null

Найближчі ігри
Чемпіонат області. Ветерани. 14 тур

м. Здолбунів 20 жовтня, 11:00

-

Експрес - Славія
 
Чемпіонат району. Вища ліга. 18 тур

с. Обарів 21 жовтня, 13:00

-

Обарів - Славія
 
Чемпіонат району. Юнаки. 18 тур
20 жовтня
с. Обарів

-

Обарів-Ю - Славія-2
 
Футзал
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
25
2
Комфорт-С
9
23
3
Хімік-Граніт
9
19
4
Рівнегаз
9
18
5
Квартал
9
11
6
Феміда
9
9
7
Горбаків
9
9
8
Північ-Центр
9
9
9
Рівнеобленерго
9
6
10
Горинь
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама
Головна » 2015 » Квітень » 18 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
19:17
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
 
 
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Автоленд" (Здолбунів) "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
ФК "Дубно" Володимирецький р-н.
"Шубків" (Рівненський р-н.) Дубровицький р-н.
ФК "Здолбунів" "Полісся" (Рокитне)
"Сокіл" (Радивилів) "Маяк" (Сарни)
"Славія" (Рівне) Костопільський р-н.
"Тинне" (Рівненський р-н.) -
Перше коло
Дата Час 1 тур
16 травня 16:00 Дубно 0 : 2 Сокіл
16 травня 16:00 Шубків 2 : 2 Тинне
16 травня 16:00 Здолбунів 0 : 4 Автоленд
16 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 0 Дубровицький р-н.
16 травня 16:00 Полісся 1 : 0 Костопільський р-н.
17 травня 16:00 Маяк 0 : 0 Володимирецький р-н.
Славія - вихідний
Дата Час 2 тур
23 травня 16:00 Тинне 1 : 2 Здолбунів
23 травня 16:00 Автоленд 1 : 0 Дубно
23 травня ВІДЕО Сокіл 0 : 5 Славія
23 травня 18:00 Костопільський р-н. 3 : 0 Ізотоп-РАЕС
23 травня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Володимирецький р-н.
23 травня 17:00 Полісся 1 : 2 Маяк
Шубків - вихідний
Дата Час 3 тур
30 травня 16:00 Здолбунів 1 : 2 Шубків
30 травня 16:00 Дубно 2 : 0 Тинне
30 травня 16:00 Славія 6 : 0 Автоленд
30 травня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 2 Ізотоп-РАЕС
перенос ??:?? Маяк 2 : 1 Костопільський р-н.
30 травня 16:00 Дубровицький р-н. 0 : 0 Полісся
Сокіл - вихідний
Дата Час 4 тур
6 червня 16:00 Шубків 0 : 1 Дубно
6 червня 16:00 Тинне 1 : 5 Славія
6 червня 16:00 Автоленд 0 : 1 Сокіл
6 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 2 Маяк
7 червня 13:00 Полісся 1 : 1 Володимирецький р-н.
6 червня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Дубровицький р-н.
Здолбунів - вихідний
Дата Час 5 тур
13 червня 16:00 Дубно 3 : 0* Здолбунів
17 червня ??:?? Славія 3 : 0 Шубків
13 червня 16:00 Сокіл 1 : 1 Тинне
13 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 6 : 2 Полісся
20 червня 13:00 Маяк 2 : 0 Дубровицький р-н.
13 червня 16:00 Володимирецький р-н. 2 : 0 Костопільський р-н.
Автоленд - вихідний / *-технічний результат
Дата Час 6 тур
20 червня ??:?? Здолбунів 0 : 4 Славія
20 червня 16:00 Шубків 0 : 2 Сокіл
20 червня 16:00 Тинне 3 : 0* Автоленд
Дубно - вихідний * - технічний результат
Дата Час 7 тур
27 червня 16:00 Славія 5 : 1 Дубно
27 червня 16:00 Сокіл 6 : 1 Здолбунів
27 червня 16:00 Автоленд 1 : 1 Шубків
Тинне - вихідний
Дата Час 8 тур
29 серпня 16:00 Сокіл 3 : 1 Дубно
29 серпня 16:00 Тинне 0 : 4 Шубків
29 серпня 16:00 Автоленд 3 : 0 Здолбунів
 Славія - вихідний
Дата Час 9 тур
перенос 16:00 Здолбунів 4 : 0 Тинне
5 вересня 16:00 Дубно 0 : 2 Автоленд
перенос 16:00 Славія 3 : 1 Сокіл
Шубків - вихідний
Дата Час 10 тур
12 вересня 16:00 Шубків 1 : 1 Здолбунів
12 вересня 16:00 Тинне 1 : 0 Дубно
7 жовтня 17:30 Автоленд 0 : 2 Славія
12 вересня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 3 Ізотоп-РАЕС
12 вересня 16:00 Костопільський р-н. 3 : 0* Полісся
12 вересня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 1 Маяк
Сокіл - вихідний / *-технічний результат
Дата Час 11 тур
19 вересня 16:00 Дубно 2 : 0 Шубків
19 вересня 13:00 Славія 3 : 0 Тинне
19 вересня 16:00 Сокіл 1 : 0 Автоленд
19 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 Костопільський р-н.
перенос 16:00 Володимирецький р-н. 3 : 0 Дубровицький р-н.
19 вересня 16:00 Маяк 1 : 0 Полісся
Здолбунів - вихідний
Дата Час 12 тур
26 вересня 16:00 Здолбунів 3 : 0 Дубно
26 вересня 16:00 Шубків 0 : 2 Славія
26 вересня 16:00 Тинне 1 : 1 Сокіл
26 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 5 : 1 Володимирецький р-н.
26 вересня 16:00 Костопільський р-н. 0 : 0 Маяк
26 вересня 16:00 Полісся 3 : 0* Дубровицький р-н.
Автоленд - вихідний / * - технічний результат
Дата Час 13 тур
3 жовтня 16:00 Славія 8 : 1 Здолбунів
3 жовтня 16:00 Сокіл 4 : 1 Шубків
3 жовтня 16:00 Автоленд 2 : 0 Тинне
3 жовтня 16:00 Маяк 2 : 2 Ізотоп-РАЕС
3 жовтня 16:00 Володимирецький р-н. 1 : 3 Полісся
3 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Костопільський р-н.
 Дубно - вихідний
Дата Час 14 тур
10 жовтня 16:00 Дубно 1 : 4 Славія
10 жовтня 16:00 Здолбунів 1 : 4 Сокіл
10 жовтня 16:00 Шубків 0 : 1 Автоленд
10 жовтня 16:00 Полісся 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
10 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Маяк
10 жовтня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Володимирецький р-н.
Тинне - вихідний
Дата Час Півфінали
17 жовтня 12:00 Ізотоп-РАЕС 1 : 5 Славія
17 жовтня 16:00 Сокіл 4 : 1 Маяк
24 жовтня ??:?? Славія 4 : 0 Ізотоп-РАЕС
24 жовтня 16:00 Маяк 0 : 3 Сокіл
Дата Час Фінал
1 листопада 14:00 Славія 4 : 1 Сокіл

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1  Славія 12 12 0 0 50-5 36
2 Сокіл 12 8 2 2 26-14 26
3 Автоленд 12 6 1 5 14-14 19
4 Дубно 12 4 0 8 11-22 12
5 Здолбунів 12 3 1 8 14-36 10
6 Шубків 12 2 3 7 13-18 9
7 Тинне 12 2 3 7 10-26 9

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 Маяк 10 6 3 1 14-8 21
2 Ізотоп-РАЕС 10 6 2 2 22-12 20
3 Полісся 10 4 2 4 12-14 14
4 Костопільський р-н 10 3 3 4 12-11 12
5 Володимирецький р-н 10 3 3 4 11-14 12
6 Дубровицький р-н 10 0 3 7 5-18 3
Категорія: Ветерани | Переглядів: 1726 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
14 тур
20 жовтня
Експрес 0:2 Славія
Радивилів-Броди 0:3 ПриГОЩАйся
Фіалка 1:2 Автоплюс
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
-
Славія
Інтеркарс
-
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
-
Продторг
Будмаркет
-
Альянс
Сатурн
-
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 17 45
3 ФК ЛМЗ-Квасилів 17 28
5 Продторгобладнання 17 25
2 Сатурн 17 29
4 Будмаркет Маяк 17 26
6 Інтеркарс 17 22
7 РОКО 17 18
8 ФК Обарів 17 16
9 Альянс 17 15
10 Горинь 17 14
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
-
Верес
Обарів-Ю
-
Славія-2
Сатурн-2
-
Горинь-2
Комета
-
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
-
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 17 48
2 Славія-2 17 42
3 БМ “Маяк-юніор” 17 41
4 ФК Забороль-юніор 17 31
5 ЛМЗ-Ю 16 22
6 ФК Обарів-юніор 16 20
7 Сатурн-2 17 15
8 Горинь-2 17 13
9 Комета 17 12
10 ФК Городок-юніор 17 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі



http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Добрый день!

Оформим на частных лиц и сотрудников организаций карточки метро в сеть торговых центров МETRO Cash & Cаrry.

купить-карту-метро.рф

Официально по юридическому договору сделаем на физических лиц и сотрудников учереждений карты metro в сеть немецких тц МЕТРО КЕШ ЭНД КЭРРИ: пропуск в метrо обязательно с вашей фотографией (делается в самом магазине в вашем присутствии), с личным номером, кодом, со специальной магнитной полосой, названием предприятия, от которой вы будете нами оформлены.

Вы можете проводить с собой 2-х человек.

Пропуска в метrо оформляются: на граждан РФ и иностранцев.

Оформление производится без предоплаты, то есть вначале мы регистрируем и оформляем вас, вы получаете пропуска в метро, потом оплачиваете.

Оплата производится в течение 1-го рабочего дня после оформления, немецкие супермаркеты "Метро" работают круглосуточно.

Для оказания этой услуги мы находим фирмы, у которых есть свободные места в этих немецких торговых центрах, и заключаем с ними соответствующие юридические договора, по которым юридические лица обязуются предоставить вам право пользоваться их местами в этих супермаркетах.

Регистрация производятся во всех немецких торговых центрах Metro CASH and CARRY.

Получив карты metro в одном из немецких гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" вы можете ею пользоваться в любых других магазинах этой сети гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" в РФ и за границей.

ПОЖАЛУЙСТА, НЕ ОТВЕЧАЙТЕ НА ЭТО ПИСЬМО, ДЛЯ ЗАКАЗА КАРТ-КЛИЕНТА ИСПОЛЬЗУЙТЕ контакт-форму с сайта купить-карту-метро.рф

ВАШ ЗАКАЗ БУДЕТ ПРИНЯТ И ОБРАБОТАН В ТЕЧЕНИЕ РАБОЧЕГО ДНЯ.

ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗА 2-3 РАБОЧИХ ДНЯ.

ПОЛУЧЕНИЕ В 50 ГОРОДАХ И РЕГИОНАХ РОССИИ:
Adygea, Arxangelsk, Astrakhan, Барнаул, Bryansk, Belgorod, Vladimir, Volgograd, Voljskii, Вологда, Воронеж, Воронежская область, Ekaterinburg, Иваново, Izhevsk, Иркутск, Kazan, Калининград, Kalyga, Кемерово, Киров, Kopeysk, Краснодар, Krasnoyarsk, Kursk, Липецк, Magnitogorsk, Москва, Московская область, Naberezhnye Chelny, Nizhny Novgorod, Nizhny Tagil, Novokuznetsk, Novorossiysk, Новосибирск, Omsk, Orenburg, Орел, Penza, Perm, Пятигорск, Rostov-na-Dony, Рязань, Самара, Санкт-Петербург, Saratov, Serpyxov, Smolensk, Stavropol, Стерлитамак, Surgut, Tver, Toljatti, Томск, Tyla, Tjumen, Yljanovsk, Ufa, Cheboksary, Cheljabinsk, Ярославль, Севастополь, Simferopol.

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz