7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Жовтень » 30 » ФК “Малинськ” достроково здобув звання Чемпіона Рівненської області! + ФОТО + ВІДЕО
15:23

Обігравши у матчі 21 туру коливанську “Клевань” ФК “Малинськ” достроково і вперше у своїй історії переміг у Чемпіонаті Рівненської області!

“Коливань” (Клевань) – ФК “Малинськ” – 0:4 (0:1)

27.10.2019. 21 тур. Оржів. Стадіон “ОДЕК-Україна”. 352 глядачів.

Головний арбітр: Фірсов Максим (Рівне)

Голи:
Онищук Анатолій (Герасимчук Владислав), 14 (0:1)
Гайдучик Микола, 57 (0:2)
Дерман Максим (Штандер Василь, Кір’ях Віктор), 74 (0:3)
Гайдучик Микола – з пенальті, 90+4 (0:4)

ФК “Малинськ”: 91.Балаушко Юрій; 87.Герасимчук Владислав; 88.Гергелюк Олександр; 18.Дерман Максим; 10.Брикса Віталій (17.Кір’ях Віктор, 46); 28.Ящук Вадим (4.Господинчик Андрій, 76); 15.Портянко Олександр; 33.Савицький Роман (к); 9.Гайдучик Микола; 11.Штандер Василь; 7.Онищук Анатолій (44.Гребень Станіслав, 60).
Середній вік: 26 років.

Попередження: Портянко Олександр, 55; Гергелюк Олександр, 61; Ящук Вадим, 68

Запасні: 1.Фокін Микола; 8.Мичко Олександр; 23.Вознюк Сергій; 25. Шандрук Олег.

Клеванська “Коливань” стала першою командою, котра зуміла відібрати очки у ФК “Малинськ” у поточному Чемпіонаті Рівненської області. У грі 10 туру, яка відбулася 14 червня на рівненському стадіоні “Водник”, номінальні гості дуже швидко, вже на сьомій хвилині, відкрили рахунок і тримали власні ворота в недоторканності аж до п’ятої компенсованої хвилини. Саме тоді Микола Гайдучик вдало зіграв на добиванні після штрафного удару і врятував ФК “Малинськ” від поразки.

От і в матчі другого кола, який відбувся в Оржеві (у Клевані повним ходом йде реконструкція місцевого стадіону) гравці “Коливані” були не проти “попити крові” лідеру Чемпіонату та розжитися очками. Тим більше, що в порівнянні з першою половиною сезону ФК “Малинськ” зазнав відчутних кадрових втрат.

Стартові хвилини зафіксували приблизну рівність сил на полі – господарі не соромилися йти вперед, а от господарі все ніяк не могли налагодити свою звичну розкуту гру, адже розуміли важливість і ціну перемоги у цій зустрічі.

Заспокоїти нерви футболісти ФК “Малинськ” допоміг гол, який вдалося провести у ворота “Коливані” вже на 14-й хвилині. Владислав Герасимчук довгою діагональною передачею знайшов на кутку воротарського майданчика Анатолія Онищука і той елегантним кивком голови відправив м’яч за спину кіпера клеванчан – 0:1!

Далі малинська команда спробувала розвинути успіх і моменти в чужій карній зоні почали виникати один за одним. Щоправда, збільшити перевагу в рахунку до перерви гостям так і не вдалося, хоча нагод не бракувало. Зокрема, двічі “Коливань” рятували стійка (після удару Романа Савицького) та поперечина (після пострілу Василя Штандера).

Другу половину зустрічі гравці ФК “Малинськ” також розпочали активно, але до пори, до часу м’яч “не йшов” у ворота. Нарешті, на 57-й хвилині удар Штандера з-за меж карного майданчика прийняв на себе захисник “Коливані”, куля відлетіла до Миколи Гайдучика і той з близької відстані не залишив шансів голкіперу суперника – 0:2!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “КОЛИВАНЬ” – ФК “МАЛИНСЬК”

За такого рахунку стало зрозумілим, що віра в прийнятний підсумковий результат у цій зустрічі почала господарів полишати. А от ФК “Малинськ” аж ніяк не збирався зупинятися і планомірно атакував чужі ворота. Третій м’яч, як і перший, влетів у сітку воріт “Коливані” також після флангового навісу і удару головою – відзначився Максим Дерман, котрий підключився до атаки в момент розіграшу кутового.

А масну крапку у грі поставив “головний спеціаліст” по клеванській команді у складі малинчан Микола Гайдучик, який реалізував на четвертій компенсованій хвилині одинадцятиметровий за фол у штрафному майданчику проти Віктора Кір’яха. Цей гол став для форварда 18-м у поточному Чемпіонаті області і він продовжує впевнено очолювати гонку бомбардирів змагань.

Переконлива перемога дозволила ФК “Малинськ” достроково, за тур до завершення Чемпіонату області стати недосяжним для єдиного переслідувача – сарненського “Маяка” – і вперше у своїй історії завоювати звання найсильнішої команди Рівненщини.

Малинська команда йшла до цієї вершини сім років – дебютувавши у Першій лізі у 2013 році, чотири рази клуб завойовував срібні нагороди та один раз бронзу. Без сумніву, нинішній тріумф всі гравці та тренери ФК “Малинськ” присвячують Анатолію Федоровичу Онищуку, якому не вистачило зовсім небагато, аби власними очима побачити втілення своєї мрії в життя…

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 28 жовтня.

11 “Локомотив” (Здолбунів) 19 0 4 15 16 63 -47 4

Шахматка Чемпіонату області на 27 жовтня.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)