null

Найближчі ігри
Чемпіонат Рівненської області серед ветеранів
с. Велика Омеляна
15 червня, 16:00

8:0

Славія 8:0 Колос
Чемпіонат Рівненської району
с. Велика Омеляна
16 червня, 14:00

6:1

Славія 6:1 ХФК Надія
Зимовий чемпіонат
Фінал
Зимовий чемпіонат
ОТГ Клевань-Оржів : ЛМЗ-Квасилів
 
Футзал
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1
Славія
8
22
2
Борщівка
8
19
3
Хімік
8
18
4
Поліська січ
8
15
5
Квартал
8
10
6
Обл.дит.лікарня
8
7
7
Горбаків
8
6
8
Рівне ФАМ
8
6
9
Ребелс-Гоща-АТО
8
3
 
Реклама
Головна » 2012 » Серпень » 24 » Всі бомбардири Першої ліги Чемпіонату Рівненської області.
02:06
Всі бомбардири Першої ліги Чемпіонату Рівненської області.
Любителям статистики, Вашій увазі автори всіх забитих голів у першому колі Чемпіонату Рівненської області з футболу. Інформацію взято із сайту ФК "Гоща-АМАКО"  

Автори всіх голів чемпіонату області 2012 після першого кола
ГРАВЕЦЬКОМАНДАГОЛІВЗ ПЕН.
Газицький Віктор"ОДЕК" (Оржів)10(1)
Жданюк Сергій"Енергія" (Володимирець)10(2)
Буркалець ОлегФК "Гоща-АМАКО"9 
Малиш Андрій"РОКО-Зоря" (Зоря)7(1)
Гайдук Володимир"Сокіл" (Садове)7(3)
Савицький Роман"РОКО-Зоря" (Зоря)6 
Микитин Роман"Волинь" (Здолбунів)5(3)
Жигулін Дмитро"Славія" (Рівне)4 
Туліглович Руслан"ОДЕК" (Оржів)4 
Чикалюк Сергій"ОДЕК" (Оржів)4 
Брикса Віталій"Енергія" (Володимирець)4(1)
Алімов Ігор"Маяк" (Сарни)3 
Богданов ВіталійФК "Гоща-АМАКО"3 
Давидюк Андрій"Славія" (Рівне)3 
Делідон Павло"РОКО-Зоря" (Зоря)3 
Каращенко Віктор"Славія" (Рівне)3 
Клак Роман"Сокіл" (Радивилів)3 
Кресанов Вадим"Авангард-2010" (Рівне)3 
Лавренюк ВасильФК "Гоща-АМАКО"3 
Любар ОлександрФК "Гоща-АМАКО"3 
Новицький Василь"Енергія" (Володимирець)3 
Новосад Максим"ОДЕК" (Оржів)3 
Топоровський Тарас"Волинь" (Здолбунів)3 
Українець Артем"Маяк" (Сарни)3 
Хомончак ВолодимирФК "Гоща-АМАКО"3 
Бриж Олексій"Маяк" (Сарни)3(1)
Васильєв ВадимФК "Гоща-АМАКО"3(1)
Білінчук Андрій"ОДЕК" (Оржів)2 
Белец Роман"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)2 
Гаврилюк Максим"Авангард-2010" (Рівне)2 
Герус Андрій"Сокіл" (Садове)2 
Гриценко Юрій"Славія" (Рівне)2 
Довгаль Василь"Сокіл" (Радивилів)2 
Дячук Сергій"Енергія" (Володимирець)2 
Завіруха Віталій"Волинь-Цемент" (Здолбунів)2 
Калюжний Дмитро"Авангард-2010" (Рівне)2 
Кан Артем"РОКО-Зоря" (Зоря)2 
Каращук Віктор"Авангард-2010" (Рівне)2 
Луцюк ДмитроФК "Гоща-АМАКО"2 
Осейчук Богдан"Сокіл" (Радивилів)2 
Полончук Олександр"Славія" (Рівне)2 
Ткачук Валерій"Сокіл" (Садове)2 
Андрійчук ЮрійФК "Гоща-АМАКО"1 
Беднарський Руслан"Сокіл" (Радивилів)1 
Блищик Євген"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Борейчук Анатолій"Маяк" (Сарни)1 
Бубнович Дмитро"Волинь" (Здолбунів)1 
Буркалець ВіталійФК "Гоща-АМАКО"1 
Волох Роман"Славія" (Рівне)1 
Главацький Андрій"РОКО-Зоря" (Зоря)1 
Гриб Тарас"Сокіл" (Садове)1 
Гуменюк Юрій"Славія" (Рівне)1 
Засєкін Микола"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Кирильчук Сергій"РОКО-Зоря" (Зоря)1 
Кобрин Олександр"РОКО-Зоря" (Зоря)1 
Коломієць АнатолійФК "Гоща-АМАКО"1 
Колос Олександр"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Костенко Євгеній"Волинь" (Здолбунів)1 
Кусік Сергій"Енергія" (Володимирець)1 
Лоза Роман"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Манзюк Віктор"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Марченко Олександр"Маяк" (Сарни)1 
Матвієнко Петро"Маяк" (Сарни)1 
Мендзяк Василь"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Момоток Володимир"Сокіл" (Садове)1 
Нестерук Андрій"Авангард-2010" (Рівне)1 
Новосад Тарас"Сокіл" (Радивилів)1 
Овсійчук Олександр"Авангард-2010" (Рівне)1 
Онищук Віктор"Сокіл" (Садове)1 
Павлік Олександр"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Поліщук Володимир"Славія" (Рівне)1 
Примак Сергій"Маяк" (Сарни)1 
Пуц Віктор"ОДЕК" (Оржів)1 
Романчук Дмитро"Авангард-2010" (Рівне)1 
Сіліхін Павло"Волинь-Цемент" (Здолбунів)1 
Стебельський Назар"ОДЕК" (Оржів)1 
Тивонюк Віталій"ОДЕК" (Оржів)1 
Улянчук Дмитро"ОДЕК" (Оржів)1 
Феленюк Вадим"Сокіл" (Радивилів)1 
Хлібович Ігор"Маяк" (Сарни)1 
Цілюков Роман"Волинь" (Здолбунів)1 
Чугай Сергій"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)1 
Чудля Віктор"Сокіл" (Садове)1 
Чупир Сергій"РОКО-Зоря" (Зоря)1 
Шапінський Олександр"Сокіл" (Садове)1 
Ягелюк Олег"Волинь" (Здолбунів)1 
Жак Вадим"Славія" (Рівне)1(1)
Назаренко Дем'ян"ОДЕК" (Оржів)1(1)
Синюк Ігор"Авангард-2010" (Рівне)1(1)
Категорія: Перша ліга | Переглядів: 852 | Додав: almoraz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
ФК "Славія" у FB

Ветерани
Матчі
5 тур
15 червня
Славія 8:0 Колос
Автоплюс 2:0 Експрес
Енергія 0:9 Понеділок
Маяк 4:0 Полісся
Горизонт -:- Ізотоп
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Славія 4 12
2 Маяк 3 9
3 Автоплюс 3 9
4 Понеділок 3 6
5 Ф-2 3 3
6 Ізотоп 3 3
7 Експрес 4 3
8 Полісся 3 3
9 Горизонт 3 3
10 Колос 3 3
11 Енергія 4 0
 
Рівненський р-н.
Матчі
5 тур
16 червня
ЛМЗ-Квасилів
3:0
Інтеркарс
Обарів
0:2
БМ "Маяк"
Продторг
3:4
Горинь
Славія
6:2
ХФК Надія
Оріон
2:0
РОКО
Турнірна таблиця  
М
Команда
І
О
1 БМ Маяк 5 15
2 Оріон 5 13
3 ЛМЗ-Квасилів 5 12
4 Славія 4 9
5 Інтеркарс 5 7
8 Горинь 5 3
6 РОКО 5 6
7 ФК Обарів 5 3
9 ХФК Надія 5 1
10 Продторг 4 1
Юнаки
Матчі
3 тур
26 травня
ФК ЛМЗ-юніор
-:-
ХФК Надія-2
Комета
0:0
ФК Городок-юніор
ФК Забороль-юніор
4:2 БМ-юніор
Славія-2
6:1
ФК Обарів-юніор
Оріон-2
4:1
Горинь-2
Турнірна таблиця
М
Команда
І
О
1 Оріон-2 3 9
2 ФК ЛМЗ-юніор 2 6
3 Славія-2 2 6
4 Комета 2 4
5 ХФК Надія-2 1 3
6 ФК Забороль-юніор 2 3
7 ФК Городок-юніор 2 1
8 БМ-юніор 2 0
9 ФК Обарів-юніор 3 0
10 Горинь-2 3 0
 
Кубок району
Кубок району. Фінал
9 вересня
м. Рівне "Авангард"

-

Славія 3:0 БМ Маяк
 
Реклама
Топ-новини
[13.03.2012][Перша ліга]
Календар першого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (22)
[08.08.2011][Перша ліга]
ФК "Славія" готується та грає товариські матчі (17)
[24.04.2012][Друга ліга]
Календар першого кола Першості Рівненської області. Друга ліга. 2012 рік. (27)
[22.11.2013][Футзал]
Відкритий чемпіонат міста Рівного з футзалу 2013-2014. Перша ліга. (20)
[23.08.2012][Перша ліга]
Календар другого кола Чемпіонату Рівненської області. Перша ліга. 2012 рік. (11)
Увійти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
www.FCSLAVIA.AT.UA | Усі права захищено | 2011 ©
Використовуються технології uCoz