0

Головна » 2014 » Травень » 12 » 2 тур. Підсумки. ВІДЕО
13:25
2 тур. Підсумки. ВІДЕО

У першій лізі Чемпіонату Рівненської області відбулися матчі другого туру. Вашій увазі підсумки футбольних вихідних.

ФК "Малинськ" - ФК "Садове" 2:0 (1:0)

ФК "Малинськ" нарешті повернувся до власних вболівальників. Після більш як річної перерви великий футбол знову у Малинську. Відкриття сезону припало на другий тур, вже після того, як місцеві футболісти здобули гучну та впевнену перемогу на виїзді над "ОДЕКом". Суперник - новачок першої ліги ФК "Садове", який після стартових матчів очолював турнірну таблицю, завдяки перемозі над "Волинь-Цементом" 4:0.

Гру намагався зіпсувати дощ, але газон малинського футбольного поля це витримав, як і футболісти. Гості намагалися діяти на контратаках, і їм час від часу вдавалися стрімкі проходи, які до логічного завершення не доходили. А господарі "гнули свою лінію". На вістрі атаки традиційно мучив оборонців нестримний Віталій Брикса. Проте, "сухий" рахунок тримався дуже довго, аж до 42 хвилини. Подача з кутового завершилась грубою помилкою воротаря Олександра Момотка, а Віталій Брикса тут як тут - 1:0.

ФК "Садове" також мав протягом однієї атаки аж два моменти. Спершу контрвипад два на одного захисника, і останній пас у відчайдушному підкаті перервав Олександр Полончук. Відразу ж з подачі кутового після удару головою нападника гостей м`яч влучив у поперечину воріт.

У другому таймі гостям довелося йти у ва-банк, щоб врятувати ситуацію, через що, доводилось ризикувати та оголювати тили. Одним з таких епізодів і скористався ФК "Малинськ". Нестримний Віталій Брикса "протягнув" м`яча аж до штрафної суперника, і викотив його під удар Юрію Козлюку, який розібрався з голкіпером 2:0.

ФК "Малинськ" після двох турів впевнено очолив турнірну таблицю першої ліги. А ФК "Садове" робить висновки з помилок.

Матч №5. Перша ліга. 2 тур.
10 травня. Початок 16:00. ст. "Ліон", с. Малинськ.
Оцінка поля 4, 200 глядачів, +20*С, освітлення природнє.
Арбітри: Анддрій Кущєвой, Андрій Ганіченко, Валерій Морозов - усі Рівне, Павло Дзюбак - Березне.
Делегат РОФФ: Володимир Чирков.
ФК "Малинськ": 99 Юрій Балаушко (1 Павло Печинський - 90+5), 44 Олександр Гергелюк - К, 9 Олександр Полончук, 17 Олег Костюк, 3 Тарас Мельничук (8 Олександр Мичко - 65), 22 Дмитро Вознюк (10 Іван Павлов - 90), 20 Дмитро Романчук, 12 Роман Климишин (23 Вадим Царьов - 61), 14 Василь Чичук (24 Андрій Озеров - 77), 25 Юрій Козлюк (5 Микола Харчук - 83), 15 Віталій Брикса (19 Сергій Романчук - 87). Головний тренер: Олександр Гергелюк.
ФК "Садове": 1 Олександр Момоток, 17 Вадим Сачук, 22 Сергій Кресанов - К (15 Ігор Свирид - 84), 4 Роман Дмитрук, 2 Олег Ягелюк (24 Максим Гаврилюк - 59), 23 Тарас Гриб (5 Сергій Цвик - 78), 8 Олег Бондарук (6 Вадим Кресанов - 35), 7 Олександр Лисак (13 Юрій Сондак - 51), 14 Вадим Жак (25 Валерій Ткачук - 57), 10 Олександр Малиновський, 9 Руслан Туліглович. Запасні: Олександр Матюк. Головний тренер: Микола Волков.
Голи: Віталій Брикса 42`, Юрій Козлюк 63`.
Попередження: Роман Климишин 23`, Тарас Мельничук 57`, Юрій Козлюк 82`, Олександр Гергелюк 90+2`, Олександр Мичко 90+5` - Олег Бондарук 26`, Олег Ягелюк 31`, Вадим Сачук 68`, Олександр Малиновський 76`.

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) - "Случ" (Березне) 1:1 (1:0)

Кузнецовський "Ізотоп-РАЕС" не зміг порадувати власних вболівальників у першому домашньому матчі сезону 2014, і розійшовся миром з березнівським "Случем".

Головна новина, що нарешті кузнецовський футбол стане надбанням громадськості. Завдяки особистій ініціативі та наполегливості головного тренера атомників Бориса Котка, вирішено усі непорозуміння, і відтепер домашні матчі "Ізотопу" Ви зможете переглянути у Відеобазі Рівненського футболу, у відеооглядах в Інтернеті та на місцевому телебаченні.

Провівши ряд кубкових матчів та гру першого туру Чемпіонату на виїзді, "Ізотоп" лише цими вихідними вперше у сезоні вийшов на поле рідного стадіону. Звісно перемога у рідних стінах завжди в пріорітеті в будь-якому матчі, будь-якої команди, але в грі "відкритті сезону" - це принципово.

Для атомників все почалося більш ніж вдало, і вже на 11 хвилині матчу Олександр Кушнір вивів господарів уперед. "Ізотоп-РАЕС" мав ігрову перевагу над суперниками, а березнівчани відповідали рідкими, але дуже небезпечними контратаками. Гра була напружена та нервова. Апогей протистояння відбувся на 52 хвилині. Боротьба за м`яч у штрафному майданчику атомників завершилась падінням нападника березнівчан, арбітр матчу без жодних вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Цим рішенням судді були дуже незадоволені як футболісти, так і тренери з уболівальниками господарів, вважаючи, його помилковим, але служитель футбольної феміди був твердим у своїх переконаннях, і Олександр Домбровський з "точки" відновив рівновагу у матчі. Футболісти "Ізотоп-РАЕС" за 40 хвилин, що залишились будь що прагнули вирвати перемогу, але емоції, майстерність та нефарт їм цього зробити не дозволили, в принципі, так як і опонентам. У підсумку друга нічия у двох матчах кузнецовців, а "Случ" здобув перше турнірне очко в чемпіонаті.

Матч №7. Перша ліга. 2 тур.
11 травня. Початок 16:00. ст. "Ізотоп", м. Кузнецовськ.
Оцінка поля 5, 500 глядачів, +18*С, освітлення природнє.
Арбітри: Віктор Самков, Петро Федюра - обидва Рівненський р-н., Микола Тригубець - Рівне, Володимир Грушевський - Кузнецовськ.
Делегат РОФФ: Віталій Марчук
"Ізотоп-РАЕС": 1 Юрій Крисюк-К, 2 Сергій Чугай, 13 Роман Белець, 16 Олександр Павлік, 15 Віктор Манзюк, 8 Микола Засекін, 6 Назар Степанюк, 3 Олександр Кушнір, 19 Олег Якубський (9 Іван Шевчик - 85), 7 Євген Блищик (17 Василь Лойко - 62), 11 Роман Федіна (18 Андрій Кедич - 67). Запасні: 14 Олександр Поляков. Головний тренер: Борис Коток.
"Случ": 29 Роман Кантелюк, 2 Юрій Беркута, 4 Андрій Біскуп (14 Богдан Рудик - 17), 20 Олександр Домбровський, 19 Роман Чепіга, 7 Роман Августинович, 3 Іван Бадига, 18 Роман Вознюк, 17 Богдан Семенчук, 10 Олександр Радчук-К (16 Валерій Іллюк - 87), 11 Марк Прокопчук (9 Олег Трохимчук - 71). Запасні: 1 Павло Мельничук, 15 Дмитро Плескан, 81 Роман Бабак, 44 Валерій Трохимчук. Головний тренер: Олег Лопачук.
Голи: Олександр Кушнір 11` - Олександр Домбровський 52` (з пенальті). Попередження: Роман Белець 10`, Микола Засекін 52`, Олександр Павлік 60` - Іван Бадига 62`, Богдан Семенчук 65`.
Вилучення: Олександр Кушнір (після матчу)

ВІДЕООГЛЯД:

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ

"Маяк" (Сарни) - ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща) 1:0 (0:0)

Центральний матч туру у Сарнах, куди в гості приїхав минулорічний бронзовий призер. До того ж "Гоща-АМАКО" через специфіку календаря лише в другому турі відкриває для себе сезон чемпіонату області. Натомість сарненський "Маяк" вже "увійшов в колію", адже за тиждень проводив вже третій матч (нагадаємо, що минулої неділі Маяк грав у Березному у першому турі, а в середу в рамках Аматорської ліги приймав хмельницьке Поділля). Сарненчани на цей сезон перед собою ставлять дуже високі завдання, натомість гощанців можна назвати темною конячкою, і чого очікувати від команди мав показати саме цей матч. По грі сраненчани переважали, але в гостей надійно діяли оборонці, та "упіймав кураж" Олексій Дем`янець. Гощанці переважно грали на контратаках, моменти для себе створював в основному лідер та капітан команди Олег Буркалець. Розв`язка матчу стала нелогічною та наступила на 79 хвилині. Сарненчани вкидали аут поблизу свого штрафного майданчику, і найдосвідченіший оборонець гостей Олександр Дмитрук "зрізав" м`яч у власні ворота 1:0.

Матч №8. Перша ліга. 2 тур.
11 травня. Початок 16:00. ст. "Мрія", м. Сарни.
Оцінка поля 4, 350 глядачів, +20*С, освітлення природнє.
Арбітри: Андрій Приймачук, Геннадій Дем`янюк - обидва Рівне, Сергій Милян - Здолбунів, Олег Красько - Сарни.
Делегат РОФФ: Іван Коваль
"Маяк": 1 Олександр Симонович, 16 Сергій Воротеляк, 21 Михайло Василець, 33 Ігор Носарев (17 Ігор Сергійчук - 84), 19 Дмитро Улянчук (8 Анатолій Примак - 82), 2 Артем Українець-К, 25 Андрій Оксенюк, 23 Ігор Хлібович (90 Тарас Драганчук - 60), 10 Сергій Жданюк (22 Олександр Жданюк - 58), 7 Ігор Алімов (9 Сергій Примак - 79), 11 Олексій Бриж (20 Анатолій Борейчук - 53). Запасні: 71 Андрій Левчук. Головний тренер: Віталій Леснік.
ФК "Гоща-АМАКО": 22 Олексій Дем`янець, 14 Олександр Дмитрук, 15 Сергій Єфімчук, 8 Іван Семенюк, 12 Олексій Сержанюк, 13 Володимир Ткачук, 19 Богдан Новак (20 Олександр Любар - 75), 4 Дмитро Парух (17 Віталій Буркалець - 84), 5 Володимир Хомончак (7 Богдан Савчук - 46), 18 Володимир Гайдук, 11 Олег Буркалець-К (9 Роман Цілюков 46). Запасні: 1 Микола Фокін, 16 Андрій Жук, 6 Вадим Васильєв. Головний тренер: Володимир Новак.
Гол: Олександр Дмитрук 79` (автогол)
Попередження: Ігор Алімов 64`, Тарас Драганчук 71`, Сергій Примак 84` - Олег Буркалець 31`, Богдан Новак 44`, Олександр Дмитрук 66`.

ВІДЕООГЛЯД

У Здолбунові після повернення у Першу лігу, свою першу перемогу перед власними вболівальниками здобув "Волинь-Цемент". Головне питання, яке цікавило любителів футболу області, чи виходив на поле Олександр Довгалець? Ні, він керував своїми підопічними з лави запасних. Результат цього, вдала заміна Андрія Василюк та Павла Сіліхіна у перерві, і останній вже на 56 хвилині забив перший гол команди у чемпіонаті. Він приніс перемогу здолбунівській команді. Нажаль, так як з Кузнецовська, відео цього матчу поки що відсутнє.

"Волинь-Цемент" (Здолбунів) - "Сокіл" (Радивилів) 1:0 (0:0)
Матч №6. Перша ліга. 2 тур.
11 травня. Початок 16:00. ст. "Локомотив", м. Здолбунів.
Оцінка поля 4, 400 глядачів, +20*С, освітлення природнє.
Арбітри: Степан Бахор, Тарас Ткачук, Олег Оліферук - усі Рівне, Іван Гапончук - Гоща.
Делегат РОФФ: Володимир Гуменний
"Волинь-Цемент": 1 Роман Попов, 14 Олександр Макарчук, 13 Роман Гаврилюк, 8 Олександр Соборський, 2 Юрій Яцюк, 17 Віталій Завірюха (19 Максим Марченко - 83), 4 Роман Сьох, 6 Андрій Василюк (11 Павло Сіліхін - 46), 10 Павло Левечко, 9 Тарас Стельмащук, 7 Юрій Гриценко. Запасні: 5 Дмитро Безменський, 3 Павло Удодик, 16 Богдан Хрусь, 27 Володимир Андрійчук, 28 Олександр Довгалець. Головний тренер: Олександр Довгалець.
"Сокіл": 1 Василь Козіброда, 9 Василь Пилипака, 14 Володимир Байцер (4 Віталій Ніколайчук - 37, 18 Олександр Музика, 8 Андрій Чоловічок, 99 Василь Довгаль, 5 Вадим Феленюк, 10 Леондід Полімарчук (17 Назар Струк - 73), 13 Олександр Довбета, 11 Руслан Беднарський, 7 Тарас Новосад. Запасні: 77 Олександр Гоцалюк, 19 Сергій Богуславський, 6 Богдан Романюк. Головний тренер: Микола Тацій.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)