null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2014 » Квітень » 21 » Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014
13:34
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014
Чемпіонат Рівненської області з футболу 2014
Юнаки
Учасники змагань
"Гоща-АМАКО" (Гоща) "Маяк" (Сарни)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) "Случ" (Березне)
ХФК "Надія" (Малинськ) "ОДЕК" (Оржів)
ФК "ДЮСШ-Верес" (Садове) "Сокіл" (Радивилів)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
Перше коло
Дата Час 1 тур
4 травня 13:30 ОДЕК 2 : 2 ХФК "Надія"
3 травня 13:30 ДЮСШ-Верес 0 : 2 Волинь-Цемент
4 травня 13:30 Сокіл 0 : 1 Ізотоп-РАЕС
7 травня 16:00 Случ 2 : 0 Маяк
Гоща-АМАКО - вихідний
 
Дата Час 2 тур
10 травня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 7 ДЮСШ-Верес
11 травня 13:30 Волинь-Цемент 2 : 1 Сокіл
11 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 Случ
11 травня 13:30 Маяк 4 : 0 Гоща-АМАКО
ОДЕК - вихідний
 
Дата Час 3 тур
18 травня 13:30 ДЮСШ-Верес 4 : 5 ОДЕК
18 травня 13:30 Сокіл 3 : 2 ХФК "Надія"
21 травня 16:00 Случ 4 : 0 Волинь-Цемент
18 травня 13:30 Гоща-АМАКО 0 : 1 Ізотоп-РАЕС
Маяк - вихідний
 
Дата Час 4 тур
13 липня 13:30 ОДЕК 5 : 0 Сокіл
28 травня 15:00 ХФК "Надія" 1 : 2 Случ
25 червня 15:00 Волинь-Цемент 1 : 2 Гоща-АМАКО
6 липня 13:30 Ізотоп-РАЕС 0 : 1 Маяк
ДЮСШ-Верес - вихідний
 
Дата Час 5 тур
31 травня 13:30 Сокіл 1 : 1 ДЮСШ-Верес
4 червня 16:00 Случ 1 : 1 ОДЕК
1 червня 13:30 Гоща-АМАКО 3 : 0 ХФК "Надія"
1 червня 13:30 Маяк 2 : 0 Волинь-Цемент
Ізотоп-РАЕС - вихідний
 
Дата Час 6 тур
8 червня 13:30 ДЮСШ-Верес 0 : 2 Случ
8 червня 13:30 ОДЕК 1 : 0 Гоща-АМАКО
8 червня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 8 Маяк
8 червня 13:30 Волинь-Цемент 0 : 0 Ізотоп-РАЕС
Сокіл - вихідний
 
Дата Час 7 тур
6 липня 13:30 Случ 8 : 0 Сокіл
3 липня 15:30 Гоща-АМАКО 1 : 4 ДЮСШ-Верес
16 липня 15:30 Маяк 1 : 1 ОДЕК
25 червня 15:30 Ізотоп-РАЕС 6 : 0 ХФК "Надія"
Волинь-Цемент - вихідний
 
Дата Час 8 тур
22 червня 13:30 Сокіл 1 : 3 Гоща-АМАКО
22 червня 13:30 ДЮСШ-Верес 3 : 3 Маяк
22 червня 13:30 ОДЕК 3 : 0 Ізотоп-РАЕС
22 червня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 1 Волинь-Цемент
Случ - вихідний
 
Дата Час 9 тур
29 червня 13:30 Гоща-АМАКО 1 : 1 Случ
29 червня 13:30 Маяк 6 : 1 Сокіл
29 червня 13:30 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 ДЮСШ-Верес
29 червня 13:30 Волинь-Цемент 0 : 0 ОДЕК
ХФК "Надія" - вихідний
 
Друге коло
Дата Час 10 тур
31 серпня 13:30 ХФК "Надія" 1 : 5 "ОДЕК"
31 серпня 13:30 "Волинь-Цемент" 5 : 3 "ДЮСШ-Верес"
31 серпня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 7 : 1 "Сокіл"
31 серпня 13:30 "Маяк" 1 : 1 "Случ"
ФК "Гоща-АМАКО" - вихідний
 
Дата Час 11 тур
перенос 13:30 "ДЮСШ-Верес" 1 : 0 ХФК "Надія"
7 вересня 13:30 "Сокіл" 3 : 1 "Волинь-Цемент"
7 вересня 13:30 "Случ" 2 : 3 "Ізотоп-РАЕС"
7 вересня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 1 : 2 "Маяк"
"ОДЕК" - вихідний
 
Дата Час 12 тур
14 вересня 13:30 "ОДЕК" 2 : 4 "ДЮСШ-Верес"
14 вересня 13:30 ХФК "Надія" 7 : 1 "Сокіл"
17 вересня 13:30 "Волинь-Цемент" 2 : 1 "Случ"
14 вересня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 1 ФК "Гоща-АМАКО"
"Маяк" - вихідний
 
Дата Час 13 тур
26 жовтня 13:30 "Сокіл" 0 : 3 "ОДЕК"
перенос 13:30 "Случ" 6 : 0 ХФК "Надія"
26 жовтня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 3 : 0 "Волинь-Цемент"
21 вересня 13:30 "Маяк" 0 : 3* "Ізотоп-РАЕС"
"ДЮСШ-Верес" - вихідний
 
Дата Час 14 тур
28 вересня 13:30 "ДЮСШ-Верес" 5 : 1 "Сокіл"
22 жовтня 16:00 "ОДЕК" 1 : 4 "Случ"
28 вересня 13:30 ХФК "Надія" 4 : 1 ФК "Гоща-АМАКО"
28 вересня 13:30 "Волинь-Цемент" 0 : 3* "Маяк"
"Ізотоп-РАЕС" - вихідний
 
Дата Час 15 тур
5 жовтня 13:30 "Случ" 0 : 2 "ДЮСШ-Верес"
5 жовтня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 0 : 1 "ОДЕК"
5 жовтня 13:30 "Маяк" 6 : 0 ХФК "Надія"
5 жовтня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 3 : 0* "Волинь-Цемент"
"Сокіл" - вихідний
 
Дата Час 16 тур
12 жовтня 13:30 "Сокіл" 1 : 1 "Случ"
12 жовтня 13:30 "ДЮСШ-Верес" 4 : 2 ФК "Гоща-АМАКО"
12 жовтня 13:30 "ОДЕК" 2 : 2 "Маяк"
12 жовтня 13:30 ХФК "Надія" 0 : 4 "Ізотоп-РАЕС"
"Волинь-Цемент" - вихідний
 
Дата Час 17 тур
19 жовтня 13:30 ФК "Гоща-АМАКО" 1 : 0 "Сокіл"
19 жовтня 13:30 "Маяк" 3 : 1 "ДЮСШ-Верес"
19 жовтня 13:30 "Ізотоп-РАЕС" 2 : 1 "ОДЕК"
22 жовтня 16:00 "Волинь-Цемент" 6 : 1 ХФК "Надія"
"Случ" - вихідний
 
Дата Час 18 тур
2 листопада 13:30 "Случ" 2 : 0 ФК "Гоща-АМАКО"
2 листопада 13:30 "Сокіл" 1 : 4 "Маяк"
2 листопада 13:30 "ДЮСШ-Верес" 1 : 1 "Ізотоп-РАЕС"
2 листопада 13:30 "ОДЕК" 9 : 0 "Волинь-Цемент"
ХФК "Надія" - вихідний
 

!!!УВАГА!!! У календарі можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті 

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 16 12 2 2 40-12 38
2 "Маяк" (Сарни) 16 10 4 2 46-16 34
3 "ОДЕК" (Оржів,Рівненський р-н) 16 8 5 3 42-21 29
4 "Случ" (Березне) 16 8 4 4 38-16 28
5 "ДЮСШ-Верес" (Рівне) 16 7 3 6 41-31 24
6 "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 16 6 2 8 20-35 20
7 "Гоща-АМАКО"(Гоща) 16 5 1 10 19-29 16
8 "Сокіл" (Радивилів) 16 2 2 12 15-57 8
9 ХФК "Надія" (Рівне) 16 2 1 13 18-62 7
Категорія: Юнаки | Переглядів: 820 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz