null

Найближчі ігри
Чемпіонат області. Ветерани. ФІНАЛ

м. Рівне, ст. Авангард
10 листопада, 13:00

2:1

Автоплюс 2:1 Славія
Футзал
Підсумкова турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
9
25
2
Комфорт-С
9
23
3
Хімік-Граніт
9
19
4
Рівнегаз
9
18
5
Квартал
9
11
6
Феміда
9
9
7
Горбаків
9
9
8
Північ-Центр
9
9
9
Рівнеобленерго
9
6
10
Горинь
9
1
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 7 19
2 АГАТ 7 15
3 ПТГО 7 13
4 Калина-2 7 10
5 ХФК "Надія" 7 97
6 Рівес 7 7
7 Гоща-АГАТ 7 5
8 Ветеран 7 1
 
Реклама

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Результати Чемпіонату Рівненської області (перша ліга) 2010 року

Кращі у номінаціях за 2010 рік

1."Клубний залік": І-ІІ місце - "Маяк" (Сарни), І-ІІ місце - "Славія" (Рівне), ІІІ місце - ОДЕК (Оржів);
2.Кращий бомбардир чемпіонату області - Газицький Віктор - 17 м'ячів ("Хімік", Рівне);
3.Кращий бомбардир першості області - Романчук Сергій - 17 м'ячів - ("РОКО-Городок");
4.Кращий бомбардир чемпіонату області серед юнаків - Цілюков Роман - 19 м'ячів ("Волинь-Цемент", Здолбунів);
5.Кращий воротар - Мозеров Андрій ("Славія", Рівне);
6.Кращий захисник - Колаковський Андрій ("Хімік", Рівне);
7.Кращий півзахисник - Улянчук Дмитро (ОДЕК, Оржів);
8.Кращий нападаючий - Юрій Гриценко (ФК "Гоща-АМАКО");
9.Кращий тренер чемпіонату області - Конько Микола ("Хімік", Рівне);
10.Кращий дитячий тренер - Гіль Олександр (ДЮСШ "Верес", Рівне);
11.Кращий президент клубу - Пістоль Василь ("Маяк", Сарни);
12.Краще футбольне поле - "ОДЕК-Україна", смт Оржів;
13."Приз справедливої гри" - І ліга "Волинь-Цемент" (Здолбунів), ІІ ліга "Водник" (Рівне), юнаки ДЮСШ "Верес"/"Славія" (Рівне);
14."Відкриття сезону" - Скоцький Богдан (ОДЕК, Оржів);
15.Відзнаки за висвітлення футбольних подій в області: Татаренко Сергій, Присяжнюк Володимир, Рачковський Юрій, Пікула Микола, Мрозович Олександр, Штундер Василь.
 

Чемпіонат Рівненської області 2010.
Підсумкове становище команд (дорослі).
М
команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"Хімік" (Рівне)
18
15
1
2
45
19
+26
46
2
"ОДЕК" (Оржів)
18
14
1
3
39
15
+24
43
3
"Маяк" (Сарни)
18
10
4
4
35
22
+13
34
4
ФК "Гоща-АМАКО"
18
11
0
7
38
26
+12
33
5
"Славія" (Рівне)
18
8
5
5
36
26
+10
29
6
"Случ" (Березне)
18
7
3
8
25
29
-4
24
7
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
18
7
2
9
23
31
-8
23
8
"Енергія" (Володимирець)
18
6
0
12
29
49
-20
18
9
"Сокіл" (Радивилів)
18
1
3
14
18
40
-22
6
10
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
18
0
3
15
20
51
-31
2*
* - знято одне очко за неявку юнаків на гру 18-ого туру "Ізотоп-РАЕС" - "Волинь-Цемент"
Чемпіонат Рівненської області 2010.
Становище команд (дорослі) після першого кола.
М
команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"ОДЕК" (Оржів)
9
7
1
1
18
8
+10
22
2
"Хімік" (Рівне)
9
7
0
2
23
15
+8
21
3
"Маяк" (Сарни)
9
6
2
1
19
13
+6
20
4
"Славія" (Рівне)
9
5
2
2
23
12
+11
17
5
"Случ" (Березне)
9
5
1
3
17
15
+2
16
6
ФК "Гоща-АМАКО"
9
5
0
4
19
16
+3
15
7
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
9
3
1
5
13
18
-5
10
8
"Сокіл" (Радивилів)
9
1
1
7
12
17
-5
4
9
"Енергія" (Володимирець)
9
1
0
8
14
33
-19
3
10
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
9
0
2
7
12
23
-11
1
Чемпіонат Рівненської області 2010.
Становище команд (дорослі) за підсумками другого кола.
М
команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"Хімік" (Рівне)
9
8
1
0
22
4
+18
25
2
"ОДЕК" (Оржів)
9
7
0
2
21
7
+14
21
3
ФК "Гоща-АМАКО"
9
6
0
3
19
10
+9
18
4
"Енергія" (Володимирець)
9
5
0
4
15
16
-1
15
5
"Маяк" (Сарни)
9
4
2
3
16
9
+7
14
6
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
9
4
1
4
10
13
-3
13
7
"Славія" (Рівне)
9
3
3
3
13
14
-1
12
8
"Случ" (Березне)
9
2
2
5
8
14
-6
8
9
"Сокіл" (Радивилів)
9
0
2
7
6
23
-17
2
10
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
9
0
1
8
8
28
-20
0*
* - знято одне очко за неявку юнаків на гру 18-ого туру "Ізотоп-РАЕС" - "Волинь-Цемент"
Чемпіонат Рівненської області 2010.
Становище команд (дорослі) за підсумками виступів удома.
М
команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"ОДЕК" (Оржів)
9
8
1
0
27
8
+19
25
2
"Хімік" (Рівне)
9
8
0
1
25
11
+14
24
3
"Маяк" (Сарни)
9
6
1
2
22
12
+10
19
4
ФК "Гоща-АМАКО"
9
5
0
4
19
13
+6
15
5
"Славія" (Рівне)
9
4
3
2
21
14
+7
15
6
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
9
4
1
4
12
14
-2
13
7
"Енергія" (Володимирець)
9
3
0
6
12
15
-3
9
8
"Случ" (Березне)
9
2
2
5
8
15
-7
8
9
"Сокіл" (Радивилів)
9
1
1
7
9
18
-9
4
10
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
9
0
2
7
11
22
-11
2
Чемпіонат Рівненської області 2010.
Становище команд (дорослі) за підсумками виступів на виїзді.
М
команда
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"Хімік" (Рівне)
9
7
1
1
20
8
+12
22
2
"ОДЕК" (Оржів)
9
6
0
3
12
7
+5
18
3
ФК "Гоща-АМАКО"
9
6
0
3
19
13
+6
18
4
"Случ" (Березне)
9
5
1
3
17
14
+3
16
5
"Маяк" (Сарни)
9
4
3
2
13
10
+3
15
6
"Славія" (Рівне)
9
4
2
3
15
12
+3
14
7
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
9
3
1
5
11
17
-6
10
8
"Енергія" (Володимирець)
9
3
0
6
17
34
-17
9
9
"Сокіл" (Радивилів)
9
0
2
7
9
22
-13
2
10
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
9
0
1
8
9
29
-20
1
* - знято одне очко за неявку юнаків на гру 18-ого туру "Ізотоп-РАЕС" - "Волинь-Цемент"
Результати чемпіонату області 2010
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. "Хімік" (Рівне)   2:1 4:2 4:2 0:4 2:0 5:1 3:0 2:1 3:0
2. "ОДЕК" (Оржів) 3:1   1:1 1:0 3:0 2:0 2:0 5:2 7:3 3:1
3. "Маяк" (Сарни) 0:1 1:0   3:2 1:1 5:2 1:0 2:3 2:1 7:2
4. ФК "Гоща-АМАКО" 1:2 0:2 0:1   3:1 0:2 2:1 6:1 3:2 4:1
5. "Славія" (Рівне) 2:2 3:1 1:2 1:4   1:1 1:1 6:0 2:0 4:3
6. "Случ" (Березне) 0:2 0:2 1:1 1:3 2:2   0:2 1:2 2:1 1:0
7. "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) 0:4 0:2 1:0 1:2 1:0 2:3   3:1 0:0 4:2
8. "Енергія" (Володимирець) 1:2 0:1 0:1 1:3 0:2 1:5 3:1   3:0 3:0
9. "Сокіл" (Радивилів) 0:3 0:1 0:3 1:2 0:1 1:2 0:1 7:5   0:0
10. "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 1:3 1:2 2:2 0:1 2:4 0:2 3:4 1:3 1:1  
Показник
Статистика чемпіонату
Матчів
90
Голів (в середньому за гру)
308 (3,42)
Перемог господарів
41 (45,56%)
Нічиїх
11 (12,22%)
Перемог гостей
38 (42,22%)
Пенальті призначено
26
Пенальті реалізовано
22 (84,62%)
Попередження (в середньому за гру)
390 (4,33)
Вилучення (в середньому за гру)
14 (0,16)
Перемог з великим рахунком
19
Вольових перемог
11
Дублів
38
Хет-триків
4
Глядачів (в середньому за гру)
26730 (300)
Всі голи 2010
Гравець
Команда
К-ть голів
з пен.
Газицький Віктор
"Хімік" (Рівне)
17
 
Гриценко Юрій
ФК "Гоща-АМАКО"
13
 
Каращенко Віктор
"Славія" (Рівне)
13
 
Жак Вадим
"Хімік" (Рівне)
10
(1)
Буркалець Олег
ФК "Гоща-АМАКО"
9
 
Брикса Віталій
"Енергія" (Володимирець)
8
 
Примак Сергій
"Маяк" (Сарни)
8
 
Гуменюк Юрій
"Славія" (Рівне)
7
 
Степанов Роман
"Случ" (Березне)
7
 
Жданюк Сергій
"Енергія" (Володимирець)
6
 
Новосад Тарас
"Сокіл" (Радивилів)
6
(1)
Мосійчук Володимир
"Маяк" (Сарни)
6
(3)
Оніщук Віктор
"ОДЕК" (Оржів)
5
 
Царук Євген
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
5
(2)
Герус Андрій
"Славія" (Рівне)
5
(5)
Августинович Роман
"Маяк" (Сарни)
4
 
Борейчук Анатолій
"Маяк" (Сарни)
4
 
Давидюк Андрій
"ОДЕК" (Оржів)
4
 
Дейнеко Віталій
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
4
 
Колос Олександр
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
4
 
Сергійчук Михайло
"Маяк" (Сарни)
4
 
Скляр Євген
"ОДЕК" (Оржів)
4
 
Скоцький Богдан
"ОДЕК" (Оржів)
4
 
Новицький Василь
"Енергія" (Володимирець)
4
(1)
Іщук Павло
"ОДЕК" (Оржів)
3
 
Бриж Олексій
"Маяк" (Сарни)
3
 
Дмитрук Олександр
ФК "Гоща-АМАКО"
3
 
Довгаль Василь
"Сокіл" (Радивилів)
3
 
Колаковський Андрій
"Хімік" (Рівне)
3
 
Коляда Микола
"ОДЕК" (Оржів)
3
 
Левасюк Олександр
"Хімік" (Рівне)
3
 
Мирончук Олег
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
3
 
Ніколайчук Олександр
"Маяк" (Сарни)
3
 
Осейчук Богдан
"Сокіл" (Радивилів)
3
 
Тарасюк Володимир
ФК "Гоща-АМАКО"
3
 
Ткачук Олександр М.
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
3
 
Туліглович Руслан
"Хімік" (Рівне)
3
 
Назаренко Дем'ян
"Случ" (Березне)
3
(1)
Ткачук Олександр Р.
"Славія" (Рівне)
3
(1)
Довгалець Олександр Леонідович
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
3
(2)
Безменський Дмитро
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
2
 
Белець Роман
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
2
 
Васильєв Вадим
ФК "Гоща-АМАКО"
2
 
Дудось Євген
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
2
 
Засєкін Микола
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
2
 
Кібиш Микола
"Енергія" (Володимирець)
2
 
Лавренюк Василь
ФК "Гоща-АМАКО"
2
 
Лойко Олег
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
2
 
Любар Олександр
"Случ" (Березне)
2
 
Мартинюк Вячеслав
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
2
 
Ніколаєв Валерій
"Хімік" (Рівне)
2
 
Назарчук Олександр
"Случ" (Березне)
2
 
Оксенюк Андрій
"Хімік" (Рівне)
2
 
Поліщук Володимир
"ОДЕК" (Оржів)
2
 
Пуц Віктор
"ОДЕК" (Оржів)
2
 
Радчук Олександр
"Случ" (Березне)
2
 
Сідоров Віталій
"Славія" (Рівне)
2
 
Сьох Роман
"Хімік" (Рівне)
2
 
Топоровський Тарас
"ОДЕК" (Оржів)
2
 
Трофімчук Михайло
"ОДЕК" (Оржів)
2
 
Українець Артем
"Маяк" (Сарни)
2
 
Хомончак Володимир
ФК "Гоща-АМАКО"
2
 
Чепіга Роман
"Случ" (Березне)
2
 
Чикалюк Сергій
"ОДЕК" (Оржів)
2
 
Штинь Володимир
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
2
 
Козлюк Юрій
"Случ" (Березне)
2
(1)
Кучер Олег
"ОДЕК" (Оржів)
2
(2)
Алімов Ігор
"Маяк" (Сарни)
1
 
Білінчук Андрій
"ОДЕК" (Оржів)
1
 
Безусяк Володимир
"Случ" (Березне)
1
 
Вергульов Данило
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
1
 
Гайдук Володимир
"Верес"
1
 
Гордійчук Юрій
"Славія" (Рівне)
1
 
Дацюк Ігор
"Енергія" (Володимирець)
1
 
Друховець Сергій
"Славія" (Рівне)
1
 
Дьомушкін Сергій
"Славія" (Рівне)
1
 
Жигулін Дмитро
"Случ" (Березне)
1
 
Завіруха Віталій
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
1
 
Коломієць Анатолій
ФК "Гоща-АМАКО"
1
 
Комар Сергій
"Маяк" (Сарни)
1
 
Котюк Олег
"Верес"
1
 
Кривий Ігор
"Сокіл" (Радивилів)
1
 
Куц Юрій
"Енергія" (Володимирець)
1
 
Лисенко Максим
"Славія" (Рівне)
1
 
Майструк Віталій
"Случ" (Березне)
1
 
Новак Богдан
"ОДЕК" (Оржів)
1
 
Плескач Дмитро
"Случ" (Березне)
1
 
Полімарчук Леонід
"Сокіл" (Радивилів)
1
 
Полончук Олександр
"ОДЕК" (Оржів)
1
 
Примак Анатолій
"Маяк" (Сарни)
1
 
Сіліхін Павло
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
1
 
Семиряк Іван
"Славія" (Рівне)
1
 
Сташко Дмитро
"Славія" (Рівне)
1
 
Стебельський Назар
"Хімік" (Рівне)
1
 
Сухеняк Тарас
"Случ" (Березне)
1
 
Тарасюк Сергій
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
1
 
Тивонюк Віталій
"Хімік" (Рівне)
1
 
Ткачук Юрій
"Енергія" (Володимирець)
1
 
Улянчук Дмитро
"ОДЕК" (Оржів)
1
 
Фелонюк Вадим
"Сокіл" (Радивилів)
1
 
Чабан Андрій
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
1
 
Чепик Сергій
"Хімік" (Рівне)
1
 
Шаюк Сергій
"ОДЕК" (Оржів)
1
 
Шевчук Антон
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
1
 
Шитель Олександр
"Сокіл" (Радивилів)
1
 
Нестерчук Ярослав
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
1
(1)
Чоловічок Андрій
"Сокіл" (Радивилів)
1
(1)
Чемпіонат Рівненської області 2010. Підсумкове становище команд (юнаки).
 
 
І
В
Н
П
Мз
Мп
Різн
О
1
"ДЮСШ Верес" (Рівне)
18
13
2
3
40
15
+25
41
2
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)
18
12
1
5
32
14
+18
37
3
"Маяк" (Сарни)
18
11
3
4
34
16
+18
36
4
"ОДЕК" (Оржів)
18
7
4
7
31
21
+10
25
5
"Случ" (Березне)
18
6
5
7
26
24
+2
23
6
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
18
6
4
8
17
25
-8
22
7
"Сокіл" (Радивилів)
18
6
3
9
23
33
-10
21
8
"Хімік" (Рівне)
18
5
3
10
17
37
-20
18
9
ФК "Гоща"
18
5
2
11
14
27
-13
17
10
"Енергія" (Володимирець)
18
4
3
11
9
31
-22
15
Кращі бомбардири чемпіонату: Цілюков Роман ("Волинь-Цемент") - 19 (2 з пенальті), Фізик Андрій ("ОДЕК") - 11, Резниченко Андрій ("ДЮСШ Верес") - 9 (3), Оліфер Олег ("ОДЕК") - 8, Сорока Андрій ("Маяк") - 7,  Лобач Олександр ("Маяк") - 6, Грищук Андрій ("Хімік") - 5.

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
ФІНАЛ
10 листопада
Автоплюс 2:1 Славія
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1 СЛАВІЯ 12 32
2 АВТОПЛЮС 12 30
3 Фіалка 12 16
4 ЕКСПРЕС 12 16
5 ПРИГОЩАЙСЯ 12 13
6 РАДИВИЛІВ-БРОДИ 12 11
7 ДУБНО 12 3
Північ
М
Команда
І
О
1 МАЯК 11 25
2 ПОЛІССЯ 11 23
3 ІЗОТОП-РАЕС 9 15
4 ДУБРОВИЦЯ 10 14
5 КОЛОС 9 9
6 ГОРИЗОНТ 11 7
7 ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ 10 6
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
21 жовтня
Обарів
2:3
Славія
Інтеркарс
6:4
РОКО
ЛМЗ-Квасилів
4:1
Продторг
Будмаркет
7:4
Альянс
Сатурн
2:2
Горинь
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 18 48
2 ФК ЛМЗ-Квасилів 18 31
3 Сатурн 18 30
4 Будмаркет Маяк 18 29
5 Інтеркарс 18 25
6 Продторгобладнання 18 25
7 РОКО 18 18
8 ФК Обарів 18 16
9 Горинь 18 15
10 Альянс 18 15
 
Юнаки
Матчі
18 тур
20-21 жовтня
БМ-Маяк
0:0
Верес
Обарів-Ю
1:3
Славія-2
Сатурн-2
5:0
Горинь-2
Комета
8:0
Городок-Ю
ЛМЗ-Ю
4:0
Забороль-Ю
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Верес 18 49
2 Славія-2 18 45
3 БМ “Маяк-юніор” 18 42
4 ФК Забороль-юніор 18 31
5 ЛМЗ-Ю 18 28
6 ФК Обарів-юніор 18 20
7 Сатурн-2 18 18
8 Комета 18 15
9 Горинь-2 18 13
10 ФК Городок-юніор 18 3
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Останні коментарі



http://bit.ly/2Jji8iY - парный бесплатный секс чат


Чат бесплатно

Добрый день!

Оформим на частных лиц и сотрудников организаций карточки метро в сеть торговых центров МETRO Cash & Cаrry.

купить-карту-метро.рф

Официально по юридическому договору сделаем на физических лиц и сотрудников учереждений карты metro в сеть немецких тц МЕТРО КЕШ ЭНД КЭРРИ: пропуск в метrо обязательно с вашей фотографией (делается в самом магазине в вашем присутствии), с личным номером, кодом, со специальной магнитной полосой, названием предприятия, от которой вы будете нами оформлены.

Вы можете проводить с собой 2-х человек.

Пропуска в метrо оформляются: на граждан РФ и иностранцев.

Оформление производится без предоплаты, то есть вначале мы регистрируем и оформляем вас, вы получаете пропуска в метро, потом оплачиваете.

Оплата производится в течение 1-го рабочего дня после оформления, немецкие супермаркеты "Метро" работают круглосуточно.

Для оказания этой услуги мы находим фирмы, у которых есть свободные места в этих немецких торговых центрах, и заключаем с ними соответствующие юридические договора, по которым юридические лица обязуются предоставить вам право пользоваться их местами в этих супермаркетах.

Регистрация производятся во всех немецких торговых центрах Metro CASH and CARRY.

Получив карты metro в одном из немецких гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" вы можете ею пользоваться в любых других магазинах этой сети гипермаркетов "Метро Кэш энд Кэрри" в РФ и за границей.

ПОЖАЛУЙСТА, НЕ ОТВЕЧАЙТЕ НА ЭТО ПИСЬМО, ДЛЯ ЗАКАЗА КАРТ-КЛИЕНТА ИСПОЛЬЗУЙТЕ контакт-форму с сайта купить-карту-метро.рф

ВАШ ЗАКАЗ БУДЕТ ПРИНЯТ И ОБРАБОТАН В ТЕЧЕНИЕ РАБОЧЕГО ДНЯ.

ИСПОЛНЕНИЕ ЗАКАЗА 2-3 РАБОЧИХ ДНЯ.

ПОЛУЧЕНИЕ В 50 ГОРОДАХ И РЕГИОНАХ РОССИИ:
Adygea, Arxangelsk, Astrakhan, Барнаул, Bryansk, Belgorod, Vladimir, Volgograd, Voljskii, Вологда, Воронеж, Воронежская область, Ekaterinburg, Иваново, Izhevsk, Иркутск, Kazan, Калининград, Kalyga, Кемерово, Киров, Kopeysk, Краснодар, Krasnoyarsk, Kursk, Липецк, Magnitogorsk, Москва, Московская область, Naberezhnye Chelny, Nizhny Novgorod, Nizhny Tagil, Novokuznetsk, Novorossiysk, Новосибирск, Omsk, Orenburg, Орел, Penza, Perm, Пятигорск, Rostov-na-Dony, Рязань, Самара, Санкт-Петербург, Saratov, Serpyxov, Smolensk, Stavropol, Стерлитамак, Surgut, Tver, Toljatti, Томск, Tyla, Tjumen, Yljanovsk, Ufa, Cheboksary, Cheljabinsk, Ярославль, Севастополь, Simferopol.

Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz