Головна » 2014 » Травень » 7 » Феєрична поразка "Кардиналу" ВІДЕО
03:37
Феєрична поразка "Кардиналу" ВІДЕО

Тур божевільних камбеків, от тільки не МФК "Кардинал-Рівне"

Локомотив (Харків) – ЛТК (Луганськ) 3:3

Голи: О. Сорокін, 22, Камеко, 26, Д. Клочко, 28 – Дзюба, 34, Бессалов, 37, Вершинін, 39

Вперше в цьому сезоні в чемпіонаті Екстра-ліги на майданчику Палацу спорту «Локомотив» було застелено паркет. Зі старту гри були усі передумови для забитого м’яча. На 2-й хвилині удар Журби Савенко перевів в стійку, та ще й встиг ногою відбити добивання Дмитра Клочка на кутовий. Відповідь гостей була швидкою – за хвилину Бесалов метрів з 15-ти теж влучив у стійку. На 6-й хвилині Мануйленко вийшов віч-на-віч, але пробив у воротаря, а Мілінький добив у штангу. Взагалі ж перший тайм відзначився низькими швидкостями і браком руху в обох команд. Хоча по такій грі «Локо» цілком міг забити. Федорченко здійснив вражаючий рейд правим флангом зі зміщенням в центр, по дорозі обіграв двох захисників, але з дуги пробив у воротаря, зате  встиг повернутися в оборону і перервати контратаку. На останній хвилині першої половини гри той же Федорченко і Шамлі могли здійснити бажане, але першому не вистачило сантиметрів, а другий не переграв Савенка.

На другий тайм у ворота «залізничників встав свіжоспечений володар призу «Кращому гравцю-2013» за версією журналістів Євген Іваняк. Саме він і став співавтором першого голу – далеко закинув м’яч вперед по правому флангу на Олександра Сорокіна, а той з напівльоту спокійно пробив повз воротаря. Дуже легко харків’яни другий гол забили. Кисельов з центра поля класно закинув на Камека, а Савенкао пішов на перехоплення і прогадав та й Кожемяка теж зумів її перервати.Тож Дмитру було достатньо просто пробити у порожні ворота. Господарі пішли добивати «пораненого звіра». Невдалий штрафний Пічкурова завершився вихідом «2 в 0», передачу Олександра Сорокіна в падінні замкнув Дмитро Клочко, але отримав в цьому моменті ушкодження. Три м’ячі, пропущені за якихось 6 хвилин – серйозний удар для будь-якої команди. Здавалося, що представники першої столиці у цій ситуації свого не відпустять. Роман Ковальчик терміново взяв тайм-аут і після нього Савенко перейшов на чужу половину поля, щоб грати як повноцінний польовий гравець. Результату це не дало і на 33-й хвилині у воротарській футболці вибіг Дзюба. Стрілка годинника не встигла зробити повний оберт як він забив. Пічкуров пробив зліва, а Іваняк відбив удар в паркет від якого м’яч відлетів в голову Дзюбі і полетів у ворота. За мить після цього Вершинін пробив у поперечину. Євоен Ривкін відчув небезпеку і взяв хвилинну паузу, але це не допомогло. Пічкуров пробив здалеку, а Бесалов підправив удар біля воріт– 3:2. Литвиненко повернувся у ворота «Локомотива», а за 2.45 до кінця вже Журба вийшов 5-м польовим, певно, щоб потримати м’яч. Втім одразу сталася обрізка і Олександр Сорокін звалив Вершиніна і побачив перед собою червону картку. Розіграш зайвого «ЛТК» швидко втілив у гол. Вершинін пробив з 9-ти метрів пробив майже по центру, але Литвиненко ще не встиг скластися після попереднього удару і пропустив між ніг. Журба знову з’явився у воротарській футболці, але часу було обмаль, тож 3:3. От такий неймовірний камбек відбувся у Луганську.

Ураган (Івано-Франківськ) – Спортлідер+ (Хмельницький) 3:4

Голи: Валєнко, 11, Морено, 14, Шотурма, 17 – Фетько, 18, 40, Рибак, 39, 40

В попередньому матчі «ЛТК» зробив усе від себе залежне, щоб в цьому матчі мотивація господарів зашкалювала. Спочатку все йшло за планом «Драконів». Шотурма влучає в поперечину, Лисенко у шпагаті зумів врятувати свої ворота після удару Якуніна, а Сімка банально не влучив у падінні уворота. Перервав атракціон щедрості Євген Валєнко, котрий з лівого флангу зі штрафного потужно від стійки відправив круглий предмет за призначенням. Трохи пізніше Морено пішов від Засенка і низом відправив другий м’яч у ворота. За три хвилини Шотурма пройшов лівим флангом і перекинув Лисенка 3:0. Тут «дракони» заспокоїлися за що й поплатилися. Кордоба послизнувся, що дозволило Калукову безперешкодно прострілити з лівого флангу на самотнього Фетька – 3:1. Ще залишалося буквально дві хвилини, але Засенко міг засмутити Ципуна вдруге, але свою дуель програв. На останній хвилині «Ураган» отримав право на дабл-пенальті, однак Якунін поцілив у поперечину.

В другому таймі господарі грали так само активно. Шотурма зробив розрізну передачу на Макаєва, а той з дуги невдало пробив. Потім почався «театр одного актора», ім’я якому Морено. Молодий бразилець тричі дуже небезпечно загрожував воротам, але Максим Лисенко тримався молодцем. «На десерт» бразилець вискочив з центра поля на двох захисників і воротаря, проте в прямому сенсі створив собі момент вийшовши віч-на-віч, але на цей раз пробив у штангу. На 37-й хвилині Заворотний замінив Лисенка, щоб врятувати гру і цей хід зіграв. На 39-й хвилині біля дальньої стійки знайшли Сергія Рибака – 3:2. Після цього Сімка вибіг сам на сам, але не зумів переграти воротаря, і за 11,7 секунди знову після розіграшу більшості відзначився Фетько. На цей раз  Якунін вийшов 5-м польовим у господарів. Купа-мала в штрафній гостей завершиласяпереможним ударом з сиреною у порожні ворота від Сергія Рибака. «Ураган» за якусь хвилину втратив 2-ге місце, яке наче втекло наче пісок крізь пальці.

Кардинал-Рівне (Рівне) – Енергія (Львів) 6:7

Голи:Маринюк, 3, 15, Лісніченко, 13, Піддубний, 27, 28, 34 – Павленко, 17, Д. Бондар, 21, Рогачов, 27, 38, 39, Коваль, 33, О. Бондар, 35

«Кардиналівці» одразу нав’язали гостям високий темп. Поки гості звикали до запропонованих умов Маринюк відкрив рахунок. Після цього львів’яни вловили ритм гри і почалася обопільно гостра гра. Особливо гарну нагоду, щоб відзначитися мав Кручок, однак його удар в порожні ворота зумів перервати у підкаті Легчанов. Але все одно рівняни добилися свого. На 13-й хвилині відбулася контратака «3 в 2» і з передачі Волянюка свій черговий гол забив молодий Лісніченко. За якихось дві хвилини Маринюк парашутом зі своєї половини закинув м’яч «за комірець» Пітулі – 3:0. Олександр Косенко нічого не вигадував, а просто застосував свою безвідмовну зброю – Легчанов вийшов замість воротаря. Розіграш більшості завершився голом нев’янучого Максима Павленка. На тому команди вирішили і зупинитися у першому таймі.

У другій частині дійства рахунок змінювався зі швидкістю звуку. «Енергія» спочатку підтисла господарів. Удар Михайла Грицини захисник вибив з самої лінії воріт, а Гурко у шпагаті ліквідував вихід Рогачова сам на сам. Потім знову вийшов «літаючий воротар» Легчанов і вперше у матчі з’явився Сергій Піддубний. Тим часом, Дмитро Бондар пробив, а Рогачов вдало підставив ногу – 3:3. Є третій камбек з 0:3 за день!!! Та це був лише початок. Басич відпасовує на Піддубного, а той відсвяткувавнову зачіску забитим голом – 4:3. Тут же Сергій відправляє посилку у порожні ворота – 5:3. Коваль стріляє низом під Гурко – 5:4. Піддубний не здається і з 8-ми метрів кладе м’яч низом у кут 6:4. Знову з’являється вже майже штатний воротар «зелено-білих» Легчанов. При розіграші більшості зліва з дуги Олександр Бондар вчергове змінює цифри на табло. Потім ще Олександр здійснив слаломний прохід, коли обіграв ледь не всю команду суперника, але з дуги пробив над поперечиною. Зате замість нього зрівняв рахунок Євген Рогачов. Ну і на останок той же Рогачов зліва з дуги влучив у дальній кут – 6:7. Матч родом з 1990-х. Перефразовуючи Едуарда Малафєєва про «щирий футбол», сьогодні ми бачили «щирий футзал».

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)