0

Головна » 2014 » Червень » 3 » 5 тур. ВІДЕООГЛЯДИ
21:16
5 тур. ВІДЕООГЛЯДИ

Три з чотирьох матчів відбулося цими вихідними у п'ятому турі Чемпіонату Рівненської області з футболу. ОНОВЛЕНО! Додане відео з матчу ФК "ГОЩА-АМАКО" - ФК "Малинськ"

"Сокіл" - ФК "Садове" 2:1 (0:1)
Матч №17. Перша ліга. 5 тур.
31 травня. Початок 16:00. ст. "Колос", м. Радивилів.
Оцінка поля 4, 25 глядачів, +9*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Приймачук, Петро Федюра, Олександр Колнер, Володимир Дзюра - усі Рівне.
Делегат РОФФ: Петро Калиш
"Сокіл": 1 Василь Козіброда, 14 Володимир Байцер - К, 19 Олександр Музика (13 Сергій Богуславський - 65), 8 Андрій Чоловічок, 2 Василь Пилипака, 10 Леонід Полімарчук (4 Віталій Ніколайчук 63), 22 Олександр Довбета, 5 Вадим Феленюк, 16 Василь Довгаль, 7 Тарас Новосад, 11 Руслан Беднарський (21 Назар Стрик - 63). Запасні: 6 Богдан Романюк, 13 Олександр Гоцанюк, 9 Богдан Осейчук, 24 Юрій Приварський. Головний тренер: Микола Тацій.
ФК "Садове": 31 Олександр Матюк, 19 Олександр Овсійчук, 22 Сергій Кресанов - К, 4 Роман Дмитрук, 2 Олег Ягелюк, 8 Олег Бондарук (23 Тарас Гриб - 46), 10 Олександр Малиновський (3 Сергій Школяр - 88), 14 Вадим Жак (7 Олександр Лисак - 53), 9 Руслан Туліглович (16 Віктор Каращук - 51), 6 Вадим Кресанов (11 Дмитро Бубнович - 63), 13 Юрій Сондак (5 Сергій Цвик - 71). Запасні: 1 Олександр Момоток. Головний тренер: Микола Волков.
Голи: Назар Стрик 79', Василь Довгаль 89' - Юрій Сондак 26'.
Попередження: Тарас Новосад 41', Назар Стрик 82', Вадим Феленюк 90+1', Василь Пилипака 90+3' - Олександр Овсійчук 63'.

Тур розпочався у Радивилові. Дощ, який ні на мить не вщухав протягом останніх кількох днів лив і увесь матч. Потрібно віддати належне працівникам радивилівського стадіону, адже трав'яний газон за таких умов був ідеальний, і навіть після гри юнаків та ще дев'яноста хвилин поєдинку дорослих команд залишився в чудовому стані. Щодо матчу, то гості його розпочали дуже активно. Вже в перші десять хвилин вони змарнували вихід сам на сам, влучили у стійку та счиниди привід для обговорення суддівства, адже в одному з епізодів захисник радилівчан діяв занадто відчайдушно у власному штрафному майданчику. Перевага "Садового" була беззаперечною протягом усього тайму, але довести до логічного завершення свої атаки гості ніяк не могли, аж поки Юра Сондак в середині тайму спершу "подав" кутовий, а потім сам підібрав м'яча та пробив точнісінько у ближній кут 0:1. На більше гостям не вистачило, чи то майстерності, чи то везіння. Початок другого тайму також не віщував нічого надзвичайного, хоча  господарі все частіше починали огризатися контратаками. Незрозуміло, яке затемнення на голову прийшло кіперу гостей, але один із банальних прострілів вздовж воріт завершився голом. Ще за декілька хвилин подача з кутового, і поки всі побігли на ближню стійку, м'яч перескочив до дальної, і Василь Довгаль забивав вже у порожні ворота. До кінця матчу футболісти ФК "Садове" так і не змогли створити бодай одного гострого гольового моменту, щоб звести матч у нічию.

ВІДЕООГЛЯД

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ

ФК "Гоща-АМАКО" - ФК "Малинськ" 4:2 (1:1)

Матч №19. Перша ліга. 5 тур.
1 червня. Початок 16:00. ст. ДЮСШ, смт. Гоща.
Оцінка поля 4, 400 глядачів, +15*С, освітлення природнє.
Арбітри: Олександр Ганіченко, Валерій Морозов, Генадій Демянюк - усі Рівне. Іван Гапончук - Гоща.
Делегат РОФФ: Ярослав Дмитрук
ФК "Гоща-АМАКО": 1 Микола Фокін, 14 Олександр Дмитрук, 8 Іван Семенюк, 12 Олексій Сержанюк, 7 Андрій Наумець, 13 Володимир Ткачук, 20 Олександр Любар (9 Роман Цілюков - 87), 5 Володимир Хомончак (6 Богдан Савчук - 46), 4 Дмитро Парух (88 Вадим Васильєв - 90+2), 18 Володимир Гайдук, 11 Олег Буркалець - К. Запасні: 22 Олексій Дем'янець, 17 Віталій Буркалець, 16 Андрій Жук, 15 Сергій Єфімчук. Головний тренер: Володимир Новак.
ФК "Малинськ": 99 Юрій Балаушко, 3 Тарас Мельничук (8 Олександр Мичко - 55), 9 Олександр Полончук, 44 Олександр Гергелюк - К, 17 Олег Костюк, 22 Дмитро Вознюк, 20 Дмитро Романчук (10 Іван Павлов - 56), 12 Роман Климишин (5 Микола Харчук - 59), 23 Вадим Царьов (14 Василь Чичук - 34), 25 Юрій Козлюк, 15 Віталій Брикса. Запасні: 4 Андрій Господинчик, 1 Павло Печинський, 19 Сергій Романчук. Головний тренер: Олександр Гергелюк.
Голи: Олег Костюк 17'(АГ), Володимир Ткачук 53', Андрій Наумець 60', Олег Буркалець 63', - Юрій Козлюк 11', Віталій Брикса 68'.
Попередження: Андрій Наумець 69', Дмитро Парух 72', Володимир Ткачук 78', Олексій Сержанюк 80', Олег Буркалець 90+4', - Вадим Царьов 30', Віталій Брикса 61'.

Центральний матч туру, і хай не ображаються гощанці, але судячи з теперішнього турнірного становища обох команд, вони в цій грі здобули сенсаційну перемогу, ще й з таким великим рахунком. Загалом - це був матч курйозних голів та помилок, як воротарів так і оборонців.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

"Маяк" - "Волинь-Цемент" 6:0 (1:0)
Матч №20. Перша ліга. 5 тур.
1 червня. Початок 16:00. ст. "Мрія", м. Сарни.
Оцінка поля 4, 200 глядачів, +14*С, освітлення природнє.
Арбітри: Володимир Грушевський, Ігор Саворона - обидва Кузнецовськ, Олег Оліферук - Рівне, Олег Красько - Сарни.
Делегат РОФФ: Юрій Сось
"Маяк": 1 Олександр Симонович, 33 Ігор Носарєв, 21 Михайло Василець (4 Роман Хондока - 77), 17 Ігор Сергійчук (22 Олександр Жданюк - 64), 19 Дмитро Улянчук, 25 Андрій Оксенюк, 2 Артем Українець - К, 23 Ігор Хлібович (90 Тарас Драганчук - 64), 10 Сергій Жданюк (8 Анатолій Примак - 56), 11 Олексій Бриж (20 Анатолій Борейчук - 70), 7 Ігор Алімов (9 Сергій Примак - 29). Запасні: Андрій Левчук. Головний тренер: Анатолій Леснік.
"Волинь-Цемент": 1 Роман Попов, 14 Олександр Макарчук, 8 Олександр Соборський, 2 Юрій Яцюк, 5 Дмитро Безменський (15 Олександр Довгалець - 69) , 4 Роман Сьох, 18 Віталій Завірюха, 10 Павло Левечко, 17 Василь Теребійчук (6 Андрій Василюк - 46), 19 Максим Марченко, 9 Тарас Стельмащук - К. Запасні: 16 Юрій Гриценко, 20 Роман Гаврилюк. Головний тренер: Олександр Довгалець.
Голи: Олексій Бриж 45+1', 49', 67', Артем Українець 60', Анатолій Борейчук 80', Роман Хондока +87'.
На 75 хвилині матчу Ігор Носарєв не реалізував пенальті (вище воріт).
Попередження: Ігор Носарєв 47', Ігор Хлібович 23' - Павло Левечко 18', Юрій Яцюк 54'.
Вилучення: Дмитро Улянчук 54' - Павло Левечко 57'.

Ті хто цікавиться обласним футболом спостерігаючи за статистикою та результатами, напевне зовсім не здивується результатом матчу у Сарнах, де фаворит приймав аутсайдера. Але після першого тайму навряд чи хтось би спрогнозував розгром гостей, але, про все по-порядку. На відміну від Радивилова, у Сарнах ніби за помахом чарівної палички, як тільки "юнаки" вийшли на поле дощ припинився повністю. Більше того, до кінця матчу "дорослих складів", вже повністю були сухі, як трибуни, так і бігові доріжки та асфальт біля стадіону. Традиційно, газон на стадіоні "Мрія" був ідеальним для футболу в таку погоду.

Щодо матчу, то звісно, господарі мали територіальну та ігрову перевагу, але до небезпечних моментів та більш-менш точних завершальних ударів доходило дуже рідко. Фактично, Роман Попов просто виконував свою роботу воротаря, навіть не маючи шансів "врятувати" команду. Гості хоч і рідко, але все ж таки відповідали суперникам контратаками, які, в принципі, Олександра Симоновича майже не бентежили. Здолбунівчан фактично спіткало дежавю матчу у Березному, тільки тут все було у першому таймі. Коли збігала єдина додана арбітром хвилина чергова атака господарів, несподівано завершилась результативно. Як і в Березному, здолбунівчани тільки й встигли, що зробити символічний обов'язковий перший пас у центрі поля, як пролунав свисток на перерву. До речі, дорогою із Сарн гравці "Волинь-Цементу" цікавились, коли ж перший м'яч влетів у їх ворота. Відповідаю, м'яч пересік лінію воріт на 46 хв 10 секунд, тому, можна сказати, що арбітр "вклався" у відведений час.

Що сталося з гостями в другому таймі важко пояснити, але команда повністю розклеїлася, господарі провели ще ряд замін, які у "Маяка", на відміну від інших колективів, реально посилюють гру команди, і голи у ворота здолбунівчан посипалися один за одним. Мали шанс "Волинь-Цемент" хоч якось стримати суперника, адже ще на початку тайму Дмитро Улянчук заробив червону картку. В своєму рапорті арбітр мотивував це "ударом суперника ногою після зупинки гри", хоча, дійсно ігрове зіткнення футболістів виглядало дуже жорстким. Але у більшості гості грали аж три хвилини. Павло Левечко у центрі поля втратив м'яч, і зовсім необов'язково зробив "небезпечний напад на суперника", за що і отримав другу жовту картку. Ще сарненчани били два пенальті, за які ніхто не сперичався, щоправда реалізувати вдалося лише один.

ВІДЕООГЛЯД:

"Случ" - "ОДЕК" 0:2 (0:0)
Матч №18. Перша ліга. 5 тур.
4 червня. Початок 18:00. ст. "Колос", м. Березне.
Оцінка поля 4, 200 глядачів, +18*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Кущєвой, Степан Бахор, Володимир Саварин - усі Рівне, Павло Дзюбак - Березне.
Делегат РОФФ: Олександр Гіль.
"Случ": 29 Роман Кантелюк, 4 Андрій Біскуп, 16 Олександр Домбровський, 3 Іван Бадига, 15 Віталій Міщишин (5 Олег Трохимчук - 74), 6 Олександр Радчук - К, 10 Роман Чепіга (20 Роман Бабак - 82), 7 Роман Августинович, 2 Роман Мельник, 14 Богдан Рудик, 11 Марк Прокопчук. Запасні: 1 Павло Мельничук, 27 Валерій Іллюк. Головний тренер: Олег Лопачук.
"ОДЕК": 1 Юрій Кособуцький (28 Андрій Мозеров - 88), 8 Сергій Чикалюк-Козакевич - К, 17 Євген Скляр, 4 Роман Ядчишин, 2 Володимир Поліщук (15 Сергій Шаюк - 86), 25 Андрій Колаковський (21 Максим Новосад - 56), 70 Михайло Трофімчук (9 Віктор Пуц - 85), 11 Юрій Федосенко (27 Павло Шелюк - 80), 5 Олександр Марковець (18 Богдан Скоцький - 46), 14 Микола Коляда, 10 Віктор Каращенко (7 Андрій Давидюк - 84). Головний тренер: Григорій Шаламай.
Голи: Микола Коляда 73', Віктор Каращенко +79'.
Попередження: Олександр Домбровський 26', Андрій Біскуп 31', Роман Мельник 68', Олександр Радчук 77' - Юрій Федосенко 71'.
Вилучення: Андрій Біскуп 78' (друге попередження, недисциплінована поведінка).

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)