null

Найближча гра
Чемпіонат Рівного
Футзал
18 листопада. Початок 17:00
м. Рівне. ДЮСШ-4

-

Славія - Горинь
 
Футзал
Матчі
4 тур
18 листопада
Славія
10:1
Горинь
Горбаків
4:8
Хімік-Граніт
Рівнеобленерго
1:3
Феміда
Квартал
2:4-
Північ-Центр
Комфорт-Сервіс
6:3
Рівнегаз
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
4
12
2
Комфорт-С
4
10
3
Хімік-Граніт
4
7
4
Рівнегаз
4
6
5
Північ-Центр
4
6
6
Горбаків
4
6
7
Феміда
4
5
8
Квартал
4
4
9
Горинь
4
1
10
Рівнеобленерго
4
0
 
Ветерани
Матчі
Фінал
28 жовтня
Славія
4:0
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2017 » Травень » 8 » Чемпіонат Рівненської областіз футболу серед ветеранів 35+ 2017
16:47
Чемпіонат Рівненської областіз футболу серед ветеранів 35+ 2017
Чемпіонат Рівненської областіз футболу серед ветеранів 35+ 2017
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Славія" (Рівне) "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)
ФК "Дубно" Володимирецький р-н.
"Зеніт Слави" (Гоща) "Ветеран" (Дубровиця)
"Клевань-Тинне" "Колос" Березнівський р-н.
"Автоленд" (Здолбунів) "Полісся" (Рокитне)
"Зоря"(Рівненський р-н) "Маяк" (Сарни)
"Іква" (Млинів) "Горизонт" (Костопіль)
Друге коло
Дата Час 8 тур
Техн. рез 16:00 Іква 3 : 0* Зеніт Слави
26 серпня 16:00 Автоленд 4 : 3 Дубно
26 серпня 16:00 Зоря 3 : 5 Славія
26 серпня 16:00 Горизонт 0 : 1 Полісся
26 серпня 16:00 Маяк 1 : 2 Володимирецький р-н.
перенос 16:00 Ветеран 1 : 3 Колос
Дата Час 9 тур
2 вересня 16:00 Зеніт Слави 0 : 0 Зоря
2 вересня 16:00 Дубно 1 : 6 Іква
2 вересня 16:00 Клевань-Тинне 0 : 2 Автоленд
2 вересня 16:00 Володимирецький р-н 4 : 1 Горизонт
2 вересня 16:00 Колос 4 : 1 Маяк
Техн. рез. 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 0* Ветеран
Дата Час 10 тур
Техн. рез 16:00 Зеніт Слави 3 : 0* Дубно
9 вересня 16:00 Іква 5 : 0 Клевань-Тинне
9 вересня 16:00 Автоленд - Славія
9 вересня 16:00 Полісся 1 : 1 Володимирецький р-н.
9 вересня 16:00 Горизонт 1 : 1 Колос
перенос 16:00 Маяк 0 : 1 Ізотоп-РАЕС
Дата Час 11 тур
16 вересня 16:00 Дубно 1 : 2 Зоря
16 вересня 16:00 Клевань-Тинне 1 : 1 Зеніт Слави
16 вересня 16:00 Славія 4 : 0 Іква
16 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 2 : 0 Горизонт
16 вересня 16:00 Ветеран 3 : 4 Маяк
16 вересня 16:00 Колос 1 : 2 Полісся
Дата Час 12 тур
23 вересня 16:00 Дубно 3 : 4 Клевань-Тинне
23 вересня 14:00 Зеніт Слави 0 : 5 Славія
23 вересня 16:00 Зоря 1 : 0 Автоленд
23 вересня 16:00 Володимирецький р-н. 2 : 2 Колос
23 вересня 16:00 Полісся 0 : 0 Ізотоп-РАЕС
23 вересня 16:00 Горизонт 4 : 0 Ветеран
Дата Час 13 тур
30 вересня 16:00 Клевань-Тинне 1 : 3 Зоря
30 вересня 16:00 Славія 10 : 1 Дубно
30 вересня 16:00 Автоленд 3 : 4 Іква
30 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 3* Володимирецький р-н.
30 вересня 16:00 Ветеран 0 : 2 Полісся
30 вересня 16:00 Маяк 0 : 3 Горизонт
Дата Час 14 тур
7 жовтня 15:00 Зоря 0 : 2 Іква
7 жовтня 15:00 Клевань-Тинне 0 : 3* Славія
7 жовтня 15:00 Зеніт Слави 0 : 1 Автоленд
7 жовтня 15:00 Колос 0 : 3* Ізотоп-РАЕС
7 жовтня 15:00 Володимирецький р-н. 3 : 0* Ветеран
7 жовтня 15:00 Полісся 3 : 0* Маяк
 
Перше коло
Дата Час 1 тур
13 травня 16:00 Зеніт Слави 2 : 0 Іква
13 травня 16:00 Дубно 0 : 2 Автоленд
13 травня 16:00 Клевань-Тинне 1 : 5 Сокіл
13 травня 16:00 Славія 2 : 0 Зоря
13 травня 16:00 Полісся 0 : 0 Горизонт
13 травня 16:00 Володимирецький р-н. 1 : 2 Маяк
13 травня 16:00 Колос 0 : 0 Ветеран
Дата Час 2 тур
20 травня 16:00 Зоря 1 : 2 Зеніт Слави
20 травня 16:00 Іква 5 : 0 Дубно
20 травня 16:00 Автоленд 5 : 2 Клевань-Тинне
20 травня 16:00 Сокіл 0 : 4 Славія
20 травня 16:00 Горизонт 1 : 2 Володимирецький р-н.
перенос 16:00 Маяк 3 : 2 Колос
20 травня 16:00 Ветеран 0 : 0 Ізотоп-РАЕС
Дата Час 3 тур
27 травня 16:00 Дубно 1 : 0 Зеніт Слави
27 травня 16:00 Клевань-Тинне 0 : 3 Іква
27 травня 16:00 Славія 3 : 1 Автоленд
27 травня 16:00 Сокіл 0 : 2 Зоря
27 травня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 1 Полісся
27 травня 16:00 Колос 4 : 1 Горизонт
27 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 2 : 2 Маяк
Дата Час 4 тур
3 червня 16:00 Зоря 7 : 1 Дубно
3 червня 16:00 Зеніт Слави 1 : 0 Клевань-Тинне
3 червня 16:00 Іква 0 : 4 Славія
         
перенос 16:00 Полісся 0 : 0 Колос
3 червня 16:00 Горизонт 0 : 1 Ізотоп-РАЕС
3 червня 16:00 Маяк 1 : 1 Ветеран
Дата Час 5 тур
10 червня 16:00 Клевань-Тинне 3 : 0 Дубно
8 червня 18:30 Славія 3 : 0 Зеніт Слави
         
10 червня 16:00 Автоленд 2 : 0 Зоря
10 червня 16:00 Колос 0 : 1 Володимирецький р-н.
10 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 Полісся
10 червня 16:00 Ветеран 3 : 0 Горизонт
Дата Час 6 тур
17 червня 16:00 Зоря 4 : 0 Клевань-Тинне
17 червня 16:00 Дубно 0 : 5 Славія
         
17 червня 16:00 Іква 3 : 1 Автоленд
17 червня 16:00 Володимирецький р-н. 1 : 3 Ізотоп-РАЕС
17 червня 16:00 Полісся 0 : 0 Ветеран
17 червня 16:00 Горизонт 1 : 1 Маяк
Дата Час 7 тур
24 червня 16:00 Іква 0 : 0 Зоря
24 червня 16:00 Славія 8 : 1 Клевань-Тинне
         
24 червня 16:00 Автоленд 3 : 0 Зеніт Слави
24 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 2 Колос
24 червня 16:00 Ветеран 0 : 0 Володимирецький р-н.
24 червня 16:00 Маяк 3 : 2 Полісся

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1 Славія 11 11 0 0 52-6 33
2 Іква 12 8 1 3 31-15 25
3 Автоленд 11 7 0 4 24-16 21
4 Зоря 12 5 2 5 21-16 17
5 Зеніт Слави 12 4 2 6 9-18 14
6 Клевань-Тинне 12 2 1 9 12-38 7
7 Дубно 12 1 0 11 11-51 3

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 Ізотоп-РАЕС 12 8 3 1 21-6 27
2 Полісся 12 5 5 2 13-8 20
3 Володимирецький р-н. 12 5 3 4 17-12 18
4 Маяк 12 4 3 5 18-25 15
5 Колос 12 3 4 5 19-18 13
6 Горизонт 12 2 3 7 12-19 9
7 Ветеран 12 1 5 6 8-20 8
Категорія: Ветерани | Переглядів: 1197 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (9)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!


ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be



Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz