null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненського району
м. Рівне, стадіон "Хімік"
24 лютого, 11:30

:

Олександрія : Славія
Зимовий чемпіонат
Турнірні таблиці
"Група А"
    І О
1 "Оріон" 2 6
2 Інтеркарс 2 6
3 РОКО 3 6
4 ГолДар 3 6
5 Понебель 3 4
6 БМ Маяк 3 3
7 ХФК "Надія" 3 3
8 Вікторія 2 1
9 Спарта 3 0
"Група Б"
    І О
1 ЛМЗ-Квасилів 3 9
2 Злагода 4 7
3 "Ювентус" 3 6
4 Тинне 3 6
5 ОТГ Клевань 2 4
6 ФК "Славіія" 2 3
7 ФК "Олександрія" 3 3
8 Єдність 3 0
9 Гоща-АТО 3 0
 
Зимова першість
Турнірна таблиця
Група А
    І О
1 Калина 6 18
2 Коливань 6 15
3 Понеділок 6 15
4 Горинь 6 9
5 Сатурн 6 9
6 Продторг 6 2
7 ФК "Межиричі" 6 1
8 ДЮСШ"Верес"U-16 4 1
Група Б
    І О
1 ФК "Садове-2" 6 16
2 "Граніт" 5 13
3 ДЮСШ"Верес"U-17 6 7
4 "Агат" 6 6
5 "Волинь"U-19 5 6
6 Ріверс 6 5
7 Гоща-Агат 6 4
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2017 » Травень » 8 » Чемпіонат Рівненського району з футболу 2017
15:52
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2017
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2017
Вища ліга
Учасники змагань
"Славія" (В.Омеляна) "Сатурн" (Дядьковичі)
"Продторгобладнання" ФК "ЛМЗ-Квасилів"
"Калина" "Арсенал"
"Горинь" ФК "Городище
"Інтеркарс" "Альянс"
Друге коло
Дата Час 11 тур
27 серпня   Інтеркарс 1 - 2 Сатурн
27 серпня   Продторгобладнання 2 - 1 Альянс
27 серпня   Горинь + - - Городище
27 серпня   ЛМЗ Квасилів + - - Арсенал
27 серпня   Калина 1 - 7 Славія
Дата Час 12 тур
перенос   Альянс - Інтеркарс
3 вересня   Городище 0 - 5 ЛМЗ Квасилів
3 вересня   Славія 3 - 1 Сатурн
3 вересня   Арсенал 2 - 2 Продторгобладнання
3 вересня   Калина 5 - 4 Горинь
Дата Час 13 тур
17 вересня   Горинь 0 - 4 Славія
17 вересня   Сатурн 3 - 2 Альянс
17 вересня   ЛМЗ Квасилів 2 - 2 Калина
17 вересня   Продторгобладнання + - - Городище
17 вересня   Інтеркарс 2 - 0 Арсенал
Дата Час 14 тур
24 вересня   Городище - - + Інтеркарс
24 вересня 14:00 Горинь 1 - 1 ЛМЗ Квасилів
24 вересня 14:00 Арсенал 0 - 10 Сатурн
24 вересня 14:00 Калина 4 - 6 Продторгобладнання
24 вересня 14:00 Славія 5 - 0 Альянс
Дата Час 15 тур
1 жовтня   ЛМЗ Квасилів 2 - 3 Славія
1 жовтня   Продторгобладнання 4 - 1 Горинь
1 жовтня   Інтеркарс 3 - 1 Калина
1 жовтня   Сатурн + - - Городище
1 жовтня   Альянс + - - Арсенал
Дата Час 16 тур
8 жовтня   ЛМЗ Квасилів 2 - 0 Продторгобладнання
8 жовтня   Горинь 3 - 1 Інтеркарс
8 жовтня   Калина 3 - 5 Сатурн
8 жовтня   Городище - : + Альянс
8 жовтня   Славія 9 - 0 Арсенал
Дата Час 17 тур
15 жовтня 14:00 Продторгобладнання - Славія
15 жовтня 14:00 Інтеркарс - Квасилів
15 жовтня 14:00 Сатурн - Горинь
15 жовтня 14:00 Альянс - Калина
-   Арсенал - Городище
Дата Час 18 тур
22 жовтня   Продторгобладнання - Інтеркарс
22 жовтня   ЛМЗ Квасилів - Сатурн
22 жовтня   Горинь - Альянс
22 жовтня   Калина - Арсенал
22 жовтня   Славія - Городище
Перше коло
Дата Час 1 тур
7 травня   Калина 3 - 1 Городище
7 травня   Горинь 6 - 0 Арсенал
7 травня   ЛМЗ Квасилів 1 - 0 Альянс
7 травня   Продторгобладнання 3 - 1 Сатурн
7 травня   Інтеркарс 1 - 4 Славія
Дата Час 2 тур
14 травня 14:00 Славія 6 - 1 Калина
14 травня 14:00 Городище 1 - 0 Горинь
14 травня 14:00 Арсенал 3 - 5 ЛМЗ Квасилів
14 травня 14:00 Альянс 3 - 3 Продторгобладнання
14 травня 14:00 Сатурн 4 - 1 Інтеркарс
Дата Час 3 тур
21 травня   Горинь 2 - 1 Калина
21 травня   ЛМЗ Квасилів 6 - 0 Городище
21 травня   Продторгобладнання 5 - 1 Арсенал
21 травня   Інтеркарс 2 - 1 Альянс
21 травня   Сатурн 1 - 2 Славія
Дата Час 4 тур
28 травня 14:00 Славія 4 - 1 Горинь
28 травня 14:00 Калина 1 - 0 ЛМЗ Квасилів
28 травня 14:00 Городище 0 - 0 Продторгобладнання
28 травня 14:00 Арсенал 1 - 3 Інтеркарс
28 травня 14:00 Альянс 3 - 1 Сатурн
Дата Час 5 тур
3 червня   ЛМЗ Квасилів 1 - 0 Горинь
3 червня   Продторгобладнання 3 - 0 Калина
4 червня   Інтеркарс 3 - 2 Городище
4 червня   Сатурн 9 - 0 Арсенал
4 червня   Альянс 0 - 3 Славія
Дата Час 6 тур
10 червня   Славія 8 - 0 ЛМЗ Квасилів
11 червня   Горинь 0 - 1 Продторгобладнання
11 червня   Калина 4 - 0 Інтеркарс
11 червня   Городище 0 - 0 Сатурн
11 червня   Арсенал 5 - 4 Альянс
Дата Час 7 тур
18 червня   Продторгобладнання 0 - 2 ЛМЗ Квасилів
18 червня   Інтеркарс 2 - 3 Горинь
18 червня   Сатурн 2 - 2 Калина
18 червня   Альянс 2 - 0 Городище
18 червня   Арсенал 0 - 9 Славія
Дата Час 8 тур
2 липня 12:00 Славія 6 - 1 Продторгобладнання
2 липня 14:00 ЛМЗ Квасилів 1 - 1 Інтеркарс
2 липня 12:00 Горинь 2 - 7 Сатурн
2 липня 14:00 Калина 6 - 1 Альянс
2 липня 14:00 Городище + - - Арсенал
Дата Час 9 тур
9 липня   Інтеркарс 1 - 1 Продторгобладнання
9 липня   Сатурн 3 - 0 ЛМЗ Квасилів
9 липня   Альянс 1 - 2 Горинь
9 липня   Арсенал 1 - 3 Калина
9 липня   Городище - - + Славія
Дата Час 10 тур
16 липня   Городище 2 - 2 Калина
16 липня   Арсенал 3 - 4 Горинь
10 вересня   Альянс 1 : 3 ЛМЗ Квасилів
16 липня   Сатурн 3 - 1 Продторгобладнання
16 липня   Славія 4 - 0 Інтеркарс

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 Славія 16 16 0 0 77-9 48
2 Сатурн 16 10 2 4 52-23 32
3 ЛМЗ Квасилів 16 9 3 4 26-23 30
4 Продторгобладнання 16 8 4 4 32-27 28
5 Горинь 16 7 1 8 29-36 22
6 Калина 16 6 3 7 39-45 21
7 Інтеркарс 15 6 2 7 21-31 20
8 Альянс 15 4 1 10 19-36 13
9 Городище 16 2 3 11 6-16 9
10 Арсенал 16 1 1 14 16-71 4
Переглядів: 1087 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі

День добрый!!!
Нужна помощь! Нужно срочно прогнать лишних 15 кг за 3 месяца до свадьбы.
Может кто даст дельный совет как это сделать без печальных последствий.

variant4

http://yuzhniiclub.ru/phpBB3/index.php
http://www.gterb.com/forums/index.php
http://latamchangepain.com/latam/es/registro/?register-errors=campos_requeridos
https://www.pickup-mania.com/agora/index.php
http://rpg.harrypotterhaven.net/index.php

variant4

http://www.udon-expat-living.net/UELbb/index.php
http://www.sinhhocvietnam.com/forum/index.php
http://fororonda.andaluciainformacion.es/index.php
http://devilx.ro/forum/index.php
http://www.3d-sphere.com/forum/


Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz