null

Найближча гра
Чемпіонат Рівного
Футзал
18 листопада. Початок 17:00
м. Рівне. ДЮСШ-4

-

Славія - Горинь
 
Футзал
Матчі
4 тур
18 листопада
Славія
-
Горинь
Горбаків
-
Хімік-Граніт
Рівнеобленерго
-
Феміда
Квартал
-
Півгіч-Центр
Комфорт-Сервіс
-
Рівнегаз
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
3
9
2
Комфорт-С
3
7
3
Рівнегаз
3
6
4
Горбаків
3
6
5
Хімік-Граніт
3
4
6
Квартал
3
4
7
П-Центр
3
3
8
Феміда
3
2
9
Горинь
3
1
10
Рівнеобленерго
3
0
 
Ветерани
Матчі
Фінал
28 жовтня
Славія
4:0
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2015 » Квітень » 18 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
19:17
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
 
 
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Автоленд" (Здолбунів) "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
ФК "Дубно" Володимирецький р-н.
"Шубків" (Рівненський р-н.) Дубровицький р-н.
ФК "Здолбунів" "Полісся" (Рокитне)
"Сокіл" (Радивилів) "Маяк" (Сарни)
"Славія" (Рівне) Костопільський р-н.
"Тинне" (Рівненський р-н.) -
Перше коло
Дата Час 1 тур
16 травня 16:00 Дубно 0 : 2 Сокіл
16 травня 16:00 Шубків 2 : 2 Тинне
16 травня 16:00 Здолбунів 0 : 4 Автоленд
16 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 0 Дубровицький р-н.
16 травня 16:00 Полісся 1 : 0 Костопільський р-н.
17 травня 16:00 Маяк 0 : 0 Володимирецький р-н.
Славія - вихідний
Дата Час 2 тур
23 травня 16:00 Тинне 1 : 2 Здолбунів
23 травня 16:00 Автоленд 1 : 0 Дубно
23 травня ВІДЕО Сокіл 0 : 5 Славія
23 травня 18:00 Костопільський р-н. 3 : 0 Ізотоп-РАЕС
23 травня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Володимирецький р-н.
23 травня 17:00 Полісся 1 : 2 Маяк
Шубків - вихідний
Дата Час 3 тур
30 травня 16:00 Здолбунів 1 : 2 Шубків
30 травня 16:00 Дубно 2 : 0 Тинне
30 травня 16:00 Славія 6 : 0 Автоленд
30 травня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 2 Ізотоп-РАЕС
перенос ??:?? Маяк 2 : 1 Костопільський р-н.
30 травня 16:00 Дубровицький р-н. 0 : 0 Полісся
Сокіл - вихідний
Дата Час 4 тур
6 червня 16:00 Шубків 0 : 1 Дубно
6 червня 16:00 Тинне 1 : 5 Славія
6 червня 16:00 Автоленд 0 : 1 Сокіл
6 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 2 Маяк
7 червня 13:00 Полісся 1 : 1 Володимирецький р-н.
6 червня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Дубровицький р-н.
Здолбунів - вихідний
Дата Час 5 тур
13 червня 16:00 Дубно 3 : 0* Здолбунів
17 червня ??:?? Славія 3 : 0 Шубків
13 червня 16:00 Сокіл 1 : 1 Тинне
13 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 6 : 2 Полісся
20 червня 13:00 Маяк 2 : 0 Дубровицький р-н.
13 червня 16:00 Володимирецький р-н. 2 : 0 Костопільський р-н.
Автоленд - вихідний / *-технічний результат
Дата Час 6 тур
20 червня ??:?? Здолбунів 0 : 4 Славія
20 червня 16:00 Шубків 0 : 2 Сокіл
20 червня 16:00 Тинне 3 : 0* Автоленд
Дубно - вихідний * - технічний результат
Дата Час 7 тур
27 червня 16:00 Славія 5 : 1 Дубно
27 червня 16:00 Сокіл 6 : 1 Здолбунів
27 червня 16:00 Автоленд 1 : 1 Шубків
Тинне - вихідний
Дата Час 8 тур
29 серпня 16:00 Сокіл 3 : 1 Дубно
29 серпня 16:00 Тинне 0 : 4 Шубків
29 серпня 16:00 Автоленд 3 : 0 Здолбунів
 Славія - вихідний
Дата Час 9 тур
перенос 16:00 Здолбунів 4 : 0 Тинне
5 вересня 16:00 Дубно 0 : 2 Автоленд
перенос 16:00 Славія 3 : 1 Сокіл
Шубків - вихідний
Дата Час 10 тур
12 вересня 16:00 Шубків 1 : 1 Здолбунів
12 вересня 16:00 Тинне 1 : 0 Дубно
7 жовтня 17:30 Автоленд 0 : 2 Славія
12 вересня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 3 Ізотоп-РАЕС
12 вересня 16:00 Костопільський р-н. 3 : 0* Полісся
12 вересня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 1 Маяк
Сокіл - вихідний / *-технічний результат
Дата Час 11 тур
19 вересня 16:00 Дубно 2 : 0 Шубків
19 вересня 13:00 Славія 3 : 0 Тинне
19 вересня 16:00 Сокіл 1 : 0 Автоленд
19 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 Костопільський р-н.
перенос 16:00 Володимирецький р-н. 3 : 0 Дубровицький р-н.
19 вересня 16:00 Маяк 1 : 0 Полісся
Здолбунів - вихідний
Дата Час 12 тур
26 вересня 16:00 Здолбунів 3 : 0 Дубно
26 вересня 16:00 Шубків 0 : 2 Славія
26 вересня 16:00 Тинне 1 : 1 Сокіл
26 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 5 : 1 Володимирецький р-н.
26 вересня 16:00 Костопільський р-н. 0 : 0 Маяк
26 вересня 16:00 Полісся 3 : 0* Дубровицький р-н.
Автоленд - вихідний / * - технічний результат
Дата Час 13 тур
3 жовтня 16:00 Славія 8 : 1 Здолбунів
3 жовтня 16:00 Сокіл 4 : 1 Шубків
3 жовтня 16:00 Автоленд 2 : 0 Тинне
3 жовтня 16:00 Маяк 2 : 2 Ізотоп-РАЕС
3 жовтня 16:00 Володимирецький р-н. 1 : 3 Полісся
3 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Костопільський р-н.
 Дубно - вихідний
Дата Час 14 тур
10 жовтня 16:00 Дубно 1 : 4 Славія
10 жовтня 16:00 Здолбунів 1 : 4 Сокіл
10 жовтня 16:00 Шубків 0 : 1 Автоленд
10 жовтня 16:00 Полісся 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
10 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Маяк
10 жовтня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Володимирецький р-н.
Тинне - вихідний
Дата Час Півфінали
17 жовтня 12:00 Ізотоп-РАЕС 1 : 5 Славія
17 жовтня 16:00 Сокіл 4 : 1 Маяк
24 жовтня ??:?? Славія 4 : 0 Ізотоп-РАЕС
24 жовтня 16:00 Маяк 0 : 3 Сокіл
Дата Час Фінал
1 листопада 14:00 Славія 4 : 1 Сокіл

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1  Славія 12 12 0 0 50-5 36
2 Сокіл 12 8 2 2 26-14 26
3 Автоленд 12 6 1 5 14-14 19
4 Дубно 12 4 0 8 11-22 12
5 Здолбунів 12 3 1 8 14-36 10
6 Шубків 12 2 3 7 13-18 9
7 Тинне 12 2 3 7 10-26 9

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 Маяк 10 6 3 1 14-8 21
2 Ізотоп-РАЕС 10 6 2 2 22-12 20
3 Полісся 10 4 2 4 12-14 14
4 Костопільський р-н 10 3 3 4 12-11 12
5 Володимирецький р-н 10 3 3 4 11-14 12
6 Дубровицький р-н 10 0 3 7 5-18 3
Категорія: Ветерани | Переглядів: 1593 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (9)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!


ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be



Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz