null

Найближчі ігри
Зимовий Чемпіонат Рівненського району
16 лютого
м. Рівне, ст. Хімік
14:00

5:1

Славія 5:1 Ріверс
 
Зимовий чемпіонат
Група "А"
15 лютого
Тинне 9:1 Понебель
Зірка 1:2 Обарів
Тайкури 1:3 гоща-Садове
Вікторія 1:1 Продторг
Група "Б"
16 лютого
Мрія 1:4 БМ Маяк-Дяд
Рясники 2:5 Мізоч
Оріон 1:1 Злагода
Славія 5:1 Ріверс
ГолДар 2:3 Інтеркарс
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

Кубок Рівненської області 2010 року



Дата
ГосподаріГостіРахунок

Фінал

24.08.2010"Одек" (Оржів)"Славія" (Рівне)1:0
     

Півфінали

07.07.2010ФК "Гоща-АМАКО""Одек" (Оржів)2:3
04.07.2010"Одек" (Оржів)ФК "Гоща-АМАКО"7:2
23.06.2010"Ізотоп" (Кузнецовськ)"Славія" (Рівне)1:2
16:06.2010"Славія" (Рівне)"Ізотоп" (Кузнецовськ)1:1

1/4 фіналу

30.06.2010"Одек" (Оржів)"Волинь-Цемент" (Здолбунів)3:0
26.05.2010ФК "Смига""Славія" (Рівне)0:3
26.05.2010"Маяк" (Сарни)"Ізотоп" (Кузнецовськ)0:1
26.05.2010ФК "Гоща-АМАКО""Случ" (Березне)+:-

1/8 фіналу

26.05.2010"Одек" (Оржів)"Хімік" (Рівне)3:1 (додатковий час)
12.05.2010"Фіалка" (Зоря)ФК "Гоща-АМАКО"0:3
12.05.2010"Маяк" (Сарни)ФК "РОКО-Городок"3:2
12.05.2010"Волинь-Цемент" (Здолбунів)"МлинКов" (Млинів)5:1
12.05.2010"Сокіл" (Радивилів)"Случ" (Березне)2:4
12.05.2010"Горинь" (Дубровиця)ФК "Смига"2:3
12.05.2010"Славія" (Рівне)"Енергія" (Володимирець)1:0 (додатковий час)
12.05.2010"Горизонт" (Костопіль)"Ізотоп" (Кузнецовськ)0:3
     

1/16 фіналу

25.04.2010"Радон" (Корець)ФК "Гоща-АМАКО"0:5
25.04.2010"Коливань" (Клевань)"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1:3
25.04.2010"Оріон" (Грабів)"Маяк" (Сарни)1:5
25.04.2010"Авангард" (Дядьковичі)"Хімік" (Рівне)0:3
25.04.2010ФК "Підлужжя""Сокіл" (Радивилів)0:4
25.04.2010"Полісся" (Рокитне)"Енергія" (Володимирець)0:5
25.04.2010"Челсі" (Рокитне)"Горизонт" (Костопіль)0:1
25.04.2010ФК "Смига""Водник" (Рівне)2:1
25.04.2010"СП ім. Воловікова" (Горбаків)"МлинКов" (Млинів)0:2
25.04.2010"Калина" (Бугрин)"Фіалка" (Зоря)1:1

Бомбардири ФК "Славія" (Рівне)

ГравецьКількість голів
Віктор Каращенко5
Роман Волох1
Іван Семиряк1

‹ ПОВЕРНУТИСЯ

ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
21 тур
2 листопада
Маяк 1:0 Славія
Полісся +/- Експрес
Ізотоп 1:2 Колос
Ф-2 3:1 Горизонт
Енергія 1:3 Автоплюс
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 19 54
2 Автоплюс 19 46
3 Понеділок 18 40
4 Маяк 18 37
5 Ф-2 18 27
6 Ізотоп 17 25
7 Експрес 20 19
8 Полісся 19 15
9 Колос 19 15
10 Горизонт 19 10
11 Енергія 19 7
 
Рівненський р-н.
Матчі
18 тур
20 жовтня
Оріон
1:2
Славія
РОКО
2:3
Горинь
ЛМЗ-Квасилів
1:1
Продторг
Інтеркарс
6:0
Обарів
БМ Маяк
3:5
ХФК Надія
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 18 46
2 Славія 18 43
3 ЛМЗ-Квасилів 18 34
4 Інтеркарс 18 33
5 Оріон 18 26
6 РОКО 18 19
7 ХФК Надія 18 18
8 Горинь 18 18
9 Продторг 18 12
10 ФК Обарів 18 6
 
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району.
8 вересня
смт. Оржів, 14:00
ФІНАЛ

6:1

Славія 6:1 ЛМЗ-Квасилів
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (23)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (18)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (21)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (28)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz