7
Viking-РівнеАТО 35+
3
0

Головна » 2019 » Вересень » 28 » «Бо уже традиція» - «Славія» знову забила вісім голів «Колосу»
20:59
«Бо уже традиція» - «Славія» знову забила вісім голів «Колосу»

На цей раз зробила це  на виїзді.

Рівненська «Славія» у матчі 16 туру Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів їхала в гості до «Колоса», гравці якого ще пам’ятають «теплий та гостинний» прийом у Великій Омеляні. Адже саме звідти березнівчани поверталися із поразкою 8:0. Це, до речі, на сьогодні найбільша поразка у Чемпіонаті.

Перед власними трибунами «колосівці», напевне, хотіли показити куди кращу гру, тим самим списавши результат першого кола на певне невезіння, проте, як виявилося везіння тут ні до чого.

Спершу про поле. Гра проходила не на березнівському стадіоні «Колос», а на стадіоні у селі «Білка». Якщо стати вертикально із полем, та повільно проводити поглядом від однієї межі поля до іншої, то можна побачити весь процес росту трави. Адже напочатку через пісок де не де пробиваються травинки, ближче до центру поля травинки об’єднуються в острівці і лише поблизу іншої бровки трава росте більш менш рівномірно.  За 15 турів Чемпіонату серед ветеранів  це одне з найгірших футбольних полів на якому «Славії» довелося грати. Відомо, що й більшість своїх матчів ветеранський «Колос» проводить на цьому стадіоні у той час, коли нормальний стадіон обласного рівня у місті Березне пустує. Це як мінімум виглядає дивно.

А тепер про гру. Рівність на табло протрималася до 21 хвилини, власне, стільки ж і терпіли хмари, які згустилися на стадіоном. Із першими краплями дощу у ворота господарів влетів і перший гол.  Точний навіс від кутового прапорця замкнув Юрій Гриценко – 0:1.

Не встигли господарі ще намокнути, як «Славія» забила вдруге. Андрій Паршиков розрізав оборону господарів та вивів Олега Костюка віч на віч із голкіпером, той елегантно перекинув через воротаря і встановив рахунок 0:2.

З часом дощ все посилювався як і гольові апетити гостей. Наприкінці першого тайму дубль оформив Юрій Гриценко, пробивши в дотик після передачі від Івана Кривошеєнка  - 0:3.

З таким рахунком під проливний дощ команди пішли на відпочинок.

По перерві дощ зменшився, а після 10 хвилин другого тайму  й зовсім закінчився, що не можна сказати про голи гостей. За 35 хвилин другої половини зустрічі «Славія» забила ще п’ять голів. Довів рахунок до розгромного та відкрив лік забитим м’ячам у другій половині гри  Іван Кривошеєнко – 0:4.

П’ятий гол у зустрічі забив Юрій Гордійчук, після рейду штрафним майданчиком Юрія Гуменюка – 0:5.

У реалізації наступного голу теж активну участь взяв Юрій Гуменюк. Після його навісу із флангу Іван Кривошеєнко оформив дубль і вколотив шостий гол у ворота «Колоса».

Сьомий гол, який створили на пару Горислав Літвінчук та Олег Синицький міг би стати окрасою будь-якого фіналу. Подачу Горислава із флангу Олег замикав у падінні головою. Проти таких ударів і кращі голкіпери світу були б безсилі 0:7.

На такій мажорній ноті можна було б і ставити крапку, проте семи голів у ворота господарів виявилося замало для Юрія Гуменюка. До двох асистів гравець «Славії» додав і забитий гол – 0:8.

ФК «Колос» 0:8 ФК «Славія»

Відеоогляд очікуйте найближчим часом на нашому сайті .

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)