Офіційний сайт Футбольного клубу "Славія" (Рівне)
null

Найближча гра
Чемпіонат області
Ветерани
Фінал
22 жовтня. Початок 12:00
м. Рівне. ст. "Водник-НУВГП"

-

Іква - Славія
 
Футзал
Матчі
5 тур
Славія
3:2
Граніт
Квартал
2:6
Феміда
Рівнеобленерго
0:0
Рівнегаз
Хімік
1:3
К-Сервіс
П-Центр
7:2
Ребелс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
К-Сервіс
5
13
2
Славія
4
12
3
Феміда
4
9
4
П-Центр
5
9
5
Граніт
5
7
6
Квартал
5
4
7
Рівнеобленерго
4
4
8
Рівнегаз
5
3
9
Хімік
5
3
10
Ребелс
4
1
 
Ветерани
Матчі
Фінал
22 жовтня
Славія
9:0
Іква
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
30 жовтня
Калина
+:-
Зеніт
Горинь
3:2
Городище
Квасилів
3:0
Арсенал-Факел
Рівес
1:3
Сатурн
Славія
8:0
ПТГО
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
18
52
2
Сатурн
18
37
3
Горинь
18
36
4
Квасилів
18
32
5
ПТГО
18
29
6
Калина
18
24
7
Арсенал-Факел
18
21
8
Городище
18
15
9
Рівес
18
12
10
Зеніт
18
0
 
Кубок району
Матчі
Фінал
11 вересня
Клевань-1
1:0
Арсенал-Факел
 
м. Молчановського
Матчі
Фінал
3 квітня
Славія
0:0
п.5:4
Продторг
За 3-є м.
Горинь
2:3
Крокус
Турнірна таблиця
Гр.А
М
Команда
І
О
1
Продторг
6
16
2
Горинь
6
13
3
Імпульс
6
9
4
Рівес
6
8
5
Тинне
6
6
6
Горбаків
6
4
7
Чайка
6
4
Гр.Б
М
Команда
І
О
1
Славія
5
13
2
Крокус
5
12
3
Синів-Гоща
5
8
4
Полісся
5
7
5
Ветеран
5
3
6
Надія
5
0
 
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
не розумію, а які претензії до Славії???

заявіться на \шкіряний мяч\ там буде по 20-0

в мене претензії не до Славії а до Олександра Мрозовича, який вже не вперше показує те, що вигідно йому особисто або клубу, а не показує того, що інколи кидає тінь на інші моменти. На рахунок помилився-непомилився. Якраз в цьому випадку боковий арбітр-гравець ФК Славія жодним чином не помилився, він зафіксував положення поза грою усвідомлено, з паузою, лише після того як зрозумів що нападник костопільчан втікає і цим самим виходить віч-на-віч з голкіпером гостей.

я все і показую... ніде нічого не вирізано, дивиться відео матчу, і там все є... от і питайте Саваріна, чому він з нами їхав, Славія його силою в машину не садила, а відмовляти просто навіть з людської точки зору якось було б неправильно. 
Якщо Вам не подобається, то зніміть самі, зробіть огляд, і викладіть, ми навіть на сайті Славії розмістимо... Власне, які можуть бути питання до Славії??? Єдина команда, яка знімає усі свої матчі і домашні і виїзні, і якби не було цього відео, то Ви б ніколи не побачили б, і не дізналися б про помилку арбітра... Вам не соромно ще й наїжджати на команду за це??? 
Йдіть у федерацію, питайте Хахльова, чому на матчі чемпіонату області серед ветеранів немає бокових арбітрів... Робіть як Славія, яка на домашні матчі запрошує і оплачує роботу бокових арбітрів, я не розумію, як у Вас язик ще повертається пред'являти якісь претензії Славії загалом, і в цьому матчі зокрема????

це була забаганка Саваріна, який їхав з вами. Ти ж журналіст вроді, то показуй все а не то що вигідно

Реклама
Пошук
Головна » 2015 » Травень » 2 » Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
12:35
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
Чемпіонат Рівненського району з футболу 2015
Перша ліга
Учасники змагань
"Славія" (В.Омеляна) "Калина" (Городок)
ФК "Забороль" "Старт-Продторгобладнання" (Бармаки)
"Горинь" (Кустин) "Коливань" (Клевань)
"Акріс-Рівес" (Верхівськ) "Крокус" (В. Олексин)
ФК "Городище" "Зеніт" (Шубків)
ФК "Клевань" "Арсенал" (Обарів)
Перше коло
Дата Час 1 тур
3 травня 11:00 Арсенал 0 : 6 Забороль
3 травня 14:00 Славія 3 : 0 Акріс-Рівес
3 травня 12:00 Коливань 3 : 1 Клевань
3 травня 17:00 Зеніт 1 : 2 Горинь
3 травня 11:00 Старт-ПТГО 0 : 0 Горидище
перенос -:- Калина 3 : 0 Крокус
-
Дата Час 2 тур
10 травня 14:00 Забороль 1 : 0 Крокус
10 травня 11:00 Городище 2 : 4 Калина
10 травня 11:00 Горинь 3 : 6 Старт-ПТГО
10 травня 12:00 Клевань 4 : 1 Зеніт
10 травня 14:00 Акріс-Рівес 2 : 4 Коливань
10 травня 15:00 Арсенал 0 : 5 Славія
-
Дата Час 3 тур
17 травня -:- Славія 1 : 1 Забороль
17 травня -:- Коливань 4 : 0 Арсенал
17 травня -:- Зеніт 2 : 5 Акріс-Рівес
17 травня -:- Калина 2 : 1 Горинь
17 травня -:- Крокус 4 : 1 Городище
17 травня -:- Старт ПТГО 1 : 1 Клевань
-
Дата Час 4 тур
24 травня 11:00 Забороль 4 : 2 Городище
24 травня 13:00 Горинь 2 : 2 Крокус
24 травня 11:00 Акріс-Рівес 0 : 0 Старт-ПТГО
24 травня 14:00 Арсенал 2 : 5 Зеніт
24 травня 11:00 Славія 4 : 0 Коливань
24 травня 14:00 Клевань 1 : 2 Калина
-
Дата Час 5 тур
7 червня -:- Коливань 1 : 0 Забороль
7 червня -:- Зеніт 0 : 9 Славія
7 червня -:- Старт-ПТГО 3 : 1 Арсенал
7 червня -:- Калина 3 : 4 Акріс-Рівес
7 червня -:- Крокус 2 : 2 Клевань
7 червня -:- Городище 1 : 3 Горинь
-
Дата Час 6 тур
14 червня -:- Клевань 5 : 1 Городище
14 червня -:- Славія 3 : 0 Старт-ПТГО
14 червня -:- Акріс-Рівес 1 : 3 Крокус
14 червня -:- Арсенал 2 : 1 Калина
14 червня -:- Забороль 4 : 5 Горинь
14 червня -:- Коливань 6 : 1 Зеніт
-
Дата Час 7 тур
21 червня -:- Зеніт 0 : 3 Забороль
21 червня -:- Старт-ПТГО 1 : 1 Коливань
21 червня -:- Калина 0 : 4 Славія
21 червня -:- Крокус 7 : 1 Арсенал
21 червня -:- Городище 4 : 1 Акріс-Рівес
21 червня -:- Горинь 0 : 0 Клевань
-
Дата Час 8 тур
5 липня -:- Забороль 4 : 2 Клевань
5 липня -:- Акріс-Рівес 5 : 2 Горинь
5 липня -:- Арсенал 2 : 1 Городище
5 липня -:- Славія 4 : 0 Крокус
5 липня -:- Коливань 4 : 2 Калина
5 липня -:- Зеніт 0 : 9 Старт-ПТГО
-
Дата Час 9 тур
12 липня -:- Старт-ПТГО 2 : 1 Забороль
12 липня -:- Калина 10 : 0 Зеніт
12 липня -:- Крокус 1 : 2 Коливань
12 липня -:- Городище 1 : 3 Славія
12 липня -:- Горинь 12 : 4 Арсенал
12 липня -:- Клевань 3 : 2 Акріс-Рівес
-
Дата Час 10 тур
перенос -:- Забороль 5 : 1 Акріс-Рівес
19 липня -:- Арсенал 2 : 1 Клевань
19 липня -:- Славія 6 : 1 Горинь
19 липня -:- Коливань 7 : 2 Городище
19 липня -:- Зеніт 0 : 5 Крокус
19 липня -:- Старт-ПТГО 0 : 3 Калина
-
Дата Час 11 тур
26 липня 12:00 Калина 1 : 1 Забороль
26 липня 15:00 Крокус 5 : 0 Старт-ПТГО
26 липня 15:00 Городище 9 : 1 Зеніт
26 липня 13:00 Горинь 3 : 6 Коливань
26 липня 14:00 Клевань 0 : 4 Славія
26 липня 15:00 Акріс-Рівес 4 : 3 Арсенал
-
Дата Час 12 тур
16 серпня   Забороль 2 : 1 Арсенал
перенос   Акріс-Рівес 0 : 1 Славія
16 серпня   Клевань 0 : 0 Коливань
16 серпня   Горинь 4 : 0 Зеніт
перенос   Городище 0 : 2 Продторгобладання
16 серпня   Крокус 0 : 0 Калина
Дата Час 13 тур
23 серпня   Крокус 4 : 2 Забороль
23 серпня   Калина 5 : 1 Городище
23 серпня   Продторгобладнання 3 : 6 Горинь
23 серпня   Зеніт 0 : 3 Клевань
23 серпня   Коливань 4 : 1 Акріс-Рівес
23 серпня   Славія 6 : 0 Арсенал
Дата Час 14 тур
30 серпня 14:00 Забороль 0 : 2 Славія
30 серпня 11:00 Арсенал 2 : 7 Коливань
30 серпня 14:00 Акріс-Рівес 2 : 0 Зеніт
30 серпня 13:00 Горинь 3 : 0 Калина
30 серпня 14:00 Городище 1 : 4 Крокус
30 серпня 14:00 Клевань 1 : 1 Продторгобладнання
Дата Час 15 тур
перенос 11:00 Городище 2 : 5 Забороль
6 вересня 11:00 Крокус 4 : 2 Горинь
6 вересня 14:00 Продторгобладнання 2 : 2 Акріс-Рівес
6 вересня 12:00 Зеніт 2 : 1 Арсенал
6 вересня 14:30 Коливань 1 : 2 Славія
6 вересня 15:00 Калина 1 : 3 Клевань
Дата Час 16 тур
20 вересня 11:00 Забороль 1 : 5 Коливань
20 вересня 12:00 Славія 14 : 1 Зеніт
20 вересня 12:00 Арсенал 2 : 4 Продторгобладнання
20 вересня 15:00 Акріс-Рівес 3 : 3 Калина
20 вересня 14:00 Клевань 1 : 1 Крокус
20 вересня 13:00 Горинь 2 : 3 Городище
Дата Час 17 тур
27 вересня   Городище 4 : 3 Клевань
27 вересня   Продторгобладнання 1 : 4 Славія
27 вересня   Крокус 3 : 1 Акріс-Рівес
27 вересня   Калина 3 : 2 Арсенал
27 вересня   Горинь 1 : 1 Забороль
27 вересня   Зеніт 0 : 3 Коливань
Дата Час 18 тур
4 жовтня   Забороль 5 : 2 Зеніт
4 жовтня   Коливань 4 : 1 Продторгобладнання
4 жовтня   Славія 2 : 0 Калина
4 жовтня   Арсенал 0 : 3 Крокус
4 жовтня   Акріс-Рівес 1 : 2 Городище
4 жовтня   Клевань 0 : 1 Горинь
Дата Час 19 тур
11 жовтня   Клевань 3 : 4 Забороль
11 жовтня   Горинь 3 : 1 Акріс-Рівес
11 жовтня   Городище 5 : 2 Арсенал
11 жовтня   Крокус 3 : 2 Славія
11 жовтня   Калина 4 : 4 Коливань
11 жовтня   Продторгобладнання 7 : 1 Зеніт
Дата Час 20 тур
18 жовтня   Забороль 2 : 0 Продторгобладнання
18 жовтня   Зеніт 2 : 4 Калина
18 жовтня   Коливань 3 : 0 Крокус
18 жовтня   Славія 3 : 0 Городище
18 жовтня   Арсенал 1 : 2 Горинь
18 жовтня   Акріс-Рівес 1 : 2 Клевань
Дата Час 21 тур
25 жовтня   Акріс-Рівес 2 : 3 Забороль
25 жовтня   Клевань 3 : 0 Арсенал
25 жовтня   Горинь 3 : 4 Славія
25 жовтня   Городище 2 : 4 Коливань
25 жовтня   Крокус 5 : 2 Зеніт
25 жовтня   Калина 3 : 2 Продторгобладнання
Дата Час 22 тур
2 листопада   Забороль 3 : 0 Калина
2 листопада   Продторгобладнання 1 : 2 Крокус
2 листопада   Зеніт 0 : 2 Городище
2 листопада   Коливань 3 : 1 Горинь
2 листопада   Славія 4 : 1 Клевань
2 листопада   Арсенал 0 : 4 Акріс-Рівес

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 "Славія" (В. Омеляна) 22 20 1 1 90-13 61
2 "Коливань" (Клевань) 22 17 3 2 76-29 54
3 "Крокус" (В. Олексин) 22 13 4 5 58-32 43
4 ФК "Забороль" 22 13 3 6 58-37 42
5 "Калина" (Городок) 22 10 4 8 52-42 34
6 "Горинь" (Кустин) 22 10 3 9 62-57 33
7 "Старт-Продторгобладнання" (Бармаки) 22 7 6 9 46-44 27
8 ФК "Клевань" 22 7 6 9 40-39 27
9 ФК "Городище" 22 7 1 14 47-54 22
10 "Акріс-Рівес" (Верхівськ) 22 6 3 13 42-56 21
11 "Арсенал" (Обарів) 22 3 0 19 28-90 7
12 "Зеніт" (Шубків) 22 2 0 20 21-112 6

З команди Арсенал (с. Обарів) знято 2 очки за не виїзди юнацької команди!

Категорія: Район | Переглядів: 2575 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Результати ОНЛАЙН
Суперкубок області
Суперкубок Рівненської області
12 листопада. Початок 14:00.
смт. Млинів. ст. "Колос"

-

ФК "Малинськ" - "ОДЕК"
 
Перша ліга
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
ОДЕК
18
49
2
Малинськ
18
44
3
Маяк
18
39
4
АГАТ
18
28
5
Садове
18
25
6
Сокіл
18
23
7
Млинів
18
23
8
Случ
18
15
9
Ізотоп
18
12
10
В-Цемент
18
-2
 
Друга ліга. Північ
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Рафалівка
12
29
2
Колос
12
29
3
Горинь
12
24
4
Полісся
12
16
5
Костопіль
12
16
6
Енергія
12
4
7
Граніт
12
3
 
Друга ліга Південь
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Водник
18
39
2
Імпульс
18
38
3
Сокіл
18
38
4
Калина
18
29
5
Коливань
18
26
6
Острог
18
23
7
Вельбівно
18
21
8
Агат
18
21
9
Стир
18
12
10
Зоря
18
7
 
Юнаки
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Маяк
18
43
2
Случ
18
38
3
Садове
18
37
4
Млинів
18
31
5
Ізотоп
18
30
6
Сокіл
18
29
7
ОДЕК
18
18
8
Надія
18
15
9
Агат
18
12
10
В-Цемент
18
1
 
Кубок області
Кубок Рівненської області
ФІНАЛ
24 серпня. Початок 16:00.

-

ФК "Малинськ" 0:0
д.ч. 1:2
"ОДЕК"
 
м. Шморгуна
Матчі
За третє місце
27 березня
ОДЕК
0:0
п.7:6
Гоща
Фінал
Малинськ
2:0
Садове
Турнірна таблиця
Гр.А
М
Команда
І
О
1
Садове
5
15
2
ОДЕК
5
12
3
Симонів
5
7
4
Водник
5
4
5
Млинів
5
3
6
ДЮСШ-Верес
5
3
Гр.Б
М
Команда
І
О
1
Малинськ
5
13
2
Гоща
5
11
3
КОЛІФКС
5
9
4
Калина
5
6
5
Сатурн
5
3
6
Коливань
5
1
 
Реклама
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Зробити безкоштовний сайт з uCoz