0

Головна » 2013 » Березень » 5 » Чергове західноукраїнське дербі
10:40
Чергове західноукраїнське дербі

Матчі між МФК «Кардинал-Рівне» і «Ураганом» завжди проходять у безкомпромісній боротьбі і хоча загальна перевага на боці івано-франківців, проте це не свідчить про їхню легку перемогу в матчі. Рівнянам відступати нікуди і вони боротимуться лише за перемогу!

У чемпіонаті 2010-2011 рр. суперники зустрічалися двічі у регулярному чемпіонаті. У 1 турі 4 вересня 2010 року «Кардинал-Рівне» в рідних стінах переміг - 4:0 (Голи: Басич (4), Сондак (25), Волянюк (39), Когут (40)), а у матчі відповіді в 12 турі 5 грудня 2010 року ураганівці взяли реванш, здолавши кардиналівців з рахунком - 6:0 (Голи: Піддубний (4, автогол), Цвєлих (13, 22), Біро Жаде (16), Ренатіньо (32, 39)).

У першому колі минулого чемпіонату в 2 турі 10 вересня 2011 р. "Ураган” у рідних стінах здолав "Кардинал-Рівне” з рахунком - 7:2. (Голи: Цвєлих (2, 37); Кордоба (3); Карліньос (11); Сержао (21, 22); Колток (34) - О.Бондар (6); Паршиков (33)). У другому колі в 9 турі 5 листопада 2011 р. гра в Рівне закінчилася черговою перемогою івано-франківців – 4:2 (Голи: Когут (10), Піддубний (20) - Карліньос (5), Королишин (12), Цвєлих (20), Сімка (20)). Не принесла задоволення рівнянам і гра третього кола в Івано-Франківську, але цього разу перемога господарям далася не легко - 2:1 (Голи: Валенко (4) - Піддубний (22, авто гол); Танський (38)). Заключна зустріч сезону проходила в Рівному і знову сильнішими виявилися ураганів ці, які у важкому двобої здобули перемогу – 5:3 (Голи: Сондак (15), Піддубний (27), Басич (37) - Леандріньо (11, 17, 26, 37), Сержао (17)).

У звітному сезоні в 7 турі 1 грудня в Рівному кардиналівці виграли в суху 5:0 (Голи: Танський (12, 24), Кіндратів (18, автогол), Чернієнко (33), Вершинін (39)), а в 14 турі команди  грали в Івано-Франківську господарі здобули мінімальну перемогу - 1:0 (Гол: Будняк (34)).

Загалом МФК«Кардинал-Рівне» і «Ураган» провели 8 зустрічей у регулярному чемпіонаті 6 перемог (4 дома, 2 в гостях) здобули прикарпатці і 2 (дома) рівняни. Різниця забитих і пропущених 25:17 на користь «Урагану». Найбільше у рівнян 3 голи забив Танський, правда на гол більше - 4 на рахунку Піддубного, але граючий тренер половину з них забив у свої ворота, також 2 голи, як і Сергій провели у ворота ураганівців: Когут, Басич, Сондак. Натомість в івано-франківців 5 голів записав на свій рахунок - Цвелих, чотири забив Леандріньо, по три провели Сержао і по два - Карліньос та Ренатіньо. Як бачимо з нинішніх гравців івано-франківців ніхто особливою влучністю у ворота рівнян похвалитися не може.

Цікаві статистичні факти. Гравці обох команд забили: з 1 по 5 хвилини: рівняни – 1 гол, івано-франківці – 4; з 6 по 10: відповідно – 2 і 0; з 11 по 15: 2 і 4; з 16 по 20: 1 і 5; загалом у першій половині гри: 6 і 13; з 21 по 25: 2 і 3; з 26 по 30: 1 і 1; з 31 по 35: 2 і 3; з 36 по 40: 5 і 3; отже після перерви: 10 і 10. У свої ворота Піддубний забивав на 4 і 22 хвилинах, а Кіндратів на 18. По два голи (найбільше) в кардиналівців були забиті на 33 і 39 хвилинах, ураганівці дуплетами вистрілювали на - 11, 17, 20, 22, 34 і 37.

З вище наведеного можна зрозуміти, що рівняни прагнутимуть перемогти в своєму 9 домашньому матчі, в нинішньому сезоні, за палкої підтримки вболівальників, а останнім часом вона значно покращилася. А гості окрилені успіхами навряд чи здадуться в Рівному без бою в своєму 9 виїзному матчі. Обидва колективи поставили перед собою мету потрапити до чільного квартету, щоб згодом поборотися за медалі чемпіонату. Тому очки потрібно здобувати обом суперникам, адже попереду лише четверте коло чемпіонату і кожне втрачене очко, наприкінці сезону, може виявитися роковим.

Все це лише додає інтриги матчу, який навряд чи залишить вболівальників байдужими. Гра між двома західноукраїнськими колективами обіцяє бути цікавою, хоча й не багатою на голеві моменти, але це не позбавить її видовищності.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)