null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
16 лютого
м. Рівне, ст. Хімік
14:00

5:1

Славія 5:1 Ріверс
 
Зимовий чемпіонат
Група "А"
15 лютого
Тинне 9:1 Понебель
Зірка 1:2 Обарів
Тайкури 1:3 гоща-Садове
Вікторія 1:1 Продторг
Група "Б"
16 лютого
Мрія 1:4 БМ Маяк-Дяд
Рясники 2:5 Мізоч
Оріон 1:1 Злагода
Славія 5:1 Ріверс
ГолДар 2:3 Інтеркарс
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Першість Рівненської області. Друга ліга.

Список учасників

"Авангард-2010" (Рівне)
"Вельбівно" (Вельбівно)
"Водник" (Рівне)
"Волинь" (Здолбунів)
"Горинь" (Дубровиця)
"Колос" (Козин)
"Малинськ" (Малинськ)
"Полісся" (Рокитне)
"Прогрес-Воловікова" (Горбаків)
"Сокіл" (Садове)
"Фіалка" (Зоря)
ПЕРШЕ КОЛО
1 тур.
2 травня.
"Полісся"0:4"Водник"
"Малинськ"2:3"Авангард"
"Горинь"2:3"Волинь"
"Фіалка" 0:2"Вельбівно"
"Колос"1:3"Сокіл"
"Прогрес" - вихідний
2 тур.
7 травня.
"Водник" 4:1"Малинськ"
"Горинь"0:1"Авангард"
"Вельбівно"3:0"Колос"
"Прогрес" 1:1"Сокіл"
"Волинь"0:0"Фіалка"
"Полісся" - вихідний
3 тур.
14 травня.
"Фіалка"1:1"Авангард"
"Колос"1:6"Волинь"
"Прогрес"2:1"Вельбівно"
"Малинськ"0:0"Полісся"
"Горинь"0:4"Водник"
"Сокіл" - вихідний
4 тур.
21 травня.
"Колос"1:3"Авангард"
"Волинь"2:1"Прогрес"
"Вельбівно"1:0"Сокіл"
"Полісся"6:0"Горинь"
"Водник"2:2"Фіалка""
"Малинськ" - вихідний
5 тур.
28 травня.
"Прогрес"1:0"Авангард"
"Сокіл"1:2"Волинь"
"Горинь"4:2"Малинськ"
"Фіалка"1:2"Полісся"
"Колос"1:1"Водник"
"Вельбівно" - вихідний
6 тур.
4 червня.
"Водник"1:0"Прогрес"
"Авангард"2:1"Сокіл"
"Волинь"0:0"Вельбівно"
"Малинськ"2:0"Фіалка"
"Полісся"2:0"Колос""
"Горинь" - вихідний
7 тур.
11 червня.
"Водник"3:0"Сокіл"
"Вельбівно"2:2
"Авангард"
"Фіалка"3:0"Горинь"
"Колос"1:2"Малинськ"
"Прогрес"0:2"Полісся"
"Волинь" - вихідний
8 тур.
18 червня.
"Малинськ"4:0"Прогрес"
"Водник"2:0"Вельбівно"
"Авангард"2:0"Волинь"
"Горинь"2:4"Колос"
"Полісся"0:1"Сокіл""
"Фіалка" - вихідний
9 тур.
25 червня.
"Прогрес"4:0"Горинь"
"Волинь"3:1"Водник"
"Колос"4:2"Фіалка"
"Малинськ"0:0"Сокіл"
"Вельбівно"2:0"Полісся"
"Авангард" - вихідний
10 тур.
29 червня.
"Водник"2:0"Авангард"
"Малинськ"4:2"Вельбівно"
"Фіалка"3:0"Прогрес"
"Горинь"2:0
"Сокіл"
"Полісся"0:0"Волинь""
"Колос" - вихідний
11 тур.
9 липня.
"Прогрес"4:1"Колос"
"Вельбівно"4:1
"Горинь"
"Волинь"2:1
"Малинськ"
"Сокіл"1:3"Фіалка"
"Полісся"3:3"Авангард"
"Водник" - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1."Водник" (Рівне)1072124:723
2."Волинь" (Здолбунів)10
6
3118:921
3."Авангард-2010" (Рівне)1053217:1318
4."Вельбівно" (Вельбівно)10
5
2317:11
17
5."Полісся" (Рокитне)1043315:1115
6."Малинськ" (Малинськ)1042418:16
14
7."Прогрес-Воловікова" (Горбаків)104
1513:1513
8."Фіалка" (Зоря)1033415:1412
9."Сокіл" (Садове)102268:15
8
10."Колос" (Козин)1021714:287
11."Горинь" (Дубровиця)10208
11:316

ДРУГЕ КОЛО


12 тур.
20 серпня.
"Авангард"0:0"Малинськ"
"Волинь"3:0"Горинь"
"Вельбівно"1:0"Фіалка"
"Сокіл"6:2"Колос"
"Водник"1:0"Полісся"
"Прогрес" - вихідний
13 тур.
27 серпня.
"Авангард"3:0
"Горинь"
"Колос"2:4"Вельбівно"
"Сокіл"2:1"Прогрес"
"Фіалка"0:0"Волинь"
"Малинськ"3:0"Водник"
"Полісся" - вихідний
14 тур.
3 вересня.
"Волинь"3:0"Колос"
"Вельбівно"2:0"Прогрес"
"Водник"4:1
"Горинь"
"Авангард"4:0"Фіалка"
"Полісся"1:3"Малинськ"
"Сокіл" - вихідний
15 тур.
10 вересня.
"Авангард"8:0"Колос"
"Прогрес"1:4"Волинь"
"Сокіл"1:1"Вельбівно"
"Горинь"0:4"Полісся"
"Фіалка"4:0"Водник""
"Малинськ" - вихідний
16 тур.
17 вересня.
"Авангард"1:1"Прогрес"
"Волинь"0:1"Сокіл"
"Водник"7:0"Колос"
"Малинськ"5:0"Горинь"
"Полісся"4:1"Фіалка"
"Вельбівно" - вихідний
17 тур.
24 вересня.
"Прогрес"0:1"Водник"
"Сокіл"1:0"Авангард"
"Вельбівно"0:1"Волинь"
"Фіалка"1:1"Малинськ"
"Колос"+:-
"Полісся"
"Горинь" - вихідний
18 тур.
1 жовтня.
"Сокіл"1:0"Водник"
"Авангард"2:1
"Вельбівно"
"Горинь"2:0"Фіалка"
"Малинськ"6:0"Колос"
"Полісся"5:0"Прогрес"
"Волинь" - вихідний
19 тур.
8 жовтня.
"Прогрес"3:0
"Малинськ"
"Вельбівно"2:5"Водник"
"Волинь"2:1"Авангард"
"Колос"+:-"Горинь"
"Сокіл"3:0"Полісся""
"Фіалка" - вихідний
20 тур.
15 жовтня.
"Горинь"2:2"Прогрес"
"Водник"0:4"Волинь"
"Фіалка"4:0"Колос"
"Сокіл"3:3"Малинськ"
"Полісся"4:3"Вельбівно"
"Авангард" - вихідний
21 тур.
22 жовтня.
"Авангард"2:1"Водник"
"Вельбівно"1:2"Малинськ"
"Прогрес"5:2"Фіалка"
"Сокіл"10:0
"Горинь"
"Волинь"0:0"Полісся""
"Колос" - вихідний
22 тур.
30 жовтня.
"Колос"1:2"Прогрес"
"Горинь"0:0
"Вельбівно"
"Малинськ"1:4"Волинь"
"Фіалка"0:1
"Сокіл"
"Авангард"1:0"Полісся"
"Водник" - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Підсумкова турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1.
"Волинь" (Здолбунів)20
13
5
2
39:13
44
2.
"Водник" (Рівне)20
12
2
6
43:24
38
3.
"Авангард-2010" (Рівне)20
11
5
4
39:19
38
4.
"Сокіл" (Садове)20
10
4
6
37:22
34
5.
"Малинськ" (Малинськ)20
9
5
6
42:29
32
6.
"Вельбівно" (Вельбівно)20
8
4
8
32:28
28
7.
"Полісся" (Рокитне)20
8
4
8
33:26
28
8.
"Прогрес-Воловікова" (Горбаків)20
7
3
10
28:35
24
9.
"Фіалка" (Зоря)20
5
5
10
28:32
20
10.
"Колос" (Козин)
20
4
1
15
25:68
13
11.
"Горинь" (Дубровиця)20
3
2
15
16:66
11

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (23)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (18)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (21)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (28)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz