Зимовий чемпіонат |
Чвертьфінал
Гоща-Садове |
-:- |
Інтеркарс |
РОКО |
-:- |
Рівес |
Продторг |
-:- |
БМ Маяк |
Обарів |
-:- |
Славія |
| |
Футзал 35 + |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1
|
Рівнестандарт
|
4
|
12
|
2
|
Комфорт-Сервіс
|
2
|
6
|
3
|
Понеділок
|
3
|
4
|
4
|
Славія
|
3
|
3
|
5
|
Штанга
|
3
|
2
|
6
|
Yuterm 35+
|
2
|
1
|
7
|
Viking-РівнеАТО 35+
|
3
|
0
|
| |
|
Чемпіонат Рівненської області з футболу (Юнаки)
ДРУГЕ КОЛО
10 тур. |
| 28 серпня. | "РОКО" | 0:5
| "Сокіл" | "Маяк" | 3:1 | "Гоща" | "Верес" | 1:0 | "В.-Цемент" | "Енергія" | 0:1 | "ОДЕК" | "Случ"" | 0:2 | "Ізотоп" |
|
| |
| 11 тур. |
| 4 вересня. | "Сокіл" | 0:1 | "Случ" | "Гоща" | 0:0
| "РОКО" | "В.-Цемент" | 3:5
| "Маяк" | "ОДЕК | 2:3
| "Верес" | "Ізотоп" | 1:0
| "Енергія" |
|
| |
| 12 тур. |
| 11 вересня. | "Сокіл"" | 4:0 | "Гоща" | "РОКО" | 0:2
| "В.-Цемент" | "Маяк" | 1:1
| "ОДЕК" | "Верес" | 2:1
| "Ізотоп" | "Случ" | 0:2
| "Енергія" |
|
| |
| 13 тур. |
| 18 вересня. | "Гоща" | 0:2 | "Случ" | "В.-Цемент" | 3:0 | "Сокіл" | "ОДЕК" | 5:0 | "РОКО" | "Ізотоп" | 0:1 | "Маяк" | "Енергія" | 0:0 | "Верес" |
|
| |
| 14 тур. |
| 25 вересня. | "Гоща"" | 0:5 | "В.-Цемент" | "Сокіл" | 1:0
| "ОДЕК" | "РОКО" | 0:3
| "Ізотоп" | "Маяк" | 3:1
| "Енергія" | "Случ" | 0:0 | "Верес" |
|
| |
| 15 тур. |
| 2 жовтня. | "В.-Цемент" | 3:1 | "Случ" | "ОДЕК" | 2:1
| "Гоща" | "Ізотоп" | 2:0
| "Сокіл" | "Енергія" | 7:2
| "РОКО" | "Верес" | 2:0 | "Маяк" |
|
| |
| 16 тур. |
| 9 жовтня. | "В.-Цемент" | 1:0 | "ОДЕК" | "Гоща" | 0:4
| "Ізотоп" | "Сокіл" | 1:2
| "Енергія" | "РОКО" | 3:3
| "Верес" | "Случ" | 0:3
| "Маяк" |
|
| |
| 17 тур. |
| 16 жовтня. | "ОДЕК" | 0:2 | "Случ" | "Ізотоп" | 1:2
| "В.-Цемент" | "Енергія" | 4:0
| "Гоща" | "Верес" | +:- | "Сокіл" | "Маяк" | 3:0
| "РОКО" |
|
| |
| |
18 тур. |
| 23 жовтня. | "ОДЕК" | 0:1 | "Ізотоп" | "В-Цемент" | 0:2 | "Енергія" | "Гоща" | 0:2 | "Верес" | "Сокіл" | 1:3 | "Маяк" | "Случ" | 5:1
| "РОКО" |
|
| |
* - у календарі можливі зміни, пов’язані з участю команд у чемпіонаті України серед аматорів і ДЮФЛУ 2011 р. Початок ігор чемпіонату області: юнаки - 14:00; дорослі - 16:00
Турнірна таблиця|
М | Команда | І | П | Н | П | Голи | О | 1.
| "Маяк" (Сарни) | 18
| 13
| 1
| 4
| 43:24
| 40
| 2.
| "Енергія" (Володимирець) | 18
| 11
| 2
| 5
| 47:25
| 35
| 3.
| "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) | 18
| 11
| 0
| 7
| 29:16
| 33
| 4.
| "ДЮСШ Верес" (Рівне) | 18
| 10
| 3
| 5
| 33:24
| 33
| 5.
| "Случ" (Березно) | 18
| 10
| 2
| 6
| 28:20 | 32
| 6.
| "Волинь-Цемент" (Здолбунів) | 18
| 9
| 0
| 9
| 35:32
| 27
| 7.
| "Сокіл" (Радивилів) | 18
| 8
| 1
| 9
| 32:20
| 25
| 8.
| "ОДЕК" (Оржів) | 18
| 6
| 2
| 10
| 22:25
| 20
| 9.
| "Гоща-АМАКО" (Гоща) | 18
| 5
| 1 | 12 | 17:45 | 16 | 10
| "РОКО-Городок" (Городок) | 18 | 0 | 2 | 16 | 11:66 | 2 |
|
|
ФК "Славія" у FB |
| |
Ветерани |
Матчі
21 тур |
2 листопада |
Маяк |
1:0 |
Славія |
Полісся |
+/- |
Експрес |
Ізотоп |
1:2 |
Колос |
Ф-2 |
3:1 |
Горизонт |
Енергія |
1:3 |
Автоплюс |
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Славія |
19 |
54 |
2 |
Автоплюс |
19 |
46 |
3 |
Понеділок |
18 |
40 |
4 |
Маяк |
18 |
37 |
5 |
Ф-2 |
18 |
27 |
6 |
Ізотоп |
17 |
25 |
7 |
Експрес |
20 |
19 |
8 |
Полісся |
19 |
15 |
9 |
Колос |
19 |
15 |
10 |
Горизонт |
19 |
10 |
11 |
Енергія |
19 |
7 |
| |
Рівненський р-н. |
Матчі
18 тур |
20 жовтня |
Оріон
|
1:2
|
Славія
|
РОКО
|
2:3
|
Горинь
|
ЛМЗ-Квасилів
|
1:1
|
Продторг
|
Інтеркарс
|
6:0
|
Обарів
|
БМ Маяк
|
3:5
|
ХФК Надія
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
БМ Маяк |
18 |
46 |
2 |
Славія |
18 |
43 |
3 |
ЛМЗ-Квасилів |
18 |
34 |
4 |
Інтеркарс |
18 |
33 |
5 |
Оріон |
18 |
26 |
6 |
РОКО |
18 |
19 |
7 |
ХФК Надія |
18 |
18 |
8 |
Горинь |
18 |
18 |
9 |
Продторг |
18 |
12 |
10 |
ФК Обарів |
18 |
6 |
| |
Юнаки |
Матчі
3 тур |
26 травня |
ФК ЛМЗ-юніор
|
-:-
|
ХФК Надія-2
|
Комета
|
0:0
|
ФК Городок-юніор
|
ФК Забороль-юніор
|
4:2
|
БМ-юніор
|
Славія-2
|
6:1
|
ФК Обарів-юніор
|
Оріон-2
|
4:1
|
Горинь-2
|
Турнірна таблиця
М
|
Команда
|
І
|
О
|
1 |
Оріон-2 |
3 |
9 |
2 |
ФК ЛМЗ-юніор |
2 |
6 |
3 |
Славія-2 |
2 |
6 |
4 |
Комета |
2 |
4 |
5 |
ХФК Надія-2 |
1 |
3 |
6 |
ФК Забороль-юніор |
2 |
3 |
7 |
ФК Городок-юніор |
2 |
1 |
8 |
БМ-юніор |
2 |
0 |
9 |
ФК Обарів-юніор |
3 |
0 |
10 |
Горинь-2 |
3 |
0 |
| |
Кубок району |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 | | |
|
|