null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама

Чемпіонат Рівненської області з футболу (Юнаки)

Список учасників

"Гоща-АМАКО" (Гоща)
"РОКО-Городок" (Городок)
"Енергія" (Володимирець)
"ДЮСШ Верес" (Рівне)
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
"Случ" (Березне)
"Маяк" (Сарни)
"Сокіл" (Радивилів)
"ОДЕК" (Оржів)
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)


ПЕРШЕ КОЛО

1 тур.
2 травня.
"Сокіл"4:0"РОКО"
"Гоща"3:2"Маяк"
"В.-Цемент"0:2"Верес"
"ОДЕК" 2:2"Енергія"
"Ізотоп""1:2"Случ"
2 тур.
8 травня.
"Случ" 0:0"Сокіл"
"РОКО"0:2"Гоща"
"Маяк"2:1"В.-Цемент"
"Верес" 2:0"ОДЕК"
"Енергія"1:0"Ізотоп"
3 тур.
1 травня.
"Гоща""1:0"Сокіл"
"В-Цемент"2:0"РОКО"
"ОДЕК"2:1"Маяк"
"Ізотоп"2:0"Верес"
"Енергія"1:0"Случ"
4 тур.
22 травня.
"Случ"5:1"Гоща"
"Сокіл"6:1"В.-Цемент"
"РОКО"0:4"ОДЕК"
"Маяк"2:0"Ізотоп"
"Верес"5:4"Енергія"
5 тур.
29 травня.
"В.-Цемент""4:1"Гоща"
"ОДЕК"1:0"Сокіл"
"Ізотоп"2:0"РОКО"
"Енергія"5:3"Маяк"
"Верес"1:2"Случ"
6 тур.
5 червня.
"Случ"1:0"В.-Цемент"
"Гоща"2:1"ОДЕК"
"Сокіл"3:1"Ізотоп"
"РОКО"1:6"Енергія"
"Маяк"3:2"Верес"
7 тур.
12 червня.
"ОДЕК""1:5
"В.-Цемент"
"Ізотоп"3:0
"Гоща"
"Енергія"1:3
"Сокіл"
"Верес"5:1
"РОКО"
"Маяк"3:1
"Случ"
8 тур.
19 червня.
"Случ"2:0"ОДЕК"
"В.-Цемент"3:4"Ізотоп"
"Гоща"3:4"Енергія"
"Сокіл"4:0"Верес"
"РОКО"1:4"Маяк"
9 тур.
26 червня.
"Ізотоп"1:0
"ОДЕК"
"Енергія"5:0"В.-Цемент"
"Верес"0:2"Гоща"
"Маяк"1:0"Сокіл"
"РОКО"2:4"Случ"
* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

Початок ігор чемпіонату області - 14:00


Турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1."Енергія" (Володимирець)961229:1719
2."Случ" (Березно)961217:919
3."Маяк" (Сарни)960321:1518
4."Сокіл" (Радивилів)951320:617
5."Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)950414:1115
6."Гоща-АМАКО" (Гоща)9
5
0415:1915
7."ДЮСШ Верес" (Рівне)940517:1812
8."ОДЕК" (Оржів)9
315
11:1510
9."Волинь-Цемент" (Здолбунів)930616:229
10."РОКО-Городок" (Городок)90095:330


ДРУГЕ КОЛО

10 тур.

                         
28 серпня.
"РОКО"0:5
"Сокіл"
"Маяк"3:1"Гоща"
"Верес"1:0"В.-Цемент"
"Енергія"0:1"ОДЕК"
"Случ""0:2"Ізотоп"

11 тур.

                         
4 вересня.
"Сокіл"0:1"Случ"
"Гоща"0:0
"РОКО"
"В.-Цемент"3:5
"Маяк"
"ОДЕК2:3
"Верес"
"Ізотоп"1:0
"Енергія"

12 тур.

                         
11 вересня.
"Сокіл""4:0"Гоща"
"РОКО"0:2
"В.-Цемент"
"Маяк"1:1
"ОДЕК"
"Верес"2:1
"Ізотоп"
"Случ"0:2
"Енергія"

13 тур.

                         
18 вересня.
"Гоща"0:2"Случ"
"В.-Цемент"3:0"Сокіл"
"ОДЕК"5:0"РОКО"
"Ізотоп"0:1"Маяк"
"Енергія"0:0"Верес"

14 тур.

                         
25 вересня.
"Гоща""0:5"В.-Цемент"
"Сокіл"1:0
"ОДЕК"
"РОКО"0:3
"Ізотоп"
"Маяк"3:1
"Енергія"
"Случ"0:0"Верес"

15 тур.

                        
2 жовтня.
"В.-Цемент"3:1"Случ"
"ОДЕК"2:1
"Гоща"
"Ізотоп"2:0
"Сокіл"
"Енергія"7:2
"РОКО"
"Верес"2:0"Маяк"

16 тур.

                          
9 жовтня.
"В.-Цемент"1:0"ОДЕК"
"Гоща"0:4
"Ізотоп"
"Сокіл"1:2
"Енергія"
"РОКО"3:3
"Верес"
"Случ"0:3
"Маяк"

17 тур.

                        
16 жовтня.
"ОДЕК"0:2"Случ"
"Ізотоп"1:2
"В.-Цемент"
"Енергія"4:0
"Гоща"
"Верес"+:-"Сокіл"
"Маяк"3:0
"РОКО"

18 тур.

                         
23 жовтня.
"ОДЕК"0:1"Ізотоп"
"В-Цемент"0:2"Енергія"
"Гоща"0:2"Верес"
"Сокіл"1:3"Маяк"
"Случ"5:1
"РОКО"

* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р.

Початок ігор чемпіонату області: юнаки - 14:00; дорослі - 16:00


Турнірна таблиця

МКомандаІПНПГолиО
1.
"Маяк" (Сарни)18
13
1
4
43:24
40
2.
"Енергія" (Володимирець)18
11
2
5
47:25
35
3.
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)18
11
0
7
29:16
33
4.
"ДЮСШ Верес" (Рівне)18
10
3
5
33:24
33
5.
"Случ" (Березно)18
10
2
6
28:2032
6.
"Волинь-Цемент" (Здолбунів)18
9
0
9
35:32
27
7.
"Сокіл" (Радивилів)18
8
1
9
32:20
25
8.
"ОДЕК" (Оржів)18
6
2
10
22:25
20
9.
"Гоща-АМАКО" (Гоща)18
5
11217:4516
10
"РОКО-Городок" (Городок)18021611:662
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz