0

Головна » 2017 » Травень » 12 » Засуджують не лише "Верес". "ОДЕК" зупинили у півфіналі (ВІДЕО)
10:11
Засуджують не лише "Верес". "ОДЕК" зупинили у півфіналі (ВІДЕО)

Незважаючи на домашнє фіаско у першому півфінальному матчі Кубку України серед аматорських команд, "ОДЕК" на гру-відповідь їхав з рішучим настроєм вийти до головного матчу турніру.

Вже в перші хвилини гри у Демні господарям стало зрозумілим, що легкого виходу до фіналу їм не буде. Влад Семенчук двічі серйозно загрожував воротам суперника, але відкрити рахунок не вдалося. Забитого голу чекати довго не довелося. На 24 хвилині атака оржівців, потужний удар метрів з вісімнадцяти, воротар відбиває м'яч перед собою, і першим на добиванні Павло Таргоній - 0:1. Для господарів, як то кажуть "запахло смаженим", тому що "ОДЕК" продовжував домінувати на полі, і був ближчим забити другий гол, ніж пропустити. Натомість у футболістів з Демні почали здавати нерви. Так на 30 хвилині кутовий біля воріт оржівців, арбітр фіксує фол у нападі, гра зупиняється, і захисник львів'ян Богдан Слука грубо та навмисне наступає на живіт Юрію Красномовцю, який після боротьби лежав на газоні. За таке зазвичай арбітри дають пряму червону картку, а партнери пострадалого футболіста, ще й копняків мають повне право надавати, але не цього разу, суддя В'ячеслав Молотокас обмежується лише жовтою карткою.

Перерва в матчі, схоже пішла на користь саме господарям, бо другу половину гри саме вони почали домінувати на полі. Але забити другий гол мав саме "ОДЕК", якби господарів поля знову не спас арбітр. Довга передача в штрафний майданчик "Демні", і Андрій Наумець вже мав вискакувати в чистий вихід один в один з воротарем, як "герой" першого тайму той же Богдан Слука грає рукою... Важко сказати по відео, чи було це порушення в штрафному майданчику, Андрій Наумець стверджує, що це мав бути чистий пенальті. В будь-якому випадку, за таких обставин - це мала б бути жовта картка, яка для Богдана Слуки перетворилася б у червону. Але арбітр мало того, що не покарав порушника, а ще й виніс м'яча за межі штрафного майданчику, поставивши штрафний удар. Нажаль, реалізувати штрафний удар оржівці не змогли.

Непоправне сталося на 69 хвилині. Довга діагональ львів'ян, залетіла "за комірець" Роману Воробею, Юрій Кособуцький справився з виходом сам на сам з нападаючим господарів, але першим на добивання встиг Андрій Кухарський, який зрівняв рахунок в матчі.

За декілька хвилин, знову арбітр матчу проявив нейомвірну гуманність до гравця СКК "Демня", прямо як у відомому фільмі "Наш суд самый гуманный суд в мире". Нападаючий господарів пройшов по правому флангу, але задалеко відпустив м'яча, і Юрій Кособуцький вже в падінні забирав його, натомість львів'янин умисно стрибнув двома ногами вперед прямо в нашого воротаря. Навіть місцеві уболівальники, що стояли за воротами, біля цього моменту, схопилися за голови. Але арбітр матчу В'ячеслав Молотокас, не те що не покарав грубіяна, а навіть штрафний удар не поставив, обмежившись "спірним м'ячем".

Після пропущеного голу, тренерський штаб "ОДЕКа" завдяки замінам максимально посилив атакуючу лінію команди. Моменти у оржівців були, щоб забити такий потрібний гол, але СКК "Демня" при активній підтримці арбітрів таки пролізла у фінал Кубку України серед аматорів.

Футбольний клуб "ОДЕК" щиро дякує уболівальникам з Оржева, які приїхали на матч та протягом усіх дев'яноста хвилин активно підтримували команду. Усі вищеописані епізоди Ви можете переглянути в нашому відеоогляді матчу.

ВІДЕООГЛЯД:

Іншим фіналістом стала столична "Чайка", яка вдруге переграла "Нову Поліцію" з Кропивницького.

Вже цієї неділі "ОДЕК" чекає черговий вояж на Львівщину. В сімнадцятому турі оржівці гратимуть у Соснівці проти "Рочина", не так давно ці команди зустрічалися у чвертьфіналі Кубку України, тоді "ОДЕК" за підсумком двох матчів пройшов далі, при чому на виїзді оржівці перемогли суперника 2:0.

[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (21)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (14)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (19)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (24)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)