинськ" здобуває впевнену перемогу у дербі

Футболісти "Малинська" та "Случа" зіграли перенесений через жалобу поєдинок 4-го туру чемпіонату області

ФК "Малинськ" - "Случ" 4:0 (2:0)
Матч №14. Перша ліга. 4 тур.
28 травня. Початок 17:00. ст. "Ліон", с. Малинськ.
Оцінка поля 4, 150 глядачів, +23*С, освітлення природнє.
Арбітри: Сергій Милян - Здолбунів, Андрій Ганіченко - Рівне, Віталій Окерешко - Березне.
Делегат РОФФ: В`ячеслав Кобилецький
ФК "Малинськ": 99 Юрій Балаушко (1 Павло Печинський - 78), 9 Олександр Полончук, 44 Олександр Гергелюк - К, 3 Тарас Мельничук (17 Олег Костюк - 66), 4 Андрій Господинчик (19 Сергій Романчук - 78), 20 Дмитро Романчук, 12 Роман Климишин (10 Іван Павлов - 76), 14 Василь Чичук, 23 Вадим Царьов (24 Андрій Озеров - 60), 25 Юрій Козлюк (8 Олександр Мичко - 76), 15 Віталій Брикса. Запасні: Микола Харчук. Головний тренер: Олександр Гергелюк.
"Случ": 29 Роман Кантелюк (1 Павло Мельничук - 70), 2 Роман Мельник, 20 Олександр Домбровський, 16 Іван Попович (18 Андрій Понєдєльнік - 30, 11 Марк Прокопчук - 76), 10 Олександр Радчук - К, 19 Роман Чепіга, 9 Віталій Міщишин, 7 Роман Августинович (13 Іван Ціпан - 49), 17 Богдан Семенчук, 3 Іван Бадига (14 Богдан Рудик - 34), 4 Андрій Біскуп. Запасні: 99 Олег Трохимчук, 70 Валерій Трохимчук. Головний тренер: Олег Лопачук.
Голи: Юрій Козлюк 29`, 70`, Андрій Господинчик 41`, Віталій Брикса 87`.
Попередження: Олександр Гергелюк 36`, Вадим Царьов 60`, Іван Павлов 76` - Олександр Домбровський 73`, Роман Мельник 78`.

У березнівському дербі "малинці" впевнено розгромили суперника з рахунком - 4:0. Дублем відзначився Юрій Козлюк, інші два голи - на рахунку Андрія Господинчика та Віталія Брикси.

Завдяки безпрограшій серії з чотирьох матчів "Малинськ" продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату. Інші перенесені матчі туру відбудуться у червні та липні. З точними датами можна ознайомитися у нас на сайті у відповідних розділах.

Статистику поєдинку очікуйте на нашому сайті згодом.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ

"ОДЕК" - "Сокіл" 5:1 (4:0)
Матч №13. Перша ліга. 4 тур.
13 липня. Початок 16:00. ст. "ОДЕК-Україна", смт. Оржів
Оцінка поля 5, 500 глядачів, +20*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Кущєвой, Володимир Саварин, Микола Тригубець, Володимир Дзюра - усі Рівне.
Делегат-інспектор РОФФ: Олександр Гіль
"ОДЕК": 1 Юрій Кособуцький (35 Олександр Юрков - 46), 8 Сергій Чикалюк-Козакевич - К, 25 Андрій Колаковський (17 Євген Скляр - 53), 15 Сергій Шаюк, 94 Андрій Сахнюк, 22 Віталій Тивонюк (2 Володимир Поліщук - 61), 14 Микола Коляда (4 Роман Ядчишин - 46), 70 Михайло Трофімчук (9 Віктор Пуц - 59), 23 Роман Савицький (21 Максим Новосад - 46), 33 Віктор Газицький, 10 Віктор Каращенко (7 Андрій Давидюк - 57). Головний тренер: Григорій Шаламай.
"Сокіл": 1 Василь Козіброда, 14 Володимир Байцер - К, 18 Олександр Музика, 4 Віталій Ніколайчук, 13 Олександр Довбета, 8 Андрій Чоловічок, 5 Леонід Полімарчук, 11 Руслан Беднарський, 2 Назар Стрик, 17 Сергій Богуславський (9 Василь Пилипака - 85), 99 Василь Довгаль. Запасні: 7 Тарас Новосад, 77 Олександр Гоцанюк, 3 Богдан Осейчук, 20 Юрій Преварський. Голований тренер: Микола Тацій.
Голи: Віктор Газицький 3`, 28`, 74`, Віктор Каращенко 10`, Микола Коляда 43`, - Василь Козіброда +90+2`.

Діючий чемпіон області семимильними кроками наближається до вершини турнірної таблиці. У перенесеному матчі четвертого туру "ОДЕК" не дав жодного шансу супернику із Радивилова.

Добившись свого у розіграші Чемпіонату України серед аматорських команд, "ОДЕК" впевнено надолужує згаяне у чемпіонаті області. Незважаючи на дві домашні поразки протягом сезону, за втраченими очками оржівці залишалися лідерами футбольних перегонів на Рівненщині. В перенесеному матчі четвертого туру "ОДЕКу" необхідно було перетворити свої потенційні три очки у матеріальні, для цього необхідно було перемогти дуже не простого аутсайдера змагань "Сокіл". Суперник не вирізняється стабільністью, і поразку в минулому турі у Березному, від місцевого "Случа", який був останнім у турнірній таблиці, радивилівчани чергують з неймовірною нічиєю у Сарнах з одним із лідерів змагань, тамтешнім "Маяком". Сценарій саме цієї гри тримали у підсвідомості, як футболісти "Сокола", так і їх прихильники. Але, з перших хвилин усе пішло не так як планувалося. На відміну від "Маяка", "ОДЕК" відразу взяв "бика за роги", і вже на третій хвилині Віктор Газицький самотужки розібрався з обороною суперника, і відкрив рахунок 1:0.

Перевага "ОДЕКа" була явною та повною. Якщо у Сарнах "Соколу" вдавалися стрімкі контратаки, то в цій грі кіперу господарів Юрію Кособуцькому можна було б зачепити гамак на стійках власних воріт, і засмагати, попиваючи мохіто. Вже на 10 хвилині "ОДЕКу" вдалася показова атака для цього матчу, все складалося з одного пасу, невелчикої скидки, і Віктор Каращенко "вивалився" на Василя Козіброду сам на сам прямісінько по центру воріт, при чому навіть ближче ніж 11-метрова позначка. Досвідчений нападник без надзусиль подвоїв рахунок.

Чим займалися оборонці "Сокола" приягом першого тайму? Напевно дивилися футбол. Бо "ОДЕК" в атаці робив що хотів. На 28 хвилині матчу Віктор Газицький перебуваючи ОДИН у штрафному майданчику без особливих зусиль та будь-якого супротиву майстерно ударом головою розстріляв кіпера 3:0. Під завісу першого тайму, а точніше на 43 хвилині матчу, четвертий м`яч у ворота суперника забив Микола Коляда, ударом в один дотик, поміж двох оборонців та ніг Василя Козіброди. Звісно, що питання про переможця цього матчу було знято, якщо не раніше, то після цього голу - так точно.

Зазвичай, за явної переваги над суперником, тренерський склад команди випускає на поле резерв, а якщо точніше, то молодь, "ОДЕК" також випустив "резерв", але це скоріш нагадувало підготовку команди з прицілом на участь у Чемпіонаті України серед ветеранів, якщо не в цьому, то наступному році.

Провівши ряд замін, ОДЕК продовжував мати тотальну перевагу над суперником, хоча вона вже була не настільки ефективною. В середині тайму м`яча у сітку вколотив іменинник того дня Роман Ядчишин, але перед цем арбітр зафіксував порушення правил у нападі, коли захисника гостей наче справжня вантажівка "задавив" "Газон".

Все ж таки зв`язка Ядчишин - Газицький спрацювала на 74 хвилині матчу. Перший подав на лінію воротарської, а Віктор віддячив за "гольову" п`ятим голом у ворота суперника, оформивши тим самим хет-трик.

Щодо гостей, то в другому таймі вони діяли трохи сміливіше, і час від часу таки турбували Олександра Юркова. Для "Сокола" ледь не сталося "сарненське дежавю", коли молодий кіпер "ОДЕКа" розгубився, і "викотив" м`яча прямо на ногу нападнику, але на відміну від матчу у Сарнах "подарунком" радивилівчанин не зміг скористатися. Гол престижу "Сокіл" таки забив. Вже в доданий арбітром час оборонці "ОДЕКа" таки "наварили" у власному штрафному майданчику. Це все закінчилось призначення пенальті, який впевнено реалізував кіпер гостей Василь Козіброда. А поки "біг" до власних воріт "на позицію", то і час матчу завершився, у підсумку 5:1.

Тож в чемпіонаті області завершилось провести один матч. У середу у Сарнах "Маяк" зустрічатиметься з "ОДЕКом". В цій грі визначиться "весняний", чи то пак вже "літній" чемпіон області. У випадку нічиєї, то перед другим колом на вершині турнірної таблиці буде "триумвірат", адже "Маяк", "ОДЕК" та ФК "Гоща-АМАКО" матимуть по 16 турнірних очок.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

"Ізотоп-РАЕС" - "Маяк" 0:0 (0:0)
Матч №16. Перша ліга. 4 тур.
6 липня. Початок 16:00. ст. "Ізотоп", м. Кузнецовськ.
Оцінка поля 4, 500 глядачів, +28*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Шевчук, Сергій Швидун, Генадій Дем`янюк - усі Рівне, Володимир Костючок - Кузнецовськ.
Делегат-інспектор РОФФ: Ярослав Коломис.
"Ізотоп-РАЕС": 1 Юрій Крисюк, 4 Сергій Чугай, 13 Роман Белець, 18 Андрій Кедич, 17 Василь Лойко, 3 Олександр Кушнір, 19 Олег Якубський (14 Олександр Поляков - 83), 16 Олександр Павлік, 11 Роман Федіна, 9 Олександр Колос - К (10 Олександр Петрик - 72), 7 Євген Блищик. Запасні: 12 Віталій Бедик, 15 Віктор Манзюк. Головний тренер: Борис Коток.
"Маяк": 1 Олександр Симонович, 33 Ігор Носарєв (22 Олександр Жданюк - 39), 21 Михайло Василець, 17 Ігор Сергійчук, 19 Дмитро Улянчук, 25 Андрій Оксенюк, 2 Артем Українець - К (8 Анатолій Примак - 26), 23 Ігор Хлібович (9 Сергій Примак - 86), 10 Сергій Жданюк, 11 Олексій Бриж, 7 Ігор Алімов. Запасні: 71 Андрій Левчук, 90 Тарас Драганчук, 4 Роман Хондока, 15 Роман Сад. Головний тренер: Анатолій Лєснік.
Попередження: Андрій Кедич 44`, Олександр Кушнір 54`, - Анатолій Примак 45+2`, Олексій Бриж 72`.

ВІДЕООГЛЯД:

"Волинь-Цемент" - ФК "Гоща-АМАКО" 1:4 (0:2)
Матч №15. Перша ліга. 4 тур.
25 червня. Початок 18:00. ст. "Локомотив", м. Здолбунів.
Оцінка поля 3, 150 глядачів, +21*С, освітлення природнє.
Арбітри: Олександр Ганіченко, Сергій Швидун, Олег Оліферук, Володимир Дем`янович - усі Рівне.
Делегат-інспектор РОФФ:
"Волинь-Цемент": 1 Роман Попов, 2 Юрій Яцюк, 5 Андрій Василюк, 14 Олександр Макарчук, 4 Роман Сьох, 18 Віталій Завіруха, 10 Павло Левечко, 6 Павло Сіліхін, 9 Тарас Стельмащук - К, 7 Василь Теребійчук (13 Володимир Андрійчук - 83), 3 Павло Удодик (8 Олександр Собороський - 75). Запасні: 19 Олександр Довгалець, 20 Дмитро Безменський. Головний тренер: Олександр Довгалець.
ФК "Гоща-АМАКО": 22 Олексій Дем`янець, 14 Олександр Дмитрук, 8 Іван Семенюк (16 Андрій Жук - 75), 12 Олексій Сержанюк (6 Богдан Савчук - 46), 2 Дмитро Луцюк, 13 Володимир Ткачук (15 Сергій Єфімчук - 56), 19 Богдан Новак (20 Олександр Любар - 75), 7 Андрій Наумець (4 Дмитро Парух - 70), 5 Володимир Хомончак, 18 Володимир Гайдук (9 Роман Цілюков - 46), 11 Олег Буркалець - К. Запасні: Вадим Васильєв. Головний тренер: Володимир Новак.
Голи: Віталій Завіруха 53` - Володимир Гайдук 5`, 43`, Олег Буркалець 67`, Андрій Жук 76`.
Попередження: Олександр Макарчук 73`, - Олег Буркалець 83`.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)