null

Найближча гра
Чемпіонат Рівного
Футзал
18 листопада. Початок 17:00
м. Рівне. ДЮСШ-4

-

Славія - Горинь
 
Футзал
Матчі
4 тур
18 листопада
Славія
10:1
Горинь
Горбаків
4:8
Хімік-Граніт
Рівнеобленерго
1:3
Феміда
Квартал
2:4-
Північ-Центр
Комфорт-Сервіс
6:3
Рівнегаз
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
4
12
2
Комфорт-С
4
10
3
Хімік-Граніт
4
7
4
Рівнегаз
4
6
5
Північ-Центр
4
6
6
Горбаків
4
6
7
Феміда
4
5
8
Квартал
4
4
9
Горинь
4
1
10
Рівнеобленерго
4
0
 
Ветерани
Матчі
Фінал
28 жовтня
Славія
4:0
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама
Головна » 2016 » Червень » 11 » Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016
12:48
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2016 
Перша ліга
Учасники змагань
"ОДЕК" (Оржів) "Сокіл" (Радивилів)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів) ФК "Млинів"
ФК "Малинськ" "Случ" (Березне)
ФК "Садове" ФК "Агат" (Гоща)
"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) "Маяк" (Сарни)
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 16:00 Случ 0 : 2 Малинськ
3 травня 16:00 ОДЕК 3 : 0 АГАТ
3 травня 16:00 Маяк 5 : 0 Волинь-Цемент
3 травня 16:00 Млинів 2 : 1 Сокіл
3 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 4 : 0 Садове
Дата Час 2 тур
7 травня 16:00 Садове 3 : 1 Случ
11 травня 16:00 Малинськ 1 : 4 ОДЕК
7 травня 16:00 АГАТ 0 : 2 Маяк
7 травня 16:00 Волинь-Цемент 0 : 3 Млинів
7 травня 16:00 Сокіл 2 : 1 Ізотоп-РАЕС
Дата Час 3 тур
18 травня 16:00 ОДЕК 4 : 1 Случ
15 травня 16:00 Маяк 0 : 0 Малинськ
15 травня 16:00 Млинів 1 : 3 АГАТ
15 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 1 : 1 Волинь-Цемент
14 травня 16:00 Сокіл 0 : 1 Садове
Дата Час 4 тур
25 травня 16:00 Садове 1 : 2 ОДЕК
21 травня 16:00 Случ 1 : 1 Маяк
25 травня 16:00 Малинськ 7 : 1 Млинів
22 травня 16:00 АГАТ 0 : 0 Ізотоп-РАЕС
22 травня 16:00 Волинь-Цемент 0 : 3 Сокіл
Дата Час 5 тур
1 червня 16:00 Маяк 1 : 4 ОДЕК
28 травня 16:00 Млинів 3 : 1 Случ
1 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 2 Малинськ
28 травня 16:00 Сокіл 1 : 2 АГАТ
29 травня 16:00 Волинь-Цемент 1 : 6 Садове
Дата Час 6 тур
5 червня 16:00 Садове 1 : 2 Маяк
8 червня 16:00 ОДЕК 3 : 0 Млинів
4 червня 16:00 Случ 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
8 червня 16:00 Малинськ 2 : 1 Сокіл
5 червня 16:00 АГАТ 6 : 1 Волинь-Цемент
Дата Час 7 тур
12 червня 16:00 Млинів 0 : 2 Маяк
13 липня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 2 ОДЕК
12 червня 16:00 Сокіл 3 : 0 Случ
15 червня 16:00 Волинь-Цемент 0 : 1 Малинськ
12 червня 16:00 АГАТ 4 : 0 Садове
Дата Час 8 тур
19 червня 16:00 Садове 2 : 1 Млинів
19 червня 16:00 Маяк 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
22 червня 16:00 ОДЕК 0 : 2 Сокіл
18 червня 16:00 Случ 3 : 1 Волинь-Цемент
22 червня 16:00 Малинськ 4 : 0 АГАТ
Дата Час 9 тур
26 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 1 : 1 Млинів
26 червня 16:00 Сокіл 1 : 1 Маяк
29 червня 18:00 Волинь-Цемент 0 : 3* ОДЕК
25 червня 16:00 АГАТ 0 : 1 Случ
26 червня 16:00 Малинськ 4 : 1 Садове
Друге коло
Дата Час 10 тур
перенос 16:00 Малинськ 6 : 0 Случ
31 серпня 17:30 АГАТ 1 : 2 ОДЕК
28 серпня 16:00 Волинь-Цемент 0 : 2 Маяк
28 серпня 16:00 Сокіл 0 : 3 Млинів
28 серпня 16:00 Садове 4 : 0 Ізотоп-РАЕС
Дата Час 11 тур
4 вересня 16:00 Случ 0 : 0 Садове
7 вересня 16:00 ОДЕК 4 : 1 Малинськ
4 вересня 16:00 Маяк 5 : 0 АГАТ
4 вересня 16:00 Млинів + : - Волинь-Цемент
4 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 2 : 3 Сокіл
Дата Час 12 тур
14 вересня 16:00 Случ 1 : 3 ОДЕК
14 вересня 16:00 Малинськ 1 : 1 Маяк
11 вересня 16:00 АГАТ 5 : 0 Млинів
11 вересня 16:00 Волинь-Цемент 0 : 2 Ізотоп-РАЕС
11 вересня 16:00 Садове 1 : 3 Сокіл
Дата Час 13 тур
21 вересня 16:00 ОДЕК 7 : 1 Садове
17 вересня 16:00 Маяк 2 : 1 Случ
21 вересня 16:00 Млинів 1 : 2 Малинськ
18 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 1 : 2 АГАТ
18 вересня 16:00 Сокіл 3 : 0* Волинь-Цемент
Дата Час 14 тур
28 вересня 16:00 ОДЕК 2 : 2 Маяк
24 вересня 16:00 Случ 0 : 1 Млинів
8 жовтня 15:00 Малинськ 3 : 0 Ізотоп-РАЕС
25 вересня 16:00 АГАТ 2 : 0 Сокіл
25 вересня 16:00 Садове 6 : 0 Волинь-Цемент
Дата Час 15 тур
5 жовтня 15:00 Маяк 1 : 0 Садове
5 жовтня 15:00 Млинів 1 : 4 ОДЕК
1 жовтня 15:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 0 Случ
5 жовтня 15:00 Сокіл 0 : 2 Малинськ
2 жовтня 15:00 Волинь-Цемент - : + АГАТ
Дата Час 16 тур
9 жовтня 15:00 Маяк 1 : 1 Млинів
20 серпня 15:00 ОДЕК 2 : 1 Ізотоп-РАЕС
8 жовтня 15:00 Случ 1 : 1 Сокіл
12 жовтня 15:00 Малинськ + : - Волинь-Цемент
9 жовтня 15:00 Садове 3 : 1 АГАТ
Дата Час 17 тур
16 жовтня 15:00 Млинів 1 : 2 Садове
16 жовтня 15:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 2 Маяк
19 жовтня 15:00 Сокіл 1 : 3 ОДЕК
15 жовтня 15:00 Волинь-Цемент 0 : 3* Случ
19 жовтня 15:00 АГАТ 1 : 3 Малинськ
Дата Час 18 тур
23 жовтня 15:00 Млинів 4 : 2 Ізотоп-РАЕС
23 жовтня 15:00 Маяк 2 : 1 Сокіл
23 жовтня 15:00 ОДЕК 3 : 0* Волинь-Цемент
23 жовтня 15:00 Случ 2 : 3 АГАТ
30 жовтня 15:00 Садове 1 : 3 Малинськ

* - технічний результат

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Підсумкова турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "ОДЕК" (Оржів) 18 16 1 1 55-15 49
2 ФК "Малинськ" 18 14 2 2 47-15 44
3 "Маяк" (Сарни) 18 11 6 1 33-12 39
4 ФК "Агат" (Гоща) 18 9 1 8 33-29 28
5 ФК "Садове" 18 8 1 9 33-35 25
6 "Сокіл" (Радивилів) 18 7 2 9 26-25 23
7 ФК "Млинів" 18 7 2 9 27-36 23
8 "Случ" (Березне) 18 4 3 11 17-36 15
9 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) 18 3 3 12 18-30 12
10 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 18 0 1 17 4-59 -2*

* - З команди "Волинь-Цемент" знято одне турнірне очко згідно рішення КДК за невиїзд юнацької команди на гру 11 туру ФК "Млинів" - "Волинь-Цемент", також знято одне турнірне очко згідно рішення КДК за невиїзд юнацької команди на гру 13 туру "Сокіл" - "Волинь-Цемент". "Волинь-Цемент" знято з розіграшу чемпіонату

Категорія: Перша ліга | Переглядів: 1494 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (9)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!


ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be



Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz