null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2015 » Травень » 2 » Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
12:35
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
Перша ліга
Учасники змагань
"Славія" (В.Омеляна) "Калина" (Городок)
ФК "Забороль" "Старт-Продторгобладнання" (Бармаки)
"Горинь" (Кустин) "Коливань" (Клевань)
"Акріс-Рівес" (Верхівськ) "Крокус" (В. Олексин)
ФК "Городище" "Зеніт" (Шубків)
ФК "Клевань" "Арсенал" (Обарів)
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 11:00 Арсенал 0 : 6 Забороль
3 травня 14:00 Славія 3 : 0 Акріс-Рівес
3 травня 12:00 Коливань 3 : 1 Клевань
3 травня 17:00 Зеніт 1 : 2 Горинь
3 травня 11:00 Старт-ПТГО 0 : 0 Горидище
перенос -:- Калина 3 : 0 Крокус
-
Дата Час 2 тур
10 травня 14:00 Забороль 1 : 0 Крокус
10 травня 11:00 Городище 2 : 4 Калина
10 травня 11:00 Горинь 3 : 6 Старт-ПТГО
10 травня 12:00 Клевань 4 : 1 Зеніт
10 травня 14:00 Акріс-Рівес 2 : 4 Коливань
10 травня 15:00 Арсенал 0 : 5 Славія
-
Дата Час 3 тур
17 травня -:- Славія 1 : 1 Забороль
17 травня -:- Коливань 4 : 0 Арсенал
17 травня -:- Зеніт 2 : 5 Акріс-Рівес
17 травня -:- Калина 2 : 1 Горинь
17 травня -:- Крокус 4 : 1 Городище
17 травня -:- Старт ПТГО 1 : 1 Клевань
-
Дата Час 4 тур
24 травня 11:00 Забороль 4 : 2 Городище
24 травня 13:00 Горинь 2 : 2 Крокус
24 травня 11:00 Акріс-Рівес 0 : 0 Старт-ПТГО
24 травня 14:00 Арсенал 2 : 5 Зеніт
24 травня 11:00 Славія 4 : 0 Коливань
24 травня 14:00 Клевань 1 : 2 Калина
-
Дата Час 5 тур
7 червня -:- Коливань 1 : 0 Забороль
7 червня -:- Зеніт 0 : 9 Славія
7 червня -:- Старт-ПТГО 3 : 1 Арсенал
7 червня -:- Калина 3 : 4 Акріс-Рівес
7 червня -:- Крокус 2 : 2 Клевань
7 червня -:- Городище 1 : 3 Горинь
-
Дата Час 6 тур
14 червня -:- Клевань 5 : 1 Городище
14 червня -:- Славія 3 : 0 Старт-ПТГО
14 червня -:- Акріс-Рівес 1 : 3 Крокус
14 червня -:- Арсенал 2 : 1 Калина
14 червня -:- Забороль 4 : 5 Горинь
14 червня -:- Коливань 6 : 1 Зеніт
-
Дата Час 7 тур
21 червня -:- Зеніт 0 : 3 Забороль
21 червня -:- Старт-ПТГО 1 : 1 Коливань
21 червня -:- Калина 0 : 4 Славія
21 червня -:- Крокус 7 : 1 Арсенал
21 червня -:- Городище 4 : 1 Акріс-Рівес
21 червня -:- Горинь 0 : 0 Клевань
-
Дата Час 8 тур
5 липня -:- Забороль 4 : 2 Клевань
5 липня -:- Акріс-Рівес 5 : 2 Горинь
5 липня -:- Арсенал 2 : 1 Городище
5 липня -:- Славія 4 : 0 Крокус
5 липня -:- Коливань 4 : 2 Калина
5 липня -:- Зеніт 0 : 9 Старт-ПТГО
-
Дата Час 9 тур
12 липня -:- Старт-ПТГО 2 : 1 Забороль
12 липня -:- Калина 10 : 0 Зеніт
12 липня -:- Крокус 1 : 2 Коливань
12 липня -:- Городище 1 : 3 Славія
12 липня -:- Горинь 12 : 4 Арсенал
12 липня -:- Клевань 3 : 2 Акріс-Рівес
-
Дата Час 10 тур
перенос -:- Забороль 5 : 1 Акріс-Рівес
19 липня -:- Арсенал 2 : 1 Клевань
19 липня -:- Славія 6 : 1 Горинь
19 липня -:- Коливань 7 : 2 Городище
19 липня -:- Зеніт 0 : 5 Крокус
19 липня -:- Старт-ПТГО 0 : 3 Калина
-
Дата Час 11 тур
26 липня 12:00 Калина 1 : 1 Забороль
26 липня 15:00 Крокус 5 : 0 Старт-ПТГО
26 липня 15:00 Городище 9 : 1 Зеніт
26 липня 13:00 Горинь 3 : 6 Коливань
26 липня 14:00 Клевань 0 : 4 Славія
26 липня 15:00 Акріс-Рівес 4 : 3 Арсенал
-
Дата Час 12 тур
16 серпня   Забороль 2 : 1 Арсенал
перенос   Акріс-Рівес 0 : 1 Славія
16 серпня   Клевань 0 : 0 Коливань
16 серпня   Горинь 4 : 0 Зеніт
перенос   Городище 0 : 2 Продторгобладання
16 серпня   Крокус 0 : 0 Калина
Дата Час 13 тур
23 серпня   Крокус 4 : 2 Забороль
23 серпня   Калина 5 : 1 Городище
23 серпня   Продторгобладнання 3 : 6 Горинь
23 серпня   Зеніт 0 : 3 Клевань
23 серпня   Коливань 4 : 1 Акріс-Рівес
23 серпня   Славія 6 : 0 Арсенал
Дата Час 14 тур
30 серпня 14:00 Забороль 0 : 2 Славія
30 серпня 11:00 Арсенал 2 : 7 Коливань
30 серпня 14:00 Акріс-Рівес 2 : 0 Зеніт
30 серпня 13:00 Горинь 3 : 0 Калина
30 серпня 14:00 Городище 1 : 4 Крокус
30 серпня 14:00 Клевань 1 : 1 Продторгобладнання
Дата Час 15 тур
перенос 11:00 Городище 2 : 5 Забороль
6 вересня 11:00 Крокус 4 : 2 Горинь
6 вересня 14:00 Продторгобладнання 2 : 2 Акріс-Рівес
6 вересня 12:00 Зеніт 2 : 1 Арсенал
6 вересня 14:30 Коливань 1 : 2 Славія
6 вересня 15:00 Калина 1 : 3 Клевань
Дата Час 16 тур
20 вересня 11:00 Забороль 1 : 5 Коливань
20 вересня 12:00 Славія 14 : 1 Зеніт
20 вересня 12:00 Арсенал 2 : 4 Продторгобладнання
20 вересня 15:00 Акріс-Рівес 3 : 3 Калина
20 вересня 14:00 Клевань 1 : 1 Крокус
20 вересня 13:00 Горинь 2 : 3 Городище
Дата Час 17 тур
27 вересня   Городище 4 : 3 Клевань
27 вересня   Продторгобладнання 1 : 4 Славія
27 вересня   Крокус 3 : 1 Акріс-Рівес
27 вересня   Калина 3 : 2 Арсенал
27 вересня   Горинь 1 : 1 Забороль
27 вересня   Зеніт 0 : 3 Коливань
Дата Час 18 тур
4 жовтня   Забороль 5 : 2 Зеніт
4 жовтня   Коливань 4 : 1 Продторгобладнання
4 жовтня   Славія 2 : 0 Калина
4 жовтня   Арсенал 0 : 3 Крокус
4 жовтня   Акріс-Рівес 1 : 2 Городище
4 жовтня   Клевань 0 : 1 Горинь
Дата Час 19 тур
11 жовтня   Клевань 3 : 4 Забороль
11 жовтня   Горинь 3 : 1 Акріс-Рівес
11 жовтня   Городище 5 : 2 Арсенал
11 жовтня   Крокус 3 : 2 Славія
11 жовтня   Калина 4 : 4 Коливань
11 жовтня   Продторгобладнання 7 : 1 Зеніт
Дата Час 20 тур
18 жовтня   Забороль 2 : 0 Продторгобладнання
18 жовтня   Зеніт 2 : 4 Калина
18 жовтня   Коливань 3 : 0 Крокус
18 жовтня   Славія 3 : 0 Городище
18 жовтня   Арсенал 1 : 2 Горинь
18 жовтня   Акріс-Рівес 1 : 2 Клевань
Дата Час 21 тур
25 жовтня   Акріс-Рівес 2 : 3 Забороль
25 жовтня   Клевань 3 : 0 Арсенал
25 жовтня   Горинь 3 : 4 Славія
25 жовтня   Городище 2 : 4 Коливань
25 жовтня   Крокус 5 : 2 Зеніт
25 жовтня   Калина 3 : 2 Продторгобладнання
Дата Час 22 тур
2 листопада   Забороль 3 : 0 Калина
2 листопада   Продторгобладнання 1 : 2 Крокус
2 листопада   Зеніт 0 : 2 Городище
2 листопада   Коливань 3 : 1 Горинь
2 листопада   Славія 4 : 1 Клевань
2 листопада   Арсенал 0 : 4 Акріс-Рівес

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 "Славія" (В. Омеляна) 22 20 1 1 90-13 61
2 "Коливань" (Клевань) 22 17 3 2 76-29 54
3 "Крокус" (В. Олексин) 22 13 4 5 58-32 43
4 ФК "Забороль" 22 13 3 6 58-37 42
5 "Калина" (Городок) 22 10 4 8 52-42 34
6 "Горинь" (Кустин) 22 10 3 9 62-57 33
7 "Старт-Продторгобладнання" (Бармаки) 22 7 6 9 46-44 27
8 ФК "Клевань" 22 7 6 9 40-39 27
9 ФК "Городище" 22 7 1 14 47-54 22
10 "Акріс-Рівес" (Верхівськ) 22 6 3 13 42-56 21
11 "Арсенал" (Обарів) 22 3 0 19 28-90 7
12 "Зеніт" (Шубків) 22 2 0 20 21-112 6

З команди Арсенал (с. Обарів) знято 2 очки за не виїзди юнацької команди!

Категорія: Район | Переглядів: 2910 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz