Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Головна » 2016 » Червень » 14 » Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2016
20:26 Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2016 |
Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків 2016
Учасники змагань |
"ОДЕК" (Оржів) |
"Сокіл" (Радивилів) |
"Волинь-Цемент" (Здолбунів) |
ФК "Млинів" |
ХФК "Надія" |
"Случ" (Березне) |
"Cадове-ДЮСШ-Верес" (Садове) |
ФК "Агат" (Гоща) |
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) |
"Маяк" (Сарни) |
Перше коло
Дата |
Час |
1 тур |
перенос |
13:30 |
Случ |
4 : 1 |
ХФК "Надія" |
3 травня |
13:30 |
ОДЕК |
1 : 1 |
АГАТ |
3 травня |
13:30 |
Маяк |
5 : 0 |
Волинь-Цемент |
3 травня |
13:30 |
Млинів |
4 : 1 |
Сокіл |
3 травня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
0 : 1 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
Дата |
Час |
2 тур |
7 травня |
13:30 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
1 : 1 |
Случ |
11 травня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
0 : 2 |
ОДЕК |
7 травня |
13:30 |
АГАТ |
0 : 5 |
Маяк |
7 травня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
1 : 4 |
Млинів |
7 травня |
13:30 |
Сокіл |
1 : 0 |
Ізотоп-РАЕС |
Дата |
Час |
3 тур |
18 травня |
13:30 |
ОДЕК |
2 : 7 |
Случ |
15 травня |
13:30 |
Маяк |
1 : 3 |
ХФК "Надія" |
15 травня |
13:30 |
Млинів |
2 : 0 |
АГАТ |
15 травня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
11 : 0 |
Волинь-Цемент |
14 травня |
13:30 |
Сокіл |
1 : 2 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
Дата |
Час |
4 тур |
25 травня |
13:30 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
2 : 3 |
ОДЕК |
перенос |
13:30 |
Случ |
3 : 1 |
Маяк |
25 травня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
0 : 0 |
Млинів |
22 травня |
13:30 |
АГАТ |
1 : 4 |
Ізотоп-РАЕС |
22 травня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
0 : 7 |
Сокіл |
Дата |
Час |
5 тур |
1 червня |
13:30 |
Маяк |
3 : 0 |
ОДЕК |
28 травня |
13:30 |
Млинів |
0 : 3 |
Случ |
1 червня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
3 : 3 |
ХФК "Надія" |
28 травня |
13:30 |
Сокіл |
3 : 0 |
АГАТ |
29 травня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
1 : 10 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
Дата |
Час |
6 тур |
5 червня |
13:30 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
0 : 1 |
Маяк |
8 червня |
13:30 |
ОДЕК |
0 : 1 |
Млинів |
4 червня |
13:30 |
Случ |
3 : 1 |
Ізотоп-РАЕС |
8 червня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
2 : 2 |
Сокіл |
5 червня |
13:30 |
АГАТ |
7 : 0 |
Волинь-Цемент |
Дата |
Час |
7 тур |
12 червня |
13:30 |
Млинів |
0 : 1 |
Маяк |
15 червня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
4 : 1 |
ОДЕК |
12 червня |
13:30 |
Сокіл |
1 : 0 |
Случ |
15 червня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
2 : 2 |
ХФК "Надія" |
12 червня |
13:30 |
АГАТ |
0 : 2 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
Дата |
Час |
8 тур |
19 червня |
13:30 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
3 : 3 |
Млинів |
19 червня |
13:30 |
Маяк |
3 : 0 |
Ізотоп-РАЕС |
перенос |
13:30 |
ОДЕК |
0 : 5 |
Сокіл |
18 червня |
13:30 |
Случ |
10 : 1 |
Волинь-Цемент |
перенос |
13:30 |
ХФК "Надія" |
3 : 2 |
АГАТ |
Дата |
Час |
9 тур |
26 червня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
3 : 3 |
Млинів |
26 червня |
13:30 |
Сокіл |
2 : 1 |
Маяк |
29 червня |
15:30 |
Волинь-Цемент |
0 : 4 |
ОДЕК |
25 червня |
13:30 |
АГАТ |
2 : 4 |
Случ |
26 червня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
1 : 2 |
Садове-ДЮСШ-Верес |
Перше коло
Дата |
Час |
10 тур |
31 серпня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
0 : 4 |
Случ |
28 серпня |
13:30 |
АГАТ |
3 : 1 |
ОДЕК |
28 серпня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
0 : 5 |
Маяк |
28 серпня |
13:30 |
Сокіл |
1 : 2 |
Млинів |
28 серпня |
13:30 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
6 : 3 |
Ізотоп-РАЕС |
Дата |
Час |
11 тур |
4 вересня |
13:30 |
Случ |
0 : 0 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
4 вересня |
13:30 |
ОДЕК |
2 : 2 |
ХФК "Надія" |
4 вересня |
13:30 |
Маяк |
5 : 0 |
АГАТ |
4 вересня |
13:30 |
Млинів |
+ : - |
Волинь-Цемент |
4 вересня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
3 : 1 |
Сокіл |
Дата |
Час |
12 тур |
11 вересня |
13:30 |
Случ |
2 : 1 |
ОДЕК |
12 вересня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
1 : 3 |
Маяк |
12 вересня |
13:30 |
АГАТ |
0 : 3 |
Млинів |
12 вересня |
13:30 |
Волинь-Цемент |
1 : 2 |
Ізотоп-РАЕС |
12 вересня |
13:30 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
9 : 1 |
Сокіл |
Дата |
Час |
13 тур |
18 вересня |
13:30 |
ОДЕК |
0 : 7 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
12 жовтня |
13:30 |
Маяк |
1 : 0 |
Случ |
перенос |
13:30 |
Млинів |
2 : 1 |
ХФК "Надія" |
18 вересня |
13:30 |
Ізотоп-РАЕС |
2 : 1 |
АГАТ |
18 вересня |
13:30 |
Сокіл |
3 : 0* |
Волинь-Цемент |
Дата |
Час |
14 тур |
25 вересня |
13:30 |
ОДЕК |
0 : 3 |
Маяк |
24 вересня |
13:30 |
Случ |
4 : 0 |
Млинів |
12 жовтня |
13:30 |
ХФК "Надія" |
1 : 5 |
Ізотоп-РАЕС |
25 вересня |
13:30 |
АГАТ |
0 : 1 |
Сокіл |
25 вересня |
13:30 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
12 : 0 |
Волинь-Цемент |
Дата |
Час |
15 тур |
2 жовтня |
12:30 |
Маяк |
1 : 0 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
2 жовтня |
12:30 |
Млинів |
3 : 0 |
ОДЕК |
1 жовтня |
12:30 |
Ізотоп-РАЕС |
3 : 0* |
Случ |
2 жовтня |
12:30 |
Сокіл |
2 : 1 |
ХФК "Надія" |
2 жовтня |
12:30 |
Волинь-Цемент |
0 : 3* |
АГАТ |
Дата |
Час |
16 тур |
8 жовтня |
12:30 |
Маяк |
1 : 0 |
Млинів |
20 серпня |
12:30 |
ОДЕК |
3 : 2 |
Ізотоп-РАЕС |
8 жовтня |
12:30 |
Случ |
8 : 0 |
Сокіл |
9 жовтня |
12:30 |
ХФК "Надія" |
3 : 0* |
Волинь-Цемент |
9 жовтня |
12:30 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
7 : 1 |
АГАТ |
Дата |
Час |
17 тур |
16 жовтня |
12:30 |
Млинів |
1 : 1 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
16 жовтня |
12:30 |
Ізотоп-РАЕС |
2 : 2 |
Маяк |
16 жовтня |
12:30 |
Сокіл |
0 : 0 |
ОДЕК |
15 жовтня |
12:30 |
Волинь-Цемент |
0 : 3* |
Случ |
16 жовтня |
12:30 |
АГАТ |
1 : 1 |
ХФК "Надія" |
Дата |
Час |
18 тур |
23 жовтня |
12:30 |
Млинів |
0 : 4 |
Ізотоп-РАЕС |
23 жовтня |
12:30 |
Маяк |
2 : 0 |
Сокіл |
23 жовтня |
12:30 |
ОДЕК |
3 : 0* |
Волинь-Цемент |
23 жовтня |
12:30 |
Случ |
1 : 1 |
АГАТ |
23 жовтня |
12:30 |
Cадове-ДЮСШ-Верес |
7 : 3 |
ХФК "Надія" |
!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті
Підсумкова турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
"Маяк" |
18 |
14 |
1 |
3 |
44-11 |
43 |
2 |
"Случ" |
18 |
12 |
3 |
3 |
57-16 |
38 |
3 |
ФК "Садове-ДЮСШ-Верес" |
18 |
11 |
4 |
3 |
72-21 |
37 |
4 |
ФК "Млинів" |
18 |
9 |
4 |
5 |
31-25 |
31 |
5 |
"Ізотоп-РАЕС" |
18 |
9 |
3 |
6 |
52-31 |
30 |
6 |
"Сокіл" |
18 |
9 |
2 |
7 |
33-34 |
29 |
7 |
"ОДЕК" |
18 |
5 |
3 |
10 |
23-45 |
18 |
8 |
ХФК "Надія" |
18 |
3 |
6 |
9 |
28-44 |
15 |
9 |
"Агат" |
18 |
3 |
3 |
12 |
23-45 |
12 |
10 |
"Волинь-Цемент" (Здолбунів) |
18 |
0 |
1 |
17 |
6-97 |
1 |
|
|
Категорія: Юнаки |
Переглядів: 1335 |
Додав: almoraz
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|