null

Найближча гра
Чемпіонат Рівного
Футзал
18 листопада. Початок 17:00
м. Рівне. ДЮСШ-4

-

Славія - Горинь
 
Футзал
Матчі
4 тур
18 листопада
Славія
10:1
Горинь
Горбаків
4:8
Хімік-Граніт
Рівнеобленерго
1:3
Феміда
Квартал
2:4-
Північ-Центр
Комфорт-Сервіс
6:3
Рівнегаз
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
4
12
2
Комфорт-С
4
10
3
Хімік-Граніт
4
7
4
Рівнегаз
4
6
5
Північ-Центр
4
6
6
Горбаків
4
6
7
Феміда
4
5
8
Квартал
4
4
9
Горинь
4
1
10
Рівнеобленерго
4
0
 
Ветерани
Матчі
Фінал
28 жовтня
Славія
4:0
Іква
Турнірна таблиця
Південь
М
Команда
І
О
1
Славія
11
33
2
Іква
12
25
3
Автоленд
11
21
4
Зоря
12
17
5
Зеніт Слави
12
14
6
Клевань-Тинне
12
7
7
Дубно
12
3
Північ
М
Команда
І
О
1
Ізотоп
12
27
2
Полісся
12
20
3
Володимирецький
12
18
4
Маяк
12
15
5
Колос
12
13
6
Горизонт
12
9
7
Ветеран
12
8
 
Рівненський р-н.
Матчі
17 тур
15 жовтня
Арсенал
-
Городище
Альянс
-
Калина
Сатурн
-
Горинь
ПТГО
-
Славія
Інтеркарс
-
Квасилів
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
16
48
2
Сатурн
16
32
3
Квасилів
16
30
4
ПТГО
16
28
5
Горинь
16
22
6
Калина
16
21
7
Інтеркарс
15
20
8
Альянс
15
13
9
Городище
16
9
10
Арсенал
16
4
 
Кубок району
Матчі
Фінал
10 вересня
Надія
1:3
Славія
 
м. Молчановського
Турнірна таблиця
    І О
1 Славія 5 15
2 Експрес 5 10
3 Садове-2 5 10
4 Рівес-Хуторянка 5 10
5 ХФК "Надія" 5 7
6 АГАТ (Симонів) 5 7
7 Полісся 5 4
8 Гоща-АГАТ 5 3
9 Горинь 5 3
10 Чайка 5 3
Реклама

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Першість Рівненської області. Друга ліга.

Список учасників

"Авангард-2010" (Рівне)
"Вельбівно" (Вельбівно)
"Водник" (Рівне)
"Волинь" (Здолбунів)
"Горинь" (Дубровиця)
"Колос" (Козин)
"Малинськ" (Малинськ)
"Полісся" (Рокитне)
"Прогрес-Воловікова" (Горбаків)
"Сокіл" (Садове)
"Фіалка" (Зоря)
ПЕРШЕ КОЛО
1 тур.
2 травня.
"Полісся"0:4"Водник"
"Малинськ"2:3"Авангард"
"Горинь"2:3"Волинь"
"Фіалка" 0:2"Вельбівно"
"Колос"1:3"Сокіл"
"Прогрес" - вихідний
2 тур.
7 травня.
"Водник" 4:1"Малинськ"
"Горинь"0:1"Авангард"
"Вельбівно"3:0"Колос"
"Прогрес" 1:1"Сокіл"
"Волинь"0:0"Фіалка"
"Полісся" - вихідний
3 тур.
14 травня.
"Фіалка"1:1"Авангард"
"Колос"1:6"Волинь"
"Прогрес"2:1"Вельбівно"
"Малинськ"0:0"Полісся"
"Горинь"0:4"Водник"
"Сокіл" - вихідний
4 тур.
21 травня.
"Колос"1:3"Авангард"
"Волинь"2:1"Прогрес"
"Вельбівно"1:0"Сокіл"
"Полісся"6:0"Горинь"
"Водник"2:2"Фіалка""
"Малинськ" - вихідний
5 тур.
28 травня.
"Прогрес"1:0"Авангард"
"Сокіл"1:2"Волинь"
"Горинь"4:2"Малинськ"
"Фіалка"1:2"Полісся"
"Колос"1:1"Водник"
"Вельбівно" - вихідний
6 тур.
4 червня.
"Водник"1:0"Прогрес"
"Авангард"2:1"Сокіл"
"Волинь"0:0"Вельбівно"
"Малинськ"2:0"Фіалка"
"Полісся"2:0"Колос""
"Горинь" - вихідний
7 тур.
11 червня.
"Водник"3:0"Сокіл"
"Вельбівно"2:2
"Авангард"
"Фіалка"3:0"Горинь"
"Колос"1:2"Малинськ"
"Прогрес"0:2"Полісся"
"Волинь" - вихідний
8 тур.
18 червня.
"Малинськ"4:0"Прогрес"
"Водник"2:0"Вельбівно"
"Авангард"2:0"Волинь"
"Горинь"2:4"Колос"
"Полісся"0:1"Сокіл""
"Фіалка" - вихідний
9 тур.
25 червня.
"Прогрес"4:0"Горинь"
"Волинь"3:1"Водник"
"Колос"4:2"Фіалка"
"Малинськ"0:0"Сокіл"
"Вельбівно"2:0"Полісся"
"Авангард" - вихідний
10 тур.
29 червня.
"Водник"2:0"Авангард"
"Малинськ"4:2"Вельбівно"
"Фіалка"3:0"Прогрес"
"Горинь"2:0
"Сокіл"
"Полісся"0:0"Волинь""
"Колос" - вихідний
11 тур.
9 липня.
"Прогрес"4:1"Колос"
"Вельбівно"4:1
"Горинь"
"Волинь"2:1
"Малинськ"
"Сокіл"1:3"Фіалка"
"Полісся"3:3"Авангард"
"Водник" - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1."Водник" (Рівне)1072124:723
2."Волинь" (Здолбунів)10
6
3118:921
3."Авангард-2010" (Рівне)1053217:1318
4."Вельбівно" (Вельбівно)10
5
2317:11
17
5."Полісся" (Рокитне)1043315:1115
6."Малинськ" (Малинськ)1042418:16
14
7."Прогрес-Воловікова" (Горбаків)104
1513:1513
8."Фіалка" (Зоря)1033415:1412
9."Сокіл" (Садове)102268:15
8
10."Колос" (Козин)1021714:287
11."Горинь" (Дубровиця)10208
11:316

ДРУГЕ КОЛО


12 тур.
20 серпня.
"Авангард"0:0"Малинськ"
"Волинь"3:0"Горинь"
"Вельбівно"1:0"Фіалка"
"Сокіл"6:2"Колос"
"Водник"1:0"Полісся"
"Прогрес" - вихідний
13 тур.
27 серпня.
"Авангард"3:0
"Горинь"
"Колос"2:4"Вельбівно"
"Сокіл"2:1"Прогрес"
"Фіалка"0:0"Волинь"
"Малинськ"3:0"Водник"
"Полісся" - вихідний
14 тур.
3 вересня.
"Волинь"3:0"Колос"
"Вельбівно"2:0"Прогрес"
"Водник"4:1
"Горинь"
"Авангард"4:0"Фіалка"
"Полісся"1:3"Малинськ"
"Сокіл" - вихідний
15 тур.
10 вересня.
"Авангард"8:0"Колос"
"Прогрес"1:4"Волинь"
"Сокіл"1:1"Вельбівно"
"Горинь"0:4"Полісся"
"Фіалка"4:0"Водник""
"Малинськ" - вихідний
16 тур.
17 вересня.
"Авангард"1:1"Прогрес"
"Волинь"0:1"Сокіл"
"Водник"7:0"Колос"
"Малинськ"5:0"Горинь"
"Полісся"4:1"Фіалка"
"Вельбівно" - вихідний
17 тур.
24 вересня.
"Прогрес"0:1"Водник"
"Сокіл"1:0"Авангард"
"Вельбівно"0:1"Волинь"
"Фіалка"1:1"Малинськ"
"Колос"+:-
"Полісся"
"Горинь" - вихідний
18 тур.
1 жовтня.
"Сокіл"1:0"Водник"
"Авангард"2:1
"Вельбівно"
"Горинь"2:0"Фіалка"
"Малинськ"6:0"Колос"
"Полісся"5:0"Прогрес"
"Волинь" - вихідний
19 тур.
8 жовтня.
"Прогрес"3:0
"Малинськ"
"Вельбівно"2:5"Водник"
"Волинь"2:1"Авангард"
"Колос"+:-"Горинь"
"Сокіл"3:0"Полісся""
"Фіалка" - вихідний
20 тур.
15 жовтня.
"Горинь"2:2"Прогрес"
"Водник"0:4"Волинь"
"Фіалка"4:0"Колос"
"Сокіл"3:3"Малинськ"
"Полісся"4:3"Вельбівно"
"Авангард" - вихідний
21 тур.
22 жовтня.
"Авангард"2:1"Водник"
"Вельбівно"1:2"Малинськ"
"Прогрес"5:2"Фіалка"
"Сокіл"10:0
"Горинь"
"Волинь"0:0"Полісся""
"Колос" - вихідний
22 тур.
30 жовтня.
"Колос"1:2"Прогрес"
"Горинь"0:0
"Вельбівно"
"Малинськ"1:4"Волинь"
"Фіалка"0:1
"Сокіл"
"Авангард"1:0"Полісся"
"Водник" - вихідний
Початок матчів - о 16:00

Підсумкова турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1.
"Волинь" (Здолбунів)20
13
5
2
39:13
44
2.
"Водник" (Рівне)20
12
2
6
43:24
38
3.
"Авангард-2010" (Рівне)20
11
5
4
39:19
38
4.
"Сокіл" (Садове)20
10
4
6
37:22
34
5.
"Малинськ" (Малинськ)20
9
5
6
42:29
32
6.
"Вельбівно" (Вельбівно)20
8
4
8
32:28
28
7.
"Полісся" (Рокитне)20
8
4
8
33:26
28
8.
"Прогрес-Воловікова" (Горбаків)20
7
3
10
28:35
24
9.
"Фіалка" (Зоря)20
5
5
10
28:32
20
10.
"Колос" (Козин)
20
4
1
15
25:68
13
11.
"Горинь" (Дубровиця)20
3
2
15
16:66
11

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

ФК "Славія" у FB

Результати ОНЛАЙН
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (9)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (2)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (12)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (9)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (2)
Останні коментарі
СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!


ПРИЧЕСКА НА СРЕДНИЕ ВОЛОСЫ / ДЕЛАЕМ СТИЛЬНЫЕ ЛОКОНЫ. Приятного просмотра wink
https://www.youtube.com/watch?v=HLiL_A-Nk9s&feature=youtu.be



Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz